Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 23:52:17 vasta tsitaadiga

Battlefield: Bad Company 2, released in March, has now sold six million copies to date.

Tubli töö, rootslased dance.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 00:21:10 vasta tsitaadiga

üle pika aja proovisin ka uuesti siis. hitreg fix on küll väga asja ette kukkunud, ja 870 shotty + slugs on lihtsalt kindla käega haige relv... võid lausa snaipreid kaugusest maha koksata.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 04.11.2010 15:15:55 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:
Kuidas tee seda HC talute, seal ju iga teine vend campib põõsas ?
HC on se asi, et kui märkad seda snaiprit saab iga relvaga 2-3 lasuga ta maha. Normalis isegi kui tal pea kohal tuluke põleb tuleb suht kaua teda lasta.
Ei ole tähele pannud suuremat snaiprite hulka HCs. Kui team on noob, siis istuvad nii või teisiti kõik oma mäe otsas. Aga korralik team ikka teab, et see taktika võitu ei too
DefXtreme kirjutas:
Ben Cousins andis Twitter-is teada, et reedel avalikustab ta uue Battlefield-i mängu! icon_eek.gif (See ei ole BF3, midagi muud!)
Kui see ei ole BF3 ja ka mitte BC2:Vietnam mis juba anonseeritud, siis peab olema BF1943 for PC
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 04.11.2010 15:49:32 vasta tsitaadiga

Sain m95 kätte reconi alt. Kurat, kuidagi ulme vähe teeb dmg. Ise eriti põõsas ei campigi, rohkem ronin actionisse ikka.
Mingi 2 nädalat mänginud ka ainult.

Peaks ka HC-d proovima mõnda aega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 16:00:36 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Ben Cousins andis Twitter-is teada, et reedel avalikustab ta uue Battlefield-i mängu! icon_eek.gif (See ei ole BF3, midagi muud!)
Kui see ei ole BF3 ja ka mitte BC2:Vietnam mis juba anonseeritud, siis peab olema BF1943 for PC

BF1943 for PC see ka pole. See pidavat midagi täiesti uut olema..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 16:15:36 vasta tsitaadiga

Võiks tulla Battlefield 2143 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 16:26:32 vasta tsitaadiga

Bad Company 3 icon_lol.gif, campaign jäi poolikuks nii et võib olla küll!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 04.11.2010 17:26:23 vasta tsitaadiga

Flying to London later today to show a new, unannounced #Battlefield game to the press. News goes public on Friday. (NOT #BF3)
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 18:02:07 vasta tsitaadiga

Reedel avaldatakse uus BATTELFIELDI mäng.Mitte 1943 PC-le see juba teada ,et tuleb aga midagi täiesti uut.
Source:
http://www.overclock.net/video-game-news/858128-ve3d-new-battlefield-title-announced-friday.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 18:52:12 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Reedel avaldatakse uus BATTELFIELDI mäng.Mitte 1943 PC-le see juba teada ,et tuleb aga midagi täiesti uut.
Source:
http://www.overclock.net/video-game-news/858128-ve3d-new-battlefield-title-announced-friday.html



Tegelt ka w ? Ära sa jumala pärast eelnevaid poste loe icon_smile.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:03:18 vasta tsitaadiga

On mõni alles hella südamega, ütle talle cg n00b ja kickib su mängust icon_lol.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:22:18 vasta tsitaadiga

ECMadis kirjutas:
Sain m95 kätte reconi alt. Kurat, kuidagi ulme vähe teeb dmg. Ise eriti põõsas ei campigi, rohkem ronin actionisse ikka.
Mingi 2 nädalat mänginud ka ainult.

Peaks ka HC-d proovima mõnda aega.

m95 damage (originaalis 100) hakkab kukkuma peale 20m ja 35m pealt on see 55 ja sinna tasemele see damage jääbki.. väga lähedalt peaks see ikkagi tapma ilma body armorita isegi normalis icon_smile.gif
normalis on mängijal 100 healthi ja hc-s 60.
m95 on suhtkoht nagu iga teine snaiper.. erinevused et keskmisest aeglasem aga see-eest vigastab helisid ka:)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:25:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

.. erinevused et keskmisest aeglasem aga see-eest vigastab helisid ka:)

Kergsõidukeid ka, lisaks uav tõmbab 1 litiga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:35:03 vasta tsitaadiga

Vabandust et ma ei viitsi 473 lehekülge läbi lugeda.Mõtlesin ,et avaldan infi aga kui sa nii tundeline oled siis mine nuta nurga taga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:41:57 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Vabandust et ma ei viitsi 473 lehekülge läbi lugeda.Mõtlesin ,et avaldan infi aga kui sa nii tundeline oled siis mine nuta nurga taga.



Sul oleks piisanud minna korra eelmisele (472-le) lehele.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 23:27:00 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Reedel avaldatakse uus BATTELFIELDI mäng.Mitte 1943 PC-le see juba teada ,et tuleb aga midagi täiesti uut.
Source:
http://www.overclock.net/video-game-news/858128-ve3d-new-battlefield-title-announced-friday.html

terve eraldi teema on sellejaoks juba.. vt. Battlefield XXX vms icon_wink.gif

kui see asi muidu õige on siis kipub jamaks.. marketing üritab kvaliteetmängu asemel müüa 2-3 mapiga toorikuid mida kiiruga eri mängude nime all vorbitakse...ja kõike ofc raske $$ eest icon_evil.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 05.11.2010 13:47:21 vasta tsitaadiga

kui mõnel mp key üle siis pm
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 14:40:55 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
kui mõnel mp key üle siis pm


gamepood.ee + EA Download Manager!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 05.11.2010 15:20:11 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 16:45:23 vasta tsitaadiga

Ootan ootan juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 16:58:30 vasta tsitaadiga

Peale Kinect'i teemat: http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/109?ch=1&sd=1_hd
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 22:33:21 vasta tsitaadiga

no 13 euri, samapalju kui üks mw2 mappack icon_lol.gif

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/11/05/playtest.aspx

Uus map?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 22:45:50 vasta tsitaadiga

Mitte just palju aega tagasi olid kuulujutud, et Map Pack #7 sisaldab esimese osa mapi! Pole küll esimest osa mänginud, aga mõnda mapi tean ja see pilt seal blogis sarnaneb küll "Oasis"-ega. eusa_think.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 23:24:05 vasta tsitaadiga

XM8 machine gun, light vehicles ja veesõidukid vajavad ka veel kullamedalit, siis poel enam ühtegi bronze ja silver medalit. Edasi siis sniprid til platinum obv.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 06.11.2010 23:27:15 vasta tsitaadiga

Thompson platium käes! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 00:36:54 vasta tsitaadiga

Thompson rõvetugev submachine gun ikka. No lausa uskumatult kiirelt surevad vastased tolle relvaga.

AEk-971 Vintkova või mis ta oli tundub olevat terve BC2 peale kõige kehvem relv üldse. Nii väike dmg, et vastane võtab su enne püstoliga maha.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.11.2010 11:42:11 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli Vintovka mu lemmikrelv- siis niitis küll hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 07.11.2010 12:15:34 vasta tsitaadiga

F2000 peaks olema kõige madalama tugevusega. tegin sellele yhe kuldse tähe ära, lihtne polnud icon_razz.gif
_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 12:56:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Thompson rõvetugev submachine gun ikka. No lausa uskumatult kiirelt surevad vastased tolle relvaga.

AEk-971 Vintkova või mis ta oli tundub olevat terve BC2 peale kõige kehvem relv üldse. Nii väike dmg, et vastane võtab su enne püstoliga maha.


AEK-ga on nagu litsidega.. kes armastab, kes vihkab... üks vähestest relvadest mille damage ei lange distantsiga üldse ja kiirus on võrreldav F2000 (800v850),imo üle abakani-lihtsalt tahab lühikesi valanguid muidu kuulid hajuvad...

Thompsoni sihik on uskumatult rõve..tavaliselt läheb nii et keskmine sälk on nii jäme et alateadlikult sihin siis kas vasak või parempoolse sihikukaitsega (õhemad)..ja nii laseb ka meetri pealt mööda icon_lol.gif
minu lemmikud icon_smile.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 13:35:54 vasta tsitaadiga

G3 thumbs_up.gif ajateenijatele ka nostalgiaks icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 07.11.2010 13:46:43 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
G3 thumbs_up.gif ajateenijatele ka nostalgiaks icon_razz.gif


nii ta on.. isegi vahepeal mängin sellega just sellepärast icon_razz.gif

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.11.2010 15:06:19 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:

Thompsoni sihik on uskumatult rõve..tavaliselt läheb nii et keskmine sälk on nii jäme et alateadlikult sihin siis kas vasak või parempoolse sihikukaitsega (õhemad)..ja nii laseb ka meetri pealt mööda icon_lol.gif


Sama asi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 07.11.2010 15:40:30 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
aht0 kirjutas:

Thompsoni sihik on uskumatult rõve..tavaliselt läheb nii et keskmine sälk on nii jäme et alateadlikult sihin siis kas vasak või parempoolse sihikukaitsega (õhemad)..ja nii laseb ka meetri pealt mööda icon_lol.gif


Sama asi icon_biggrin.gif


thompsoni sihik ei ole rõve.Tuleb naktuke harjutada ja mitte lasta full auto-ga.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.11.2010 16:45:33 vasta tsitaadiga

"mööda laskmise" all pidas ta silmas valesti sihtimisest tekkinud probleemi, mitte puudulikku oskust icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 17:03:33 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/debut-teaser-battlefield-play4free/707187

Seda uut battlefieldi mõtlesite?

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 08.11.2010 15:31:31 vasta tsitaadiga

4 uut mappi!!! icon_razz.gif
We never stopped listening to you guys. We were just working a lot to make this available to our community icon_smile.gif
http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2010/11/08/oasis-and-harvest-day-heading-for-battlefield-bad-company-2.aspx

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 15:41:50 vasta tsitaadiga

4 tükki! w00t.gif bananadance2.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 15:47:53 vasta tsitaadiga

oi kurja, oasis ja harvest day thumbs_up.gif .
kuigi juba hakkasin mõtlema saabaste vahetuse peale (c.o.d nimeliste vastu), siis nüüd pole nagu väga põhjust.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 15:55:11 vasta tsitaadiga

kuna see tulema peaks?
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 16:22:40 vasta tsitaadiga

Oasis & Harvest Day - fuck yes fuck yes fuck yes fuck yes icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:15:40 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 08.11.2010 17:20:43 vasta tsitaadiga

Check back this Wednesday for an in-depth look at Heavy Metal, one of the largest multiplayer maps ever for Battlefield: Bad Company 2.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:29:52 vasta tsitaadiga

Huvitav kas selles Heavy Metal-i mapis tuleb mingi suurem tank battle nagu SP-s!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:40:23 vasta tsitaadiga

aga tava mänguga ei saa uusi mappe? mul tavaline bf bc2 mitte mingi limited või midagi et siis peab ostma või mis?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:47:06 vasta tsitaadiga

sessa Ikka saab!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:47:35 vasta tsitaadiga

tore icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:54:50 vasta tsitaadiga

VIP on ainult konsoolide teema. Meie saame kõik kaardid ja värgid tasuta peale SPECACTi ja selle tulek on kurat teab millal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 08.11.2010 18:00:39 vasta tsitaadiga

Millal need uued kaardid ilmavalgust näevad ?
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 01:05:54 vasta tsitaadiga

20 killi ja naval warfare gold medal käes, siis kõik goldid olemas. Ei kujuta ette, kes viitsiks seda küll platinumi peale upitada.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 10.11.2010 14:32:11 vasta tsitaadiga

Mul on Assault klassil aint kõik kullad ja kohe ka esimene platinum... ei meeldi erti teiste klassidega mängida icon_razz.gif

Muide... kas see friendslist üldse töötab ka... mul on seal aint üks inimene. ülejäänud ei ole minu invite kätte saanud ega mina ka nende oma. kuidas see tööle saada ?

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield: Bad Company 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 236, 237, 238 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.