Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 12:51:28 vasta tsitaadiga

Xigmatek Intros Pantheon ATX Mid-Tower Case
TechPowerUP
XIGMATEK Pantheon
tsitaat:
Xigmatek is ready with its newest PC case, the Pantheon. This ATX mid-tower comes in four variants: Pantheon Black (all-black, with an extra intake instead of a side window), Pantheon Black W (all-black, with a side window), Pantheon Silver (has two chrome lines running down the front), and Pantheon Silver W (the same, with window). The case measures 206 (W) x 543 icon_cool.gif x 500 (D) mm, has a perforated metal front, including perforated drive bay covers. Interiors are all-black, too; including tool-free drive and expansion card retention knobs.

A unique feature here is the air-intake and 3.5" drive cage design. The front panel over the drive cage area is detachable, giving you access to six hot-swappable 3.5" drive trays. Instead of its conventional location, the air-intake fans are moved to its side, consisting of no less than two 120 mm spinners. Other fans include one 140 mm rear, and slots for one bottom intake, two top exhaust. The motherboard tray has holes that help with cable-management, and a cut-out at the CPU socket area to help manage coolers with back-plates. Front-panel includes two USB 3.0 and two USB 2.0 ports, apart from audio. The company did not give out a price.


Enermax Intros LuxuRay ATX Mid-Tower Case to the Market
TechPowerUP
Enermax LuxuRay
tsitaat:
Enermax released the LuxuRay ATX mid-tower chassis to the market. Its styling includes a piano-black front, all-black interiors, with use of SECC steel and plastic, mainly. An Apollish Vegas multi-color fan decks up the front, with a variety of color settings. The drive bays are tool-free, and expansion slot covers replaceable. There are holes on the motherboard tray for cable and CPU cooler management. The case measures 470 x 200 x 445 mm. Ventilation includes one 120 mm front intake, and slots for one 120 mm rear, two 120 mm side and one 120 mm top fans. The utility panel on the front includes USB 2.0, audio and eSATA ports. The LuxuRay is priced at US $69.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 13:31:54 vasta tsitaadiga

Esimene täitsa ilus aga teine on eest ikka pedekas.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 26.10.2010 16:07:01 vasta tsitaadiga

Hmm, mõnda riivas vist. icon_confused.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 17:02:42 vasta tsitaadiga

Ma olen väga tundeline ja kergelt mõjutatav. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 26.10.2010 17:21:31 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Ma olen väga tundeline

Ja siis veel sõimad kasti pedekaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 17:40:33 vasta tsitaadiga

On ju pedemajakas eest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:22:17 vasta tsitaadiga

Võtsin siis CM 690 II ära. Ilus soliidne korpus. Lisaks panin kaks arcticu venti juurde. Kolm toovad alt õhku sisse ja kaks viivad välja ning päris hea õhuvahetus.
Võiks 5,25 pesades ka vent olla, mis annaks otse mugenile lisaõhku. Kast seest väga puhas juhtmetest. kõik emaplaadi tray taga peidus.

Idles stock i5 760-l temp 28C (toas midagi 20 kandis) ja full loadiga 48C-50C. Stockiga jahutusega vanas korpuses oli Idles 45-50.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:38:41 vasta tsitaadiga

See hea kast.Ilmselt ostan isegi selle hetkel kõlgub mõte veel nzxt hadese ja tempest evo vahel.Või kellelgi midagi soovitada?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:41:08 vasta tsitaadiga

Mulle just meeldis, et saab alumise HDD bay ära võtta ja siis on sujuv õhuvool. Ma ise kasutan maks kahte ketast seega pole probleem.

CM 690 II oleks super kui oleks aknaga külg (vente ma sinna panna ei saa kuna prose jahutus liiga suur) ja vendid võiksid olla punase lediga, sobiks mustaga paremini kui praegune sinine ees.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:50:38 vasta tsitaadiga

Aga alati saab ise teha akna.Minagi teen icon_biggrin.gif.Mina teen küll miditoweril alumise korruse juurde vanast kastist siis teen täielikult pleksist küljepaneelid.Läbipaistvast mustast pleksist. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 22:57:30 vasta tsitaadiga

Aken on muidu kastile olemas, ainult ei tea kus seda müüakse!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.10.2010 23:03:39 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Aken on muidu kastile olemas, ainult ei tea kus seda müüakse!
Spoiler Spoiler Spoiler

imo saab ise tehes palju parema tulemuse, kui pildil.
see bumerang seal näeb kuidagi ülimõtetu välja icon_neutral.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 23:10:42 vasta tsitaadiga

See maksab niikuinii mingi 50 USD ja see on ikka väga kole.Ise tehtud ikka parem.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 01:06:04 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
CM 690 II oleks super kui oleks aknaga külg...

Modikopis täitsa olemas: http://www.modikomp.ee/korpused/RC-692-KWN2/
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 07:46:00 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks mainin, et kes cooler master 690 II advanced osta tahab ja soovib jahutust vahetada, siis tuleb ikkagi emaplaat maha võtta kuna see nn cutout ei ole seal emaplaadil prose taga vaid veidi nihkes. Minu platega nii oli ja netis reviewedes ka oli osadel.
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 27.10.2010 18:15:43 vasta tsitaadiga

väheke feil või mis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.10.2010 20:36:12 vasta tsitaadiga

Seda ava on suht raske paika saada, kuna prose ei ole erinevatel platedel alati samas kohas.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 20:41:55 vasta tsitaadiga

Seal oli ruumi küll, et seda suuremaks teha. Pealegi see ava oli suht üleval nurgas, ehk kui prose oleks selle augu kohal olnud siis suured jahutused poleks mahtunud.
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 22:59:20 vasta tsitaadiga

Tuleb lihtsalt suurem ava teha, võid ka ise saagida auku suuremaks.
Vahepeal mõtlesin endagi korpust niiviisi tjuunida. icon_razz.gif
Aga selle mõtte matsin maha kuna prose jahutit maha üldiselt ei kaku.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.10.2010 23:37:49 vasta tsitaadiga

Üks õhuline kast

Rosewill Armor Mid Tower PC Case Review
LegitReviews



_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 07:56:56 vasta tsitaadiga

Päris kena kast, mis eriti huvitav on see jahutus emaplaadi taga.
Aga tõsine tolmumagnet.:S
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 08:17:46 vasta tsitaadiga

Kujutan juba ette, mis kogustes see endale tolmu sisse ahmib icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.10.2010 08:51:14 vasta tsitaadiga

Tolmu koguvad kõik sellised kastid nagu nii.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.10.2010 10:11:47 vasta tsitaadiga

Sellisel kastil jääb enamus tolmus väljaspoole kasti, võrede peale. Lihtsalt kasti sees pole sellist metsikut "tuulekanali" jõu-õhuvoolu, kui on kinniehitatud, pisiavadega kastide korral.

Ja uskuda võib, et lahjema arvutisisu korral võib ventilaatorid üleüldse välja lülitada, kuna kasti enda jahutusavadest on juba piisav õhuvahetus olemas.
-----------------------------------------
Kunagi müüs Ordi ka komplekte korpustes, millede küljed olid "sõelapõhjad" ja sellises kestas olev masin töötab praeguseks oma 3 aastat juba ilma igasuguste kastiventilaatoriteta ja ei mingeid ülekuumenemisi 3 gigase 775 pentium prosaga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 12:20:32 vasta tsitaadiga

No ei ole nii ikka küll, et ainult võrede vahele jääb see tolm.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 17:55:38 vasta tsitaadiga

Kas Corsair 600T-d eestis juba liikumas näha on olnud?
Ise pole veel küll leidnud. Hetkel parimad pakkumised vast: Amazonis ja caseking.de.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 18:28:42 vasta tsitaadiga

Hmm eestis alati tulevad sellised asjad hiljem aga on palju häid soome poode kus saab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 21:21:37 vasta tsitaadiga

Spire Announces the Epoxii ATX Mid-Tower Chassis
TechPowerUP
Spire
tsitaat:
Spire Corp today officially introduced their new high-end chassis. The Epoxi is a top of the line, sturdy and versatile PC Gamer case. Crafted from heavy-duty perforated steel panels guaranteed maximum performance and computing satisfaction. Every element of the case has been engineered to provide maximum cooling performance. Up to six large 12cm fans placed throughout the Epoxi ensuring unbeatable cooling. The meshed aluminum front panel allows unrestricted fresh air intake which is mandatory for todays extremely hot gaming components such as high wattage CPU and GPU.

The spacious internal design enables flexible assembly and sufficient room for the installation of water-cooling. The Chassis is pre-applied with rubber grommet holes for feeding the external water-cooling tubes. 11 removable front bezels accommodating 5x 5.25 inch drive bays and 6x 3.5 drive bays. Tool-free support enabling nice and easy installation of your drive devices. Two drive cages with direct cooling and tool free mounting for five hard disc drives provide massive storage capabilities. Anti-vibration mountings and application of cooling fans make this the affordable power machine you have been looking for.

Main Features:
Spoiler Spoiler Spoiler

MSRP: USD 139.95 / EURO 108.95

Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 21:23:23 vasta tsitaadiga

Päris kena ainult võiks olla natuke valget ka seal sees.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.10.2010 23:10:50 vasta tsitaadiga

Tundub täitsa asjalik kast olevat. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 29.10.2010 23:26:20 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Päris kena kast, mis eriti huvitav on see jahutus emaplaadi taga.


Endale sai siis see kast
Sellel on ka jahutus emaplaadi taga.


viimati muutis Drover 29.10.2010 23:39:18, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 29.10.2010 23:26:36 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:

Endale sai siis see kast
Sellel on ka jahutuse ava emaplaadi taga , miski d=70mm ja s=10mm vent mahuks vast .

Thermaltake oleks võinud sinna pigem teha ava, jahutuse kinnitusele ligi pääsemiseks.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 18:21:12 vasta tsitaadiga

Kas see jahutus emaplaadi taga aitab ka midagi või on lihtsalt mingi lisatiivik?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 18:25:20 vasta tsitaadiga

Ma vist ostan FR Define R3 endale.Hea hind kena disain ja kõik super.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 31.10.2010 19:03:37 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Kas see jahutus emaplaadi taga aitab ka midagi või on lihtsalt mingi lisatiivik?

Eks ta natuke ikka aitab. Peamine abi vast toiteahela jahutamisel.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 00:07:17 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Ma vist ostan FR Define R3 endale.Hea hind kena disain ja kõik super.

Täitsa asjalik kast jah ma vaatan thumbs_up.gif Küljeaknaga versiooni on ka muidu? thumbs_up.gif beer_yum.gif
Keegi on proovinud panna kastile mingit materiali küljepaneelile ja mujale, mis summutaks müra ning palju see aitas? Tahaks oma arvutit pmst täiesti hääletuks teha! thumbs_up.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 00:25:16 vasta tsitaadiga

See kast ongi külejpaneelita kuna on konsentreeritud heli summutamisele.Vaata mõnda reviewit.Aga mina teen ise! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 03.11.2010 09:25:36 vasta tsitaadiga

Plaan on osta see korpus aga oskab keegi öelda, kas sellega http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=88708 tulevad mingisugused vendikad kaasa või on täiesti tühi neist?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.11.2010 10:05:32 vasta tsitaadiga

vlat kirjutas:
Plaan on osta see korpus aga oskab keegi öelda, kas sellega http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=88708 tulevad mingisugused vendikad kaasa või on täiesti tühi neist?

Ülevaadetes paistab, et 2 venti on kaasas.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 10:16:54 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
vlat kirjutas:
Plaan on osta see korpus aga oskab keegi öelda, kas sellega http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=88708 tulevad mingisugused vendikad kaasa või on täiesti tühi neist?

Ülevaadetes paistab, et 2 venti on kaasas.


Sellel on 3 venti kaasas. Mul igatahes oli.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 10:29:03 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Keegi on proovinud panna kastile mingit materiali küljepaneelile ja mujale, mis summutaks müra ning palju see aitas? Tahaks oma arvutit pmst täiesti hääletuks teha! thumbs_up.gif icon_razz.gif

kasti sisekülje katmine mingi materjaliga ei ole kõige efektiivsem vahend vaigistamise juures. vähemalt mitte kasti juures, mida on mõtet vaikseks üritada saada. piltlikult öeldes on see üks viimaseid asju mida teha, sest vaeva ja tulemuse suhe ei ole eriti hea.

täiesti hääletuks... soovin edu. kui räägid kastist mis sul profiilis kirjas. vesijahutus oleks su best bet.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 03.11.2010 10:36:05 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
AJ kirjutas:
vlat kirjutas:
Plaan on osta see korpus aga oskab keegi öelda, kas sellega http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=23&menyy_id=23&action=look&lookid=88708 tulevad mingisugused vendikad kaasa või on täiesti tühi neist?

Ülevaadetes paistab, et 2 venti on kaasas.


Sellel on 3 venti kaasas. Mul igatahes oli.



Üleval 140mm, ees 140mm ja taga 120mm?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 12:16:57 vasta tsitaadiga

londiste, Arvata on, et niisama sellist arvutit TÄIESTI hääletuks muidugi teha ei saa, aga noh hetkel video ja CPU jahutuse vendid ikka suht turbiinid. Vaiksemaks saab seda kindlasti teha, et saaks ööseks tööle jätta (elan sellega samas toas). Vesijahutus tiba kallis, aga eks kunagi ikka soetab icon_wink.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 12:54:43 vasta tsitaadiga

täpselt nii, ees ja üleval 140 mm ning taga 120 mm vent.
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 14:15:08 vasta tsitaadiga

AeroCool Intros XPredator ATX Full-Tower Case
TechPowerUP
AeroCool - XPredator
tsitaat:
AeroCool announced its latest PC case, the PGS B series XPredator. This ATX full-tower makes sure you never run out of room for extra large motherboards such as the EVGA X58 Classified 4-way SLI or the Gigabyte X58A-UD9, multiple water cooling loops, and a heap of hard drives. The case measures all of 600 icon_cool.gif x 234 (W) x 555 (D) mm, mostly making use of steel. The case is mostly open, with a perforated front, and almost completely perforated side-panel, a gill-like vent on top (Alienware-inspired). Its front-panel lets you control fan speeds, apart from providing three USB 1.1/2.0, one USB 3.0, one eSATA, and audio.

Interiors are decked up in black and orange, drive and expansion card installation is tool-free. The motherboard tray has a hole giving you easy access to coolers with back-plates, abundant holes to help cable management. Ventilation includes one included 140 mm front intake fan, provision for one bottom 120 mm intake, four orange-illuminated intake fans on the side panel to maintain a positive air pressure, one top 200 mm exhaust, and space for one 120/140 mm fan. There are four water-cooling tubing holes. The AeroCool XPredator is priced at €139.90
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 15:23:22 vasta tsitaadiga

otty, korpuse vooderdamine tuleb antud komplektile pigem kahjuks kui kasuks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 16:05:54 vasta tsitaadiga

Sain täna oma Cooler Master CM690 II kätte banana_dance.gif
Kui kaablite sleevimisega ühele poole saan, teen ka mõned pildid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 16:13:10 vasta tsitaadiga

Ma tellin ka detsembris mdpc-st sliivi icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.11.2010 22:04:02 vasta tsitaadiga

Kuna meilgi Xigmatek-i kastid müügil, siis üks ülevaade ka

Mythic Worlds: Three Xigmatek System Cases Reviewed
X-bit labs

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 22:26:32 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
AeroCool Intros XPredator ATX Full-Tower Case
TechPowerUP
AeroCool - XPredator
tsitaat:
AeroCool announced its latest PC case, the PGS B series XPredator. This ATX full-tower makes sure you never run out of room for extra large motherboards such as the EVGA X58 Classified 4-way SLI or the Gigabyte X58A-UD9, multiple water cooling loops, and a heap of hard drives. The case measures all of 600 icon_cool.gif x 234 (W) x 555 (D) mm, mostly making use of steel. The case is mostly open, with a perforated front, and almost completely perforated side-panel, a gill-like vent on top (Alienware-inspired). Its front-panel lets you control fan speeds, apart from providing three USB 1.1/2.0, one USB 3.0, one eSATA, and audio.

Interiors are decked up in black and orange, drive and expansion card installation is tool-free. The motherboard tray has a hole giving you easy access to coolers with back-plates, abundant holes to help cable management. Ventilation includes one included 140 mm front intake fan, provision for one bottom 120 mm intake, four orange-illuminated intake fans on the side panel to maintain a positive air pressure, one top 200 mm exhaust, and space for one 120/140 mm fan. There are four water-cooling tubing holes. The AeroCool XPredator is priced at €139.90


yle pika aja korpus, mille front nuppude asetus mulle sobib.
Kuigi kylje vente küll vaja poleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.