Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 15:17:01 vasta tsitaadiga

ega endale kh need kullerid ei istu. Alati tulevad kõige ebasobivamal ajal. icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 14.10.2010 16:47:06 vasta tsitaadiga

Heh sain diili tehtud, öösel tuli kiri ka, et posti pandud. Jään ootama . TUleb siis HongKongist.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 17:00:19 vasta tsitaadiga

Mis see paypal ei taha operaga korralikult töötada? 4x üritasin opera kaudu maksta aga loopis mingit errorit ette. Firefoxiga läks esimese korraga läbi icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 14.10.2010 19:04:13 vasta tsitaadiga

wiilweer kirjutas:
Heh sain diili tehtud, öösel tuli kiri ka, et posti pandud. Jään ootama . TUleb siis HongKongist.


Oleme siis ühes pajas mulisemas, omal ka elu essa ost hongikongimaalt icon_biggrin.gif 08.10.2010 sai tellitud ja kirja järgi on esemed ka shipped staatusega thumbs_up.gif

_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 11:35:18 vasta tsitaadiga

Ootan 12 septembril ostetud USA pakki siiani icon_cry.gif Müüa pani kohe järmisel päeval märke "Dispatched on 13-Sep-10"
Pole mingit pakiteadet ega ka tolliteadet saanud, mul on muidugi üks asi kunagi Hiinast 2 kuud ka tulnud..
Mis soovitate, kas oodata veel või tegutseda? Kas see pretsensiooni esitamise aeg oli 45 päeva? Kas toll saadab ikka teate kui asja näiteks tagasi saadab?

Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele... endale tellitud asjaga oleks suht suva lihtsalt kuludesse kanda ja unustada..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 12:00:38 vasta tsitaadiga

Küsi müüja käest tracking. Mis teenusega oli muidu saadetud?
Ricard kirjutas:
Ootan 12 septembril ostetud USA pakki siiani icon_cry.gif Müüa pani kohe järmisel päeval märke "Dispatched on 13-Sep-10"
Pole mingit pakiteadet ega ka tolliteadet saanud, mul on muidugi üks asi kunagi Hiinast 2 kuud ka tulnud..
Mis soovitate, kas oodata veel või tegutseda? Kas see pretsensiooni esitamise aeg oli 45 päeva? Kas toll saadab ikka teate kui asja näiteks tagasi saadab?

Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele... endale tellitud asjaga oleks suht suva lihtsalt kuludesse kanda ja unustada..
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 12:52:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele....

kuidas see teisele inimesele tellimine välja nägi? muutsid ajutiselt enda Paypal'i aadressi või vahendasid e lasid saata muule aadressile, kui su Paypal'i oma?
kui teine variant, siis ei kaitse ega kompenseeri ka Paypal, tuleb lihtsalt "kuludesse" kanda kadumine. muidugi kui ta üldse kadus, vbl lihtsalt viibib icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 14:42:18 vasta tsitaadiga

Tere. Oleks vaja paypal cashi 300 EEK'i eest. Saatke privaatsõnum.
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 17:24:51 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Küsi müüja käest tracking. Mis teenusega oli muidu saadetud?


Nii, küsisin tracking numbrit. Kellega saadetud ei saagi aru, FREE SHIPPING! icon_lol.gif

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Aga nüüd jama selles, et sai tellitud teisele inimesele....

kuidas see teisele inimesele tellimine välja nägi? ...


Ei lihtsalt sugulasele sai tellitud, ta maksis ära ka mulle ilusti, nii et ma kannatajaks ei jää ainult et kehv tunne jääb sisse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 18:04:21 vasta tsitaadiga

Ostaks 23 USD paypali. Pakkumised PS-i! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 18:43:03 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit:Sain abi
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forzasamp
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2009




sõnum 18.10.2010 23:20:27 vasta tsitaadiga

Ostan 15 USD Paypali, PS.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guccimucci
HV vaatleja

liitunud: 16.10.2010




sõnum 20.10.2010 19:36:36 vasta tsitaadiga

Mul oleks ka hädasti vähemalt 10't dollarit vaja. Kirjutage sõnum kui on võimalik aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 22:46:34 vasta tsitaadiga

Üks scammer tegutseb päris julmalt. Eile oleks ise äärepealt suure tuhinaga ühe kõvaketta ja mälukaardi ostnud, kui siis tuli mõistus pähe. Kui hind on ikka kahtlaselt odav, siis ei saa päris õige asi olla. Kogused on tal ka julmad, ca 200tk üht kaupa ja sama palju teist...
Ärge selliste õnge minge!
http://shop.ebay.com/hetao19880504/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=50
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.10.2010 23:07:33 vasta tsitaadiga

Parem ostke odavalt kallist fototehnikat:

http://feedback.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=mcmaky&ftab=AllFeedback


Üks ostis 75000kr maksva objektiivi temalt...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 21.10.2010 14:55:24 vasta tsitaadiga

Mina sain oma kauba Hong Kongist kätte, seega esimese tellimisega sain hakkama ja kõik läks plaanitult. Delivery time oli siis 13 päeva thumbs_up.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 15:46:17 vasta tsitaadiga

Mina sain kh enda kauba kätte (see mis fedexiga tuli). Fedex igaljuhul saadab tallinnast edasi DPD-ga.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 18:03:31 vasta tsitaadiga

huvitav mida selline kiri tähendab?

Dear Sir,

Many thanks for your ebay order.

We are sorry but we can not ship to a PO Box Number, can we please have a
real address for you

Regards

Frank Taylor

Shipping Manager
Radioswap Ltd

Tellisin ühe asja UK ja tuli selline email ebay poolt. Ennem pole probleeme olnud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 19:09:50 vasta tsitaadiga

Õiget aadressit soovivad sinult.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 19:15:03 vasta tsitaadiga

väga huvitav, tellisin eile UK'st džempri Standard Int'l Postage'ga (£6.75) ja täna tuli DHL'ist meil, et pakk hakkas liikuma, tracking nr jmt info icon_eek.gif
Standard Int'l Postage peaks ju lihtpakk olema icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 19:47:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Õiget aadressit soovivad sinult.


no mis mõttes?

kümneid pakke tellitud ja keegi pole mingit aadressi küsinud.. Nüüd tellisin UK ühe kallima asja ja küsitakse õiget aadressi... kas asi võib olla selles, et mul on sõpruse pst. kirjutatud sopruse pst. Et nad kontrollivad ennem kuskilt järgi?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 19:54:31 vasta tsitaadiga

mina saan aru et nad ei saa sulle mingisse postikappi saata ja tahavad su kodust adret. Võin ka valesti mõista seda.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.10.2010 01:53:35 vasta tsitaadiga

Kes ei usalda ebayst ostmist ja tahab 100% kindlalt petta saada siis palun, Nikon D90 koos 18-105mm 10000kr...

http://www.myshootmarket.com/Nikon_D90_Kit

Meie lõunanaabrite leedukate petuskeem siis...
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 08:37:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
väga huvitav, tellisin eile UK'st džempri Standard Int'l Postage'ga (£6.75) ja täna tuli DHL'ist meil, et pakk hakkas liikuma, tracking nr jmt info icon_eek.gif
Standard Int'l Postage peaks ju lihtpakk olema icon_razz.gif

küll see pakk käib ikka huvitavat teekonda pidi: Bristol (UK)=>East Midlands (UK)=>Leipzig (Saksamaa)=>Helsingi. UK'st Soome nagu otselende polegi või? icon_confused.gif igatahes maru kiiresti liigub, lõunaks on juba Tallinnas. oleks teisipäeval tellinud, saaks täna kätte vist.
edit: oligi 11.35 Tallinnas. rämekiire ikka! tellimuse andsin sisse ja maksin ära kolmapäeval (20. okt) kell 23.xx. arvatavasti liigub Eestis aeglasemalt, kui UK=>Saksa=>Soome=>Eesti icon_razz.gif


viimati muutis arm2004 22.10.2010 20:43:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 18:03:09 vasta tsitaadiga

Keegi http://www.thomann.de/de/index.html tellinud miskit,nõus aitama tellimisega?
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 22.10.2010 18:09:32 vasta tsitaadiga

aigararu kirjutas:
Keegi http://www.thomann.de/de/index.html tellinud miskit,nõus aitama tellimisega?

Loodetavasti teisse foorumisse linkimise peale väga pahasti ei vaadata, igatahes, Kitarrifoorumis on vastav teema olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 20:13:41 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks paypali juriidilisele isikule? Või kuidas ebay keskkonnas jur isikuna toimetada?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 22.10.2010 21:50:58 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
arm2004 kirjutas:
väga huvitav, tellisin eile UK'st džempri Standard Int'l Postage'ga (£6.75) ja täna tuli DHL'ist meil, et pakk hakkas liikuma, tracking nr jmt info icon_eek.gif
Standard Int'l Postage peaks ju lihtpakk olema icon_razz.gif

küll see pakk käib ikka huvitavat teekonda pidi: Bristol (UK)=>East Midlands (UK)=>Leipzig (Saksamaa)=>Helsingi. UK'st Soome nagu otselende polegi või? icon_confused.gif igatahes maru kiiresti liigub, lõunaks on juba Tallinnas. oleks teisipäeval tellinud, saaks täna kätte vist.
edit: oligi 11.35 Tallinnas. rämekiire ikka! tellimuse andsin sisse ja maksin ära kolmapäeval (20. okt) kell 23.xx. arvatavasti liigub Eestis aeglasemalt, kui UK=>Saksa=>Soome=>Eesti icon_razz.gif

Väga loogiline kulgemine.
Selline ongi kullerfirmade ekspressteenuses logistiline skeem. Korjatakse kola ümbertkaudu regionaalsesse hubi, sealt öösel kl 1-3-ks Euroopa keskhubisse, seal sorteeritakse ja sama skeemi pidi kohe jälle laiali. Üüratult palju efektiivsem ja töökindlam kui mingis hajusvõrgus möllamine.
DHL hub on Leipzigis, TNT hub on Lieges.
Kullerfirmad ei kasuta normaalteenuse puhul liinilende vaid enda kaubalende. Otselende kasutatakse vaid special service puhul ja seda hinda sa poleks nõus maksma.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 10:24:26 vasta tsitaadiga

vat jah, pole kullerfirmade toimimisega kuigi kursis icon_smile.gif
aga ma pole isegi tavalise kullerteenuse eest maksnud icon_razz.gif enamasti maksab isegi tähitud pakk rohkem kui ma välja köhisin icon_smile.gif hell, isegi Eesti-sisene kuller maksab (eraisikule) u sama palju (~120EEK) icon_lol.gif

edit: ja ligi tunnike tagasi helistas ELS kuller, asi käes.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 23:08:52 vasta tsitaadiga

Teab keegi, et kui ma tean Deutsche Post'i saadetise numbrit, kas sellega on võimalt ka pakki jälgida või teada saada tracking number?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 23:41:32 vasta tsitaadiga

Mingi imelik number, millel on punktid vahel?
[VaHuR] kirjutas:
Teab keegi, et kui ma tean Deutsche Post'i saadetise numbrit, kas sellega on võimalt ka pakki jälgida või teada saada tracking number?
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 23:45:00 vasta tsitaadiga

Punkte pole vahel, sellisel kujul on paki peal ta: XX XXXX XXXXX X
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 23.10.2010 23:52:20 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Teab keegi, et kui ma tean Deutsche Post'i saadetise numbrit, kas sellega on võimalt ka pakki jälgida või teada saada tracking number?

Saadetise number ongi tracking number.
Pole ju muud kunsti, kui kolistada DP lehele
http://www.deutschepost.de/dpag?tab=1&skin=hi&check=yes&lang=de_EN&xmlFile=1016933
Sinu saadetise trackitavus oleneb teenusest.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 23:58:01 vasta tsitaadiga

Sealt nendega ei saa ühegagi, sest see pole selliselkujul kus alguses on kaks tähte, siis hunnik numbreid ja jälle kaks tähte. Aga avastasin, et DHL'i kodulehel saab ilusti saadetise numbrijärgi jälgida, näitab ka selle tracking numbri ära ja selle, kellele pakk väljastati thumbs_up.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.10.2010 22:37:55 vasta tsitaadiga

Kas kui DHL räägib, et "Shipment could not be delivered.", mis siis edasi saab?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hallvatt
Kreisi kasutaja


liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 03:14:33 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Kas kui DHL räägib, et "Shipment could not be delivered.", mis siis edasi saab?


See võib tähendada seda, et nad on üritanud sulle koju toimetada ja sa pole kohal olnud (või ei viitsi/ei taha õige ukse taha tulema - mis minu puhul enamasti on olnud). Paar korda üritavad, siis panevad selle teate ja saadavad tuldud teed tagasi. On veel variante, mida see tähendab, aga see on kõige tõenäolisem. Sul on kõige targem kohe kohaliku DHLi numbrile helistada ja nendega asi korda ajada, enne kui nad tagasi saata jõuavad; kui juba saadetis nende kohalikust Eesti terminalist lahkub, siis on tema siia tagasisaamine juba tasuline.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.10.2010 07:18:25 vasta tsitaadiga

selline teade on tekkinud laupäeval kell 10:33 icon_neutral.gif
kui nad nüüd selle tagasi saadavad, on nad küll veits imelikud...

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 07:57:59 vasta tsitaadiga

Kui see pakk on tulnud Saksamaa DHL-ga, siis sa pead pöörduma mitte eesti DHL-i, vaid Eesti Posti, sealt saad paki käte.
djpvx kirjutas:
selline teade on tekkinud laupäeval kell 10:33 icon_neutral.gif
kui nad nüüd selle tagasi saadavad, on nad küll veits imelikud...
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 09:10:44 vasta tsitaadiga

Eesti post on üldse jube aeglane. Näiteks kui tracking näitab, et pakk saabus kohalikku postkontorisse reede hommik 7:50 siis paki teade mu postkasti jõuab esmaspäeval kella 11:00-13:00 vahel. Elan Tallinnas ja postkontor on ise peaaegu samas majas icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 25.10.2010 17:07:47 vasta tsitaadiga

pmst hommikul saatsin eesti DHL'i meili. Mingi aja pärast vastati, et ütle teatud kood Eesti Postile. Helistasin EP'sse öeldi, et pakk ootab mind mustamäel. Käisin ära, töötab.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 25.10.2010 17:53:05 vasta tsitaadiga

heh, USPS'iga saadeti pakk usast, estimated delivery date on 26 okt. ja näitab paki kohta in transit, vimane sissekanne "departure scan" new yorgis. Reaalselt on pakk juba poolteist nädalat tagasi kätte saadud. Keegi jättis vist sisse skännimata kusagil icon_biggrin.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 18:40:03 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
heh, USPS'iga saadeti pakk usast, estimated delivery date on 26 okt. ja näitab paki kohta in transit, vimane sissekanne "departure scan" new yorgis. Reaalselt on pakk juba poolteist nädalat tagasi kätte saadud. Keegi jättis vist sisse skännimata kusagil icon_biggrin.gif


Küsi kurjalt icon_evil.gif , et kus mu pakk on icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 26.10.2010 18:28:51 vasta tsitaadiga

http://cgi.ebay.com/Nokia-8850-Mobile-Phone-1-Battery-0-Charger-3-color-/400140643708?pt=AU_Mobile_Phones&hash=item5d2a3dad7c#shId < Kas seda telefoni on võimalik eestisse tellida või mitte? Ma ei näe kuskilt kas seal on EU tähis peal. Oskab keegi selles osas nõu anda? Sest teatavasti pidi toll koopiad ära konfiskeerima icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 18:36:00 vasta tsitaadiga

suht kindlasti korjab toll selle ära, ikka eriti crappy koopia...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 27.10.2010 01:53:09 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
suht kindlasti korjab toll selle ära, ikka eriti crappy koopia...


Äkki keegi leiaks mulle siis 8850 õige mudeli ,mida saaks probleemideta Eestisse tellida!!! Mina ei saa seal aru milline on feik ja milline mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 02:18:44 vasta tsitaadiga

no kui "Nokia" on ikka eriti nigelalt ja vildakalt telefonile kirjutatud, siis originaal ta ju ei ole icon_razz.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 12:56:24 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
crypto kirjutas:
heh, USPS'iga saadeti pakk usast, estimated delivery date on 26 okt. ja näitab paki kohta in transit, vimane sissekanne "departure scan" new yorgis. Reaalselt on pakk juba poolteist nädalat tagasi kätte saadud. Keegi jättis vist sisse skännimata kusagil icon_biggrin.gif
Küsi kurjalt icon_evil.gif , et kus mu pakk on icon_lol.gif

Kui teavitus.post.ee'st vaatad sama koodiga, seal peaks kirjas olema, et pakk väljastatud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 15:20:06 vasta tsitaadiga

Abi vaja.
Kes aitaks selle EBay-st Eestisse tellida, toimetada.
link
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 27.10.2010 17:02:36 vasta tsitaadiga

Kellelgi kogemusi lightinthebox.com lehega? Tellisin vidina prooviks, kahju pole kui tünga saan rahast, aga aeg sealmaal, et peaks nagu saabuma. Sealt ei saa mingit inffi ka vist, et kas juba on postitatud vms. Ma vist ostsin nii, et ei reganudki seal, ei mäleta enam icon_rolleyes.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 20:36:12 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Abi vaja.
Kes aitaks selle EBay-st Eestisse tellida, toimetada.
link

sai asja korda, ollaz aitas hädast välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.