Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 22:18:03 vasta tsitaadiga

vx2, enda oma jah.. keegi geenius jõudis mingi mõttetu kasutaja juba teha sel ajal kui eemal olin.. tahaks ära kustutada
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 23:29:34 vasta tsitaadiga

System Setting -> Memory -> Gamer Profiles, sealt kustutad ära, muud varianti ei tea.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomslin
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 07:05:37 vasta tsitaadiga

Tere,

Plaanin ka siis lähiajal Xbox Slim 250gb osta, ning tekkisid seda foorumit lugedes mõned küsimused:

Kuidas käib täpselt mängude kõvakettale kopimine? Ostan mängu, panen plaadi sisse ja ta annab valiku, et installi või mängi plaadilt?

Kuidas selle online mängimisega on täpselt? Kas pean mingi teatud raha lihtsalt kuus maksma ja saan onlineis mängida? Palju summa? Mis vahet silver või gold paketil?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 30.10.2010 09:19:04 vasta tsitaadiga

Peamenüüs My Xbox kus näitab konsoolis oleva plaadi pilti A asemel vajutad Y(kollane) ja siis annab valikud kas mängid plaadilt või installid kõvakettale.Peale installi järgmine kord vajutad lihtsalt A.

Silver on tavaline tasuta variant kus saad mänge ja videosi tõmmata marketplacest. Gold on siis kui oled kuumaksu maksnud saad uusi demosi nädal varem ja teistega võrgus mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marquser
HV vaatleja
marquser

liitunud: 04.07.2010




sõnum 30.10.2010 12:17:52 vasta tsitaadiga

Goldil maksab aasta ~50$. Kui võrgus mängimine ei huvita siis pole muidugi goldil mõtet..
_________________
Müüa HDMI kaableid! 53825494!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 31.10.2010 10:02:32 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi Microsofti Wireless Racing Wheeli vaja, siis panin HV's enda oma müüki beer_yum.gif

edit: rool müüdud


viimati muutis voltc 31.10.2010 23:08:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 12:13:45 vasta tsitaadiga

palju 10k ms punkte maksab?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 14:17:14 vasta tsitaadiga

~1900 eeki
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 31.10.2010 15:10:04 vasta tsitaadiga

Pigem kuskile 1500 kanti - 35+35+18 naela

https://www.gamepointsnow.com/

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 16:26:21 vasta tsitaadiga

Update
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 20:38:35 vasta tsitaadiga

Tical kirjutas:
Update

Kontrolli lingid peale postitamist üle ka - sinu oma annab 404 veateadet. icon_sad.gif

http://ie.xboxlive.ign.com/articles/113/1131338p1.html on õige link. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 01.11.2010 13:34:50 vasta tsitaadiga

Nonii, tirisin siis selle update ära, dashboardil pole väga vigagi.
_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 01.11.2010 17:16:33 vasta tsitaadiga

Päris kenake on uus dash.
E: Partys on hääl palju puhtam ja teisel on ka tagant kuulda kuidas sõbrad räägivad kuskil eemal.


viimati muutis Xen0n 01.11.2010 17:21:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 17:18:33 vasta tsitaadiga

Mulle jälle ei meeldi kohe üldsegi.
Mida uuem seda hullem.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 17:46:00 vasta tsitaadiga

No seda võis beetaski öelda, et uus on palju parem, kui vana.

Samas ma igatsen ikka vanu Blades süsteemi tagasi : (
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.11.2010 18:29:23 vasta tsitaadiga

Ma ka tglt igatsen blade. Sõbral JTAGi peal saab seda vana dashi nautida icon_razz.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 21:13:24 vasta tsitaadiga

kustutatud...

viimati muutis xxlmaster 02.11.2010 00:35:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 23:52:41 vasta tsitaadiga

kas ilma maksmata ei saa internetis onlinemänge mängida, näittks call of duty seeriaid?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 23:56:31 vasta tsitaadiga

Ei, seda mingi 100x öeldud ju
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 02.11.2010 00:15:19 vasta tsitaadiga

MS tahab pimedaks teha vist oma uue dashboard update'ga, kohe yldse ei meeldi see valge taust kui X guide nuppu vajutad. Seda kuidagi muuta ei saa?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 01:06:53 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
kas ilma maksmata ei saa internetis onlinemänge mängida, näittks call of duty seeriaid?


saab ikka, osta ps3 icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 13:39:14 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/news/xbox-live-prices-rise-today/2607
Oehh.....
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 14:06:09 vasta tsitaadiga

Naeruväärne summa võrgus mängimise eest maksta. USA-s veel saab ka muid lisaväärtuseid nautida aga teised riigid on suhteliselt kuival. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 02.11.2010 14:23:43 vasta tsitaadiga

euroopa hinnad ei tõuse ju, koguaeg seda sama raha makstud icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 15:26:02 vasta tsitaadiga

see on väga masendav et peab maksma lives mängimise eest...

icon_cool.gif ei tea kas varsti tuleb uus konsool ka välja..see xbox360 vana asi juba suht icon_cool.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stig
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 15:47:40 vasta tsitaadiga

alles tuli Xbox 360 Slim välja ja varsti Kinect, uus konsool tuleb 2-3 aasta pärast
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 16:01:56 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
euroopa hinnad ei tõuse ju, koguaeg seda sama raha makstud icon_biggrin.gif

Ma viimati ostsin aasta ebayst ~500.- Aga see oli üle aasta tagasi icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 02.11.2010 16:08:01 vasta tsitaadiga

Soovitage 1200 MSP eest mingit mängu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 02.11.2010 16:15:25 vasta tsitaadiga

Plants VS Zombies.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 16:33:09 vasta tsitaadiga

Super Meat Boy ja jääb 400 järgi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 17:11:41 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Plants VS Zombies.

Kiidan takka! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 17:49:49 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
No seda võis beetaski öelda, et uus on palju parem, kui vana.

Samas ma igatsen ikka vanu Blades süsteemi tagasi : (


Mulle meeldib vägagi uus dashboard. Olin ka beeta programmis. Sobib uue Slimiga. Aga jah, vahel on igatsus selle vana hea dashboardi järele, millel olid blade'id. icon_biggrin.gif

vx2 kirjutas:
see on väga masendav et peab maksma lives mängimise eest...

icon_cool.gif ei tea kas varsti tuleb uus konsool ka välja..see xbox360 vana asi juba suht icon_cool.gif
Vanake küll, aga väga hästi saab mängida ju. icon_smile.gif Uuemad mängud ehk suured Xboxi poolt kasutatavale DVD DL'ile...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 18:16:41 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kus veel saab xbox live goldi 1month-i soodsalt (instantly email)? Maximuses on otsas.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 18:45:32 vasta tsitaadiga

https://www.gamepointsnow.com/
http://xboxliveuk76.com/

Hinnad jätan sinu otsustada icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 20:28:21 vasta tsitaadiga

Oskate öelda mis jama on , nt täna panin FNV oma HDD peale , ning polen juba mängus lodading screen ees , et kohe tutvun Doc'iga aga näe lööb kirja ette , et disc unreadable , ning see ei ole esmine kord, palun aidake .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomslin
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 10:07:06 vasta tsitaadiga

Keegi oskaks öelda, kust osta see juhe wireless puldile, millega laadida saab? Ei taha koguaeg neid patakaid välja rebida ja uuesti sisse toppida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.11.2010 10:29:59 vasta tsitaadiga

thomslin kirjutas:
Keegi oskaks öelda, kust osta see juhe wireless puldile, millega laadida saab? Ei taha koguaeg neid patakaid välja rebida ja uuesti sisse toppida.
http://www.euronics.ee/tootekaart/20996/Mangud_ja_konsoolid/Mangukonsoolide_lisaseadmed/B4Y00026
http://www.euronics.ee/tootekaart/20995/Mangud_ja_konsoolid/Mangukonsoolide_lisaseadmed/B4Y-00037
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 12:18:40 vasta tsitaadiga

Need patareid peavad vist suht kaua vastu ?!


Selline küsimus eile tegi imeliku asija..nimelt diagonaalselt hakkasid kaks tuld ringe tegema ..mis see tähendab?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 13:21:57 vasta tsitaadiga

Akud/parateid tühjenevad.
Mis sul on xbox esimest korda ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 13:24:59 vasta tsitaadiga

2 nädalat nii et jah
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 13:24:59 vasta tsitaadiga

2 nädalat nii et jah
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 03.11.2010 16:17:23 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
http://www.gametrailers.com/news/xbox-live-prices-rise-today/2607
Oehh.....


Tellisin Maximuscardsist ära endale 12 kuud ja nüüd aasta mureta:D
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomslin
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 16:43:16 vasta tsitaadiga

Ostsin ka endale siis uue Xboxi, tundub küllaltki kiire, Wifi väga kasulik asi käib kiiresti DL uuel contendil. Ainukene asi mis arusaamatuks on jäänud, et kui lased mängu kõvakettale, siis on vaja alati cd ikka sisse panna? :S
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 16:50:17 vasta tsitaadiga

thomslin kirjutas:
Ostsin ka endale siis uue Xboxi, tundub küllaltki kiire, Wifi väga kasulik asi käib kiiresti DL uuel contendil. Ainukene asi mis arusaamatuks on jäänud, et kui lased mängu kõvakettale, siis on vaja alati cd ikka sisse panna? :S


Konsool peab ju kontrollima, et kas ikka omandad seda mängu, muidu laenad sõbralt mängu, installid kõvakale ja plaat tagasi.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 19:06:03 vasta tsitaadiga

Uue däshi kõige olulisem osa minujaoks on igalpool mainimata - Striimides arvutist filme ei hangu asi enam 16x rewind või fastforward'iga. Kusjuures kerimine on üldse hämmastavalt sujuv ja mugav. Kogu dash sai väidetavalt kerge kiirusetuuningu, mis on kordi tähtsam kui mingid värvitoonid. Minujaoks positiivne üllatus see update.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 04.11.2010 00:51:13 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Uue däshi kõige olulisem osa minujaoks on igalpool mainimata - Striimides arvutist filme ei hangu asi enam 16x rewind või fastforward'iga. Kusjuures kerimine on üldse hämmastavalt sujuv ja mugav. Kogu dash sai väidetavalt kerge kiirusetuuningu, mis on kordi tähtsam kui mingid värvitoonid. Minujaoks positiivne üllatus see update.

Mis videot vaatad?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 04.11.2010 10:08:13 vasta tsitaadiga

asdasd, +1
kiirem on ta tõesti

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 13:25:14 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda social networki (mingi avi fail on. leidsin arvutist. ei tea kuidas see sinna sai)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 19:16:00 vasta tsitaadiga

keegi 1 kuust liikmekaarti ei saaks aidata vahendada?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 01:33:22 vasta tsitaadiga

Mihkel^^, saatsin PS-i icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 493, 494, 495 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.