Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Heavy Rain märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2010 23:55:46 vasta tsitaadiga

Sai ka siis mäng soetatud ja sai tänaseks siis pooleli jäetud(mingi "bug" vist, käskis R1- R2 all hoida ja siis sixaxis fonktsiooni "raputa" kasutada aga viskab nupud punaseks kuna tegevat midagi valesti icon_rolleyes.gif )
Story paistab siiani väga hea olema aga no krt, see liikumine röövib minu seest vähemalt 40% mängu rõõmu icon_mad.gif cam angle on nii piix kui veel olla saab thumbs_down.gif
beastbeats, ka mina kogesin crashi, seal kohas siis kus see "prill" oma kabineti kätte sai ja rohtu vajas. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 27.05.2010 00:57:51 vasta tsitaadiga

Liikumine on jah väheke vigane, aga mina harjusin peaaegu ära sellega ning see ei seganud mängimist icon_razz1.gif. Mäng mul kordagi ei crashinud ja buge õnneks ei esinenud. Story oli ka väga thumbs_up.gif.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2010 11:13:57 vasta tsitaadiga

malukas, mäng ise ei crashinudki, vaid esimene DLC...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2010 11:29:45 vasta tsitaadiga

Ma olen umbes 3-4 tundi kokku mänginud ja selle aja peale 2 freezi juba olnud icon_rolleyes.gif netis ringi tuiates paistab et ma ei ole ainuke.
Väga loodan et PS3 peeti ei hakka minema icon_confused.gif

http://community.eu.playstation.com/t5/Heavy-Rain/Heavy-Rain-freezing-problem/td-p/10242822;jsessionid=F9C7B98628DB2231343133B661B0287C
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanusr
HV kasutaja
jaanusr

liitunud: 01.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2010 13:45:57 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul on mäng 2 korda läbi tehtud ning mõned üksikud trophyd veel teha, aga kordagi pole freezinud. Mõned üksikud bugid ikka esinevad, aga mitte midagi hullu.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2010 20:35:52 vasta tsitaadiga

Nii, sai siis esimene round läbi. Tegin just nii et näha kui viletsalt annaks minna kogu teema(arvan et oleks saanud veel kehvemini minna) ja tulemuseks 3 laipa(+muud kõrval tegelased) ja killer jäi vabadusse.
Kogu süsteem on nii hästi üles ehitatud et pmst saad aru juba mis juhtub kui võtad teise valiku. Mängu nagu ei saagi "mänguna" võtta kuna kogu sisu toimubki ainult cutsce-nidest.
Väga heas mõttes "eriline" mäng oli ja kindel PS3 eksklusiivi riiuli koha omanik mul.
Mingi aeg tahaks uuesti läbi teha juab icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 18:54:26 vasta tsitaadiga

Tegin PC peal läbi (youtube abiga). icon_biggrin.gif
Stoori kohapealt väga hea ja põnev multikas, lõpp ootamatu. thumbs_up.gif

http://www.youtube.com/watch?v=4hMDHbr-300
Ja sealt edasi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:01:00 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
Tegin PC peal läbi (youtube abiga). icon_biggrin.gif
Stoori kohapealt väga hea ja põnev multikas, lõpp ootamatu. thumbs_up.gif

http://www.youtube.com/watch?v=4hMDHbr-300
Ja sealt edasi. thumbs_up.gif

Mis mõttes PC peal?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2010 19:02:07 vasta tsitaadiga

youtube klipid?
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:04:10 vasta tsitaadiga

xxlmaster, youtube's vaatasin gameplay'd. icon_razz.gif

Mingit ägedat graafikakaarti ei olnud vaja, integreeritud Intel GMA 950 käis kah. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:08:20 vasta tsitaadiga

Flavius kirjutas:
xxlmaster, youtube's vaatasin gameplay'd. icon_razz.gif

Mingit ägedat graafikakaarti ei olnud vaja, integreeritud Intel GMA 950 käis kah. icon_biggrin.gif

njee ponjol icon_rolleyes.gif Mäng ju PS3me peal, mida sa seal pc peal tegid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2010 19:20:51 vasta tsitaadiga

Mitu korda peab sama asja seletama. icon_biggrin.gif
PC peal vaatasin videoklippe, kuidas keegi tegi mängu PS3 peal läbi.

Hea seejuures see, et kordagi ei jooksnud kokku ja olematud laadimisajad. icon_cool.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jimmijimmi
HV vaatleja
jimmijimmi

liitunud: 14.10.2009




sõnum 31.05.2010 12:47:41 vasta tsitaadiga

Päris põnev! icon_eek.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 12:50:32 vasta tsitaadiga

Häiris selle mängu juures vb see et sind suht oodati ära kui sa näiteks aknast jõudsid välja ronida jne. Oleks ikka võinud nii olla et kui uimerdama jäid oleks sind kätte saadud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 31.05.2010 13:17:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Häiris selle mängu juures vb see et sind suht oodati ära kui sa näiteks aknast jõudsid välja ronida jne. Oleks ikka võinud nii olla et kui uimerdama jäid oleks sind kätte saadud.

lõputult uimerdada ei lastud ikka, kui sama aknast ronimist mõtlesid, liiga kaua venisid saadi kätte ja järgmine stseen olid juba kinni nabitud ja ülekuulamisel.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 13:28:14 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Häiris selle mängu juures vb see et sind suht oodati ära kui sa näiteks aknast jõudsid välja ronida jne. Oleks ikka võinud nii olla et kui uimerdama jäid oleks sind kätte saadud.

lõputult uimerdada ei lastud ikka, kui sama aknast ronimist mõtlesid, liiga kaua venisid saadi kätte ja järgmine stseen olid juba kinni nabitud ja ülekuulamisel.

No aga näiteks see autoromula koht? See kus sinna purustajasse visati. Kusikl ülevaates mingi vend jubedalt uimas kui alles selle püssi kindalaekast kätte sai. ma võtsin kohe selle püstoli sealt välja kuid ikka sama napilt pääsesin.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 31.05.2010 19:37:01 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Labukana kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Häiris selle mängu juures vb see et sind suht oodati ära kui sa näiteks aknast jõudsid välja ronida jne. Oleks ikka võinud nii olla et kui uimerdama jäid oleks sind kätte saadud.

lõputult uimerdada ei lastud ikka, kui sama aknast ronimist mõtlesid, liiga kaua venisid saadi kätte ja järgmine stseen olid juba kinni nabitud ja ülekuulamisel.

No aga näiteks see autoromula koht? See kus sinna purustajasse visati. Kusikl ülevaates mingi vend jubedalt uimas kui alles selle püssi kindalaekast kätte sai. ma võtsin kohe selle püstoli sealt välja kuid ikka sama napilt pääsesin.

seal annab ka vabalt ära surra :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 31.05.2010 20:46:54 vasta tsitaadiga

Indeed. Mina surin näiteks icon_lol.gif
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2010 22:26:31 vasta tsitaadiga

Tirisin DLC alla, installisin ära ja nii ta jäi mingiks ajaks... Nüüd sai mäng läbi tehtud ja tahsin DLC'd proovida, seega menüüst ekstrad ja downloadable content, näitab ilusti chronicle 1, aga kui vajutan ta käima, tahab PS Store minna (sinna minnes näitab tühja akent). Ehk siis kas ma teen midagi valesti ja DLC'd saab mängida kusagilt mujalt (näiteks chapterite alt? Hetkel ei saa ise proovida)?

Mäng on igatahes vägagi thumbs_up.gif ja hoiab pinget lõpuni välja... Õigemini lõppudeni välja, kindel plaan ka teised variandid läbi mängida.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 25.07.2010 22:42:23 vasta tsitaadiga

Lepa, regioon mängul ja dlc.l on sama ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2010 14:31:18 vasta tsitaadiga

Regioon on sama, aga plaat on BCES-00797, samas DLC ütleb, et sobib BCES-00802 plaadiga... Kusjuures nii Soome kui UK store pakuvad just viimasele...

from official page only those codes exist:
Heavy Rain SCEI BCJS-30040 02/18/10 JP
Heavy Rain SCEA BCUS-98164 02/23/10 US
Heavy Rain SCEA 02/23/10 AS
Heavy Rain SCE Australia BCES-00797 02/25/10 AU
Heavy Rain (Collector's Edition) SCE Australia 02/25/10 AU
Heavy Rain SCEE BCES-00797 02/26/10 EU
Heavy Rain (Collector's Edition) SCEE BCES 00797/S 02/26/10 EU


Täitsa haige värk igatahes - tundub, et mul siis miski konkreetse EU riigi plaat vms. Aga milleks nii keeruliseks ajada, oleks ju võinud olla lihtsalt üks EU ja kogu muusika thumbs_down.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 15:46:54 vasta tsitaadiga

hmm... ise (veel) hr ei oma aga mul uk store näitas, et lisa sobib bces-00458 plaadiga.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 22:16:06 vasta tsitaadiga

Kiiruga vaatasin, et UK ja Soome kontodel samad koodid, aga võibolla vaatasin siis viltu. Niiehknaa minu olukorda see hetkel lihtsamaks ei tee. Aga mis seal ikka, mäng sellegi poolest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2010 22:22:32 vasta tsitaadiga

Mida see dlc endast yldse kujutab?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 23:40:32 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Mida see dlc endast yldse kujutab?

http://www.eurogamer.net/articles/heavy-rain-chronicles-the-taxidermist-hands-on

EDIT:
http://www.eurogamer.net/articles/2010-09-13-heavy-rain-move-edition-dated-priced

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 24.11.2010 06:27:34 vasta tsitaadiga

hey.

Sai lõpuks see mäng soetatud.
9/10 . punkt alla ebamugava liikumise eest ja paar kokkujooksmist.
Muidu stoory ja kõik otsuste tegemised olid supper.
Fantastiline mäng filmisõpradele.

Ps. kui pikk see dlc osa on ? 10 minti või 2 tundi ?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 22:21:44 vasta tsitaadiga

20min:D
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 16:21:15 vasta tsitaadiga

keegi midagi kuulnud kas sellest mängust nn "gold" edition kah mingi aeg välja tuleb kus kõik see dlc jura sees?

Ning kui osta PS3 Move edition kas siis ikka puldiga lubatakse mängida.. hetke seisuga on tava versioon nn "out of stock" ja ainult move editionit pakutakse sama hinnaga ... kindluse mõttes küsiks muidu pärast peab veel need kuramuse junnid ostma.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 16:24:02 vasta tsitaadiga

angel, saab jah
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 27.11.2010 16:26:40 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
keegi midagi kuulnud kas sellest mängust nn "gold" edition kah mingi aeg välja tuleb kus kõik see dlc jura sees?

Ning kui osta PS3 Move edition kas siis ikka puldiga lubatakse mängida.. hetke seisuga on tava versioon nn "out of stock" ja ainult move editionit pakutakse sama hinnaga ... kindluse mõttes küsiks muidu pärast peab veel need kuramuse junnid ostma.


muuvi editionil oli naisega dlc kaasas(ise pole raatsinud veel mängida).

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 16:33:09 vasta tsitaadiga

hm tore... peaks asja ära proovima. mäletan vaid demost et liikumine oli paras crap aga story, graafika, keskkond jms tundusid ümber olevat.

nagu aru saan siis rohkem dlc'sid ei ole tehtud... said vist aru et selle lüpsiga ei saavuta eriti midagi... või on tulemas mingi dlc laine? Palju üldse see pea story't mõjutab või kui "hädavajalik" see dlc on? Enamus mängudel on dlc suht - mine vaate youtuubist video või loe üks rida teksti ja saad kogu asja poindi teada.

to: xxlmaster

mis edition ? mis seisukord? mis hind? ise saaks tutika mingi 23£ eest. vaatasin et vist eriti odavamaks asi nagunii ei lähe ja võiks selle asja läbi teha...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2011 16:16:57 vasta tsitaadiga

Heavy Rain, Edited For Teen Rating, Ready For European Re-release:
http://www.siliconera.com/2011/08/05/heavy-rain-edited-for-teen-rating-coming-to-europe/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2011 21:28:10 vasta tsitaadiga

mis selle point on? kõik peab ära varjama ja ära tsensuurima nagu gestapo saksamaal? mängu idee oli ju krimka olla... ja mature. thumbs_down.gif

Selle versiooni nimi võiks olla -> heavy rain the crap edition beer_yum.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 22:48:52 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5856100/the-heavily-loaded-heavy-rain-directors-cut
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 14:39:55 vasta tsitaadiga

Kas see tuleb psn store müüki? Kuskil seda eeltellida kül ei saa, ei näita et olemas olekski. Ja esialgu ainult usa poodi?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 16:04:56 vasta tsitaadiga

Heavy Rain: By the Numbers. A slew of statistics straight from Quantic Dream.
http://au.ps3.ign.com/articles/121/1213892p1.html

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 17:22:48 vasta tsitaadiga

Tundub, et see Director’s Cut euroopasse ei jõuagi, isegi US psn poes pole müügil... icon_evil.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Heavy Rain mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.