|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
22.11.2010 09:27:00
|
|
|
Elion oma teenust parandanud vähemalt minul Paides see siis koos Dtv-ga ja optikat pole.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
22.11.2010 10:16:00
|
|
|
ärihai, ega sul tv parajasti ei käinud?
Minul on maksimumiks 10mb/s siis kui mõlemad telekad on kinni. aga kui mõlemad telekad käivad siis on hea 2mb/s ära küll
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
22.11.2010 10:21:46
|
|
|
koos Dtv-ga
Paistab, et see test peksab segast, sest nii kiire ei saa kuidagi neti ühendus olla.
viirusetõrjeks kasutan seda MS-i oma.
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hunger
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2006
|
22.11.2010 10:24:07
|
|
|
| viirusetõrje lükka testi ajaks välja, kui õiget tulemust tahad.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.11.2010 10:57:38
|
|
|
| Oleneb täiesti viirustõrjest. Näiteks Comodo korral saab üsna õiged numbrid, F-Secure korral kisub allalaadimise kiiruse ikka üsna fantastiliseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
22.11.2010 11:00:57
|
|
|
hetkel 2 telekat taga.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
22.11.2010 12:05:37
|
|
|
| Väga veider. Kui kanaleid striimitakse, minul kiirus alla ei kipu.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
22.11.2010 12:20:08
|
|
|
üks telekas kinni, teine mängib.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2010 12:53:13
|
|
|
Huvitav, kui minul üks dbox töötab ja teine kinni on kiirus ikka seal 11 mega kandis. Kui mõlemad mängivad siis seal 7-8 kandis umbes.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
22.11.2010 13:06:27
|
|
|
See on ju normaalne ja oleneb vaadatavatest kanalitest. Minul tuleb kolme kanalit korraga vaadates (ETV, Kanal2, TV3) läbi
ehk siis alla 5 mega läheb kanali kohta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.11.2010 15:36:35
|
|
|
Eesti kanalite keskmine jääb nagunii alla 4 mega. Seega põhimõtteliselt surub isegi 4 läbi. (ETV ainuke vist kellel üle 4 mega ära venitab)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
24.11.2010 11:39:58
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
koos Dtv-ga
Paistab, et see test peksab segast, sest nii kiire ei saa kuidagi neti ühendus olla.
viirusetõrjeks kasutan seda MS-i oma. |
Vist IE näitas imelikke numbreid speedtestis. Proovi teist brauserit
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
24.11.2010 11:56:08
|
|
|
viimasel ajal mitu korda nett ära olnud, ei mõtle seda üht pikemat juhust mis igalpool mainiti, ei ole enam sellist kvaliteeti nagu kunagi tavalise adsl ajal
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
24.11.2010 14:21:40
|
|
|
| alec kirjutas: |
| ärihai kirjutas: |
koos Dtv-ga
Paistab, et see test peksab segast, sest nii kiire ei saa kuidagi neti ühendus olla.
viirusetõrjeks kasutan seda MS-i oma. |
Vist IE näitas imelikke numbreid speedtestis. Proovi teist brauserit |
Võib kasutada ka kodumaist lehekülge: http://speed.hot.ee/ millel ei pea viirusetõrjet välja lülitama, et õigeid kiiruseid mõõta
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
24.11.2010 16:43:46
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
viimasel ajal mitu korda nett ära olnud, ei mõtle seda üht pikemat juhust mis igalpool mainiti, ei ole enam sellist kvaliteeti nagu kunagi tavalise adsl ajal  |
Rakveres ka viimastel päevadel kaob nett lambist ära, kusjuures IPTV jääb edasi toimima. Mõnikord aitab Elioni ruuteri resa, mõnikord mitte. Vastavalt teatele oli täna öösel Elioni võrgus hooldetööd, äkki läks midagi paremaks.
Kui neid speednet teste teete, valige mõni kaugem server, näiteks proovige Londonit ja Manilat Filipiinidel, saab palju huvitavamaid numbreid
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
25.11.2010 16:06:36
|
|
|
Kust saab osta juhe, et Amino digiboksist otse component väljundit saaks?
edit: leidsin elion e-poest
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.11.2010 17:31:34
|
|
|
| sulomile, mis nendes Londoni numbrites huvitavat on? Loogiline ju, et aeglasem kui Eesti võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
25.11.2010 19:35:03
|
|
|
Oh isver,kell pool neli kadus Dtv ära.Korduvad restardid ruuterile ja boxile ikka pilti pole aga nett töötab.Elioni numbri peal tiristanud iga 10min tagant ja koguaeg tuut tuut ühendust ei sa või võrk koormatud.Nüüd 5min tagasi tuli lõpuks pilt tagasi ja siis 3min hiljem elion helistab .Sai siis küsitud ,et mis krdit juhtus nagu 3 tundi pilti pole .Elion see peale ah mingi üleriigline katkestus oli jälle.No andke abi ei või siis elion esilehele teha rikked vms osa ,nagu on Eesti energial.3 tundi jauramist ja eilion ei või siis teata inimestele ,et probleeme on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
25.11.2010 19:43:13
|
|
|
Mul pole ühelgi kanalil häält
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
25.11.2010 20:07:05
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
Mul pole ühelgi kanalil häält  |
1. tseki digiboksi helitugevust
2. tseki teleri helitugevust
3. kontr. kaablit digiboksi ja teleri vahel
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
25.11.2010 20:13:06
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
Mul pole ühelgi kanalil häält  |
1. tseki digiboksi helitugevust
2. tseki teleri helitugevust
3. kontr. kaablit digiboksi ja teleri vahel |
Commoooon aitas väike digika restart
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
26.11.2010 11:00:23
|
|
|
| ZacXz kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| ZacXz kirjutas: |
Mul pole ühelgi kanalil häält  |
1. tseki digiboksi helitugevust
2. tseki teleri helitugevust
3. kontr. kaablit digiboksi ja teleri vahel |
Commoooon aitas väike digika restart  |
Kah variant , restardiga läheb digiboksi helitugevus tagasi üldjuhul nivoole 15, juhul, kui oli 0-i kukkunud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.11.2010 01:58:04
|
|
|
mis käsuga seda ühenduste arvu sai ruuteris vaadata?
EDIT: sain kätte
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
27.11.2010 10:38:08
|
|
|
| Eile peale kõnet elioni sain omal ka neti korda. Kui telekad kinni siis on nett 13mb/s, käib 1 telekas siis on nett 9mb/s ja kui käib kaks telekat siis on 6mb/s. Ning venitatud pilt sai kaa imekombel korda.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
27.11.2010 23:07:55
|
|
|
eldorado enda firma promojutt kustutatud
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.12.2010 17:44:25
|
|
|
Mis põrgut siis nüüd lahti on Iga natukese aja tagant (10-15min) kaob telkust pilt ja arvutist netiühendus mingiks minutiks-pooleks
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
01.12.2010 17:46:05
|
|
|
Siin küll korras!
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.12.2010 17:57:20
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Mis põrgut siis nüüd lahti on Iga natukese aja tagant (10-15min) kaob telkust pilt ja arvutist netiühendus mingiks minutiks-pooleks  |
foorumis selgeltnägijaid pole, helista helpdeski
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
01.12.2010 17:59:11
|
|
|
| ivokas, Minul ka nii aga harvem, ja nüüd tuli välja, et ruuter teeb resa.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
01.12.2010 18:04:38
|
|
|
Mul restartimine oli tasuta kaasas digi-tv-ga Aga nüüd ruuter välja vahetatud tutika vastu elioni soovituste järgi ja veits aega oli rahu majas.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
01.12.2010 18:05:25
|
|
|
| Digiboksis see kell mis seal paremal all asub (kui OK vajutada), näitab valet aega. Kas see on kõigil nii?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
01.12.2010 20:21:47
|
|
|
| rene p kirjutas: |
| Digiboksis see kell mis seal paremal all asub (kui OK vajutada), näitab valet aega. Kas see on kõigil nii? |
aeg restart teha digiboksile või refresh vajutada
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
01.12.2010 20:47:36
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| rene p kirjutas: |
| Digiboksis see kell mis seal paremal all asub (kui OK vajutada), näitab valet aega. Kas see on kõigil nii? |
aeg restart teha digiboksile või refresh vajutada  |
Noh ma mõtlesin, puldist kinni panna ööseks, siis ehk teeb sama välja nagu resa, aga ilmselt mitte. Refresh ei aidanud samuti, aga restart toimis lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
02.12.2010 20:01:29
|
|
|
| Viimasel ajal selline jama esinenud, et lambist kukub nett arvutilt tagant ära. Jääb ainult kohtvõrk. Samal ajal aga DTV jääb tööle ja kusjuures läbi digiboksi nett toimib. Justkui ruuter lõikaks wifilt neti ära. Kindlasti on aidanud läbi võrgu ruuterile restardi tegemine ja vahel on ka ise tagasi tulnud mingi ajaga. Mida teha? Ruuter ise on miskine SpeedTouch.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.12.2010 20:18:09
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Viimasel ajal selline jama esinenud, et lambist kukub nett arvutilt tagant ära. Jääb ainult kohtvõrk. Samal ajal aga DTV jääb tööle ja kusjuures läbi digiboksi nett toimib. Justkui ruuter lõikaks wifilt neti ära. Kindlasti on aidanud läbi võrgu ruuterile restardi tegemine ja vahel on ka ise tagasi tulnud mingi ajaga. Mida teha? Ruuter ise on miskine SpeedTouch. |
Tundub et see on mingi suuremat sorti probleem juba, sa pole ainuke kel selline tore nähtus viimasel ajal tekkinud on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.12.2010 21:35:32
|
|
|
Igaljuhul Viasat Sport ja Viasat Film on jaanuari lõpuni tasuta (tsekkige enda meile, seal peaks selline kiri olema)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.12.2010 22:06:16
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Igaljuhul Viasat Sport ja Viasat Film on jaanuari lõpuni tasuta (tsekkige enda meile, seal peaks selline kiri olema) |
Ka vanadele klientidele
edit: Klienditugi väitis, et ainult osadele tehakse see pakkumine. Kui pakkumist pole, ei tasu umbjalu tellima tormata.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.12.2010 22:34:26
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Igaljuhul Viasat Sport ja Viasat Film on jaanuari lõpuni tasuta (tsekkige enda meile, seal peaks selline kiri olema) |
Ka vanadele klientidele
edit: Klienditugi väitis, et ainult osadele tehakse see pakkumine. Kui pakkumist pole, ei tasu umbjalu tellima tormata. |
mul meili polnud, igaks juhuks ei hakka tellima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
03.12.2010 11:35:28
|
|
|
Minule meil tuli ja tellisin ära ka, eks arve pealt saab näha, kui tasutas see on
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
04.12.2010 22:46:35
|
|
|
Kui ühes boxis tellitakse teemapakett, siis kas see mõjub ka teisele boxile?
Mure selles, et ma olen aasta aega tasuta HD kanaleid siin vaadanud motorola boxiga (mingi bug vist, hehe).
Teises boxis telliti see tasuta viasati pakett ja nüüd on siis motorolas KÕIK tasulised kanalid ka lahti (va porno)
Ise pole ma motorolaga kunagi mingeid teemapakette tellinud, seega elion ei tohiks vist raha ka nõuda sest logidest pole neil "tõestust" võtta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2010 23:23:08
|
|
|
Pommuudis
Alates 1 jan peaks elioni lisanduma 1 uus HD kanal - Tallinna TV
Ja kui see pole upscaled siis on savisaar kõik suuremad telekanalid ära omanud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.12.2010 01:04:52
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Pommuudis
Alates 1 jan peaks elioni lisanduma 1 uus HD kanal - Tallinna TV
Ja kui see pole upscaled siis on savisaar kõik suuremad telekanalid ära omanud  |
vaatan, et edkarTV juba kanalil 71 koha sisse võtnud
Loodan et sinna jääbki, silmade alt ära, äkki tekib sõltuvus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.12.2010 01:33:55
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Kui ühes boxis tellitakse teemapakett, siis kas see mõjub ka teisele boxile?
Mure selles, et ma olen aasta aega tasuta HD kanaleid siin vaadanud motorola boxiga (mingi bug vist, hehe).
Teises boxis telliti see tasuta viasati pakett ja nüüd on siis motorolas KÕIK tasulised kanalid ka lahti (va porno)
Ise pole ma motorolaga kunagi mingeid teemapakette tellinud, seega elion ei tohiks vist raha ka nõuda sest logidest pole neil "tõestust" võtta. |
vahepeal olid jah sellised kalad - ise nägin ka pea kõike lühiajaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
06.12.2010 00:45:04
|
|
|
Veits tagasi kurtis naine, et nett ei tööta.
DD-WRT softiga ruuter istub sillana toimiva Speedo taga, ehk siis WRT omab välist IP-d ja teeb NAT-i. Vaatasin ja ei paistnud midagi ebatavalist, lihtsalt märkasin, et IP lease hakkab lõppema ja tegin manuaalselt Renew. Kasutaja arvutites hakkas asi toimima. IP jäi muidugi samaks, aga lease aeg mida nägin, oli veidi alla viie minuti. Ma ei saa pointile pihta nagu, et miks IP antakse ainult 5-ks minutiks?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
06.12.2010 01:20:52
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Andykas kirjutas: |
Kui ühes boxis tellitakse teemapakett, siis kas see mõjub ka teisele boxile?
Mure selles, et ma olen aasta aega tasuta HD kanaleid siin vaadanud motorola boxiga (mingi bug vist, hehe).
Teises boxis telliti see tasuta viasati pakett ja nüüd on siis motorolas KÕIK tasulised kanalid ka lahti (va porno)
Ise pole ma motorolaga kunagi mingeid teemapakette tellinud, seega elion ei tohiks vist raha ka nõuda sest logidest pole neil "tõestust" võtta. |
vahepeal olid jah sellised kalad - ise nägin ka pea kõike lühiajaliselt. |
Uuritakse esmaspäeval juba, esmaalgne lahendustähtaja sain homseks õhtuks.
| sosssepp kirjutas: |
Veits tagasi kurtis naine, et nett ei tööta.
DD-WRT softiga ruuter istub sillana toimiva Speedo taga, ehk siis WRT omab välist IP-d ja teeb NAT-i. Vaatasin ja ei paistnud midagi ebatavalist, lihtsalt märkasin, et IP lease hakkab lõppema ja tegin manuaalselt Renew. Kasutaja arvutites hakkas asi toimima. IP jäi muidugi samaks, aga lease aeg mida nägin, oli veidi alla viie minuti. Ma ei saa pointile pihta nagu, et miks IP antakse ainult 5-ks minutiks? |
Muuda lease võtmise aeg alla 5 minuti. Selle eelduseks on lihtsas keeles võrgust koristada masinad, mis võrku rippuma jäädes probleemsituatsiooni tekitavad.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2010 01:06:33
|
|
|
kellelgi veel selline värk, et kui torrentit kasutada jääb vahest väga kooma, ei ava enam neti lehtigi pmst.
Mõned aastad probleemideta kõik toiminud, vahepeal torrentil mingeid seadeid muutnud pole, suurtkorda vahet pole kas telekad mängivad ja kas download limit panna 200 või 500.
Aga samas vahest tuleb ilma limiidita 1.3MB/s alla ja nett samal jookseb nagu kulda. Tunne nagu nett vajuks kooma mingi aja pärast, tea kas on siis liiga palju ühendusi loonud?
Ühendus on digitv 16/1
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2010 01:10:03
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
kellelgi veel selline värk, et kui torrentit kasutada jääb vahest väga kooma, ei ava enam neti lehtigi pmst.
Mõned aastad probleemideta kõik toiminud, vahepeal torrentil mingeid seadeid muutnud pole, suurtkorda vahet pole kas telekad mängivad ja kas download limit panna 200 või 500.
Aga samas vahest tuleb ilma limiidita 1.3MB/s alla ja nett samal jookseb nagu kulda. Tunne nagu nett vajuks kooma mingi aja pärast, tea kas on siis liiga palju ühendusi loonud?
Ühendus on digitv 16/1 |
liiga palju päringuid korraga tõmbab neti kooma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|