Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Dell Streak märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006




sõnum 19.11.2010 09:25:35 vasta tsitaadiga

eile paitis ta olevat ka max123 letis.
Kommentaarid: 597 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2010 11:13:38 vasta tsitaadiga

euronicsis on ka
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 19.11.2010 11:37:27 vasta tsitaadiga

Naljatilk kirjutas:
Hv.ee (+ google) näitab, et ainuke paik, kus seda müüakse hetkel, on Flex. Kas seal on võimalik masinat näppida ka või on tegemist lao eesruumiga?

[edit] Leidsin, et ka Photopoint müüb seda ja täpselt sama hinnaga, aga olemas ainult laos.


Siin müüakse ka:
http://www.1a.ee/mobiiltelefonid/DELL_mobiilid/
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2010 13:25:13 vasta tsitaadiga

Kas AV dock ka müüakse eestis ?
Või amazon/ebay http://www.amazon.co.uk/Dell-Streak-Home-Dock-Kit/dp/B00439HFCA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1290507820&sr=8-1
Idee oleks see dock autosse integreerida, saaks auxi kaudu heli auto makki. Ning GPS kasutus oleks mugav.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 23.11.2010 15:16:22 vasta tsitaadiga

jaakennust kirjutas:
wfiles kirjutas:
5" ekraani kohta peaks reso ikka kõrgem olema.
praegu jääb muljet, et o n0,7" juurde venitanud teistele tippmudelitele ja delli märk taha pandud.
Enne ostaks htc hd2 või 3 juba icon_biggrin.gif


Ma ise olin kaa üllatunud, et reso on sama 800 x 480, mis mu Galaxy S-il. Meeldetuletuseks, et iPhone 2G ja 3G mudelitel on vaid 320 x 480, sama enamus HTC jms smartphonedel. Samas on muidugi füüsiliselt suurem ekraan mugavam multi-touch tegevuseks ja ka klaviatuuril trükkimiseks.


imo on see 800x480 ka suhteliselt lahja reso 4" ekraanile (kuid täitsa piisav), rääkimata siis veel 5" (iga piksel nähtav :/)
apple tooteid ei poolda, kuid retina ekraan 3.5" @960x640 on hoopis teine klass.

kuuldavasti on tulemas ka uus oipläd, millel samuti retina ekraan (1536 × 2048 / 2048 × 1536 2 10" kui ei eksi).

võiks ka teised selles suunas liikuda.

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2010 20:58:10 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
jaakennust kirjutas:
wfiles kirjutas:
5" ekraani kohta peaks reso ikka kõrgem olema.
praegu jääb muljet, et o n0,7" juurde venitanud teistele tippmudelitele ja delli märk taha pandud.
Enne ostaks htc hd2 või 3 juba icon_biggrin.gif


Ma ise olin kaa üllatunud, et reso on sama 800 x 480, mis mu Galaxy S-il. Meeldetuletuseks, et iPhone 2G ja 3G mudelitel on vaid 320 x 480, sama enamus HTC jms smartphonedel. Samas on muidugi füüsiliselt suurem ekraan mugavam multi-touch tegevuseks ja ka klaviatuuril trükkimiseks.


imo on see 800x480 ka suhteliselt lahja reso 4" ekraanile (kuid täitsa piisav), rääkimata siis veel 5" (iga piksel nähtav :/)
apple tooteid ei poolda, kuid retina ekraan 3.5" @960x640 on hoopis teine klass.

kuuldavasti on tulemas ka uus oipläd, millel samuti retina ekraan (1536 × 2048 / 2048 × 1536 2 10" kui ei eksi).

võiks ka teised selles suunas liikuda.

kui minu monitoril on igati korralik pilt ees 26"(1920x1200) ja on rohkem kui 2x lahjema reso suhtega, siis millest tuleneb, et sel moblal on sitt pilt või su silmade asemel on luubid?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002




sõnum 24.11.2010 12:30:21 vasta tsitaadiga

26" @1920x1200 on pikslimeri.
kõik on muidugi maitse ja harjumise asi.

mida pisem on pikslisuurus, seda halvem on loetavus (asjad pisemad), kuid seda ilusam ja teravam on pilt.
iphone peal ei ole võimalik piksleid ekraanil välja peilida, mis tõttu on tekstid/pildid super teravad & selged.

imo võiks ka 26" monitoril olla kusagil 3000x2000 reso - seljuhul muidugi tuleks OS'id ka vastavalt ümber teha, et oleks loetavad ja kasutatavad icon_smile.gif
aga eks paistab, kuhu tulevik tüürib - ilmselt hoopis 3d ekraanide poole (tundub esialgu kasutu)

_________________
Tom & Veronica around the world icon_smile.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2010 23:15:14 vasta tsitaadiga

kuulge sõbrad, kas see pill käekirja ka ära tunneb?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.11.2010 01:09:30 vasta tsitaadiga

Sain masinat oma silmaga näha, katsuda ja ka taskusse proovida. Kõige rohkem tekkis õud esimest korda vaadates - siis oli see ikka metsikult suur.
Katsudes ei olnud ta 4,3 tollisest Samsungist eriti palju jubedam kasutada ja ka antud teksade taskusse, millel on parasjagu suured taskud, mahtus telefon icon_question.gif kenasti ära ja oleks saanud ka istuda ilma, et see oleks eriliselt segama hakanud.

Siiski leian, et 3,7 kuni 4 tolli on selline optimaalne suurus hetkel. Üldiselt Sharp IS03 pakub pinget, aga see on eksklusiivselt Jaapanis hetkel veel.

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Netfish
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002




sõnum 03.12.2010 14:39:31 vasta tsitaadiga

Olen seda nüüd nädala jagu piinanud ja mulje on üsna positiivne.
2.2 on peal ja igati mõnusalt jookseb. Esimene reaktsioon seda kui telefoni nähes oli mul nagu enamustel - üsna irooniline naer icon_lol.gif
Aga uskumatult ruttu harjub sellega ära, sest kasutada on väga mugav. Rääkimiseks kasutan kodust väljas üldjuhul BT kõrvaklappi. Niisama kõrva ääres pole endal eriti vahet, aga kõrvalt on kergelt veider küll vaadata icon_biggrin.gif
Muidu android nagu ikka, aga üldiselt on ta kompromissiks ikkagi eelkõige inimesele, kellel vaja 24/7 arvuti kõrval olla (meilid, skaip, internet, dokumendid jms) aga samas läpakat või eraldi tabletti kaasas ei viitsi-saa alati vedada. Suure ekraani tõttu on kõik need toimingud mugavamad. Filmide-mängude puhul muidugi on ka suurem ekraan plussiks.
Positiivsemaid asju selle aparaadi juures on aku kestvus - hoolimata väiksemast ekraanist ei kannata Desire ja isegi GalaxyS ligilähedaseltki nii pikka piinamist.
Tänu gorilla klaasile ei vaja telefon ka ühtegi kaitsekilet, kuigi kardan, et need kaks plastikriba üleval ja all võivad ajaga kriimuliseks küll muutuda. Selles suhtes oleks võinud kogu paneel klaasi all olla vms lahendus, sest tagumine osa on alumiiniumist ja seega need plastikribad tunduvad olevat kõige tundlikumad kohad. Võtmed ega muu keskkond küll ei ole sinna mingeid jälgi jätnud seni, aga vähe teravam asi seda tõenäoliselt suudab.

See pikslite-ruutude jutt on aga suht pseudoprobleem, sest mingist ruudulisest pildist ei saa küll juttu olla. Jah, kui panen nina vastu ekraani, siis suudan nö ruudustiku eristada, aga so what icon_rolleyes.gif Pisemad pixlid ja suurem reso loomulikult teeb pildi teravamaks ja täpsemaks, aga reaalselt ei anna see midagi juurde. Olen ise muidu ka midasuuremresosedaparem pooldaja, aga antud aparaadi puhul leian, et see on täiesti optimaalne ja saab kuvada kõik vajaliku piisavalt pisikeselt ning muidugi ka vastupidi icon_razz.gif
Aga nagu ikka, üks tõsine ämber peab siiski olema asja juures ja antud juhul on selleks tagaküljel asuv kõlar-valjuhääldi, mille kvaliteet eriti kriitikat ei kannata kui voluum natuke suuremaks läheb. Jutt ja kõned keskmise valjudusega saab hakkama, aga muusikat on targem läbi klappide kuulata.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 05.12.2010 17:16:22 vasta tsitaadiga

Netfish kirjutas:
Olen seda nüüd nädala jagu piinanud ja mulje on üsna positiivne.
2.2 on peal ja igati mõnusalt jookseb.


Kuidas sa selle Android 2.2 peale said?
Sõbral sama labidas aga näitab, et uuendusi pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 06.12.2010 00:02:54 vasta tsitaadiga

Idee järgi tuli 2.2 juba 3 päeva tagasi välja http://www.phonearena.com/news/Dell-Streak-Froyo-update-brings-a-Dell-Stage-interface-and-Swype_id15050 .. Ostan ka selle isendi omale paari päeva pärast, saan ka muljetada juba loodetavasti Android 2.2 pealt icon_smile.gif

viimati muutis ehtne 06.12.2010 10:18:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2010 00:19:46 vasta tsitaadiga

kas androidil handwritng recognition appe ka on? on kellelgi kogemusi nendega?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 06.12.2010 18:34:30 vasta tsitaadiga

ehtne kirjutas:
Idee järgi tuli 2.2 juba 3 päeva tagasi välja http://www.phonearena.com/news/Dell-Streak-Froyo-update-brings-a-Dell-Stage-interface-and-Swype_id15050 .. Ostan ka selle isendi omale paari päeva pärast, saan ka muljetada juba loodetavasti Android 2.2 pealt icon_smile.gif


Aga äkki tuleb see uuendus regiooniti nagu mu SE x10-le tuli
ehk siis algul põhjamaadesse jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 09.12.2010 16:19:10 vasta tsitaadiga

Tellisin selle isendi paar päeva tagasi ära Euronicsist. Nüüd pean ootama, millal see Pärnu esindusse jõuab ..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 10.12.2010 20:48:41 vasta tsitaadiga

Nüüd on siis ametlik uuendus saadaval Dell Labidal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 11.12.2010 02:02:34 vasta tsitaadiga

Sain ka oma isendi täna kätte ja kohe updeitisin. Veider on see, et Dell Stages (seal alguses kohe) on see Social asi, kus on twitteri ja facebooki logod .. Facebooki omal klikkides paneb asi veidiks pange ja kisab miskeid erroreid .. Twitteri asjaga sama asi mõnikord. Guugeldasin, mitmetel sama jama. Pole hetkel lahendust leitud.

Ja nüüd tunnen end küll täieliku võhikuna - ma ei saa mitte kuskilt klaviatuurile täpitähti. Kuidas seda teostada saaks? Eestist ei ole justkui haisugi kuskil ..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2010 11:20:11 vasta tsitaadiga

Kui eesti keelt sees pole, siis kasuta saksa charseti - seal on kõik peale Õ olemas.
Teine asi - kas keegi siis tõesti ei ole handwritingut testinud?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 11.12.2010 11:44:39 vasta tsitaadiga

ITShopis ka täitsa olemas see, peaks enamus poodides lausa letis olema.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2010 11:57:02 vasta tsitaadiga

Kui see post oli mulle suunatud, siis vaikimisi sellel isendil ei peaks olema handwriting supporti , aga ma kujutan ette, et androidil on mõni ap ja äkki keegi on testinud. Mul on plaanis asi soetada rohkem töövahendiks ning hea oleks märkmeid teha, kui ta tal oleks korralik hw support. Seega oleks hea, kui saaks kelleltki mingi hinnangu selles osas.. Hinnad paistavad igal pool olema suht analoogsed - 7990, ma odavamalt pole märganud.

Need kes otsivad järelmaksuga soetamise võimalust peaks ehk Euronicsist ostma, sest seal on hind sama ja Elioni järelmaksu pakutakse, mis on paremate tingimustega, kui teised tiba - headele elioni klientidele soodsam % ning kui tahad poole pealt jäägi ära maksta, siis ei pea ülejääva osa pealt intressi maksma..

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 13.12.2010 22:41:21 vasta tsitaadiga

Avastasin ka teise probleemi juba, mis küll pole suht probleem, aga ikkagi veidi valus mu jaoks - 2.2 Froyo peal tahab süsteemiuuenduste asi, et wifi oleks sisse lülitatud, kui uuendada miskit. Ja kui wifi sees pole ja kuskile ühendatud ka sellega mitte, ei saagi uuendusi kontrollida. Mul nett käib 3G kaudu, Mint on sees .. Aga no eks ma pean siis kuskile Wifisse ronima vahepeal ..

Ega keegi ei tea, kas miskisugust MSNi klienti on, mis oskaks eespool olevat kaamerat veebikana kasutada ja pilti edastada?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 15.12.2010 22:23:45 vasta tsitaadiga

Kuidas reaalselt korpuse materjalid ja kvaliteet on? Kaua aku kestab? Autohoidiku ka keegi omale leidnud on juba?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ehtne
HV vaatleja
ehtne

liitunud: 19.12.2007




sõnum 16.12.2010 11:13:04 vasta tsitaadiga

Kui KOGU AEG aktiivselt seadet kasutada nii, et brightness põhjas ja muud vidinad sees, peab ta hommikust õhtuni ikka vastu. Kui vahepeal ikka seisma jätta, siis üle ööpäeva ja niisama seisab ta mitu ööpäeva ka ära. Täis laeb ta end õnneks kiirelt icon_smile.gif

Korpus ei tundu just maailma kõige tugevam olevat, ekraani ma siiski engadgeti kombel testima ei hakka, et seda pastapliiatsiga peksaksin. Pisivigu olen Android 2.2-s avastanud, kuid siiani ei midagi kriitilist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006




sõnum 16.12.2010 11:16:06 vasta tsitaadiga

ehtne kirjutas:
Kui KOGU AEG aktiivselt seadet kasutada nii, et brightness põhjas ja muud vidinad sees, peab ta hommikust õhtuni ikka vastu. Kui vahepeal ikka seisma jätta, siis üle ööpäeva ja niisama seisab ta mitu ööpäeva ka ära. Täis laeb ta end õnneks kiirelt icon_smile.gif

Korpus ei tundu just maailma kõige tugevam olevat, ekraani ma siiski engadgeti kombel testima ei hakka, et seda pastapliiatsiga peksaksin. Pisivigu olen Android 2.2-s avastanud, kuid siiani ei midagi kriitilist.


Kas mobiil-ID töötab sellega? Kas navi kaardid on tasuta ja töötavad ka Eestis või peab midagi juurde ostma? Mis pisivead täpsemalt? beer_yum.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakennuste
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2007




sõnum 16.12.2010 11:20:42 vasta tsitaadiga

autohoidik ja kodu-dock olid Ülemiste Delli poes müügil.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Dell Streak mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.