Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 09:27:00 vasta tsitaadiga

Elion oma teenust parandanud vähemalt minul icon_eek.gif Paides see siis koos Dtv-ga ja optikat pole.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 10:16:00 vasta tsitaadiga

ärihai, ega sul tv parajasti ei käinud?
Minul on maksimumiks 10mb/s siis kui mõlemad telekad on kinni. aga kui mõlemad telekad käivad siis on hea 2mb/s ära küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 10:21:46 vasta tsitaadiga

koos Dtv-ga icon_eek.gif

Paistab, et see test peksab segast, sest nii kiire ei saa kuidagi neti ühendus olla.
viirusetõrjeks kasutan seda MS-i oma.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hunger
HV kasutaja
hunger

liitunud: 20.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 10:24:07 vasta tsitaadiga

viirusetõrje lükka testi ajaks välja, kui õiget tulemust tahad.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 10:57:38 vasta tsitaadiga

Oleneb täiesti viirustõrjest. Näiteks Comodo korral saab üsna õiged numbrid, F-Secure korral kisub allalaadimise kiiruse ikka üsna fantastiliseks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 11:00:57 vasta tsitaadiga


hetkel 2 telekat taga.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 12:05:37 vasta tsitaadiga

Väga veider. Kui kanaleid striimitakse, minul kiirus alla ei kipu.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 12:20:08 vasta tsitaadiga


üks telekas kinni, teine mängib.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 12:53:13 vasta tsitaadiga

Huvitav, kui minul üks dbox töötab ja teine kinni on kiirus ikka seal 11 mega kandis. Kui mõlemad mängivad siis seal 7-8 kandis umbes.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 13:06:27 vasta tsitaadiga

See on ju normaalne ja oleneb vaadatavatest kanalitest. Minul tuleb kolme kanalit korraga vaadates (ETV, Kanal2, TV3) läbi



ehk siis alla 5 mega läheb kanali kohta.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 15:36:35 vasta tsitaadiga

Eesti kanalite keskmine jääb nagunii alla 4 mega. Seega põhimõtteliselt surub isegi 4 läbi. (ETV ainuke vist kellel üle 4 mega ära venitab)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 24.11.2010 11:39:58 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
koos Dtv-ga icon_eek.gif

Paistab, et see test peksab segast, sest nii kiire ei saa kuidagi neti ühendus olla.
viirusetõrjeks kasutan seda MS-i oma.
Vist IE näitas imelikke numbreid speedtestis. Proovi teist brauserit
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 24.11.2010 11:56:08 vasta tsitaadiga

viimasel ajal mitu korda nett ära olnud, ei mõtle seda üht pikemat juhust mis igalpool mainiti, ei ole enam sellist kvaliteeti nagu kunagi tavalise adsl ajal thumbs_down.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 24.11.2010 14:21:40 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
ärihai kirjutas:
koos Dtv-ga icon_eek.gif

Paistab, et see test peksab segast, sest nii kiire ei saa kuidagi neti ühendus olla.
viirusetõrjeks kasutan seda MS-i oma.
Vist IE näitas imelikke numbreid speedtestis. Proovi teist brauserit


Võib kasutada ka kodumaist lehekülge: http://speed.hot.ee/ millel ei pea viirusetõrjet välja lülitama, et õigeid kiiruseid mõõta
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 16:43:46 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
viimasel ajal mitu korda nett ära olnud, ei mõtle seda üht pikemat juhust mis igalpool mainiti, ei ole enam sellist kvaliteeti nagu kunagi tavalise adsl ajal thumbs_down.gif


Rakveres ka viimastel päevadel kaob nett lambist ära, kusjuures IPTV jääb edasi toimima. Mõnikord aitab Elioni ruuteri resa, mõnikord mitte. Vastavalt teatele oli täna öösel Elioni võrgus hooldetööd, äkki läks midagi paremaks.

Kui neid speednet teste teete, valige mõni kaugem server, näiteks proovige Londonit ja Manilat Filipiinidel, saab palju huvitavamaid numbreid icon_razz1.gif

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 25.11.2010 16:06:36 vasta tsitaadiga

Kust saab osta juhe, et Amino digiboksist otse component väljundit saaks?

edit: leidsin elion e-poest

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 17:31:34 vasta tsitaadiga

sulomile, mis nendes Londoni numbrites huvitavat on? Loogiline ju, et aeglasem kui Eesti võrgus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 25.11.2010 19:35:03 vasta tsitaadiga

Oh isver,kell pool neli kadus Dtv ära.Korduvad restardid ruuterile ja boxile ikka pilti pole aga nett töötab.Elioni numbri peal tiristanud iga 10min tagant ja koguaeg tuut tuut ühendust ei sa või võrk koormatud.Nüüd 5min tagasi tuli lõpuks pilt tagasi ja siis 3min hiljem elion helistab icon_lol.gif .Sai siis küsitud ,et mis krdit juhtus nagu 3 tundi pilti pole .Elion see peale ah mingi üleriigline katkestus oli jälle.No andke abi ei või siis elion esilehele teha rikked vms osa ,nagu on Eesti energial.3 tundi jauramist ja eilion ei või siis teata inimestele ,et probleeme on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 19:43:13 vasta tsitaadiga

Mul pole ühelgi kanalil häält icon_razz.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 20:07:05 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Mul pole ühelgi kanalil häält icon_razz.gif


1. tseki digiboksi helitugevust
2. tseki teleri helitugevust
3. kontr. kaablit digiboksi ja teleri vahel

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 20:13:06 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Mul pole ühelgi kanalil häält icon_razz.gif


1. tseki digiboksi helitugevust
2. tseki teleri helitugevust
3. kontr. kaablit digiboksi ja teleri vahel


Commoooon icon_biggrin.gif aitas väike digika restart icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 11:00:23 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Pailaps kirjutas:
ZacXz kirjutas:
Mul pole ühelgi kanalil häält icon_razz.gif


1. tseki digiboksi helitugevust
2. tseki teleri helitugevust
3. kontr. kaablit digiboksi ja teleri vahel


Commoooon icon_biggrin.gif aitas väike digika restart icon_smile.gif


Kah variant icon_biggrin.gif , restardiga läheb digiboksi helitugevus tagasi üldjuhul nivoole 15, juhul, kui oli 0-i kukkunud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 01:58:04 vasta tsitaadiga

mis käsuga seda ühenduste arvu sai ruuteris vaadata?

EDIT: sain kätte

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 10:38:08 vasta tsitaadiga

Eile peale kõnet elioni sain omal ka neti korda. Kui telekad kinni siis on nett 13mb/s, käib 1 telekas siis on nett 9mb/s ja kui käib kaks telekat siis on 6mb/s. Ning venitatud pilt sai kaa imekombel korda.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 23:07:55 vasta tsitaadiga

eldorado enda firma promojutt kustutatud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 29.11.2010 15:18:35 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
mis käsuga seda ühenduste arvu sai ruuteris vaadata?

EDIT: sain kätte


telnetis: connection stats

kui tahad veel näppida, siis tõmba cli. Seal päris huvitavaid asju, aga ära ruuterit telliseks lase icon_biggrin.gif

http://www.alcadis.nl/files/Support_files/Thomson/7%20Serie/TG784/Manuals/TG784_CLIGuide_en.pdf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 17:44:25 vasta tsitaadiga

Mis põrgut siis nüüd lahti on icon_question.gif Iga natukese aja tagant (10-15min) kaob telkust pilt ja arvutist netiühendus mingiks minutiks-pooleks icon_confused.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 01.12.2010 17:46:05 vasta tsitaadiga

Siin küll korras!
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 17:57:20 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Mis põrgut siis nüüd lahti on icon_question.gif Iga natukese aja tagant (10-15min) kaob telkust pilt ja arvutist netiühendus mingiks minutiks-pooleks icon_confused.gif

foorumis selgeltnägijaid pole, helista helpdeski icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 17:59:11 vasta tsitaadiga

ivokas, Minul ka nii aga harvem, ja nüüd tuli välja, et ruuter teeb resa.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 18:04:38 vasta tsitaadiga

Mul restartimine oli tasuta kaasas digi-tv-ga icon_wink.gif Aga nüüd ruuter välja vahetatud tutika vastu elioni soovituste järgi ja veits aega oli rahu majas.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 18:05:25 vasta tsitaadiga

Digiboksis see kell mis seal paremal all asub (kui OK vajutada), näitab valet aega. Kas see on kõigil nii?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 01.12.2010 20:21:47 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Digiboksis see kell mis seal paremal all asub (kui OK vajutada), näitab valet aega. Kas see on kõigil nii?

aeg restart teha digiboksile või refresh vajutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 20:47:36 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
rene p kirjutas:
Digiboksis see kell mis seal paremal all asub (kui OK vajutada), näitab valet aega. Kas see on kõigil nii?

aeg restart teha digiboksile või refresh vajutada thumbs_up.gif

Noh ma mõtlesin, puldist kinni panna ööseks, siis ehk teeb sama välja nagu resa, aga ilmselt mitte. Refresh ei aidanud samuti, aga restart toimis lõpuks.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 20:01:29 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal selline jama esinenud, et lambist kukub nett arvutilt tagant ära. Jääb ainult kohtvõrk. Samal ajal aga DTV jääb tööle ja kusjuures läbi digiboksi nett toimib. Justkui ruuter lõikaks wifilt neti ära. Kindlasti on aidanud läbi võrgu ruuterile restardi tegemine ja vahel on ka ise tagasi tulnud mingi ajaga. Mida teha? Ruuter ise on miskine SpeedTouch.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 20:18:09 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Viimasel ajal selline jama esinenud, et lambist kukub nett arvutilt tagant ära. Jääb ainult kohtvõrk. Samal ajal aga DTV jääb tööle ja kusjuures läbi digiboksi nett toimib. Justkui ruuter lõikaks wifilt neti ära. Kindlasti on aidanud läbi võrgu ruuterile restardi tegemine ja vahel on ka ise tagasi tulnud mingi ajaga. Mida teha? Ruuter ise on miskine SpeedTouch.
Tundub et see on mingi suuremat sorti probleem juba, sa pole ainuke kel selline tore nähtus viimasel ajal tekkinud on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2010 21:26:32 vasta tsitaadiga

Mul oli kah mingi aeg tagasi see.Enamasti esines lihtsalt netti brausides suvaliselt ühe hetkel ei avanenud lehed thumbs_down.gif .Nüüd on juba nädalapäevad korras olnud.Krt teab mis jama oli icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 21:35:32 vasta tsitaadiga

Igaljuhul Viasat Sport ja Viasat Film on jaanuari lõpuni tasuta (tsekkige enda meile, seal peaks selline kiri olema)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 22:06:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Igaljuhul Viasat Sport ja Viasat Film on jaanuari lõpuni tasuta (tsekkige enda meile, seal peaks selline kiri olema)

icon_eek.gif
Ka vanadele klientidele icon_question.gif

edit: Klienditugi väitis, et ainult osadele tehakse see pakkumine. Kui pakkumist pole, ei tasu umbjalu tellima tormata.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 22:34:26 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Igaljuhul Viasat Sport ja Viasat Film on jaanuari lõpuni tasuta (tsekkige enda meile, seal peaks selline kiri olema)

icon_eek.gif
Ka vanadele klientidele icon_question.gif

edit: Klienditugi väitis, et ainult osadele tehakse see pakkumine. Kui pakkumist pole, ei tasu umbjalu tellima tormata.


mul meili polnud, igaks juhuks ei hakka tellima icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 11:35:28 vasta tsitaadiga

Minule meil tuli ja tellisin ära ka, eks arve pealt saab näha, kui tasutas see on icon_lol.gif
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 21:17:27 vasta tsitaadiga

Elioni IPTV digiraadio lahendus on muutumas shoutcasti põhiseks, suuremad võimalused, rohkem kanaleid jne.
Elion kutsub testima:
http://www.facebook.com/elionettevotted
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.12.2010 22:46:35 vasta tsitaadiga

Kui ühes boxis tellitakse teemapakett, siis kas see mõjub ka teisele boxile?
Mure selles, et ma olen aasta aega tasuta HD kanaleid siin vaadanud motorola boxiga (mingi bug vist, hehe). icon_redface.gif
Teises boxis telliti see tasuta viasati pakett ja nüüd on siis motorolas KÕIK tasulised kanalid ka lahti (va porno) icon_eek.gif
Ise pole ma motorolaga kunagi mingeid teemapakette tellinud, seega elion ei tohiks vist raha ka nõuda sest logidest pole neil "tõestust" võtta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 23:23:08 vasta tsitaadiga

Pommuudis

Alates 1 jan peaks elioni lisanduma 1 uus HD kanal - Tallinna TV icon_lol.gif
Ja kui see pole upscaled siis on savisaar kõik suuremad telekanalid ära omanud icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 01:04:52 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Pommuudis

Alates 1 jan peaks elioni lisanduma 1 uus HD kanal - Tallinna TV icon_lol.gif
Ja kui see pole upscaled siis on savisaar kõik suuremad telekanalid ära omanud icon_biggrin.gif


vaatan, et edkarTV juba kanalil 71 koha sisse võtnud
Loodan et sinna jääbki, silmade alt ära, äkki tekib sõltuvus icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.12.2010 01:33:55 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Kui ühes boxis tellitakse teemapakett, siis kas see mõjub ka teisele boxile?
Mure selles, et ma olen aasta aega tasuta HD kanaleid siin vaadanud motorola boxiga (mingi bug vist, hehe). icon_redface.gif
Teises boxis telliti see tasuta viasati pakett ja nüüd on siis motorolas KÕIK tasulised kanalid ka lahti (va porno) icon_eek.gif
Ise pole ma motorolaga kunagi mingeid teemapakette tellinud, seega elion ei tohiks vist raha ka nõuda sest logidest pole neil "tõestust" võtta.

vahepeal olid jah sellised kalad - ise nägin ka pea kõike lühiajaliselt.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 06.12.2010 00:45:04 vasta tsitaadiga

Veits tagasi kurtis naine, et nett ei tööta.
DD-WRT softiga ruuter istub sillana toimiva Speedo taga, ehk siis WRT omab välist IP-d ja teeb NAT-i. Vaatasin ja ei paistnud midagi ebatavalist, lihtsalt märkasin, et IP lease hakkab lõppema ja tegin manuaalselt Renew. Kasutaja arvutites hakkas asi toimima. IP jäi muidugi samaks, aga lease aeg mida nägin, oli veidi alla viie minuti. Ma ei saa pointile pihta nagu, et miks IP antakse ainult 5-ks minutiks?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 01:20:52 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Andykas kirjutas:
Kui ühes boxis tellitakse teemapakett, siis kas see mõjub ka teisele boxile?
Mure selles, et ma olen aasta aega tasuta HD kanaleid siin vaadanud motorola boxiga (mingi bug vist, hehe). icon_redface.gif
Teises boxis telliti see tasuta viasati pakett ja nüüd on siis motorolas KÕIK tasulised kanalid ka lahti (va porno) icon_eek.gif
Ise pole ma motorolaga kunagi mingeid teemapakette tellinud, seega elion ei tohiks vist raha ka nõuda sest logidest pole neil "tõestust" võtta.

vahepeal olid jah sellised kalad - ise nägin ka pea kõike lühiajaliselt.


Uuritakse esmaspäeval juba, esmaalgne lahendustähtaja sain homseks õhtuks.

sosssepp kirjutas:
Veits tagasi kurtis naine, et nett ei tööta.
DD-WRT softiga ruuter istub sillana toimiva Speedo taga, ehk siis WRT omab välist IP-d ja teeb NAT-i. Vaatasin ja ei paistnud midagi ebatavalist, lihtsalt märkasin, et IP lease hakkab lõppema ja tegin manuaalselt Renew. Kasutaja arvutites hakkas asi toimima. IP jäi muidugi samaks, aga lease aeg mida nägin, oli veidi alla viie minuti. Ma ei saa pointile pihta nagu, et miks IP antakse ainult 5-ks minutiks?


Muuda lease võtmise aeg alla 5 minuti. Selle eelduseks on lihtsas keeles võrgust koristada masinad, mis võrku rippuma jäädes probleemsituatsiooni tekitavad.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 01:06:33 vasta tsitaadiga

kellelgi veel selline värk, et kui torrentit kasutada jääb vahest väga kooma, ei ava enam neti lehtigi pmst.
Mõned aastad probleemideta kõik toiminud, vahepeal torrentil mingeid seadeid muutnud pole, suurtkorda vahet pole kas telekad mängivad ja kas download limit panna 200 või 500.
Aga samas vahest tuleb ilma limiidita 1.3MB/s alla ja nett samal jookseb nagu kulda. Tunne nagu nett vajuks kooma mingi aja pärast, tea kas on siis liiga palju ühendusi loonud?
Ühendus on digitv 16/1
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 01:10:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
kellelgi veel selline värk, et kui torrentit kasutada jääb vahest väga kooma, ei ava enam neti lehtigi pmst.
Mõned aastad probleemideta kõik toiminud, vahepeal torrentil mingeid seadeid muutnud pole, suurtkorda vahet pole kas telekad mängivad ja kas download limit panna 200 või 500.
Aga samas vahest tuleb ilma limiidita 1.3MB/s alla ja nett samal jookseb nagu kulda. Tunne nagu nett vajuks kooma mingi aja pärast, tea kas on siis liiga palju ühendusi loonud?
Ühendus on digitv 16/1


liiga palju päringuid korraga tõmbab neti kooma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.