Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 23:18:30 vasta tsitaadiga

kaqs keegi oskaks välja tuua mis mängud on AINULT xbox360-le
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 13.11.2010 23:26:34 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_360-only_games palun
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 23:28:09 vasta tsitaadiga

Wikipedia

need äkki

Edit: jäin sekund hiljaks icon_biggrin.gif

_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 23:32:42 vasta tsitaadiga

niii palju icon_biggrin.gif O.o

jah pc peal on kõik ära mängitud vaja mänge.,mida pole mängitud icon_biggrin.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 23:53:40 vasta tsitaadiga

vx2, kui PS3'e ei oma, siis soovitaks otsida ka konsoolide ekskluusive. On palju mänge, mis puudub nii seal listis kui ka PC peal - Red Dead Redemption, spordimängud jne.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 00:08:02 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
spordimängud
Fight Night 3 ja 4. Just to save the search.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 14.11.2010 01:37:08 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Dude . kirjutas:
spordimängud
Fight Night 3 ja 4. Just to save the search.

Mitte ainult, UFC Undisputed,EA MMA,NHL,NFL.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 19:07:23 vasta tsitaadiga

Kinect on lihtsalt liiga lahe et olla tõsi icon_razz.gif

Happy owner icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 19:08:39 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, kas Tartus on kellelgi laenata Datel Xbox Memory Card transfer kaablit (mõtlen just mälukaardi, mitte kõvaketta oma) ja kas sama kaabel sobib ka failide otse Slim kõvakettale liigutamiseks läbi USB või peab seda kõvaketta kit-ga tegema arvutist?
http://www.amazon.com/Transfer-Xbox-360-Saves-Memory-Unit/dp/B000G02KGG
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 14.11.2010 21:26:41 vasta tsitaadiga

ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 21:36:01 vasta tsitaadiga

selline küsimus :kas xbox360-ga on võimalik ka mängida vana xbox-si mänge...nt counter-stike/gta san jms
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 14.11.2010 21:52:51 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
selline küsimus :kas xbox360-ga on võimalik ka mängida vana xbox-si mänge...nt counter-stike/gta san jms

Saab, kuid peab olema kõvaketas.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 22:01:43 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

Kuidas Kinectiga pidurdad või gaasi annad?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 14.11.2010 22:10:25 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
selline küsimus :kas xbox360-ga on võimalik ka mängida vana xbox-si mänge...nt counter-stike/gta san jms
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360 CSi ei saa
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 22:49:11 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
caarel123 kirjutas:
ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

Kuidas Kinectiga pidurdad või gaasi annad?


Mõttejõuga. Teed endurance sõite seistes, mõnus ja kui curbe võtad siis lihtsalt väristad ennast nagu oleks mingi hoog peal, see annab vibra effecti thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 15.11.2010 15:27:33 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Mercury kirjutas:
caarel123 kirjutas:
ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

Kuidas Kinectiga pidurdad või gaasi annad?


Mõttejõuga. Teed endurance sõite seistes, mõnus ja kui curbe võtad siis lihtsalt väristad ennast nagu oleks mingi hoog peal, see annab vibra effecti thumbs_up.gif


ei tea see kuidagi kahtlane (automaaatne gaa ja pidur vist)
nagu shiftis kus kõik abid peal hoiad ainult ühte nuppu all ja sõidad

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 02:33:05 vasta tsitaadiga

Võttis keegi ka Microsoft'i kampaaniast osa, kus oktoobri kuus 2400 punkti eest ostjad 800 punkti tagasi pidavat saama? On keegi ka juba kätte saanud oma punktid?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 11:52:58 vasta tsitaadiga

Ma küsiks siis siin teemas ka, et kas kellelgi on kusagil sahtli põhjas vedelemas TDU ja selle võrgu achievementid tegemata. Võiks täna-homme-ülehomme õhtul üritada ära teha... icon_smile.gif
PS, minu XBL tag on: Ex6
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 12:48:40 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
caarel123 kirjutas:
ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

Kuidas Kinectiga pidurdad või gaasi annad?

Pidurdamiseks tõmbad rooli endapoole...

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 01:58:07 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Võttis keegi ka Microsoft'i kampaaniast osa, kus oktoobri kuus 2400 punkti eest ostjad 800 punkti tagasi pidavat saama? On keegi ka juba kätte saanud oma punktid?
30 Novembrini pead ootama.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 02:34:59 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mercury kirjutas:
caarel123 kirjutas:
ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

Kuidas Kinectiga pidurdad või gaasi annad?

Pidurdamiseks tõmbad rooli endapoole...


Sa mõtled hula rõngast?

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 23:58:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
d3t kirjutas:
Mercury kirjutas:
caarel123 kirjutas:
ainuke asi mida kinectiga näha tahaks oleks forza 4
kuid olen kuulnud jutte et ei tulegi 360-le vaid järgmisele genile
aga E3 videos oli et x360 ja smooth 60fps
kuigi pildi ilu tundus kll üle kõige

Kuidas Kinectiga pidurdad või gaasi annad?

Pidurdamiseks tõmbad rooli endapoole...


Sa mõtled hula rõngast?

Tõmbad käsi edasi-tagasi ja hoiad samas asendis 5 - 7 min. Ära ei väsi icon_razz.gif ?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 13:56:15 vasta tsitaadiga

Käisin ostsin kah omale kinecti ära icon_biggrin.gif
logish. et väsib. ma väsin juba menüüs ringi liikudes ära! ja väheses trennis ei ole küsimus.

Sai naisega eile teleka ees hüpatud.... ei koom asi on. Aga nagu wii'gi tüütab ilmselt ruttu ära ja käima saab pandud ainult siis kui keegi külla tuleb, et talle näidata. Voice reco tunneb ikka meeletult hästi käsklusi. Sosistasin 3m kauguselt diivanilt ja ikkagi funkas... nii et karjumiseks pole põhjust icon_razz.gif
Aga meeletult vähe on mida saab dashboardil teha kinectiga... kasulikk häälkäsklusi = suht NULL
Käega vehkimine dashboardis endas... no ei tööta.
Mingi eraldi dash kinectile mis... on asjadest tühi icon_biggrin.gif seega filmi käivitamine või muusika peale panemine kinectiga on veel minu jaosk avastamata icon_biggrin.gif

Edit:
Slimi kasutamine viskas üle ja panin kinecti oma Frankenstein JTAG'i külge... Kuna Slimiga kinecti toidet kaasa ei tule pidin ise ehitama.
2x12v sai konsooli seest võetud. ülejäänud on lihtsalt maandus ja USB. Töötab icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 23:01:09 vasta tsitaadiga

Kõigil neil, kes oktoobris 2400 MSP'd raiskasid peaks nüüd kontol 800 punkti juures olema. thumbs_up.gif

Minul on.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 23:29:34 vasta tsitaadiga

Minul ei ole.

Lisandus kontole või tuli kirjaga?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 12:53:33 vasta tsitaadiga

krt oleks pidanud ära raiskama punnid... mul ammusest ajast seisab juba mingi 2500p. Ostan vist selle raha eest niipalju indie mänge kui saab icon_biggrin.gif
Vaja ju neid kah toetada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 13:18:25 vasta tsitaadiga

30 november on viimane tähtaeg. Ja lihtsalt 2400MSP kulutamine ei anna 800 tagasi, teatud asjad mille peale kulutades sai 800 MSP tagasi.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 14:30:19 vasta tsitaadiga

Arcade'id ja Game Add-On'id.

Samas, ostsin ka vist alles 29.10, ju olen siis seal viimaste seas.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 14:42:57 vasta tsitaadiga

j2mm, Niisama tekkis juurde.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 15:14:32 vasta tsitaadiga

Kas selleks pidi kuld account olema?
Või saavad ka silveri omanikud punne?
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.11.2010 15:35:46 vasta tsitaadiga

Deal of the weekid töötavad minu arust aint gold omanikel.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 15:46:11 vasta tsitaadiga

Alvaaro, http://www.xbox.com/en-US/Press/archive/2010/0930-thankyougift

Kulda pole mainitud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 03:08:28 vasta tsitaadiga

Olen seda xbox360 kasutan pea kuu aega..pean tõdema et olen peetunud sellest mängukonsoolist...üldiselt jama pilt ja lagg on mängudes sees nt nagu:nfs undercover/dirt 2/gta4(see on arusaadav)/midagi oli veel..

Lootsin et osta xbox360 ja saan kõike ilusti mängitud ilma laggita ..aga ilmselt see palju tahetud :/


Või on tõesti 1080P oluline argument ?et 1060p on natuki ikka liiast xbox360-le?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 03:53:51 vasta tsitaadiga

vx2, enamus mängud on niikuinii 720p ja alla resoga. FullHD ekraanil lähedalt vaadates eriti head muljet see pilt ei jäta. Isiklikult eriti mingit lagi pole tähele pannud ja üldsiselt on mängud väga hästi mängitavad. Äkki on hoopis viga Sinu teleris? Tuleks mängimise ajaks teler seada game-mode muidu tekib julm input lag (liigutused ekraanil kajastuvad tunduvalt hiljem peale puldil tegevuse sooritamist). Milles see lag väljendub?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 11:36:55 vasta tsitaadiga

vx2, pigem asi sinu teleris.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 11:57:44 vasta tsitaadiga

vx2 kirjutas:
Olen seda xbox360 kasutan pea kuu aega..pean tõdema et olen peetunud sellest mängukonsoolist...üldiselt jama pilt ja lagg on mängudes sees nt nagu:nfs undercover/dirt 2/gta4(see on arusaadav)/midagi oli veel..

Lootsin et osta xbox360 ja saan kõike ilusti mängitud ilma laggita ..aga ilmselt see palju tahetud :/


Või on tõesti 1080P oluline argument ?et 1060p on natuki ikka liiast xbox360-le?


suht sama teema oli mul vana telekaga kui ma selle ps3ega ühendasin. Pärast uue teleka ostmist oli kõik suurepärane
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.11.2010 12:30:34 vasta tsitaadiga

gta4 ongi oma olemuselt üsna lagine, sinna pole midagi teha.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 13:44:16 vasta tsitaadiga

ps3e peal jookseb paremini
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 13:46:31 vasta tsitaadiga

lagg väljendub nii nagu pc näiteks...kohati puhtalt siis lagg...telekas minu teada ei ole sellist asija nagu game mode...


telekaks on see: http://www.klick.ee/telerid/lg-32ld565.html

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 14:27:15 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
ps3e peal jookseb paremini

Sellele ei saagi midagi muud vastata, kui lihtsalt ei.
Lisaks sellele on PS3'e peal GTA IV'l veel madalam reso, ja AA puudub.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 14:32:30 vasta tsitaadiga

ise ei saa nendest fanboydest aru.. minuarust ei ole mingit graafika vahet xboxil ja ps3l.. täpselt sama on...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 21.11.2010 14:47:01 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, siis sa peaksid googlit kasutama ja erineva platvormi pildid ette võtma
kll siis saad aru
neid võrlusi kll ja kll

jyrisa kirjutas:
firemark kirjutas:
ps3e peal jookseb paremini

Sellele ei saagi midagi muud vastata, kui lihtsalt ei.
Lisaks sellele on PS3'e peal GTA IV'l veel madalam reso, ja AA puudub.


ps3e peal veel ullem slideshow
minuarust gta4 SP suht crääp konsoolil kuna lag on lihtsalt nii jube
MP ok kuna rahvast vähe ja traffic enamasti LOW peal

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 14:54:30 vasta tsitaadiga

GTAIV puhul on kohustuslik install kõvakettale. Kiirelt autoga sõites ei suudeta otse plaadilt tekstuure laadida ja siis hakkab rõvedalt hakkima. Mõnes suuremas aktsioonikohas kus plahvatusi ja värki on siis on vahel tunda ka kuidas fps täiega alla võtab. Üldiselt siiski jooksevad mängud stabiilselt seal 30fps juures ja eriti pole probleeme kohanud.

LG 32ld565 on kindlasti Game mode olemas. Vaata menüüdesse. Mängimise ajaks peaks kõik pildiparandused kinni keerama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 14:58:48 vasta tsitaadiga

Mul on seal nagu see pildireziim... seal on film/elav/sport/mäng/arukas andur/expert1 -aga seal on aint nagu minu arust contrast/taustavalgus/heledus/teravus/värv/varjud/värvitemp need küll ei tohiks mõjutada...
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 21.11.2010 15:06:11 vasta tsitaadiga

vx2, sellest ei tohiks oleneda
pane sealt ikak see mis teeb pildi värvikaks
mul endale veitsa vanem LG kuis süsteem suht sama
aga 1080p

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 15:08:58 vasta tsitaadiga

mul on ka ju 1080p


ehks siis elav/sport/mäng icon_biggrin.gif

TRUmotion peab ikka kõrge olema ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 20:42:06 vasta tsitaadiga

Aga sa proovi järgi lõppude-lõpuks tahad sina probleemi lahendust , muuda teleril seadistusi ning vaata mis juhtub. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 01:21:03 vasta tsitaadiga

OT, kuid kes kiirelt tegutseb, saab Games For Windows Age of Empires III-e veel 10 MS punkti eest icon_wink.gif

http://www.gamesforwindows.com/en-GB/dailydeal/day7/
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2010 02:40:40 vasta tsitaadiga

j2mm, kuda sealt tellida saab, küsib inglismaa andmeid, panen lihtsalt suvalised andmed? icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 22.11.2010 02:47:15 vasta tsitaadiga

ma ei tea kui põhjalik sealne krediitkaardi aadressi kontroll on, ise ostsin oma live kontol olnud punktide eest. Kui plaanid toda poodi tihemini kasutada siis saad maximuscards'ist suht-koht lihtsalt ning praktiliselt momentaanselt punkte osta krediitkaardiga: http://www.maximuscards.com/itempage.php?cat=1
Lihtsalt vaata, et õige regiooni omi ostad

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.