Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 22:57:36 vasta tsitaadiga

korruta mälu neljaga või ära korruta üldse
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 23:44:20 e vasta tsitaadiga

Siia ka midagi veel icon_smile.gif
Mobo:AsRock X58Extreme6
Cpu:Exon W3570@4877Mhz vapo
Mälu Ddr3 472Mhz thumbs_down.gif
Gpu:ATI 5850 1034/1251 õhk
Skoor:95242
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 23:42:53 vasta tsitaadiga

Emaplaat: Gigabyte GA-P55-US3L
CPU: Core i5 760 @ 2.8GHz
GPU: Sapphire Radeon HD4870 1024Mb 256bit GDDR5 OC + Accelero Twin Turbo
Mälu: Corsair XMS DDR3 @ 1333MHz

Skoor: 54523

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 08:19:01 e vasta tsitaadiga

Üks minu viimase aja ilusamaid numbreid icon_smile.gif
Mobo:AsRock X58Extreme6
Cpu:Exon W3570@4877Mhz
Mälu DDR3@786 cl 8-8-8-24
Gpu:NV GTX480@871/1045
Skoor:106688p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 12:52:19 vasta tsitaadiga

Väike katse 03-es siis ka:
I7 950 @ 4955mhz
Gtx480 @ 875/995mhz X3
Dominator @ 1077 9-9-9-24
Asus rapmage II extreme




Tulemuseks 169297

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 14:12:53 vasta tsitaadiga

Cb4, Hahaa, mul oli vapoga ka sama prose kell icon_biggrin.gif

Aga oma WR:

122817
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 14:50:02 vasta tsitaadiga

Ega jah, prose ei klokku enam absull nagu varem icon_cry.gif Käiski sinu juures martin_s ennem ja nüüd prose pahaks läinud icon_lol.gif

Aga tegelt ei tea, proovisin igasugu trikke, aga 5 oli seekord vaid unistus thumbs_down.gif Eeldasin, et saab seekord ikka üle 5ghz-i marke lasta. Cb ka nii krdi madalal. thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 15:23:48 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Ega jah, prose ei klokku enam absull nagu varem icon_cry.gif Käiski sinu juures martin_s ennem ja nüüd prose pahaks läinud icon_lol.gif

Aga tegelt ei tea, proovisin igasugu trikke, aga 5 oli seekord vaid unistus thumbs_down.gif Eeldasin, et saab seekord ikka üle 5ghz-i marke lasta. Cb ka nii krdi madalal. thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Pole hullu ega sinul ei olnud kõige hullem päev.Minul panid ju mõlemad I7-med näkku usinasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 17:36:48 vasta tsitaadiga

Paha õhkond oli ak-s. See krdi 980x rikkus kõik ära icon_lol.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.10.2010 19:08:58 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Paha õhkond oli ak-s. See krdi 980x rikkus kõik ära icon_lol.gif

haha icon_biggrin.gif Gulftown on saatanast jaa.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 17:26:27 vasta tsitaadiga

Emaplaat: Gigabyte GA-P55-US3L
CPU: Core i5 760 @ 3.36GHz
GPU: Sapphire Radeon HD4870 1024Mb 256bit GDDR5 780/1070 + Accelero Twin Turbo
Mälu: Corsair XMS DDR3 @ 1600MHz 8-8-8-24

Skoor: 60186

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.10.2010 15:30:47 vasta tsitaadiga

"Optimized Defaults" _ Profiilis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 15:59:40 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
Emaplaat: Gigabyte GA-P55-US3L
CPU: Core i5 760 @ 3.36GHz
GPU: Sapphire Radeon HD4870 1024Mb 256bit GDDR5 780/1070 + Accelero Twin Turbo
Mälu: Corsair XMS DDR3 @ 1600MHz 8-8-8-24

Skoor: 60186

Spoiler Spoiler Spoiler


Tegin ka 4 GHz prose ja video 800/1105 ning siis sain 62348 aga ei viitsind pilti teha.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.10.2010 21:49:21 vasta tsitaadiga

MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 22:30:05 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz icon_wink.gif


Ma ei mõelnud sind. Pigem seda et ennem oli 3.36 ja siis tegin sama testi ka 4ghz peal.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 30.10.2010 23:54:49 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
Drover kirjutas:
MIS mõttes ka 4GHz , mul ju def 2.8 GHz icon_wink.gif


Ma ei mõelnud sind. Pigem seda et ennem oli 3.36 ja siis tegin sama testi ka 4ghz peal.

,Et siis sama prosega , tegid kasti täis endal
beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 31.10.2010 00:05:01 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
"Optimized Defaults" _ Profiilis
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 31.10.2010 12:10:51 vasta tsitaadiga

janek5 kirjutas:
Drover kirjutas:
"Optimized Defaults" _ Profiilis
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku

Pole sellist eesmärki endale seadnud , lihtsalt vaatasin mis uus kast on icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 31.10.2010 12:45:56 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
janek5 kirjutas:
Drover kirjutas:
"Optimized Defaults" _ Profiilis
Spoiler Spoiler Spoiler


Peaksid vähe biosi sättima.........
saaksid parema mineku

Pole sellist eesmärki endale seadnud , lihtsalt vaatasin mis uus kast on icon_wink.gif


Pigista ikka siia foorumi masinast kõik "mahlad" muidu on siia lambikaid liigagi paugutatud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 01.11.2010 11:49:28 vasta tsitaadiga

Mis tast ikka piinata , pole ju miski kolmeraudne icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 23:07:04 vasta tsitaadiga

Emaplaat: Gigabyte GA-P55-US3L
CPU: Core i5 760 @ 4GHz
GPU: Sapphire Radeon HD4870 1024Mb 256bit GDDR5 850/1000 + Accelero Twin Turbo
RAM: Corsair XMS DDR3 @ 1600MHz 8-8-8-24

Skoor: 65090

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 00:50:35 e vasta tsitaadiga

CPU X980@5000Mhz SS
Mobo:X58 Extreme6
Gpu:Ati 5850@1200/1203 LN2
Mälu:DDR3@600Mhz
Skoor:101593p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 01:51:34 vasta tsitaadiga

Prose on ikka julm tegija. 5 GHz ja laseb 3D-d nagu naksti, koos HT-ga ja puha. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 04:03:36 vasta tsitaadiga

5ghz 14k prosega, no ma ei tea icon_rolleyes.gif
Eks näis...
ht on nii ja naa, uuemad mobod lasevad seda kasutada ngu tava kordajat icon_wink.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 05:28:15 vasta tsitaadiga

Vapo all pole ime ju icon_smile.gif Need juba õhuga lähevad 5GHz ligidale
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.11.2010 06:34:57 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp kirjutas:
Prose on ikka julm tegija. 5 GHz ja laseb 3D-d nagu naksti, koos HT-ga ja puha. thumbs_up.gif

03 jah,kuid kas ka Vantaget ja 06 icon_rolleyes.gif 03 väga vahet pole kas sul 6 coret 12 või 2 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2010 11:31:13 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
SogegaTyyp kirjutas:
Prose on ikka julm tegija. 5 GHz ja laseb 3D-d nagu naksti, koos HT-ga ja puha. thumbs_up.gif

03 jah,kuid kas ka Vantaget ja 06 icon_rolleyes.gif 03 väga vahet pole kas sul 6 coret 12 või 2 icon_rolleyes.gif

03 jaoks siiani E8600 parim, temal siis 2 tuuma. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 06.11.2010 14:22:58 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
SogegaTyyp kirjutas:
Prose on ikka julm tegija. 5 GHz ja laseb 3D-d nagu naksti, koos HT-ga ja puha. thumbs_up.gif

03 jah,kuid kas ka Vantaget ja 06 icon_rolleyes.gif 03 väga vahet pole kas sul 6 coret 12 või 2 icon_rolleyes.gif

03 jaoks siiani E8600 parim, temal siis 2 tuuma. icon_wink.gif

On sellele väitele ka mõni pädev link, teoreetiliselt peaks parima tulemuse saama i5 680 .... , reaalselt parim tulemus on mingi pärast Intel Core i7-980X Processor ... , kui protsessor antud testis midagi ei määraks siis ei tohiks ju protsessori tüüp ega kiirus tulemust mõjutada

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 14:57:30 vasta tsitaadiga

Marie, link

Need tripple jne kaartidega tulemused on X58 peal seepärast, et s775 peale ei ole võimalik selliseid koosluseid teha.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2010 20:45:51 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
SogegaTyyp kirjutas:
Prose on ikka julm tegija. 5 GHz ja laseb 3D-d nagu naksti, koos HT-ga ja puha. thumbs_up.gif

03 jah,kuid kas ka Vantaget ja 06 icon_rolleyes.gif 03 väga vahet pole kas sul 6 coret 12 või 2 icon_rolleyes.gif

03 jaoks siiani E8600 parim, temal siis 2 tuuma. icon_wink.gif

On sellele väitele ka mõni pädev link, teoreetiliselt peaks parima tulemuse saama i5 680 .... , reaalselt parim tulemus on mingi pärast Intel Core i7-980X Processor ... , kui protsessor antud testis midagi ei määraks siis ei tohiks ju protsessori tüüp ega kiirus tulemust mõjutada

Näiteks 3D Mark 01 pole 980X ja I5 680 mingit lootust.
Parimad skoorid kuskil 115kilo, samas kui E8600 on 140k tehtud. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 06.11.2010 21:10:18 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Marie kirjutas:
G80 kirjutas:
omgwtf kirjutas:
SogegaTyyp kirjutas:
Prose on ikka julm tegija. 5 GHz ja laseb 3D-d nagu naksti, koos HT-ga ja puha. thumbs_up.gif

03 jah,kuid kas ka Vantaget ja 06 icon_rolleyes.gif 03 väga vahet pole kas sul 6 coret 12 või 2 icon_rolleyes.gif

03 jaoks siiani E8600 parim, temal siis 2 tuuma. icon_wink.gif

On sellele väitele ka mõni pädev link, teoreetiliselt peaks parima tulemuse saama i5 680 .... , reaalselt parim tulemus on mingi pärast Intel Core i7-980X Processor ... , kui protsessor antud testis midagi ei määraks siis ei tohiks ju protsessori tüüp ega kiirus tulemust mõjutada

Näiteks 3D Mark 01 pole 980X ja I5 680 mingit lootust.
Parimad skoorid kuskil 115kilo, samas kui E8600 on 140k tehtud. icon_wink.gif

Miks see nii on? Kahetuumseks tehtud i7 980X (4 tuuma ja HT väljas) peaks ju kiirem olema kui E8600 sama kiiruse peal võrreldes (näiteks 6GHz VS. 6GHz)?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 06.11.2010 21:39:42 vasta tsitaadiga

arvutiH YT, arhitektuuri vahe. icon_wink.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 15:25:55 vasta tsitaadiga

Üks kaart nüüd maha müüdud, ainsa GTX 460-ga tuli selline skoor:

76466
i7 920 @4.798 GHz (HT off)
GTX 460 @950/1025
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 16:01:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et kehvema kaardi müüsid maha icon_razz.gif
Hea Core klokk thumbs_up.gif kuigi volt on ka mehine icon_biggrin.gif Lasid toasoojas?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 17:01:28 vasta tsitaadiga

Ei, rõduuks oli lahti ja vent puhus külma õhku kaardile peale. Toasoojas ei lähe core üle 910-920. Aga eks üksiku kaardiga on ikka lihtsam suuremat OC saada kui multi-GPU puhul.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:41:17 vasta tsitaadiga

Vähe suuremaid numbreid ka siia!
CPU:X980@5306Mhz SS
Mogo:Asus Rpager II Extreme
Mälu:DDr3@982 cl 8-8-8-24
Gpu:5830 3x@925/1200
Skoor:154573p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 08:48:26 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 13.11.2010 15:18:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Gpu:5830 3x@925/1200
Skoor:154573p


Päris hea skoor ja huvitav kooslus thumbs_up.gif Mis ventikate meri see selline on pildil? Polegi ennem sellist näinud icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 09:17:52 e vasta tsitaadiga

CPU:X980@5360Mhz SS
Mogo:Asus Rpager II Extreme
Mälu:DDr3@837 cl 8-8-8-24
Gpu:GTX640@930/100
Skoor:82982p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 09:30:23 vasta tsitaadiga

kaidtor GTX640 mingi uus mudel we icon_smile.gif icon_wink.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 09:47:12 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
kaidtor GTX640 mingi uus mudel we icon_smile.gif icon_wink.gif
icon_redface.gif Ikka 460 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 14:47:19 vasta tsitaadiga

Intel Core i7 950
Gigabyte X58A UD3R
A-Data DDR3 2x2GB
Gigabyte GTX 460 OC 1GB SLI
Single 83416 3DMarks
SLI 129948 3DMarks
Videod õhuga, prose veega whistle.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:11:26 vasta tsitaadiga

Martin_S kirjutas:
Intel Core i7 950
Gigabyte X58A UD3R
A-Data DDR3 2x2GB
Gigabyte GTX 460 OC 1GB SLI
Single 83416 3DMarks
SLI 129948 3DMarks
Videod õhuga, prose veega whistle.gif

Võimas thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.11.2010 17:39:11 vasta tsitaadiga

HT maha võttes prose kaugemale ei läheks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 17:58:52 vasta tsitaadiga

Martin_S kirjutas:
Intel Core i7 950
Gigabyte X58A UD3R
A-Data DDR3 2x2GB
Gigabyte GTX 460 OC 1GB SLI
Single 83416 3DMarks
SLI 129948 3DMarks
Videod õhuga, prose veega whistle.gif


Väga hea prose.
Sellise pingega ja sagedusega. thumbs_up.gif
Usun , et näeme veel sinu prosest head paku icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.11.2010 18:17:11 vasta tsitaadiga

Estnx kirjutas:
Martin_S kirjutas:
Intel Core i7 950
Gigabyte X58A UD3R
A-Data DDR3 2x2GB
Gigabyte GTX 460 OC 1GB SLI
Single 83416 3DMarks
SLI 129948 3DMarks
Videod õhuga, prose veega whistle.gif


Väga hea prose.
Sellise pingega ja sagedusega. thumbs_up.gif
Usun , et näeme veel sinu prosest head paku icon_biggrin.gif

Mul tegi 5GHz 1.48V-ga aga kehv prose oli ikka icon_biggrin.gif
http://hwbot.org/signature.img?iid=298137&thumb=false&iehack=.jpg

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin_S
Team Estonia
Martin_S

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 18:24:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul tegi 5GHz 1.48V-ga

Vee/õhuga? icon_biggrin.gif
Eks mingi aeg saab külma proovida ka, kuidas mõjub.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 14.11.2010 18:25:40 vasta tsitaadiga

Martin_S kirjutas:
tsitaat:

Mul tegi 5GHz 1.48V-ga

Vee/õhuga? icon_biggrin.gif
Eks mingi aeg saab külma proovida ka, kuidas mõjub.

LN2... (N)

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 20:30:09 vasta tsitaadiga

Athlon II X4 640 3GHz
1GB Gigabyte 6850
4gb DDr3@1333MHz
Ehk siis kõik vaikimisi seaded
Punkte 57602
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidtor
OC GURU
kaidtor

liitunud: 15.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 23:45:32 vasta tsitaadiga

Vana kool on ikka hea küll icon_biggrin.gif
CPU:X980@5347Mhz SS
Mogo:Asus Rpager II Extreme
Mälu:DDr3@862 cl 7-7-7-20
Gpu:Ati 5850@1010/1250 Õhk
Skoor:151360p
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  3DMark2003 skoorid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108, 109, 110  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.