|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.10.2010 15:17:01
|
|
|
ega endale kh need kullerid ei istu. Alati tulevad kõige ebasobivamal ajal.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
14.10.2010 16:47:06
|
|
|
| Heh sain diili tehtud, öösel tuli kiri ka, et posti pandud. Jään ootama . TUleb siis HongKongist.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.10.2010 17:00:19
|
|
|
Mis see paypal ei taha operaga korralikult töötada? 4x üritasin opera kaudu maksta aga loopis mingit errorit ette. Firefoxiga läks esimese korraga läbi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
14.10.2010 19:04:13
|
|
|
| wiilweer kirjutas: |
| Heh sain diili tehtud, öösel tuli kiri ka, et posti pandud. Jään ootama . TUleb siis HongKongist. |
Oleme siis ühes pajas mulisemas, omal ka elu essa ost hongikongimaalt 08.10.2010 sai tellitud ja kirja järgi on esemed ka shipped staatusega
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
15.10.2010 11:35:18
|
|
|
Ootan 12 septembril ostetud USA pakki siiani Müüa pani kohe järmisel päeval märke "Dispatched on 13-Sep-10"
Pole mingit pakiteadet ega ka tolliteadet saanud, mul on muidugi üks asi kunagi Hiinast 2 kuud ka tulnud..
Mis soovitate, kas oodata veel või tegutseda? Kas see pretsensiooni esitamise aeg oli 45 päeva? Kas toll saadab ikka teate kui asja näiteks tagasi saadab?
Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele... endale tellitud asjaga oleks suht suva lihtsalt kuludesse kanda ja unustada..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.10.2010 12:00:38
|
|
|
Küsi müüja käest tracking. Mis teenusega oli muidu saadetud?
| Ricard kirjutas: |
Ootan 12 septembril ostetud USA pakki siiani Müüa pani kohe järmisel päeval märke "Dispatched on 13-Sep-10"
Pole mingit pakiteadet ega ka tolliteadet saanud, mul on muidugi üks asi kunagi Hiinast 2 kuud ka tulnud..
Mis soovitate, kas oodata veel või tegutseda? Kas see pretsensiooni esitamise aeg oli 45 päeva? Kas toll saadab ikka teate kui asja näiteks tagasi saadab?
Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele... endale tellitud asjaga oleks suht suva lihtsalt kuludesse kanda ja unustada.. |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.10.2010 12:52:21
|
|
|
| tsitaat: |
Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele....
|
kuidas see teisele inimesele tellimine välja nägi? muutsid ajutiselt enda Paypal'i aadressi või vahendasid e lasid saata muule aadressile, kui su Paypal'i oma?
kui teine variant, siis ei kaitse ega kompenseeri ka Paypal, tuleb lihtsalt "kuludesse" kanda kadumine. muidugi kui ta üldse kadus, vbl lihtsalt viibib
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
15.10.2010 17:24:51
|
|
|
| Jaanus kirjutas: |
Küsi müüja käest tracking. Mis teenusega oli muidu saadetud?
|
Nii, küsisin tracking numbrit. Kellega saadetud ei saagi aru, FREE SHIPPING!
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele....
|
kuidas see teisele inimesele tellimine välja nägi? ... |
Ei lihtsalt sugulasele sai tellitud, ta maksis ära ka mulle ilusti, nii et ma kannatajaks ei jää ainult et kehv tunne jääb sisse.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
16.10.2010 18:04:21
|
|
|
Ostaks 23 USD paypali. Pakkumised PS-i!
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ninzor
HV veteran
liitunud: 15.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
forzasamp
HV vaatleja
liitunud: 10.07.2009
|
18.10.2010 23:20:27
|
|
|
| Ostan 15 USD Paypali, PS.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
guccimucci
HV vaatleja
liitunud: 16.10.2010
|
20.10.2010 19:36:36
|
|
|
| Mul oleks ka hädasti vähemalt 10't dollarit vaja. Kirjutage sõnum kui on võimalik aidata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.10.2010 22:46:34
|
|
|
Üks scammer tegutseb päris julmalt. Eile oleks ise äärepealt suure tuhinaga ühe kõvaketta ja mälukaardi ostnud, kui siis tuli mõistus pähe. Kui hind on ikka kahtlaselt odav, siis ei saa päris õige asi olla. Kogused on tal ka julmad, ca 200tk üht kaupa ja sama palju teist...
Ärge selliste õnge minge!
http://shop.ebay.com/hetao19880504/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=50
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
21.10.2010 14:55:24
|
|
|
Mina sain oma kauba Hong Kongist kätte, seega esimese tellimisega sain hakkama ja kõik läks plaanitult. Delivery time oli siis 13 päeva
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.10.2010 15:46:17
|
|
|
Mina sain kh enda kauba kätte (see mis fedexiga tuli). Fedex igaljuhul saadab tallinnast edasi DPD-ga.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.10.2010 18:03:31
|
|
|
huvitav mida selline kiri tähendab?
Dear Sir,
Many thanks for your ebay order.
We are sorry but we can not ship to a PO Box Number, can we please have a
real address for you
Regards
Frank Taylor
Shipping Manager
Radioswap Ltd
Tellisin ühe asja UK ja tuli selline email ebay poolt. Ennem pole probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.10.2010 19:09:50
|
|
|
Õiget aadressit soovivad sinult.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.10.2010 19:15:03
|
|
|
väga huvitav, tellisin eile UK'st džempri Standard Int'l Postage'ga (£6.75) ja täna tuli DHL'ist meil, et pakk hakkas liikuma, tracking nr jmt info
Standard Int'l Postage peaks ju lihtpakk olema
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
21.10.2010 19:47:22
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Õiget aadressit soovivad sinult. |
no mis mõttes?
kümneid pakke tellitud ja keegi pole mingit aadressi küsinud.. Nüüd tellisin UK ühe kallima asja ja küsitakse õiget aadressi... kas asi võib olla selles, et mul on sõpruse pst. kirjutatud sopruse pst. Et nad kontrollivad ennem kuskilt järgi?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.10.2010 19:54:31
|
|
|
mina saan aru et nad ei saa sulle mingisse postikappi saata ja tahavad su kodust adret. Võin ka valesti mõista seda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
22.10.2010 01:53:35
|
|
|
Kes ei usalda ebayst ostmist ja tahab 100% kindlalt petta saada siis palun, Nikon D90 koos 18-105mm 10000kr...
http://www.myshootmarket.com/Nikon_D90_Kit
Meie lõunanaabrite leedukate petuskeem siis...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
22.10.2010 08:37:59
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
väga huvitav, tellisin eile UK'st džempri Standard Int'l Postage'ga (£6.75) ja täna tuli DHL'ist meil, et pakk hakkas liikuma, tracking nr jmt info
Standard Int'l Postage peaks ju lihtpakk olema  |
küll see pakk käib ikka huvitavat teekonda pidi: Bristol (UK)=>East Midlands (UK)=>Leipzig (Saksamaa)=>Helsingi. UK'st Soome nagu otselende polegi või? igatahes maru kiiresti liigub, lõunaks on juba Tallinnas. oleks teisipäeval tellinud, saaks täna kätte vist.
edit: oligi 11.35 Tallinnas. rämekiire ikka! tellimuse andsin sisse ja maksin ära kolmapäeval (20. okt) kell 23.xx. arvatavasti liigub Eestis aeglasemalt, kui UK=>Saksa=>Soome=>Eesti
viimati muutis arm2004 22.10.2010 20:43:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
22.10.2010 20:13:41
|
|
|
| Kuidas saaks paypali juriidilisele isikule? Või kuidas ebay keskkonnas jur isikuna toimetada?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
22.10.2010 21:50:58
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
väga huvitav, tellisin eile UK'st džempri Standard Int'l Postage'ga (£6.75) ja täna tuli DHL'ist meil, et pakk hakkas liikuma, tracking nr jmt info
Standard Int'l Postage peaks ju lihtpakk olema  |
küll see pakk käib ikka huvitavat teekonda pidi: Bristol (UK)=>East Midlands (UK)=>Leipzig (Saksamaa)=>Helsingi. UK'st Soome nagu otselende polegi või? igatahes maru kiiresti liigub, lõunaks on juba Tallinnas. oleks teisipäeval tellinud, saaks täna kätte vist.
edit: oligi 11.35 Tallinnas. rämekiire ikka! tellimuse andsin sisse ja maksin ära kolmapäeval (20. okt) kell 23.xx. arvatavasti liigub Eestis aeglasemalt, kui UK=>Saksa=>Soome=>Eesti  |
Väga loogiline kulgemine.
Selline ongi kullerfirmade ekspressteenuses logistiline skeem. Korjatakse kola ümbertkaudu regionaalsesse hubi, sealt öösel kl 1-3-ks Euroopa keskhubisse, seal sorteeritakse ja sama skeemi pidi kohe jälle laiali. Üüratult palju efektiivsem ja töökindlam kui mingis hajusvõrgus möllamine.
DHL hub on Leipzigis, TNT hub on Lieges.
Kullerfirmad ei kasuta normaalteenuse puhul liinilende vaid enda kaubalende. Otselende kasutatakse vaid special service puhul ja seda hinda sa poleks nõus maksma.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.10.2010 10:24:26
|
|
|
vat jah, pole kullerfirmade toimimisega kuigi kursis
aga ma pole isegi tavalise kullerteenuse eest maksnud enamasti maksab isegi tähitud pakk rohkem kui ma välja köhisin hell, isegi Eesti-sisene kuller maksab (eraisikule) u sama palju (~120EEK)
edit: ja ligi tunnike tagasi helistas ELS kuller, asi käes.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.10.2010 23:08:52
|
|
|
| Teab keegi, et kui ma tean Deutsche Post'i saadetise numbrit, kas sellega on võimalt ka pakki jälgida või teada saada tracking number?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.10.2010 23:41:32
|
|
|
Mingi imelik number, millel on punktid vahel?
| [VaHuR] kirjutas: |
| Teab keegi, et kui ma tean Deutsche Post'i saadetise numbrit, kas sellega on võimalt ka pakki jälgida või teada saada tracking number? |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.10.2010 23:45:00
|
|
|
| Punkte pole vahel, sellisel kujul on paki peal ta: XX XXXX XXXXX X
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
23.10.2010 23:52:20
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Teab keegi, et kui ma tean Deutsche Post'i saadetise numbrit, kas sellega on võimalt ka pakki jälgida või teada saada tracking number? |
Saadetise number ongi tracking number.
Pole ju muud kunsti, kui kolistada DP lehele
http://www.deutschepost.de/dpag?tab=1&skin=hi&check=yes&lang=de_EN&xmlFile=1016933
Sinu saadetise trackitavus oleneb teenusest.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
23.10.2010 23:58:01
|
|
|
Sealt nendega ei saa ühegagi, sest see pole selliselkujul kus alguses on kaks tähte, siis hunnik numbreid ja jälle kaks tähte. Aga avastasin, et DHL'i kodulehel saab ilusti saadetise numbrijärgi jälgida, näitab ka selle tracking numbri ära ja selle, kellele pakk väljastati
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
24.10.2010 22:37:55
|
|
|
Kas kui DHL räägib, et "Shipment could not be delivered.", mis siis edasi saab?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hallvatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
25.10.2010 03:14:33
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
| Kas kui DHL räägib, et "Shipment could not be delivered.", mis siis edasi saab? |
See võib tähendada seda, et nad on üritanud sulle koju toimetada ja sa pole kohal olnud (või ei viitsi/ei taha õige ukse taha tulema - mis minu puhul enamasti on olnud). Paar korda üritavad, siis panevad selle teate ja saadavad tuldud teed tagasi. On veel variante, mida see tähendab, aga see on kõige tõenäolisem. Sul on kõige targem kohe kohaliku DHLi numbrile helistada ja nendega asi korda ajada, enne kui nad tagasi saata jõuavad; kui juba saadetis nende kohalikust Eesti terminalist lahkub, siis on tema siia tagasisaamine juba tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
25.10.2010 07:18:25
|
|
|
selline teade on tekkinud laupäeval kell 10:33
kui nad nüüd selle tagasi saadavad, on nad küll veits imelikud...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.10.2010 07:57:59
|
|
|
Kui see pakk on tulnud Saksamaa DHL-ga, siis sa pead pöörduma mitte eesti DHL-i, vaid Eesti Posti, sealt saad paki käte.
| djpvx kirjutas: |
selline teade on tekkinud laupäeval kell 10:33
kui nad nüüd selle tagasi saadavad, on nad küll veits imelikud... |
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
25.10.2010 09:10:44
|
|
|
Eesti post on üldse jube aeglane. Näiteks kui tracking näitab, et pakk saabus kohalikku postkontorisse reede hommik 7:50 siis paki teade mu postkasti jõuab esmaspäeval kella 11:00-13:00 vahel. Elan Tallinnas ja postkontor on ise peaaegu samas majas
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
25.10.2010 17:07:47
|
|
|
pmst hommikul saatsin eesti DHL'i meili. Mingi aja pärast vastati, et ütle teatud kood Eesti Postile. Helistasin EP'sse öeldi, et pakk ootab mind mustamäel. Käisin ära, töötab.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
25.10.2010 17:53:05
|
|
|
heh, USPS'iga saadeti pakk usast, estimated delivery date on 26 okt. ja näitab paki kohta in transit, vimane sissekanne "departure scan" new yorgis. Reaalselt on pakk juba poolteist nädalat tagasi kätte saadud. Keegi jättis vist sisse skännimata kusagil
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
25.10.2010 18:40:03
|
|
|
| crypto kirjutas: |
heh, USPS'iga saadeti pakk usast, estimated delivery date on 26 okt. ja näitab paki kohta in transit, vimane sissekanne "departure scan" new yorgis. Reaalselt on pakk juba poolteist nädalat tagasi kätte saadud. Keegi jättis vist sisse skännimata kusagil  |
Küsi kurjalt , et kus mu pakk on
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Car_Stealer
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.10.2010 18:36:00
|
|
|
suht kindlasti korjab toll selle ära, ikka eriti crappy koopia...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Car_Stealer
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2002
|
27.10.2010 01:53:09
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| suht kindlasti korjab toll selle ära, ikka eriti crappy koopia... |
Äkki keegi leiaks mulle siis 8850 õige mudeli ,mida saaks probleemideta Eestisse tellida!!! Mina ei saa seal aru milline on feik ja milline mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.10.2010 02:18:44
|
|
|
no kui "Nokia" on ikka eriti nigelalt ja vildakalt telefonile kirjutatud, siis originaal ta ju ei ole
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.10.2010 12:56:24
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
| crypto kirjutas: |
heh, USPS'iga saadeti pakk usast, estimated delivery date on 26 okt. ja näitab paki kohta in transit, vimane sissekanne "departure scan" new yorgis. Reaalselt on pakk juba poolteist nädalat tagasi kätte saadud. Keegi jättis vist sisse skännimata kusagil  |
Küsi kurjalt , et kus mu pakk on  |
Kui teavitus.post.ee'st vaatad sama koodiga, seal peaks kirjas olema, et pakk väljastatud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
27.10.2010 15:20:06
|
|
|
Abi vaja.
Kes aitaks selle EBay-st Eestisse tellida, toimetada.
link
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
27.10.2010 17:02:36
|
|
|
Kellelgi kogemusi lightinthebox.com lehega? Tellisin vidina prooviks, kahju pole kui tünga saan rahast, aga aeg sealmaal, et peaks nagu saabuma. Sealt ei saa mingit inffi ka vist, et kas juba on postitatud vms. Ma vist ostsin nii, et ei reganudki seal, ei mäleta enam
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
27.10.2010 20:36:12
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
Abi vaja.
Kes aitaks selle EBay-st Eestisse tellida, toimetada.
link |
sai asja korda, ollaz aitas hädast välja
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|