Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 12:23:01 vasta tsitaadiga

Nii mõõtmed kui mahud on paigas ja meil pole plaanis neid muuta. Vähemalt mitte lähitulevikus.
Seega allkiri peab tänase päeva seisuga olema vastavuses hetkel kehtivate reeglitega.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 12:26:00 vasta tsitaadiga

Tundub ehk õli tulle valamisega, aga minu soovitus oleks siiski allkirjas oleva pildi mõõtmeid suurendada, laiusesse, 40x200 -> 40x400. Tänapäeval ei ole selline suurus enam mobiilsetele seadmetele piirav (laiem külg on pikem), seega ei näe suuremat probleemi selles. Mahupiirangu osas ei oska sõna võtta.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 12:36:36 vasta tsitaadiga

Reeglid jäävad samaks icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.11.2010 13:52:36 vasta tsitaadiga

kui raske on sinna 3 ette siis 1 kirjutada, et kokku saaks 13KB? icon_biggrin.gif
nagu mingi ulme raske kuritegu oleks...

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 13:55:21 vasta tsitaadiga

Milleks, et ka see foorum oleks siin suuri vilkuvaid flash või gif rõvedusi täis? icon_rolleyes.gif

Selliseid foorumeid on internetis lademetes, lausa paha hakkab lugedes...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.11.2010 13:57:35 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Milleks, et ka see foorum oleks siin suuri vilkuvaid flash või gif rõvedusi täis? icon_rolleyes.gif

Selliseid foorumeid on internetis lademetes, lausa paha hakkab lugedes...

jutt käib pildi mahust?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2010 14:02:59 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
Etz kirjutas:
Milleks, et ka see foorum oleks siin suuri vilkuvaid flash või gif rõvedusi täis? icon_rolleyes.gif

Selliseid foorumeid on internetis lademetes, lausa paha hakkab lugedes...

jutt käib pildi mahust?


Justnimelt ka mahust... 3KB sisse sa erilist animatsiooni ei topi... icon_wink.gif
Teiseks kujuta nüüd ette, kui lõbus oleks näiteks GPRS`i otsas teistel sinu postitusega lehte laadida...rääkimata sellest, et siis poleks sa enam ainus, kellel selline allkir/avatar oleks. icon_lol.gif
Summa summaarum, ühe kasutaja 13KB pole üldse palju... aga näiteks 100x13KB või 1000x13KB on juba midagi muud... icon_wink.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 14:05:45 vasta tsitaadiga

Pole mõtet seda teemat arendada, seisukoht on juba korduvalt väljaöeldud icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.11.2010 14:11:41 vasta tsitaadiga

jutt saab käia ainult mahust või animatsioonist -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=89881
gprs kasutajatel pole muud teha kui HV foorumit külastada? palju neid üldse on?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 14:14:07 vasta tsitaadiga

vull, sa ei saa siis aru, et teemat pole mõtet edasi arendada, kuna HV poolne seisukoht on juba võetud ja väljaöeldud icon_question.gif
Teema ajutiselt lukku.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 25.11.2010 18:28:11 vasta tsitaadiga

jälg autentimisest?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2010 18:31:57 vasta tsitaadiga

Isikuandmed jäävad seotuks konkreetse kasutajaga.
Üks kasutaja = üks konkreetne isik (võimalusel autenditud).

Mis puudutab jälge, siis registreerumistingimustes on öeldud, et IP aadressid jäädvustatakse igale postitusele ning selle abinõu täitmiseks kasutajat ei kustutatagi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
djasmu
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2010




sõnum 30.11.2010 12:52:31 vasta tsitaadiga

Lisasin krediiti hv.ee kaudu(25 kr.) aga see ei tulnud peale, pangakontolt läks küll maha, saate aidata?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2010 12:56:51 vasta tsitaadiga

djasmu, sa oled HV-krediidi asemel tellinud HV-toetust icon_smile.gif
Kui soovid ikkagi krediiti, siis tee palun uus teenuse tellimine ja kui jõuad panka sisselogimiseni, sulge lihtsalt brauseri aken ja anna mulle märku.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 12:59:21 vasta tsitaadiga

Miks mulle uute privaatsõnumite kohta meili peale teateid ei tule? Profiili all on vastav linnuke olemas. Või ei peagi tulema?
tsitaat:
teata mulle uuest privaatsõnumist: jah


viimati muutis SKG 30.11.2010 13:00:46, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djasmu
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2010




sõnum 30.11.2010 12:59:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
djasmu, sa oled HV-krediidi asemel tellinud HV-toetust icon_smile.gif
Kui soovid ikkagi krediiti, siis tee palun uus teenuse tellimine ja kui jõuad panka sisselogimiseni, sulge lihtsalt brauseri aken ja anna mulle märku.


tehtud thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 13:10:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Miks mulle uute privaatsõnumite kohta meili peale teateid ei tule? Profiili all on vastav linnuke olemas. Või ei peagi tulema?
tsitaat:
teata mulle uuest privaatsõnumist: jah

spämmi ei lähe? osad meiliteenused vist ei tahtnud ka HV privasid vastu võtta (hotmail oli VIST üks neist).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 13:19:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
SKG kirjutas:
Miks mulle uute privaatsõnumite kohta meili peale teateid ei tule? Profiili all on vastav linnuke olemas. Või ei peagi tulema?
tsitaat:
teata mulle uuest privaatsõnumist: jah

spämmi ei lähe? osad meiliteenused vist ei tahtnud ka HV privasid vastu võtta (hotmail oli VIST üks neist).

Mul on Gmail ja Spam folderisse ei lähe. Blokitud ka pole. Tihti on nii, et mulle on privaatsõnumeid saadetud, kuid teadet pole tulnud. Ja siis on aega juba nii palju möödas kui ma neid lõpuks sisselogides näen... Kuna hetkel eriti tihti HV-s ei käi, siis on see funktsioon suhteliselt vajalikuks kujunenud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 13:26:26 vasta tsitaadiga

siis tõesti huvitav. mul tahtis algul Gmail neid vägisi spämmi panna ja lõin filtri, et kunagi sinna siiski ei läheks, aga et üldse tulemata jääks, pole küll juhtunud icon_confused.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 13:31:10 vasta tsitaadiga

Sest mul siin paar kuud tagasi Tanel ja ka mõned teised olid kirjutanud, aga ma polnud saanud mingit teadet privaatsõnumite kohta, seega ei osanud neid siia otsima ka tulla, kuna lootsin, et mulle tuleb ikka teade.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 13:59:46 vasta tsitaadiga

väike asi, mis mind on häirinud juba pikalt.
kui ma sisse login ülevalt menüüst, siis kuna kasutaja ja parool on nii käes, käib see kiirelt (kasutan mitmeid arvuteid ja igalpool pole vaja mul seda salvestada ja automaatselt siseneda).
kui peaks tulema mingi viga trükkimises, siis loomulikult saan veateate ja kohe kiirelt sisestan uuesti. aga see aeg, mis veateate lehelt suunatakse logimise lehele on nii väike, et tavaliselt jõuan ülevalt menüüst parooli viimaste märkideni ning pole jõudnud veel enterit vajutada. ümbersuunamises aga kaovad need ära ja peab otsast alustama. loodan, et saite aru mida mõtlesin.

see on muidugi suhteliselt tühine probleem ja pigem mu enda isiklik traagika, aga äkki on võimalik seda lehtede vahelist suunamist pikendada 1-2 sekundi võrra? seda muidugi juhtub suhteliselt harva ja nagu juba ütlesin, pole mingi tõsine probleem, lihtsalt kui juhtub - häirib.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 14:03:49 vasta tsitaadiga

milleks see suunamine üldse vajalik on? kes tahab, oskab end ka ise suunata icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2010 14:35:39 vasta tsitaadiga

jules, logid sisse ja siis vajutad back nuppu lihtsalt
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 12:29:07 vasta tsitaadiga

mingi veider kala "Samsung GT-I9000 Galaxy S" teemaga. iga kord, kui "vaata enda postitusi" alt liginen, tundub nagu üritaks vaid hammaste abil Brasiiliasse roomata - võtab aega ja miitte vähe! ja seda ainult IE8'ga, Chromega oleks justkui kõik korras.
kuskil nagu oleks miskit mis IE tapab. ehk on ka oluline, et minu alustatud suurem teema, s.t. äkki teistel suuremate teemade alustajatel ja IE kasutajatel sama mure?
mõistus otsas, temp failide kustutamine ei muuda miskit - kui kogu ülejäänud foorum lippab kui lepase reega, siis see teema venib kui kaamli tatt icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 16:14:13 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Mis parata, andmebaas suureks läinud ja mysql pole ka kõige parem platvorm.
Eks peab hakkama mõtlema platvormi vahetuse peale...
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2010 16:19:37 vasta tsitaadiga

Hetkel on muud tehnilised probleemid, loodab need peagi lahendada.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 13.12.2010 15:27:49 vasta tsitaadiga

HV profiil kirjutas:
Läbi foorumi ei lubata sulle e-kirju saata, sest sinu e-posti aadress kfl@solo.ee on HV mustas nimekirjas. e-posti saatmist on takistatud juba 396 korral
Keeld on aktiivne järgmis(t)el põhjus(t)el:
This is the qmail-send program at inferno.delfi.ee.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<kfl@inferno.delfi.ee>:
Sorry, no mailbox here by that name. (#5.1.1).
esimese laksuga ei tulnud otsingust midagi ... hädaldan siis siin,
misasi see on? mida tegema pean?[/quote]

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 16:03:58 vasta tsitaadiga

Peaksid toimiva mailiaadressi omale profiili panema.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 22:49:32 vasta tsitaadiga

Kui vajutada ''vaata uusimaid postitusi'' nuppu viskab ikka kuskile vanadesse postidesse. Autode teemas avaneb jube mitmendat korda lk 156. Mis selle vältimiseks teha?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 20:21:41 vasta tsitaadiga

See foorumi "uimasus" on kohati lausa väljakannatamatu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 20:32:54 vasta tsitaadiga

Paraku..
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 21:09:52 vasta tsitaadiga

favicon on kuhugi kadunud
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 21:11:22 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
See foorumi "uimasus" on kohati lausa väljakannatamatu icon_neutral.gif


vahepeal jookseb normaalselt ja siis mingi hetk nagu surnud......
Ja siis hakkab uuesti teatud ajani tööle icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 21:14:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ceemic kirjutas:
See foorumi "uimasus" on kohati lausa väljakannatamatu icon_neutral.gif


vahepeal jookseb normaalselt ja siis mingi hetk nagu surnud......
Ja siis hakkab uuesti teatud ajani tööle icon_smile.gif


On jaa nii, vahepeal välkkiire, siis laeb mingi 1min icon_biggrin.gif
Loodame, et saab kiirelt korda aetud. Ilma HV-ta ei suuda elada enam icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 21:23:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loodame, et saab kiirelt korda aetud.

Pole siin midagi loota, see nii juba aasta varsti icon_rolleyes.gif
Küll aga võid teha korraliku annetuse küll siis asjad liikuma hakkavad nagu ikka.
Raha pole alla panna, pole ka arengut.
See oli nagu Taneli viimane steitment IMO.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 00:25:23 vasta tsitaadiga

Siis kui raha pole panna on äkki mõttekas projekt katki jätta või maha müüa sellele kellel raha on
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 00:35:21 vasta tsitaadiga

Kamoon, sõltlased olete w?
ufo56, miks peaks?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 00:37:38 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kamoon, sõltlased olete w?

HV nagu narko mis tekitab sõltuvust banana_dance.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 00:38:57 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kamoon, sõltlased olete w?
ufo56, miks peaks?

Ei mina pole sõltlane vaid aktiivne külastaja.

Lihtsalt kui pole enam ressurssi asjaga tegeleda siis mu arust tuleks see üle anda sinna kus on see ressurss

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 00:43:55 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
elukaz kirjutas:
Kamoon, sõltlased olete w?
ufo56, miks peaks?

Ei mina pole sõltlane vaid aktiivne külastaja.

Lihtsalt kui pole enam ressurssi asjaga tegeleda siis mu arust tuleks see üle anda sinna kus on see ressurss

Ja uus omanik saab asja kenasti pekki keerata icon_lol.gif .Küllalt nähtud sellist asja populaarsete saitide puhul icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 08:04:57 vasta tsitaadiga

Antud juhul on mindki, aktiivset kasutajat, see venivus väga ära vihastanud ja väsitanud.
Kindlasti ei tohi ega antagi antud keskkonda kellelegi üle.

Küll tuleks aga probleemide vältimiseks ja keskkonna kvaliteedi tõstmiseks (enam me säilitamisest paraku rääkida ei saa) kuumaks kehtestada - aktiivseid kasutajaid on tõsiselt palju ning €1 kasutaja kohta teeb kokku piisavalt ressursse, et hoida foorum rahuldavalt töös ning samas on aksepteeritavalt madal taks. Antud juhul, kui me räägime rahalistest probleemidest, muud lahendust olla väga ei saa.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.12.2010 08:10:03 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte teha korjandus. Ning sellist lahendust kasutatakse maailmas juba tuhandeid aastaid - kui kasv6i usumaailma silmas pidada.
Nii, et kuhu raha tuua tuleb...

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 08:17:21 vasta tsitaadiga

www.hv.ee - pangalink - annetus

Paraku paljud ei teagi sellest võimalusest ja korjandus ei ole efektiivseim viis.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 10:14:50 vasta tsitaadiga

No peaasi, et ei tule seda jama nagu mõnedes foorumites on kus tavakasutajate postide vahel on Google ads postid thumbs_down.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 12:20:13 vasta tsitaadiga

foorum on masendavalt aeglane jah.
igasugu tasulised teenused nagu teema topis hoidmine jne on
juba ammu küsitavad. maksad asja topis hoidmise eest aga enamuse
sellest ajast on foorum nii koomas või sootuks maas, et keegi seda teemat nagunii ei näe.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 12:39:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
foorum on masendavalt aeglane jah.
igasugu tasulised teenused nagu teema topis hoidmine jne on
juba ammu küsitavad. maksad asja topis hoidmise eest aga enamuse
sellest ajast on foorum nii koomas või sootuks maas, et keegi seda teemat nagunii ei näe.

... ei maksa üledramatiseerida, kohati on natuke aeglane aga ei midagi nii drastilist, et kellelgi midagi sellepärast nägemata või tegemata jääks. Muist ajast on siiski kiirus täista normaalne, seda olekski palju tahta, et 100% päringutest vastaks ja leht laeks alati millisekunditega, olete ikka väga ära hellitatud, kui seda eeldate icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2010 12:45:02 vasta tsitaadiga

Jah, kohati esineb päringute kuhjumisi, eriti selles valguses, et külastatavus lööb rekordeid, kasutajaid lisandub järjest juurde ning andmebaasikoormus suureneb.
Nagu oleme varem vihjanud, mysql seab ka omad piirangud ning oleme tulevikus sunnitud võib-olla vahetama platvormi, mis nõuab aga omakorda palju raha.
Kõige suurem koormuse tekitaja on 42000 kasutaja ajalootabel mitmesajatuhande (lugemata) teema kohta. Ilmselt peame siin varsti mingi kompromissi leidma.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 12:48:12 vasta tsitaadiga

... ajalootabeli osas peaks olema ju esialgu kompromissiks see by default välja lülitada ja ainult need, kes sellest puudust tunnevad, võiks saada selle siis profiili kaudu aktiveerida. Ma täitsa usun, et olemasolevast tabelist jääks umbes 1/3 alles peale seda ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2010 12:49:58 vasta tsitaadiga

DigeBeni, vaatab mis Nevermind arvab
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.12.2010 13:40:39 vasta tsitaadiga

Hetkel toimuv aeglus on tingitud hinnakirjade uuendamisest.
Neid kirjeid on miljoneid, mis on vaja lühikese aja jooksul uuendada ja kirjutamise hetkel on tabel lukus.

Plaanime andmebaasihooldust pühapäeva või esmaspäeva esimeses pooles.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused VIII mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.