Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.11.2010 20:13:41 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Võtab sõnatuks küll kui hästi mõni inimene joonistada võib. Awesome! Kuidas sa soovijat/wisherit kujutaksid?



_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 21:38:24 vasta tsitaadiga

See pilt minust oli küll jumala äge icon_biggrin.gif.Tee talle mingi saba ka kui saad icon_biggrin.gif.Ja see whaa on jumala täppi icon_biggrin.gif.Sa tõesti paned täppi oma joonistustega icon_razz.gif.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 23:05:07 vasta tsitaadiga

Flacko, Vau. Suured tänud thumbs_up.gif
Ei mäletagi, kuna pilti palusin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 25.11.2010 23:11:37 vasta tsitaadiga

Need lähevad hiljem ilusamaks kui üle joonistan. Mul mingi kiiks küljes, tahan joonistada, lähen otsin aga kasutaja kelle nime peale mul tekib idee ja teen icon_smile.gif. Palun ärge pahandage.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
littlejacob
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 23:12:14 vasta tsitaadiga

Minupoolt ka suured tänud icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 01:10:43 vasta tsitaadiga

Ma tean et olen ühe pildi juba saanud, kuid igatsen ühte sõdalast ka omale icon_smile.gif
Äkki oleks võimalik midagi välja võluda. Võiks olla ka mingi tankitõrje relv ka kasutusel vmt, et meenutaks vana ametit icon_rolleyes.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 26.11.2010 01:18:42 vasta tsitaadiga

Flacko, Sul on kujutlusvõimet ja Sul on annet thumbs_up.gif

Olin ka mingist ajast ootejärjekorras, kui kiiks ennast näitab, siis leiutad mulle ka miskit valmis äkki... icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 01:27:53 vasta tsitaadiga

jah sa oled mul juba joonistatud kembadesig.

kjaups, misasi see tankitõrje relv veel on?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 01:34:27 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
jah sa oled mul juba joonistatud kembadesig.

kjaups, misasi see tankitõrje relv veel on?


Kõige lihtsam seletus viis oleks vist nagu filmides suur rakett õlal jne icon_biggrin.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 01:36:22 vasta tsitaadiga

Flacko, http://www.designation-systems.net/dusrm/app4/m6rocket.html
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 01:39:55 vasta tsitaadiga

Kohe tuleb veel pilte, ka sina, Mihkel
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 02:18:38 vasta tsitaadiga

Mihkel^^



undo



wirus



Thing


Nokkl00m



Spooky



McSilmus



MacAivar



Hunt



Viperman



Amperloom



tuut



JoeKing



coolest



sigakoer



2fast4you



kembadesig



Laurus



bHop



Firefly



tont10000



driver95



Phoenix



warwas



viisnurk



vares



lamutaja16



HawK



cheetahh



vutt

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!


viimati muutis Flacko 26.11.2010 16:54:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 26.11.2010 02:21:07 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
jah sa oled mul juba joonistatud kembadesig.

kembadesig


thumbs_up.gif Superhea, huviga ootan juba valmis varianti icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 17:16:09 vasta tsitaadiga

Koomiks, mida kasutaja ossa soovitas icon_razz.gif



Tehtud:
lammas
ERROR11

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
driver95
HV vaatleja
driver95

liitunud: 06.05.2005




sõnum 26.11.2010 17:17:11 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

driver95



Oi, seda ma küll ei oodanud, et keegi minust pildi joonistab äkki, aga positiivne üllatus igal juhul ja täitsa pull pilt icon_biggrin.gif
Kui kunagi igav hakkab, võid mind autoga kimamas ka joonistada icon_wink.gif Anna teada sel juhul.

_________________
driver95-e ehk driv4r'i YouTube'i kanal
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 17:23:21 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

Firefly



Väga lahe, mulle meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 17:27:23 vasta tsitaadiga

driver95 kirjutas:
Flacko kirjutas:

driver95



Oi, seda ma küll ei oodanud, et keegi minust pildi joonistab äkki, aga positiivne üllatus igal juhul ja täitsa pull pilt icon_biggrin.gif
Kui kunagi igav hakkab, võid mind autoga kimamas ka joonistada icon_wink.gif Anna teada sel juhul.


su nimega tuli jah pull pilt xD. Seda autoga asja saab ka :3.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont10000
HV kasutaja
tont10000

liitunud: 08.03.2006




sõnum 26.11.2010 17:44:59 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

tont10000



Ohoo, poleks kunagi midagi sellist oodanud, meeldib sajaga icon_smile.gif
Päris vinge oleks kui keegi oleks nurga taga ja väriseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 17:47:14 vasta tsitaadiga

Ikka annan teada :3

Tehtud:
lammas
ERROR11
nuubik
stompbox
ice
firemark
kapsauss
känguru
Neo/hmhm
karukas
hyperdog

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 17:50:15 vasta tsitaadiga

Päris hea, mulle täitsa meeldib.
_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2Fast4You
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2006




sõnum 26.11.2010 18:14:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2fast4you


Suured tänud suurepärase pildi eest:D
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 18:45:34 vasta tsitaadiga

grr, upload jälle jamab, ei saa faile uppida.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 18:56:52 vasta tsitaadiga

Täiega ilusad pildid! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 19:08:56 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Mihkel^^






väga hea pilt, mulle meeldib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viisnurk
HV kasutaja
viisnurk

liitunud: 21.10.2008




sõnum 26.11.2010 19:09:15 vasta tsitaadiga

viisnurk

Ühesõnaga-Vägasupervärk icon_razz1.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 19:15:46 vasta tsitaadiga

Tehtud:
lammas




ERROR11



nuubik



stompbox



ice



firemark



kapsauss



känguru



Neo/hmhm



karukas




hyperdog



ertr2




batman

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 26.11.2010 19:45:50 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Tehtud:

nuubik




Whoa, isegi ei küsinud, aga ikka tegi ära. icon_biggrin.gif
Vähe sellest, pilt ise on väga lahe isegi paberil. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 19:55:16 vasta tsitaadiga

Pidin natuke värvi andma, et aru saada mis toimub seal. Ta nimelt värvib ruuniku kuubiku öra et kõik nupud on sama värvi icon_razz.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
drag0n
HV kasutaja
drag0n

liitunud: 23.02.2002




sõnum 26.11.2010 19:58:53 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
- Hennu7o2, kalluka, Patsaan, drag0n
thumbs_up.gif Paistab täitsa minu moodi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 20:47:29 vasta tsitaadiga

Zombi derp lambi






Kuulge Hinnavaatlejad, mis te aarvate sellest ideest kui teha HVle kalender. Reklaamis just www.kalendrid.ee lehekülge .

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HawK
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 23:26:43 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:

HawK

Väga äge pilt on icon_smile.gif!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.11.2010 23:30:52 vasta tsitaadiga

von_Wu


walkman


munakull


cracker


krässakas


kammkala


udusiil


gecko

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2010 23:37:17 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Zombi derp lambi






Kuulge Hinnavaatlejad, mis te aarvate sellest ideest kui teha HVle kalender. Reklaamis just www.kalendrid.ee lehekülge .


Oh päris äge icon_smile.gif.Soovitan kalendrid.ee lehte.Kaks aastat juba ise teinud.Paneks sinu pilte ka sinna icon_razz.gif.Võiks tegeleda küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kohvri Carmen
HV kasutaja
Kohvri Carmen

liitunud: 21.11.2010




sõnum 27.11.2010 01:43:40 vasta tsitaadiga

Ma olen kõige nunnum icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 27.11.2010 01:49:38 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
Flacko kirjutas:
Ausalt, pole näinud päriselus. ma teen nimnede järgi kui on selline hea nimi nagu näiteks peab meeldima. et krt kui ei meeldi siis peksa vms. Või roosa tibuuu, roosat värvi tibu, nimi ju ütleb icon_biggrin.gif

icon_biggrin.gif No ma ei tea- peab meeldima on ikka väga tema moodi, kuigi kasutajanime järgi ei oskaks küll sarnasusi luua icon_lol.gif

icon_razz.gif thumbs_up.gif
No ma ei tea saba just nagu ei oleks, aga peab meeldima.

Väga lahedad pildid thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 01:55:04 vasta tsitaadiga

kriimsilm


sosssepp



bladerunner


kuivati



cloner



mehaanic



korsten


kuri orav



ullivilli


reinuvader


HV möll



koomiks

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 08:53:05 vasta tsitaadiga

Väga äge. Tõsiselt. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 27.11.2010 15:11:14 vasta tsitaadiga

Väga lahe icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

cloner
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 17:38:47 vasta tsitaadiga

Wooah see tablet mis traks laenas on mõnna. Just täpselt see mida vajan icon_biggrin.gificon_biggrin.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 27.11.2010 17:55:21 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Wooah see tablet mis traks laenas on mõnna. Just täpselt see mida vajan icon_biggrin.gificon_biggrin.gif


Nüüd läheb suuremamahuliseks illustreerimiseks? icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 18:25:58 vasta tsitaadiga

Yeah, a ma pean enne Flashi peale panema. icon_razz.gif. Hihihi nagu väikelaps olen, nii fun on icon_biggrin.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Coolest
HV veteran

liitunud: 04.07.2006




sõnum 27.11.2010 18:36:01 vasta tsitaadiga

gee, thx, looks nice:P
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 20:24:13 vasta tsitaadiga

Nii, esimene HV tegelane tehtud selle x41 tabletiga,töötab nagu vaja icon_smile.gif.


_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 20:33:39 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
mul on üks teistsugune request või küsimus õigemini icon_razz.gif

kas sa suudaks sellest pildist nö cartoon auto teha, sarnases stiilis nagu su pildid ikka on
Spoiler Spoiler Spoiler


Flacko kirjutas:
Ikka saab sellist pilti


Kas ma olen ka listis ülespoole liikunud? icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 21:03:03 vasta tsitaadiga

Jah, aga tahaks enne need pildid ära teha icon_smile.gif.Ma ausalt ei tea, kaua nendega aega võib võtta... Seda tean et selle arvutiga on raskem teha kui koduarvutil aga tehtav on icon_razz.gif. Tuleb harjuda.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 21:12:04 vasta tsitaadiga

Asi mida mul jagub... on aeg icon_biggrin.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 27.11.2010 21:34:40 vasta tsitaadiga

102 pilti digitaliseerida vaja icon_razz.gif

3 tk tehtud.

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kembadesig
HV veteran
kembadesig

liitunud: 18.10.2010




sõnum 27.11.2010 23:08:33 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
102 pilti digitaliseerida vaja icon_razz.gif

3 tk tehtud.


icon_eek.gif Pole paha
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 23:38:49 vasta tsitaadiga

Tänud pildi eest...nice thumbs_up.gif . Peaaegu nagu mina icon_smile.gif Kas keegi aitaks selle kuidagi väiksemaks teha, et saaks avatariks panna?
http://www.upload.ee/image/949709/kasutaja01.png
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hennu7o2
HV kasutaja
Hennu7o2

liitunud: 26.03.2010




sõnum 27.11.2010 23:45:29 vasta tsitaadiga

Ole lahke, vb sai natukene suur, ma ei tea .. aga vähemalt on nii midagi aru saada icon_smile.gif
http://www.upload.ee/image/950016/kasutaja01_small.png
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Kujundamine »  Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.