Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2010 18:31:12 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:


Samsung Starts with Froyo updates next week.

They start with Europe.

After Europe the will go to Asia and Africa.

Every Galaxy S user could update his device with Samsung Kies.





kannatan veel järgmise nädalani...vaatab,mis juhtuma hakkab,kas saab Kies´iga äkki hakkama icon_redface.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 01.11.2010 10:46:56 vasta tsitaadiga

Pärast lagfixi installi ametlikule 2.1'le läks seade tunduvalt kiiremaks.
Olin päris rahul, kuni sain näppida Iphone 4ja. Retina on tunduvalt teravama pildiga kui SAMOLED, contrast tundub SAMOLED'il parem olevat.
Kõige suurem vahe tuleb sisse UI sujuvuses. Kui Galaxy S ja IP4 kõrvuti scrollida ühelt lehelt teisele või kontaktides.
IPhone on igas toimingus sujuv, Galaxy S on närviline ja jõnksutab.
Hea test oli veel fotode pan'imine- zoomitud foto liigutamine suure raadiusega ringikujuliselt. Iphone hoidis pilti nagu liimiga sõrme küljes kinni ja oli täiesti sujuv. Galaxy seevastu jõnksutas päris märgatavalt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 01.11.2010 19:32:44 vasta tsitaadiga

Minu softist ja progemisest elukauge lihtinimese otsus sündis mõlemat vaadates, aeglaselt aga kindlalt.

Enne ostmist vahtisin mõlemat telefoni emt esinduses oma pool tundi üks ühes teine teises käes. Kui silmadega kõvasti mõlemat jõllitada siis näeb et 4-nda pilt on teravam. Ja küsisin endalt, kaua jõuab inimene niimoodi pilti jõllitada? Siis vaatasin kumba on parem normaalselt vaadates lugeda ilma et silmamunad välja kukuks. Samsungi. Srollisin mõlemat telefoni ja leidsin et samsung jõnksutab aga avab asjad kiiremini. Et jõnksutab? Aga avab kiiremini. Ühele meeldib et läheb kiirelt lahti, teine tahab ilusat eelmängu ja siis alles lahti. Nojah, tegin siis isasema valiku.

___________

Käisin täna rattaga sõitmas, laenasin sõbralt pulsikella vöö ja kasutasin proget nimega endomondo. Lükkasin bluetoothi sisse. Kõik pulsikella funktsioonid töötavad ja neid oli suht palju. Ainult ei meeldinud saksa keel, kui mobla vaheaegu kommenteeris. Ja musapleieri kasutamine on komplitseeritud: peab selle eraldi lahti vedama (apps ütles et antud mudeli puhul kahjuks ei toeta enda alt musa kuulamist). Kokkuvõte: selle telefoniga hoiab pühapäevasportlane kokku 1500 kr pulsari gps-i ja ca 2000 kroonise pulsikella. Huvitav, kas keegi kasutab veel seda telefoni pulsikellana?

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 02.11.2010 07:24:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Käisin täna rattaga sõitmas, laenasin sõbralt pulsikella vöö ja kasutasin proget nimega endomondo. Lükkasin bluetoothi sisse. Kõik pulsikella funktsioonid töötavad ja neid oli suht palju.

Täpsustad ehk, mis pulsikella vööd sa niimoodi proovisid? Mul esimese hooga ei tulegi kohe meelde ühtegi, millel BT ühendus oleks vöö ja kella vahel...
EDIT - Nokia? Polar vist tegi Nokia jaoks mingi vöö aga pole täpsemalt asja uurinud, kuna ise Suunto T6c kasutaja

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ssass21
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2010




sõnum 02.11.2010 13:06:29 vasta tsitaadiga

let me google it for you icon_wink.gif
http://shop.endomondo.com/collections/all/products/polar-wearlink
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 02.11.2010 13:32:34 vasta tsitaadiga

ma sain proovida zephyr-i oma.
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.11.2010 15:42:06 vasta tsitaadiga

nädalalõpus peaksin tegema ühe huvitava võrdluse.
Samsung I8700 Omnia 7

vs. i9000s
icon_cool.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 02.11.2010 18:31:14 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et tulen räägin ka Endomondost, aga juba jõuti ette. Mingi kuu tagasi tõmbasin, aga ei olnud meeleski varem proovida. Tegin väikse jooksu täna ja tõsiselt, soovitan kõigile, kes vähegi liikuvat sporti teevad. Ütleb iga km tagant ringiaja, vahe aja, joonistab kaardile teekonnad, otsene ühendus music playeriga, erinevad treeningvõimalused, kehakaalu järgi arvutab kalorid jne jne. Kõige parem ja läbimõeldum app, mida kasutanud olen.

+ endomondo.com'i kalendris kõik treeningud üleval, parimad ajad jne. Saab isegi sõpradele väljakutseid jms esitada.

tumbuser: musa kuualmist toetab ja ingliskeelne audiofile olemas.

Jälle üks päev rahuldatud SGS'iga.

Samsung I8700 Omnia 7 kohta: näitajate järgi pm 1:1 Galaxy'ga, erinevus tuleb op. süsteemis ja sellepärast sihtgrupp ka teine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 02.11.2010 19:42:57 vasta tsitaadiga

ssass21 kirjutas:
let me google it for you icon_wink.gif
http://shop.endomondo.com/collections/all/products/polar-wearlink

tean, tean seda let me google it for you. Sa ei pannud aga suures tuhinas tähele, et ma olin ka EDIT oma posti juurde pannud ning ka väikese täpsustuse, miks ma kohe seda asja kokku ei viinud... kuigi pärast tuli veel välja, et hoopis midagi muud.

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2010 22:10:22 vasta tsitaadiga

Täna ke....in ajusid ühe tuttava Galaxy S-ga...ei saanud oma Google accountiga hakkama...ja ei saanud ka mina tema telefonist google śse sisse...vabandused wanawollile,et teda sai tööajal segatud veel icon_redface.gif ...ühesõnag-proovisin nii hea kui halvaga,kuni lõppes see sellega,et kutt läks Tele2 esindusse(telefon ise oli ostetud EMT-st),kuna kaart Tele2 sees ja seal tehti telefonile restart,nii et oli jälle ingliskeelne ja siis seadistati ära ja alles siis pandi eestikeelseks.... icon_rolleyes.gif uskumatu lugu,eksole icon_lol.gif
Mul kah Tele2 föön ja seadistasin kõik juba eestikeelsena ära ja ok...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 02.11.2010 23:30:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vabandused wanawollile,et teda sai tööajal segatud veel

NP
Kui ma vastan siin on OK, kui ma toru ei võta siis on piix majas icon_lol.gif aga täna oli suht kreisi päev jah ...
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2010 23:51:21 vasta tsitaadiga

ma siin mõtlesin just,et nähtvasti tegi see mu tuttav vennike midagi valesti juba algusest peale ja Tele2 vennike läks lihtsamat teed mööda icon_cool.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 02.11.2010 23:52:08 vasta tsitaadiga

Kuidas ma otseteed-järjehoidjaid saan ära kustutada ehk kui ma valin lisa-otsetee-järjehoidja siis tulevad kastid järjehoidjatega... Kuidas sealt neid pisikesi pilte saab ära kustutada? Seal on veel mingid tele2 lv wap, omnitel wap ja muud kummalised nimed nagu emt wap... milleks on vaja emt wap-i või läti moblafirma oma?
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sonex
HV kasutaja
sonex

liitunud: 27.09.2005




sõnum 03.11.2010 00:12:03 vasta tsitaadiga

Oskab keegi mõnda head kohta soovitada kust antud telefoni saaks osta mõistliku hinnaga uuest peast ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.11.2010 00:27:19 vasta tsitaadiga

sonex, Amazon 7400.- või EMT 7990.-
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 03.11.2010 01:05:45 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kuidas ma otseteed-järjehoidjaid saan ära kustutada ehk kui ma valin lisa-otsetee-järjehoidja siis tulevad kastid järjehoidjatega... Kuidas sealt neid pisikesi pilte saab ära kustutada? Seal on veel mingid tele2 lv wap, omnitel wap ja muud kummalised nimed nagu emt wap... milleks on vaja emt wap-i või läti moblafirma oma?


Nagu enamik dokumentidega toimetamine, hoia vastaval asjal pikemalt näppu peal, mida tahad muuta(kopeerida/mustutada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 03.11.2010 15:22:02 vasta tsitaadiga

Keegi on midagi sellist proovinud? http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.48431
Palju odavamalt kui see 90 kr vist mingit mounti ei leia icon_biggrin.gif
E: Ja kuskilt lugesin, et samsa originaal mount katab kõrvaklapi augu ära. On see tõesti nii? Ma usun, et ma ei ole ainuke kes tahaks telefoni autos ka muusikamängijana kasutada (maki aux in)
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 03.11.2010 15:53:59 vasta tsitaadiga

See hoidja peaks päris tip-top olema. Ma ise tellisin ebayst vähe teistsuguse kinnitusega mis klaasi külge läheb kuid paneel on sama. Hong-kongist saadavad ca paari nädala jooksul ilma transamaksuta. Selle raha eest jällegi kui ei sobi, võid ka ära visata ju icon_razz.gif
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.11.2010 15:55:28 vasta tsitaadiga

sonex kirjutas:
Oskab keegi mõnda head kohta soovitada kust antud telefoni saaks osta mõistliku hinnaga uuest peast ? icon_rolleyes.gif


EMT-s Topeltpluss kliendile novembris 6990.-
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 03.11.2010 19:07:37 vasta tsitaadiga

Hoidjatest. Soetasin ka sissejuhatuseks e-bayst umbes sellise, maksis sadakond krooni. Oli täiesti oma hinda väärt. Positiivse poole pealt, tagaplaat oli tõesti konkreetselt Galaxy jaoks tehtud, kõik augud ligipääsetavad. Negatiivse poole pealt, esimesel kasutuskorral see, et tegu oli nii perfektse sobivusega, et jube raske oli telefoni hoidjast välja saada - ainult kahe käega ja hoidja enne aknalt ära, ja isegi siis pidi nii kõvasti kangutama, et telefonile jäänuks sellest ilmselt pikapeale jäljed. Mida ei saanud küll praktikas proovida, sest teisel kasutuskorral läks jalg katki. See lüliti millega vastu klaasi surutakse läks kildudeks. Kusjuures mitte klaasile kinnitamise või äravõtmise ajal, vaid suht suvalisel hetkel. Võimalik, et ebaõnn. Makstud sada krooni konteerisin koolituskuludesse icon_biggrin.gif

Teisel katsel soetasin sellise. Koos saatmisega alla kahesaja. Tegu on universaalse hoidjaga, sinna saab enam-vähem kõike toppida, müüakse paarikümne erineva telefoni nimega kooskäivalt, koos laadijaga ka, kusjuures lahe on see, et eri telefonidele "suunatult" on erinevad hinnad - iPhone4 ja Galaxy on kallimad, ma ostsin vist "Desire HD". Olen kätte saanud ja näeb nummi välja, aga ei ole veel sihipäraselt tarvitanud. Igal juhul positiivne on see, et kõik telefoniga kokkupuutuvad osad on kaetud pehme padjakesega, seega jälgi ei saa jääda. Telefoni saab hoidjasse panna ja võtta ühe käega, külgtugede kinnitusmehhanism on mingi tiksuva vedru laadne, kui nii võib öelda. Vertikaalasendi alumised toed on ärapeidetavad. Näis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 04.11.2010 08:58:51 vasta tsitaadiga

Aga nüüd küll küsin siit järgi asja, mis mind tiba vaevama on jäänud. Äkki keegi oskab näpuga näidata õiges suunas icon_smile.gif
Nimelt ei ole mul õnnestunud titanium backupi jaoks leida kohta, kuidas teha backup kõnelogidest ja kõne- ning data counterite näitudest. Üks variant oleks kindlasti teha kohe täiesti full backup aga sedasi backupid ka parasjagu igasugu muud putru, mida tegelikult vaja pole. Veel on võimalus valida kõik ja sealt siis "untickida" kindlalt teadaolevad mittevajalikud - seegi on tehtud ja ilmselt olen kuskil ka õige asja eest linnukese ära võtnud. Oskab keegi natuke nõu anda? Eks ma teise silmaga guugeldan ka, kuid seni loodan, et keegi oskab omast kogemusest konkreetsetele asjadele viidata...

Tänud icon_smile.gif

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.11.2010 17:02:55 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
emt topeltpluss hind ajab näpud kihelema icon_smile.gif
huvitav millal samsalt uut mudelit oodata? uue aasta alguses vast

Mhmh, 6990.- eesti raha massab. icon_biggrin.gif Kas ma saan aru et Androidile liigub ka eestikeelset softi? Siiski tahaks N8 ka näppida enne kui otsustaks ...
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 04.11.2010 17:23:32 vasta tsitaadiga

niru, et nad sissemaksu tahavad, mulle ei meeldi korraga mitu tuhat välja käia, iga kuu mõni sott on palju märkamatum icon_razz1.gif praeguse telefoni, 6,5-kilose, sai näiteks sissemaksuta.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 04.11.2010 17:47:34 vasta tsitaadiga

Räägivad, et Nordic JPA (csc=XEE) on nüüd ametlikult saada Kies'i kaudu, ilma igasuguste häkkideta. Kies'i versioon peab 1.5.3.10103.100 olema, ehk siis hetkel uusim. Tirin kuskilt soome lehelt ja vaatab mis ta pakub mulle :p

Edit: Mnjah, hetkel ei paku midagi veel. Peab veel paar päeva 'kannatama' siis ilmselt :p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2010 23:01:08 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
emt topeltpluss hind ajab näpud kihelema


kurivaim....kannatamatuse hinnaks nimetaksin seda hinda,millega ise ostsin icon_rolleyes.gif icon_evil.gif


Ja mida kuradimat see Kies nüüd tahab...ütles,et uuendused saadaval,panin update tegema...ammu juba 100% tehtud,aga muudkui downloadib ikka ja siis ütleb,et internet connection katkestatud-proovi uuesti...samal ajal nett täitsa olemas...ja kui vajutad retry,siis hakkab edasi ala laadima ja mingi aja pärast jälle sama pilt icon_evil.gif http://www.upload.ee/image/904303/Clipboard01.jpg
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.