Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Hot Pursuit 2010 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 15:50:01 vasta tsitaadiga

Tahaks enne PC peal demo ära proovida. Kui sama porr juhtimine nagu konsooli peal demos oli siis jätan ilmselt vahele. Muidu tuleb küll legaalne versioon ära võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 15:55:52 vasta tsitaadiga

aga demo ju ei pidanud pc peale tulema, või ma sain millestki valesti aru icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 16:01:04 vasta tsitaadiga

demot pc peal ei tulegi jah. kuigi "demo" on küll väljas põhi asi selles mängus on onlines
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 17:08:02 vasta tsitaadiga

Kuulasin soundtracki ära ja no ei ole seal midagi kuulata lihtsalt.Kõik üks mõttetu tiini-wannabe poprock ja paar niggat kaagutamas thumbs_down.gif .Kokku 26 lugu ja ainult 1 kõlbas kuidagi kuulata: 19. Pendulum - Watercolour
Naljakas fakt - sama lugu on ka F1 2010 OST-l icon_lol.gif

Ehk mängus on OST-l mitteolevat paremat muusikat icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.11.2010 17:37:37 vasta tsitaadiga

Tänage õnne, et Justin Bieberit ei ole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 17:43:15 vasta tsitaadiga

ot:
-Kaivo- kirjutas:
Tänage õnne, et Justin Bieberit ei ole icon_biggrin.gif

Ära muretse, küll järgmises osas juba on. Samas see suurendaks ju müügimahtusid mitmekordselt, arvestades seda, kui palju fänne Bieberil on.

Nad oleks tegelikult võinud Ben Collinsi Bieberi vastu vahetada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 16.11.2010 17:52:28 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
ot:
-Kaivo- kirjutas:
Tänage õnne, et Justin Bieberit ei ole icon_biggrin.gif

Ära muretse, küll järgmises osas juba on. Samas see suurendaks ju müügimahtusid mitmekordselt, arvestades seda, kui palju fänne Bieberil on.

Nad oleks tegelikult võinud Ben Collinsi Bieberi vastu vahetada icon_biggrin.gif

Värvib autos oma küünelaki kolleksiooniga küüsi ja ütleb yo yo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 18:16:04 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kuulasin soundtracki ära ja no ei ole seal midagi kuulata lihtsalt.Kõik üks mõttetu tiini-wannabe poprock ja paar niggat kaagutamas thumbs_down.gif .Kokku 26 lugu ja ainult 1 kõlbas kuidagi kuulata: 19. Pendulum - Watercolour
Naljakas fakt - sama lugu on ka F1 2010 OST-l icon_lol.gif

Ehk mängus on OST-l mitteolevat paremat muusikat icon_rolleyes.gif

Deadmau5. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mictsekk
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2009




sõnum 16.11.2010 18:28:25 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kuulasin soundtracki ära ja no ei ole seal midagi kuulata lihtsalt.Kõik üks mõttetu tiini-wannabe poprock ja paar niggat kaagutamas thumbs_down.gif .Kokku 26 lugu ja ainult 1 kõlbas kuidagi kuulata: 19. Pendulum - Watercolour
Naljakas fakt - sama lugu on ka F1 2010 OST-l icon_lol.gif

Ehk mängus on OST-l mitteolevat paremat muusikat icon_rolleyes.gif


its all about cash.. eks pop läheb kõige rohkem peale rahvale
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 18:28:58 vasta tsitaadiga

Mis laulud seal on siis, ma küll ei leidnud guuglist .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 18:36:31 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/view_play_list?p=D7887B0ED9E8F9B5
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis KrisVr 16.11.2010 18:42:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 18:39:27 vasta tsitaadiga

DefXtreme, Tänud beer_yum.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 19:12:50 vasta tsitaadiga

No on Pc versioon siis tõesti nii hull?

NOS on teretulnud minu meelest(kasutatakse ju ka raalselt päris palju), kuid lõppmattu nos on jama.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 19:37:43 vasta tsitaadiga

Tahaks mingi aeg online kellegagi proovida.
Pilt karbist ja üks screenshot. Pärast teen rohkem.
Mängu kohta ei oska veel eriti midagi öelda pole korralikult saanud proovida icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2010 19:59:34 vasta tsitaadiga

peab demo ära proovima ja uurima, kas hädaldamine on põhjendatud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 16.11.2010 20:11:00 vasta tsitaadiga

zpsy, see on vene versioon?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 16.11.2010 20:22:31 vasta tsitaadiga

Juhitavus on päris hea... isegi Bugatti Veyroni politsei autot annab juhtida pea 400kmh juures...

Proovisin ise ka demo PS3 peal ja mänguga arvuti peal võrreldes on ikka jama.
Klaveri juhitavus on suurepärane. Unustasin ennast mitmeks tunniks mängima.

Häiris natuke see, et mõnda videot või tutoriali ei saa vahele jätta.
Aga muidu supper... mäng on raha väärt.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:24:45 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
zpsy, see on vene versioon?

vene jah, kuid keele valik on vaba icon_smile.gif
Nii et laseb ka ingliskeeles
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:53:55 vasta tsitaadiga

Juhitavus vajab harjumist vist, sest ma ei suutnud Reventoni küll tee peal hoida klaviatuuriga. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:57:30 vasta tsitaadiga

Suht nutune on vaadata tegelt milisesse mängu on ära kasutatud selliste eksklusiivide litsentsid. Krt GT5 isegi ei saanud Porsche litsentsi aga näe HP sai, ajuvaba minu jaoks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:28:31 vasta tsitaadiga

Woohaa, peaks mainima, et kõikidest uutest NFS-idest on see kõige truum NFS 4 High Stakesile, suppper thumbs_up.gif Tore arcade klaviatuuril mängimiseks!!! Käsipidur on veidike LIIGA ULME ainult icon_lol.gif Muidu kõik tip top.

1920x1080
Max Detail

GTX470
i7 920 4.2GHz





_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:32:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, graafika tundub päris hea. kuidas jookseb ? icon_razz.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2010 21:37:10 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
PlatoonSgtElias, graafika tundub päris hea. kuidas jookseb ? icon_razz.gif
sitasti, kuna AA'd ta ei kasuta
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:48:30 vasta tsitaadiga

Isegi minul jookseb talutavalt.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:55:11 vasta tsitaadiga

Enda arvutiga jookseb ta kogu aeg 60 fpsi peal, AA'd settingutes pole kahjuks.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:03:24 vasta tsitaadiga

AA-d mängust peale kusagile ei luband panna, ilmselt üldse ei tööta.
FPS 60 kinni koguaeg icon_smile.gif thumbs_up.gif
Rajad on supper detailsed, või noh vaatamisväärsus icon_biggrin.gif igati lahe kruisida. Sõitsin lihtsalt otse mingi pool tundi praegu icon_biggrin.gif
Veel hunnik pilte icon_smile.gif Tore, et sõidad lihtsalt ja öö ning päeva tsükkel vahetub ning radade olukord muutub ka äärmiselt sujuvalt.


TÄIEGA meenutab NFS 4 ja Porsche Unleashedi, uues kuues thumbs_up.gif icon_cool.gif








_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:06:55 vasta tsitaadiga

Palun ära postita selliseid pilte, mul tekib ka hull isu seda pelada icon_biggrin.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2010 22:26:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
AA-d mängust peale kusagile ei luband panna, ilmselt üldse ei tööta.
FPS 60 kinni koguaeg icon_smile.gif thumbs_up.gif
Rajad on super detailsed, või noh vaatamisväärsus icon_biggrin.gif igati lahe kruisida. Sõitsin lihtsalt otse mingi pool tundi praegu icon_biggrin.gif
Veel hunnik pilte icon_smile.gif Tore, et sõidad lihtsalt ja öö ning päeva tsükkel vahetub ning radade olukord muutub ka äärmiselt sujuvalt.


TÄIEGA meenutab NFS 4 ja Porsche Unleashedi, uues kuues thumbs_up.gif icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
kasuta mees spoilereid icon_idea.gif
ja kas tõesti pole sa teadlik, et driverite control panelist saab AA peale panna, isegi kui pelas sees ei ole?

6870 puhul igatahes töötab ilusti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 16.11.2010 22:32:27 vasta tsitaadiga

Täielik p*sk... Pole ammu sellist masendavat mängu saanud mängida. tegin kaks sõitu ja uninstall. icon_rolleyes.gif
1/10. Omal ajal oli arcade NFS omal kohal aga see siin on küll täielik jura. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:38:00 vasta tsitaadiga

Andykas, Ehk seletad mis mängul viga?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:44:09 vasta tsitaadiga

libe, jajahh, näita nüüd kuda sul AA töötab GTA4-ga thumbs_up.gif loll jutt suhu tagasi. Spoilereid kasutan siis kui midagi vaja rääkida, mis mängu elamust rikub icon_exclaim.gif

Igatahes, Paganiga on täitsa mõnus sõita aga krt kässariga teeb ULME pöörde thumbs_down.gif kõikide autodega väga julm, vajutad kässarit ja pöörad siis jääb KOHESELT masin seisma isegi kui mingi 300km\h sees on thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:44:21 vasta tsitaadiga

IMO: Parem kui viimased NFSid.
Kui kellelgi ostetud võiks online kunagi mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:46:18 vasta tsitaadiga

See kässar on küll fail! icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 23:06:52 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
See kässar on küll fail! icon_lol.gif

Ei ole, õigesti kasutada, saab kõiki kurve driftida.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.11.2010 23:30:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
libe, jajahh, näita nüüd kuda sul AA töötab GTA4-ga thumbs_up.gif loll jutt suhu tagasi.
ja isegi võiksin näidata, kuidas AA gta4'ga toimib ja veel hästi toimib icon_idea.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 16.11.2010 23:34:23 vasta tsitaadiga

Platooni piltide peal tundub mäng väga ilus ja detailne tõesti. JKangesti meenutab NFS HS ja Porschet (Mis olid mu lemmikud omal ajal). Rajad tunduvad suured ja avarad ,detailirohke keskkond, öö/päeva vaheldumine ning ilmastikuolud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 23:48:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
libe, jajahh, näita nüüd kuda sul AA töötab GTA4-ga thumbs_up.gif loll jutt suhu tagasi.
ja isegi võiksin näidata, kuidas AA gta4'ga toimib ja veel hästi toimib icon_idea.gif

MLAA toimib jah aga tõmbab tekstuurid pisut udusemaks.
NFS-ga töötab ka tavaline AA kui CCC-st peale suruda thumbs_up.gif Samas sõitmise ajal niikuinii sakikesi ei märka.

Profilimasinaga 4xAA on fps 100% ajast 60. 8xAA tõmbab fps-i 50 peale.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.11.2010 00:48:52 vasta tsitaadiga

algsed nupud on ikka tõsiselt kannatada saanud tegelase poolt kujundatud
peale nuppude vahetamist paneb mäng segast
vahepeal nitrot vajutades auto lampi ise pöörab paremale/vasakule ja siis menüüs oleks nagu nupp vasakule alla vajutatud et kui paremale proovida liikuda siis klõpsib vastu vasakule
vahepeal ei mõju ka üldse nupud ja vahepeal on väikse delayga

mäng vajab mingit tõsist update-i

ja no üldjuhul vahet pole kas graafika on põhjas või on täiesti maas koos resuga mäng ikka laagib kohati
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.11.2010 01:11:48 vasta tsitaadiga

eks tunni pärast piilub asja ära kui kohale saabub. piltide järgi paistab väga tiptop arcade olevat.
loodan , et jookseb ka talutava graafikaga mul.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 01:23:01 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
libe kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
libe, jajahh, näita nüüd kuda sul AA töötab GTA4-ga thumbs_up.gif loll jutt suhu tagasi.
ja isegi võiksin näidata, kuidas AA gta4'ga toimib ja veel hästi toimib icon_idea.gif

MLAA toimib jah aga tõmbab tekstuurid pisut udusemaks.
NFS-ga töötab ka tavaline AA kui CCC-st peale suruda thumbs_up.gif Samas sõitmise ajal niikuinii sakikesi ei märka.

Profilimasinaga 4xAA on fps 100% ajast 60. 8xAA tõmbab fps-i 50 peale.


Tehke pilte ka siis oma jutu tõestuseks, ma panin 32xFSAA peale ja sittagi ei muutunud pilt, ikka siksakid igalpool. Kui mäng ikka ametlikult ei toeta AA-d siis ilmselt ei toeta ka forcedes.
Selline siis 32xFSAA-ga pilt. Control paneli pilt kah.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 01:53:36 vasta tsitaadiga

Palun väga, võrdlus (suured pildid!):




4xAA ja 8xAA vahet nagu ei ole aga 0xAA ja 4xAA vahel on kindlalt vahe olemas.

GTAIV kohta ei saa võrdlust tuua, kuna MLAA ei jää tavalise screenshoti peale.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 03:55:00 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 10:55:55 vasta tsitaadiga

kellelgi veel vene versioon mängust ? Kust kohas keelt vahetada saab ? Ma ei saa vene keelest mõhkugi aru icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 11:06:41 vasta tsitaadiga

Keegi võiks parem rääkida kus see vene versioon ka müügis on.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.11.2010 11:31:15 vasta tsitaadiga

hah. töötabki.
öösel ei viitsind proovida ja sai hetk tagasi natuke timmitud. täiesti sõidetav arcade icon_smile.gif

kuskil keegi mainis , et peab veel veits ootama ja ei tööta - töötab küll. ilusti.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:03:40 vasta tsitaadiga

Keskonnad on parimad mida mina üheski automängus seni näinud olen.DICE meeste kaasamine on 101% asja ette läinud icon_cool.gif
Muusika on unustatav nagu juba öeldud.Õnneks menüüdes on rohkem elektrooniline/instrumentaalne muusika taustaks, seega see on thumbs_up.gif .

Füüsika on nii ja naa.Vastased võik nõrgemad olla mitte rööbaste peal sõita.
Juhitavus on isegi erinev sõltudes autost icon_eek.gif .Superautodel on parim juhitavus.Praegu proovisin siin McLaren F1 thumbs_up.gif

Igatahes positiivselt üllatunud olen.Ma kartsin halvemat icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:09:28 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Igatahes positiivselt üllatunud olen.Ma kartsin halvemat icon_smile.gif

Sama siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:11:49 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
kellelgi veel vene versioon mängust ? Kust kohas keelt vahetada saab ? Ma ei saa vene keelest mõhkugi aru icon_biggrin.gif

Installeerimise ajal saab ju keelt valida.

Tuletegija kirjutas:
Keegi võiks parem rääkida kus see vene versioon ka müügis on.

Võtit müüb näiteks kasutaja zpsy, kelle käest sain eile õhtul võtme ~10min kätte beer_yum.gif thumbs_up.gif

Visake kõik siia oma kasutajanimed ka. Saab sõbralisti lisada. thumbs_up.gif
Minul: MrtkEST

Täitsa normaalne arcade pela on jah. Online lobbys tundsin puudust text chatist ainult.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.11.2010 13:18:24 vasta tsitaadiga

Imelikult hästi jookseb ka. 1280x720 ja blur peal ning texture ja shadows high täiesti talutavat mu läpparil.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.11.2010 13:23:23 vasta tsitaadiga

Criterion teab kuidas mänge kokku klopsida. Burnout Paradise jooksis korralikult ka üpris nõrkadel arvutitel. ~
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed: Hot Pursuit 2010 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.