|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.10.2010 12:51:28
|
|
|
Xigmatek Intros Pantheon ATX Mid-Tower Case
TechPowerUP
XIGMATEK Pantheon
| tsitaat: |
Xigmatek is ready with its newest PC case, the Pantheon. This ATX mid-tower comes in four variants: Pantheon Black (all-black, with an extra intake instead of a side window), Pantheon Black W (all-black, with a side window), Pantheon Silver (has two chrome lines running down the front), and Pantheon Silver W (the same, with window). The case measures 206 (W) x 543 x 500 (D) mm, has a perforated metal front, including perforated drive bay covers. Interiors are all-black, too; including tool-free drive and expansion card retention knobs.
A unique feature here is the air-intake and 3.5" drive cage design. The front panel over the drive cage area is detachable, giving you access to six hot-swappable 3.5" drive trays. Instead of its conventional location, the air-intake fans are moved to its side, consisting of no less than two 120 mm spinners. Other fans include one 140 mm rear, and slots for one bottom intake, two top exhaust. The motherboard tray has holes that help with cable-management, and a cut-out at the CPU socket area to help manage coolers with back-plates. Front-panel includes two USB 3.0 and two USB 2.0 ports, apart from audio. The company did not give out a price.
  |
Enermax Intros LuxuRay ATX Mid-Tower Case to the Market
TechPowerUP
Enermax LuxuRay
| tsitaat: |
Enermax released the LuxuRay ATX mid-tower chassis to the market. Its styling includes a piano-black front, all-black interiors, with use of SECC steel and plastic, mainly. An Apollish Vegas multi-color fan decks up the front, with a variety of color settings. The drive bays are tool-free, and expansion slot covers replaceable. There are holes on the motherboard tray for cable and CPU cooler management. The case measures 470 x 200 x 445 mm. Ventilation includes one 120 mm front intake, and slots for one 120 mm rear, two 120 mm side and one 120 mm top fans. The utility panel on the front includes USB 2.0, audio and eSATA ports. The LuxuRay is priced at US $69.
    |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
26.10.2010 13:31:54
|
|
|
| Esimene täitsa ilus aga teine on eest ikka pedekas.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
26.10.2010 16:07:01
|
|
|
Hmm, mõnda riivas vist.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
26.10.2010 17:02:42
|
|
|
Ma olen väga tundeline ja kergelt mõjutatav.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
26.10.2010 17:21:31
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
| Ma olen väga tundeline |
Ja siis veel sõimad kasti pedekaks.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
26.10.2010 17:40:33
|
|
|
| On ju pedemajakas eest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
26.10.2010 22:22:17
|
|
|
Võtsin siis CM 690 II ära. Ilus soliidne korpus. Lisaks panin kaks arcticu venti juurde. Kolm toovad alt õhku sisse ja kaks viivad välja ning päris hea õhuvahetus.
Võiks 5,25 pesades ka vent olla, mis annaks otse mugenile lisaõhku. Kast seest väga puhas juhtmetest. kõik emaplaadi tray taga peidus.
Idles stock i5 760-l temp 28C (toas midagi 20 kandis) ja full loadiga 48C-50C. Stockiga jahutusega vanas korpuses oli Idles 45-50.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
26.10.2010 22:38:41
|
|
|
| See hea kast.Ilmselt ostan isegi selle hetkel kõlgub mõte veel nzxt hadese ja tempest evo vahel.Või kellelgi midagi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
26.10.2010 22:41:08
|
|
|
Mulle just meeldis, et saab alumise HDD bay ära võtta ja siis on sujuv õhuvool. Ma ise kasutan maks kahte ketast seega pole probleem.
CM 690 II oleks super kui oleks aknaga külg (vente ma sinna panna ei saa kuna prose jahutus liiga suur) ja vendid võiksid olla punase lediga, sobiks mustaga paremini kui praegune sinine ees.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
26.10.2010 22:50:38
|
|
|
Aga alati saab ise teha akna.Minagi teen .Mina teen küll miditoweril alumise korruse juurde vanast kastist siis teen täielikult pleksist küljepaneelid.Läbipaistvast mustast pleksist.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
26.10.2010 22:57:30
|
|
|
Aken on muidu kastile olemas, ainult ei tea kus seda müüakse!
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
26.10.2010 23:03:39
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Aken on muidu kastile olemas, ainult ei tea kus seda müüakse!
Spoiler 
|
imo saab ise tehes palju parema tulemuse, kui pildil.
see bumerang seal näeb kuidagi ülimõtetu välja
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
26.10.2010 23:10:42
|
|
|
| See maksab niikuinii mingi 50 USD ja see on ikka väga kole.Ise tehtud ikka parem.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
27.10.2010 07:46:00
|
|
|
Igaks juhuks mainin, et kes cooler master 690 II advanced osta tahab ja soovib jahutust vahetada, siis tuleb ikkagi emaplaat maha võtta kuna see nn cutout ei ole seal emaplaadil prose taga vaid veidi nihkes. Minu platega nii oli ja netis reviewedes ka oli osadel.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
27.10.2010 18:15:43
|
|
|
väheke feil või mis
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
27.10.2010 20:36:12
|
|
|
Seda ava on suht raske paika saada, kuna prose ei ole erinevatel platedel alati samas kohas.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
27.10.2010 20:41:55
|
|
|
Seal oli ruumi küll, et seda suuremaks teha. Pealegi see ava oli suht üleval nurgas, ehk kui prose oleks selle augu kohal olnud siis suured jahutused poleks mahtunud.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
27.10.2010 22:59:20
|
|
|
Tuleb lihtsalt suurem ava teha, võid ka ise saagida auku suuremaks.
Vahepeal mõtlesin endagi korpust niiviisi tjuunida.
Aga selle mõtte matsin maha kuna prose jahutit maha üldiselt ei kaku.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
28.10.2010 23:37:49
|
|
|
Üks õhuline kast
Rosewill Armor Mid Tower PC Case Review
LegitReviews
       
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
29.10.2010 07:56:56
|
|
|
Päris kena kast, mis eriti huvitav on see jahutus emaplaadi taga.
Aga tõsine tolmumagnet.:S
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
29.10.2010 08:17:46
|
|
|
Kujutan juba ette, mis kogustes see endale tolmu sisse ahmib
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.10.2010 08:51:14
|
|
|
Tolmu koguvad kõik sellised kastid nagu nii.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
29.10.2010 10:11:47
|
|
|
Sellisel kastil jääb enamus tolmus väljaspoole kasti, võrede peale. Lihtsalt kasti sees pole sellist metsikut "tuulekanali" jõu-õhuvoolu, kui on kinniehitatud, pisiavadega kastide korral.
Ja uskuda võib, et lahjema arvutisisu korral võib ventilaatorid üleüldse välja lülitada, kuna kasti enda jahutusavadest on juba piisav õhuvahetus olemas.
-----------------------------------------
Kunagi müüs Ordi ka komplekte korpustes, millede küljed olid "sõelapõhjad" ja sellises kestas olev masin töötab praeguseks oma 3 aastat juba ilma igasuguste kastiventilaatoriteta ja ei mingeid ülekuumenemisi 3 gigase 775 pentium prosaga.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
29.10.2010 12:20:32
|
|
|
| No ei ole nii ikka küll, et ainult võrede vahele jääb see tolm.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.10.2010 17:55:38
|
|
|
Kas Corsair 600T-d eestis juba liikumas näha on olnud?
Ise pole veel küll leidnud. Hetkel parimad pakkumised vast: Amazonis ja caseking.de.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.10.2010 18:28:42
|
|
|
| Hmm eestis alati tulevad sellised asjad hiljem aga on palju häid soome poode kus saab.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
29.10.2010 21:21:37
|
|
|
Spire Announces the Epoxii ATX Mid-Tower Chassis
TechPowerUP
Spire
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.10.2010 21:23:23
|
|
|
| Päris kena ainult võiks olla natuke valget ka seal sees.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.10.2010 23:10:50
|
|
|
Tundub täitsa asjalik kast olevat.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drover
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006
|
29.10.2010 23:26:20
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| Päris kena kast, mis eriti huvitav on see jahutus emaplaadi taga. |
Endale sai siis see kast
Sellel on ka jahutus emaplaadi taga.
viimati muutis Drover 29.10.2010 23:39:18, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
29.10.2010 23:26:36
|
|
|
| Drover kirjutas: |
Endale sai siis see kast
Sellel on ka jahutuse ava emaplaadi taga , miski d=70mm ja s=10mm vent mahuks vast . |
Thermaltake oleks võinud sinna pigem teha ava, jahutuse kinnitusele ligi pääsemiseks.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
31.10.2010 18:21:12
|
|
|
| Kas see jahutus emaplaadi taga aitab ka midagi või on lihtsalt mingi lisatiivik?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
31.10.2010 18:25:20
|
|
|
| Ma vist ostan FR Define R3 endale.Hea hind kena disain ja kõik super.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
31.10.2010 19:03:37
|
|
|
| otty kirjutas: |
| Kas see jahutus emaplaadi taga aitab ka midagi või on lihtsalt mingi lisatiivik? |
Eks ta natuke ikka aitab. Peamine abi vast toiteahela jahutamisel.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
03.11.2010 00:07:17
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
| Ma vist ostan FR Define R3 endale.Hea hind kena disain ja kõik super. |
Täitsa asjalik kast jah ma vaatan Küljeaknaga versiooni on ka muidu?
Keegi on proovinud panna kastile mingit materiali küljepaneelile ja mujale, mis summutaks müra ning palju see aitas? Tahaks oma arvutit pmst täiesti hääletuks teha!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
03.11.2010 00:25:16
|
|
|
See kast ongi külejpaneelita kuna on konsentreeritud heli summutamisele.Vaata mõnda reviewit.Aga mina teen ise!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.11.2010 10:05:32
|
|
|
Ülevaadetes paistab, et 2 venti on kaasas.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
03.11.2010 10:16:54
|
|
|
| AJ kirjutas: |
Ülevaadetes paistab, et 2 venti on kaasas. |
Sellel on 3 venti kaasas. Mul igatahes oli.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.11.2010 10:29:03
|
|
|
| otty kirjutas: |
Keegi on proovinud panna kastile mingit materiali küljepaneelile ja mujale, mis summutaks müra ning palju see aitas? Tahaks oma arvutit pmst täiesti hääletuks teha!  |
kasti sisekülje katmine mingi materjaliga ei ole kõige efektiivsem vahend vaigistamise juures. vähemalt mitte kasti juures, mida on mõtet vaikseks üritada saada. piltlikult öeldes on see üks viimaseid asju mida teha, sest vaeva ja tulemuse suhe ei ole eriti hea.
täiesti hääletuks... soovin edu. kui räägid kastist mis sul profiilis kirjas. vesijahutus oleks su best bet.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
03.11.2010 10:36:05
|
|
|
| redemption kirjutas: |
| AJ kirjutas: |
Ülevaadetes paistab, et 2 venti on kaasas. |
Sellel on 3 venti kaasas. Mul igatahes oli. |
Üleval 140mm, ees 140mm ja taga 120mm?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
03.11.2010 12:16:57
|
|
|
londiste, Arvata on, et niisama sellist arvutit TÄIESTI hääletuks muidugi teha ei saa, aga noh hetkel video ja CPU jahutuse vendid ikka suht turbiinid. Vaiksemaks saab seda kindlasti teha, et saaks ööseks tööle jätta (elan sellega samas toas). Vesijahutus tiba kallis, aga eks kunagi ikka soetab
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
03.11.2010 12:54:43
|
|
|
täpselt nii, ees ja üleval 140 mm ning taga 120 mm vent.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
03.11.2010 14:15:08
|
|
|
AeroCool Intros XPredator ATX Full-Tower Case
TechPowerUP
AeroCool - XPredator
| tsitaat: |
AeroCool announced its latest PC case, the PGS B series XPredator. This ATX full-tower makes sure you never run out of room for extra large motherboards such as the EVGA X58 Classified 4-way SLI or the Gigabyte X58A-UD9, multiple water cooling loops, and a heap of hard drives. The case measures all of 600 x 234 (W) x 555 (D) mm, mostly making use of steel. The case is mostly open, with a perforated front, and almost completely perforated side-panel, a gill-like vent on top (Alienware-inspired). Its front-panel lets you control fan speeds, apart from providing three USB 1.1/2.0, one USB 3.0, one eSATA, and audio.
Interiors are decked up in black and orange, drive and expansion card installation is tool-free. The motherboard tray has a hole giving you easy access to coolers with back-plates, abundant holes to help cable management. Ventilation includes one included 140 mm front intake fan, provision for one bottom 120 mm intake, four orange-illuminated intake fans on the side panel to maintain a positive air pressure, one top 200 mm exhaust, and space for one 120/140 mm fan. There are four water-cooling tubing holes. The AeroCool XPredator is priced at €139.90
  |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.11.2010 15:23:22
|
|
|
otty, korpuse vooderdamine tuleb antud komplektile pigem kahjuks kui kasuks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
03.11.2010 16:05:54
|
|
|
Sain täna oma Cooler Master CM690 II kätte
Kui kaablite sleevimisega ühele poole saan, teen ka mõned pildid
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
03.11.2010 16:13:10
|
|
|
Ma tellin ka detsembris mdpc-st sliivi   .
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.11.2010 22:04:02
|
|
|
Kuna meilgi Xigmatek-i kastid müügil, siis üks ülevaade ka
Mythic Worlds: Three Xigmatek System Cases Reviewed
X-bit labs
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.11.2010 22:26:32
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
AeroCool Intros XPredator ATX Full-Tower Case
TechPowerUP
AeroCool - XPredator
| tsitaat: |
AeroCool announced its latest PC case, the PGS B series XPredator. This ATX full-tower makes sure you never run out of room for extra large motherboards such as the EVGA X58 Classified 4-way SLI or the Gigabyte X58A-UD9, multiple water cooling loops, and a heap of hard drives. The case measures all of 600 x 234 (W) x 555 (D) mm, mostly making use of steel. The case is mostly open, with a perforated front, and almost completely perforated side-panel, a gill-like vent on top (Alienware-inspired). Its front-panel lets you control fan speeds, apart from providing three USB 1.1/2.0, one USB 3.0, one eSATA, and audio.
Interiors are decked up in black and orange, drive and expansion card installation is tool-free. The motherboard tray has a hole giving you easy access to coolers with back-plates, abundant holes to help cable management. Ventilation includes one included 140 mm front intake fan, provision for one bottom 120 mm intake, four orange-illuminated intake fans on the side panel to maintain a positive air pressure, one top 200 mm exhaust, and space for one 120/140 mm fan. There are four water-cooling tubing holes. The AeroCool XPredator is priced at €139.90
  |
|
yle pika aja korpus, mille front nuppude asetus mulle sobib.
Kuigi kylje vente küll vaja poleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|