Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 16:45:27 vasta tsitaadiga

Sigma kivi/SDK on lihtsalt mõnevõrra bugine (nagu ka Realteki oma).

Päris hea leht erinevate meediamängijate kohta - http://www.iboum.com/net-media-players.php

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.11.2010 15:58:27 vasta tsitaadiga

Mede8er´i uudiseid: Uued tooted on kohe poeletile jõudmas Uute toodete võrdlus

Esimene saabunud pääsuke..Mede8er MED400X Multimedia Player Price: € 109,-

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 16:51:29 vasta tsitaadiga

Mnjah. 129€ kokku peaks selle MED400X hind meile koduukse taga tulema, e. ligikaudu 2000 EEK. Suht normaalne sellise soliidse seadme eest.
1a tagasi oleks kõhklematult selle võtnud, hetkel tuleb MED500X "leppida", kuigi sest sisemisest HDD'st erilist puudust ei tunne.
Ja oodanud oleks, et MED400X kasutaks juba Realtek 1085 kivi. Aga see arvatavasti jäeti jällegi uute 2011a tippmudelite tarbeks ootele.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 17:46:15 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal tekib nagu seeni peale vihma RTL1055 kivi põhjal masinaid.
Ilma võrgu toeta siis, eeldatavasti väga odavad.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.11.2010 18:36:29 vasta tsitaadiga

Eks nonde kahe viimase Mede8er odavus olegi põhiline argument. Paljud siiski võrku ei kasuta/ei oska kasutada.
Samas saab sinna välise USB seadme taha susata ja on iga kell parem igasuguste telerite meediamängimise lahendustest.

Lihtsalt igasse tarbijasegmenti midagi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragistaja
HV vaatleja

liitunud: 30.11.2010




sõnum 30.11.2010 21:22:50 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Sai service manuaale natuke vaadatud ja näha oli, et bdp3000 main board oli minu bdp2500-ga täpselt sama, erinevus väljundites, vahetasin suurema bin firmware nime ümber ja nüüd oskab ka usb-lt meediafaile lugeda. Philips-i see väike display mis muidu näitab aega või muud infot mis parasjagu teen, vot see ei suuda õiget teksti kuvada, muidu kõik töötab. Ehk bdp2500 puhul on asju nuditud, isegi sama firmware versiooni puhul milleks hetkel on 1015.1.

Tõsi, töötab jah!
Ainuke asi, mis selle aparaadi juures muret teeb - subtiitrifaile (.sub, .srt , .txt) tema lugeda ei näe. Spetsiaalselt põletasin plaadile suure kuhja tiitreid, et näha, kuidas ta eitab ilmselget. Ja nägin - ilma mingi emotsioonita teatab, et "No content".
Kas on selle vastu rohtu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2010 15:03:26 vasta tsitaadiga

Eilsest läks lahti MPCCLUB.COM foorumis registreerituile jõulupakkumiste kampaania.

Kaks Mede8er 199 Euri jne. Vaadake ise järgi.pdf

Edit: link parandatud

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 04.12.2010 18:28:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 15:50:55 vasta tsitaadiga

jägaja, mul on küll hea silmanägemine, aga nii pisikese pildi pealt ei suuda ma küll midagi välja lugeda.
Sa ikka enne postitamist ka kontrolli, kuhu suunad. icon_lol.gif
Pealegi, kui lingist see &thumb=1 eemaldada, siis .pdf lugemiseks peab MPC foorumi kasutaja jällegi olema.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2010 18:30:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Pealegi, kui lingist see &thumb=1 eemaldada, siis .pdf lugemiseks peab MPC foorumi kasutaja jällegi olema.


Link parandatud, ja mitte lugemiseks, vaid soodsa tehingu sooritamiseks pead ennast MPCclub liikmeks regama. Lihtne ja tasuta.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 23:37:42 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kaks Mede8er 199 Euri jne. Vaadake ise järgi.pdf
No ei saa ilma foorumi liige olemata seda PDF-i avada! icon_rolleyes.gif Sul on mingi automaatne sisselogimine omal sees.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.12.2010 00:45:52 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kaks Mede8er 199 Euri jne. Vaadake ise järgi.pdf
No ei saa ilma foorumi liige olemata seda PDF-i avada! icon_rolleyes.gif Sul on mingi automaatne sisselogimine omal sees.


Ehh, ei saa ilma sisse logimiseta näha tõesti icon_redface.gif . Pakkumised on sellegipoolest mõistlikud, et omale konto luua.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 23:12:14 vasta tsitaadiga

Kas WD TV Livele on mingi uuem versio ka tulemas millalgi? Vaatan et aasta aega on asi vana juba. Plaan on osta, aga kui midagi uut tulemas lähiajal, siis ootaks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 23:58:35 vasta tsitaadiga

Live Hub on uusim pleier WD´lt.
Tõsi küll müüakse ainult koos sisemise kettaga
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 00:20:23 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi huvi

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 02:14:08 vasta tsitaadiga

ee, pakud siis kiva vä mutte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 02:49:28 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
ee, pakud siis kiva vä mutte icon_rolleyes.gif

Pakun näha milline sisu enam-vähem välja näeb. Keegi vist siin teemas või kuskil soovis seda kunagi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.12.2010 08:00:16 vasta tsitaadiga

Et said siis teleri PVR osa ka toimima? Kuigi too leelopeo HD klipp pole vist hetkel eetrist salvestatav icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:29:49 vasta tsitaadiga

jah töötab kenasti.
Algul saigi vahitud et sagedust njetu. Aga tegelikult on sagedusele vastavad kanalinumbrid täiega võssa.

EDIT: plaan siis see https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Kõvakettad/123020/ sisse osta aga kuidas linuxilised (nagu ma aru olen saanud istub seal kastis mingi linuxiline?) vms suhtuvad sellesse 4K Sectori suurusesse. Enamustel ketastel senimaani ikka 512 baiti või mis ta oligi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:43:18 vasta tsitaadiga

peaks kernelist sõltuma, sellistel masinatel on aga harilikult üsna vanad kernelid.
WD ketaste ja linuxi puhul on suht hull LLC Probleem:
http://forum.synology.com/enu/viewforum.php?f=124
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 21:03:04 vasta tsitaadiga

Ohjummel...

Oskab keski soovitada siis midagi 1.5-2TB suurust max 1.5K maksvat ketast (töökindlamat paluks) selle aparatuuri sisse. Senimaani ikka WD eelistanud aga kui linuxi all sellised jamad et põhimõtteliselt võid ketta aastaga lõdvalt peese lasta siis jah.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 21:37:50 vasta tsitaadiga

Mina ka siiani WD´d eelistanud.
Lääne-Euroopas elevad tuttavad ostavad praegu pleieritesse ja NAS boksidesse enamasti seda:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad/149008/
Siiani pole näinud et keegi kurtnud oleks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 00:57:48 vasta tsitaadiga

Nii, 4:2:2 video HDium mängida ei mõista korralikult. Ses suhtes et audio on ok, aga pilt on sigrimigri. A vaevalt et teisedki meedijamängijad seda oskavad icon_biggrin.gif Lihtsalt huvipärast katsetasin. Arvutiski ei oska pooled playerid seda näidata.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.12.2010 01:00:28 vasta tsitaadiga

LLC errorite all kannatavad väidetavalt Samsa F4 ja WD EARS kettad. WD EADS peaks probleemivabalt toimima.
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%C3%B5vakettad/105443/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 01:43:16 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes ei saagi ühtegi ketast sisse osta icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 02:57:06 vasta tsitaadiga

Ma ostsing kunagi eTrayzi jaoks 2 1.5TB EADS ketast.
Ja nendega mu esimene LCC kogemus tuligi
Peale nädalast kasutamist lasin WDIDLE3'ga üle.
Praeguseks on mõlemad windowsit jooksutavasse arvutisse kolinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.12.2010 14:42:47 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kokkuvõttes ei saagi ühtegi ketast sisse osta icon_biggrin.gif

ometi keegi, kes hammustas pähkli katki thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Parem on loobuda, vähem probleeme icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:58:31 vasta tsitaadiga

Ah võtan vist selle 2 terase samsa ära. Googeldades küll ei leidnud et mingi hullem probleem sellel samsal oleks. Samas WD kohta materjali jalaga segada antud probleemi kohapealt.

Aga krt ei saagi aru kui suur sellel kettal siis see sector on. Ühes kohas kirjas 512 baiti, teises 1 kilo, kolmandas 4 kilo...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 18:41:48 vasta tsitaadiga

Küsimus tarkadele.Ka sellist masinat on olemas, millel on olemas DVB-C tuuner pesaga, kuhu saab conax mooduli pista ja oleks salvestusvõimalus.Ja et suudaks enam vähem kõike mängida.Võrgutugi ka oluline.Tunneb siin üks tuttav huvi icon_rolleyes.gif Endal WD LIVE ja rahul siiamaani icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 10.12.2010 18:46:20 vasta tsitaadiga

Mis programmiga SMART test läbi teha ja kas üle võrgu on ka võimalik toimetada?
/Linux on minu jaoks tume maa/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 22:00:29 vasta tsitaadiga

[quote="aare2"]WD TV Live HD media player

New Firmware Release - Firmware Version 1.04.10_V for WD TV Live (11/22/10)

What's in this update?
Release 1.04.10 (11/22/10)

* Supports Facebook application.
* Supports Deezer application.
* Supports Flingo application.
* Supports AccuWeather application.
* Supports USB keyboards.
Kuda sellele vanemat 3nda partei softi peale lasta .Kuulid jooksid kokku icon_redface.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 22:48:01 vasta tsitaadiga

wdtlive.ver failis muuda see rida
VERSION='1.02.21.WDLXTV_LIVE-0.4.3.1'LOCATION='wdtvlive.bin'
näiteks
VERSION='1.04.21.WDLXTV_LIVE-0.4.3.1'LOCATION='wdtvlive.bin'
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 23:16:42 vasta tsitaadiga

Seda pea juba jagas lõpuks.Nüüd vaja pluginad kuidagi tööle saada(torrent).Uurimustöö käib icon_lol.gif Abi on alati teretulnud.Mingi User Notice ees icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 11.12.2010 17:01:07 vasta tsitaadiga

linni kirjutas:
Mis programmiga SMART test läbi teha ja kas üle võrgu on ka võimalik toimetada?
/Linux on minu jaoks tume maa/


Kümmekond SMART programmi läbi testinud, üle võrgu ei taha ükski toimetada. Kasutusse jätsin HD Sentineli, mis lubab tulevikus võrgutuge.
Keegi odavalt 3,5" ketta usb dokki ei paku?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 19:35:59 vasta tsitaadiga

Laenata võin SATA dokki.
Tallinnas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 17.12.2010 12:25:36 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Laenata võin SATA dokki.
Tallinnas.


Tänan pakkumast, aga vaatasin, et dokkide hinnad on langustrendi läbi teinud. Kulub edaspidigi ära.

EDIT
Tegin SMART testi läbi.
Popcorn C 200, ketas WD20EADS, kasutuses 14 kuud, LCC tsüklite arvuks andis 189. Arvestades, et WD garanteerib 300 000 tsüklit, on tulemus igati positiivne icon_smile.gif

EDIT 2
Vaatasin valet väärtust, LCC on 35 000. Ikkagi pole paha.


viimati muutis linni 17.12.2010 20:14:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 17:47:07 vasta tsitaadiga

Kuskilt foorumist lugesin et mingil tüübil on juba LCC 1.5 miljonit icon_eek.gif

EDIT: kumba väärtust ma üldse vahtima peaks?
Value või Raw Data?



_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 17.12.2010 20:04:52 vasta tsitaadiga

Raw data ikka.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 01:11:29 vasta tsitaadiga

Nägin et kellelgi pidi siin veel HDium olema seega.

Uuendus väljas
http://hdium.com/support/index.php?_m=downloads&_a=viewdownload&downloaditemid=4&nav=0,1

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 22.12.2010 01:11:39 vasta tsitaadiga

Tekis soov soetada suurem võrguketas, mille poole teised maja arvutid põõrduksid ja kuhu meediat talletada.

Kas selle soovi saaks lahendada ka mõne meediaplayeriga, millel on vähemalt terabaidine ketas sees?
Et selle ketta saaks siis Windowsi all ära mappida ning kasutada nagu igat teist kõvaketast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 22.12.2010 01:21:15 vasta tsitaadiga

Enamus sisemise kettaga (arvatavasti isegi välisega) meediamängitajaid saab sellega hakkama. Samas, ära päris NAS'i asendust sealt oota. Kiirused ning stabiilsus koormuse all jäävad ikka klass allapoole.
Endal muidugi ajab Ariva HDPlayer 210 koos 1,5TB'se kettaga asja ära. Kasutajaid on ka kõigest 3 selle küljes.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 01:39:39 vasta tsitaadiga

Igasugune NAS funktsionaalsus meediapleierites tootjast sõltumata on saatanast icon_smile.gif
Kiirus on nutune, võimalused olematud.
kõige lihtsamaks SMB/FTP kaudu jagamiseks hädapärast siobib.
Mõistlik ront arvuti, Gigabit kaart sisse on palju parem lahendus kui ruumi on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 11:53:22 vasta tsitaadiga

selle "rondiga" on see häda, et Kodu2 paketi puhul tähendab 100W lisatarbimist aastas täpselt 1337 krooni lisakulu (arvutage, on just see summa icon_smile.gif ). Sedasi saab tagasihoidliku NAS-boxi hinna 2-3 aastaga tagasi (ja elekter ei lähe odavamaks).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 22.12.2010 13:06:19 vasta tsitaadiga

2korda2 kirjutas:
selle "rondiga" on see häda, et Kodu2 paketi puhul tähendab 100W lisatarbimist aastas täpselt 1337 krooni lisakulu (arvutage, on just see summa icon_smile.gif ). Sedasi saab tagasihoidliku NAS-boxi hinna 2-3 aastaga tagasi (ja elekter ei lähe odavamaks).


Ise provotseerisid. Elekter läheb odvamaks.
Seoses taastuvenergia tasu vähenemisega väheneb 100W tarbija makstav summa üle 30 EEK
876 kWh/aastas * (0.1264 EEK/kWh praegune hind - (0.0061 EUR/kWh jaanuari hind * 15.6466 eurokurss )) * 1.2 käibemaks

Mis muidugi ei keela energiafirmadel pärast valimisi hinda millegagi läbi korrutada.


Samas 1T kettaga linkstation maksis viimastel hulludel päevadel alla 2 tonni.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 22.12.2010 17:47:59 vasta tsitaadiga

Mis siis rahva arvamus on? Meediaplayer ei ole võrgukettale hea asendus (ka väikese koormusega, u. 3 kasutajat) ning mõistlik oleks soetada sellisel juhul nii võrguketas kui ka meediaplayer. Või mis?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:06:04 vasta tsitaadiga

No need meediamängijad sisaldavad puhtalt meediale optimeeritud kivi endas, puhtalt andmete liigutamiseks võrgus jääb sellest väheks.
Võrgukiirused kipuvad tihtilugu sinna 5-6MB/s kanti jääma, samas kui keskmine NAS ikka 20MB/s ja paremad 40-50MB/s lubavad.
Ja tippkastid pigistavad juba gigabit ühendusest maksimumi praktiliselt välja.

+ lisaks softipool mis meediamängijal prakiliselt puudub

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 18:12:09 vasta tsitaadiga

Nii, sai vähe enda HDiumi softi näpitud ja nipet näpet vidinaid juurde tekitatud.

Näiteks eesti raadiojaamad (hetkel vaid mp3 striimi pakkuvad, kuna mms jne protokollidega saadab masina lihtsalt resale, seda peab veel uurima).


Siis veel mingi hunnik raadiojaamasi


Siis veel mingi hunik erinevaid videosaite jne (uudised, podcastid jne)


Siis veel bittorrenti listid (pole veel testida saanud, hiljem toon smartpostist ketta ära ja eks siis näib)

Postimees, Õhtuleht ja Delfi RSS uudised - hetkel näitab vaid pealkirju.

+ veel mingit jura mis juba eelnevalt masinas olemas oli aga lingid peidetud.


(srry pildid on ilged pasad aga ei viitsinud juhtmeid ringi tõsta et paremad saada)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 22.12.2010 19:58:43 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Mis siis rahva arvamus on? Meediaplayer ei ole võrgukettale hea asendus (ka väikese koormusega, u. 3 kasutajat) ning mõistlik oleks soetada sellisel juhul nii võrguketas kui ka meediaplayer. Või mis?


Juhul, kui kümnete gigade kaupa materjali pidevalt edasi - tagasi ei liiguta, siis ma ei näe küll probleemi, miks ei võiks meediapleier koos sisemise/välimise kettaga miniatuurse NASi ülesannet täita.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.12.2010 22:38:06 vasta tsitaadiga

Linni, täitsa päri. Panin enda mängijasse 2Tb ketta sisse ja peale filmide on pildid ja muusika ja igasugu dokumendijama kah seal.
Backup olulisemast välisel kõvakettal.
Nas on lihtsalt "olemise" pärast tavakodanikul lihtsalt mõttetu vidin kodus. Kunagi käis küll mõte peast läbi, et valvekaamerate striimi võiks NASi salvestada, kuid 1 kaamera hetkel on ja seda analoogpilti suudab üks vastav valveVHS ka salvestada icon_rolleyes.gif . Kassetti peab kord päevas vahetama icon_mad.gif .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:51:06 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas muretseda või mitte.

Sai siis uus ketas sisse topitud ja tööle pannes ning sulgedes teeb mingi 5 ja enam korda ketas piiksu, siis käib mingi nõks, siis jälle piiks... icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.12.2010 23:26:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei tea kas muretseda või mitte.

Sai siis uus ketas sisse topitud ja tööle pannes ning sulgedes teeb mingi 5 ja enam korda ketas piiksu, siis käib mingi nõks, siis jälle piiks... icon_confused.gif


Vaata, mis ketas arvutis teeb?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Meediapleierite ja HTPC arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.