Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:07:14 vasta tsitaadiga

Flacko, mõni oli lihtsalt liiga hea icon_biggrin.gif Error 11 icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:11:04 vasta tsitaadiga

väga head pildid on icon_biggrin.gif
keegi HV'le saab sõõdavaks teha selle pildi - http://4.bp.blogspot.com/_tdRapGkTuTE/TPa0V72XcHI/AAAAAAAAAaQ/kw_J0fs5qpY/s1600/mihkel.png
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:13:53 vasta tsitaadiga

Suured tänud icon_razz.gif
Värvilisena on hoopis teine ilme icon_razz1.gif
thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:15:45 vasta tsitaadiga

mis mõttes söödavaks?

viimati muutis Hiid 02.12.2010 00:18:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:16:04 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
http://flackoweasel.blogspot.com/2010/12/hinnavaatlejad.html
Palun icon_smile.gif

Väga lahe! thumbs_up.gif
Suured tänud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:18:12 vasta tsitaadiga

Hiid, jep, seda mõtlesingi, tänud icon_biggrin.gif
panin avatariks ka ära pildi, mulle meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:18:22 vasta tsitaadiga

Kuda muidu selle avatari tausta valgena saaks säilitada, on see võimalik?
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:18:51 vasta tsitaadiga

vähe suurem ka, mis veel lubatu piires
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:20:52 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Kuda muidu selle avatari tausta valgena saaks säilitada, on see võimalik?

kindlasti, aga selleks peab olema annet!
Mul seda ei ole icon_redface.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:21:48 vasta tsitaadiga

Mulle nii meeldib see pilt icon_smile.gif.Toppisin enda blogisse kah kohe selle..seda peavad teised ka nägema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:35:26 vasta tsitaadiga

Kas muidu nipetnäpet saab ka pildi juures muuta? icon_razz.gif

Mind huvitaks milline minu avataril olev olevus mingi pruuni vms värvi ninaga oleks icon_biggrin.gif

Kui keegi viitsib siis oleks supertänulik kui saaks pildil tausta valgeks, ja mõõtmed avatari jaoks maksimaalselt suureks icon_wink.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 01:03:11 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, ehk on sellest abi?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 01:41:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mihkel^^, ehk on sellest abi?

taust ära lõigata ja läbipaistvana seivida
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
driver95
HV vaatleja
driver95

liitunud: 06.05.2005




sõnum 02.12.2010 03:49:50 vasta tsitaadiga

Hey, ma muutsin ka enda pildi siis ära! icon_smile.gif
_________________
driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maa Mees
HV Guru
Maa Mees

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 04:50:20 vasta tsitaadiga

Äkki,äkki....saaks natukene uuendust...tahaks keegi teine loom olla....ei meeldi väga linnud...kassid/koerad on rohkem sina peal... icon_wink.gif

Ja ka talve teema ei teeks paha... icon_smile.gif



Tänud ette...Jätka samas vaimus icon_wink.gif



Maa Mees

_________________
Kõike saab korda teha.
Kommentaarid: 477 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 08:17:14 vasta tsitaadiga

Tanel, tänud icon_biggrin.gif valgega on veel paremini näha nirki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 12:11:08 vasta tsitaadiga

Maa Mees kirjutas:
Äkki,äkki....saaks natukene uuendust...tahaks keegi teine loom olla....ei meeldi väga linnud...kassid/koerad on rohkem sina peal... icon_wink.gif

Ja ka talve teema ei teeks paha... icon_smile.gif



Tänud ette...Jätka samas vaimus icon_wink.gif



Maa Mees


ikka saab, teen enne keevitaja ka hiidu ära.

Cocain valge taustaga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.12.2010 12:31:10 vasta tsitaadiga







Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 12:58:47 vasta tsitaadiga

Sul on kõvasti talenti, edu! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 12:59:53 vasta tsitaadiga

Blogisse lisatud nüüd ka nimed kasutajatele et kelle oma mis on:P http://flackoweasel.blogspot.com/2010/12/hinnavaatlejad.html

Kasutaja Hiid

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 13:06:18 vasta tsitaadiga

Flacko, palju sul neid HV joonistusi kokku on tehtud aastast 2007? icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 13:07:43 vasta tsitaadiga

umm ma pean vaatama. Läheb natuke aega sellega. BTW Hiid on HinnaVaatluse oma grinch lol xD.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 02.12.2010 13:28:27 vasta tsitaadiga

Tänud ja olen jätkuvalt imestunud, kuidas sul selline anne on (tahaks ise ka joonistada sellisel tasemel) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 13:39:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Flacko, palju sul neid HV joonistusi kokku on tehtud aastast 2007? icon_smile.gif


ma aiman et 700 ringis, mul läheb mikk36lk koguaeg lugemine sassi icon_sad.gif

Aga ma arvan et 800 tuleb välja.
104 HVlast, kes hakkavad pilte saama.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja vahepeal on tehtud ASSA! Elektroonika, Dumptylook, madlobster, mägiorav, peaceout ja RainbowD. Needolid tehtud enne neid kui ümber hakkasin joonistama pilte, et harjutada x41 tabletil joonistama.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spooky
HV kasutaja
Spooky

liitunud: 25.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2010 14:30:42 vasta tsitaadiga

Flacko, suured tänud pildi eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 14:31:17 vasta tsitaadiga

pane ainult kasutajanimed wordi ja vaata palju sõnu on icon_wink.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 14:36:40 vasta tsitaadiga

Muuseas seda teemat on vaadatud üle veerand miljoni korra, 254 949 icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 14:48:56 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
pane ainult kasutajanimed wordi ja vaata palju sõnu on icon_wink.gif


polegi nii proovind, kohe proovin icon_smile.gif

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 02.12.2010 14:54:31 vasta tsitaadiga

Tänud flacko!,saaks keegi panna selle pildi avatari mõõtudesse?
http://2.bp.blogspot.com/_tdRapGkTuTE/TPa0mqOuLUI/AAAAAAAAAas/mWLNQWp4ZOg/s1600/patsaan.png

ja tausta valgeks vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 15:06:11 vasta tsitaadiga

Hmm, pilte on mikk36s 438.... kuidagi vähe tundub.. + veel 101 on kokku 539.... ma olen kindel et neid on rohkem.

Edit: Ho_Ho aitas, peaksolema vist 541 pilti seal hunnikus. Ehk siis 642 pilti tehtud.

Edit2:

RainbowD tehtud

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 02.12.2010 15:14:55 vasta tsitaadiga

Ma soovitaksin väiksema äri püsti panna,kuna kliente nii palju icon_biggrin.gif
Kuna su profiilist näen ,et oled töötu siis oleks sul tore lisaraha teenida ju sellega mida armastad !
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 15:33:46 vasta tsitaadiga

seda küll aga see teema sai püstitatud sellega et teen tasuta pilte ja tasuta see jääb. Ma ei saaks küsida raha, minu jaoks oleks see häbiasi. Vb mingid muud tellimused raha eest aga mitte siin teemas, need on kingid ja tehtud armastusega ja südamest.

Ühele sõbrale pilt.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Darkdog
Kreisi kasutaja
Darkdog

liitunud: 11.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 15:43:14 vasta tsitaadiga

Darkdog - hästi tume koer, sööb shokolaadi ja alt tumeneb vms

Kui millagi joonistama hakkad, siis võid veel peegelkaamera kätte joonistada, pildistamine on põhihobi. Tänud ette icon_wink.gif
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 15:58:53 vasta tsitaadiga

Flacko, võtan julguse kokku ja avaldan ka tagasihoidliku soovi enda multikategelasena kujutamiseks.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 16:35:17 vasta tsitaadiga

Wow ma leidsin oma CD üles kus on peal üks lame multikas icon_lol.gif icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


nii haige irw.

Mingi Karl episood 1, kus mingid reklaami paroodiad sees ja mingi muu jamps icon_biggrin.gif.
Spoiler Spoiler Spoiler



Ärge pahandage, ma olin ka mingi 14a kui neid tegin ja loll olin icon_biggrin.gif.

musavideod:

Spoiler Spoiler Spoiler

http://lastekas.ee/index.php?go=web&t=13&id=3120 / kuri pudrunui musavideo
http://lastekas.ee/index.php?go=web&t=13&id=3123 - mingi mommi laul
http://lastekas.ee/index.php?go=web&t=13&id=3121 - head isu musavid
Wow see pop ikoon tehtud 2006...

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 02.12.2010 16:59:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 16:48:07 vasta tsitaadiga

Minu võib kah järjekorda panna, erisoove pole icon_biggrin.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 16:53:30 vasta tsitaadiga

Ok.

http://sheezyart.com/art/view/255872/

leidsin veel mingeid animatsioone, see mingi Red Dwarfi paroodia, kus ]petati Krytonit valetama, a James opetam Karli valetama.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 17:00:21 vasta tsitaadiga

Vahetaks oma avatari ka hea meelega originaali vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 17:19:46 vasta tsitaadiga

ikka icon_razz.gif. Su nimi kõlab kaselliselt huvitvalt. Lähen süüapraegu tegema, brb. Olen miskipärast suht segaduses, nagu oleks 100 asja teha ja ei tea kust alustada. icon_rolleyes.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 17:45:07 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
ikka icon_razz.gif. Su nimi kõlab kaselliselt huvitvalt. Lähen süüapraegu tegema, brb. Olen miskipärast suht segaduses, nagu oleks 100 asja teha ja ei tea kust alustada. icon_rolleyes.gif


Kuna ükski mulle tol hetkel mõistlikuna tunduv kasutjanimi vaba polnud lasin sõrmedel vabalt käia icon_smile.gif
Isegi Suur ja Põhjatu google ei anna vastust

Avatari leidin pannes otsingusse "maailma kõige inetum loom" või midagi sellesarnast
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 17:45:53 vasta tsitaadiga

mulle tuleb silme ette selle nimega midagiarmsat, ümmargust, pehmet, põrkavat.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 17:49:07 vasta tsitaadiga

huvitav milline ma oleks icon_razz.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 02.12.2010 17:56:11 vasta tsitaadiga

Patsaan kirjutas:
Tänud flacko!,saaks keegi panna selle pildi avatari mõõtudesse?
http://2.bp.blogspot.com/_tdRapGkTuTE/TPa0mqOuLUI/AAAAAAAAAas/mWLNQWp4ZOg/s1600/patsaan.png

ja tausta valgeks vms icon_biggrin.gif


http://www.upload.ee/image/959890/patsaan.png aga palun
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 17:57:58 vasta tsitaadiga

etsipongu!!!!


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 18:01:38 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
etsipongu!!!!


Igatahes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.12.2010 18:06:29 vasta tsitaadiga

wooow mul kargas pähe praegu errriti vinge idee!!!! See on üks üllatus icon_biggrin.gif.

See on seotud Hvga.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 18:21:50 vasta tsitaadiga

http://1.bp.blogspot.com/_tdRapGkTuTE/TPazjWEAiqI/AAAAAAAAAY0/D4JxPc3hsJY/s1600/kalluka.png See pilt megaäge aga oleks väike soov kui sa ei pahanda...kas sa saaksid talle dslri kätte võluda vms icon_razz.gif..ma fotofriik icon_smile.gif.Suured tänud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Patsaan
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2010




sõnum 02.12.2010 18:47:58 vasta tsitaadiga

Hennu7o2 kirjutas:
Patsaan kirjutas:
Tänud flacko!,saaks keegi panna selle pildi avatari mõõtudesse?
http://2.bp.blogspot.com/_tdRapGkTuTE/TPa0mqOuLUI/AAAAAAAAAas/mWLNQWp4ZOg/s1600/patsaan.png

ja tausta valgeks vms icon_biggrin.gif


http://www.upload.ee/image/959890/patsaan.png aga palun

tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 18:50:49 vasta tsitaadiga

See popikooni muusikavideo on nagu "päris". Väga äge thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 02.12.2010 20:03:34 vasta tsitaadiga

toooomas kirjutas:
See popikooni muusikavideo on nagu "päris". Väga äge thumbs_up.gif


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.