Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 18.10.2010 12:29:12 vasta tsitaadiga

Aaaaaaaand another trailer. icon_lol.gif

http://kotaku.com/5666431/latest-gran-turismo-5-trailer-might-be-short-on-a-release-date
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 14:50:45 vasta tsitaadiga

ei ole nii, et sepad on LÕPUKS ometi õige kummivilina mängu pannud? icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 19:14:31 vasta tsitaadiga

See muusika on treilerites alati nii hea kh icon_razz.gif
GT5P oli muidu see suht häiriv et sõidu ajal käis koguaeg sama laul race ajal nt laul lõppes ära race ajal siis hakkas sama jälle pihta
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 20:50:58 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
See muusika on treilerites alati nii hea kh icon_razz.gif
GT5P oli muidu see suht häiriv et sõidu ajal käis koguaeg sama laul race ajal nt laul lõppes ära race ajal siis hakkas sama jälle pihta


Maitse asi, aga ise eelistaks, kui oleks ikka ainult kummivilin ja mootoritemüra. See oleks küll lahe, et kui saaksid ise panna sõidu ajal multimeediast või raadiost autos muusika tööle juhul, kui autol see sees ka on. GT3 võidusõiduautodes ja WRC pillides ei tohiks see ju võimalik olla icon_razz1.gif

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 20:58:48 vasta tsitaadiga

Autos võiks ka relvad olla, et kui mõni konkurent liiga trügima hakkab, siis saad rahustada teist icon_biggrin.gif ... läheb ära GTA-ks
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 21:22:18 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
EstBeast kirjutas:
See muusika on treilerites alati nii hea kh icon_razz.gif
GT5P oli muidu see suht häiriv et sõidu ajal käis koguaeg sama laul race ajal nt laul lõppes ära race ajal siis hakkas sama jälle pihta


Maitse asi, aga ise eelistaks, kui oleks ikka ainult kummivilin ja mootoritemüra. See oleks küll lahe, et kui saaksid ise panna sõidu ajal multimeediast või raadiost autos muusika tööle juhul, kui autol see sees ka on. GT3 võidusõiduautodes ja WRC pillides ei tohiks see ju võimalik olla icon_razz1.gif

miks mitte, kõrvaklapid ja mp3 mängija on ju olemas...oma lõbuks ei keela keegi nii sõita, iseküsimus kui arukas see oleks, kui ei kuule nt, et mootor koliseb ja selle lõpuni kokku lased

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 21:44:17 vasta tsitaadiga

Mul hetkel Proluugis hea kooslus, musa 60... auto helid Max [150] Kuuleb ilusti mootorit kh
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 15:36:07 vasta tsitaadiga

EstBeast, mul musa nullis, sest suht nõmedad laulud on enamus, vahel harva tuleb paar head laulu .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 20:07:07 vasta tsitaadiga

WTF? Zavvi.com - Availability: Pre-order now for delivery on 28 January 2011 icon_eek.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 20:15:30 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
ei no lahe ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 20:22:38 vasta tsitaadiga

jesus99, zavvi.com, esimest korda elus kuulen siukesest saidist. Ma võin ise ka kirjutada, et kui mult tellid saad kätte 2014 Oktoober thumbs_up.gif aga jah, kõik on superhea sest saaab rahulikult koguda raha Slimi jaoks icon_smile.gif või 80Gb fati jaoks. banaan

Aga kuna nad JÄLLE niipalju edasi lükkavad, no krt võtaks, tehku kõikidele autodele siis mingi sisevaade ära, kaua see neil aega võtab ffs.. täiesti ajuvaba kui pead üle poole karjääri harjuma sõitma vaadates otse asfaldit ja siis ühel hetkel avaneb ka seestvaade ja siis selle ära harjumisega läheb ikka tublisti juba aega.... kuna esiteks on need haigelt kiired autod.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 20.10.2010 20:24:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 20:23:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

zavvi.com, esimest korda elus kuulen siukesest saidist

järelikult pead oma kõrvu pesema.
Ise kõik oma mängud sealt tellinud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 20.10.2010 20:51:25 vasta tsitaadiga

Tuleb ikka see aasta, ma usun. icon_razz.gif

http://kotaku.com/5664512/gran-turismo-5-delay-will-be-a-short-one
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 21.10.2010 08:22:05 vasta tsitaadiga

No kui mängu on juba tehtud 5? aastat, siis see "short delay" võib olla ka aasta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 09:07:30 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

zavvi.com, esimest korda elus kuulen siukesest saidist

järelikult pead oma kõrvu pesema.
Ise kõik oma mängud sealt tellinud.

Kas täishinnaga mängudega tolliga sekeldusi ei tule? Odavat kraami saab küll tellida, aga tollimaakleri teenus ja käibemaks nullivad kõik head asjad ära.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.10.2010 11:17:55 vasta tsitaadiga

see on siiski UK sait ja kuigi osa asju postitakse EU väliselt, siis mulle tundub et viimasel ajal saadetakse kallimad asjad rootsist jne kust ei tule makse juurde. Selle peaks kuskile suurelt vilkuma panema, et EU siseselt tollimakse ei ole icon_razz.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 11:48:59 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
see on siiski UK sait ja kuigi osa asju postitakse EU väliselt, siis mulle tundub et viimasel ajal saadetakse kallimad asjad rootsist jne kust ei tule makse juurde. Selle peaks kuskile suurelt vilkuma panema, et EU siseselt tollimakse ei ole icon_razz.gif

Tollimaksu ei ole, aga käibemaksu saab EU eritsoonist saadetud asjadele ikka otsa ja sellega koos ka tollimaakleri teenuse. Isiklikult ei soovita kallimaid asju zavvist tellida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 11:51:56 vasta tsitaadiga

no ikka ei saa küll, pigem saad firmale ostes kohaliku käibemaksu võrra odavamalt asja kätte
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 21.10.2010 11:57:38 vasta tsitaadiga

Sukelduaja, ma ei tea, siiani pole mul kordagi pandud. Igaks juhuks märgid kui gift ka, siis tõenäosus ikka väga väike.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 12:55:16 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
no ikka ei saa küll, pigem saad firmale ostes kohaliku käibemaksu võrra odavamalt asja kätte

Ma just eelmise kuu lõpus jagelesin nendega ühe DVD kogumiku pärast.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 21.10.2010 13:30:14 vasta tsitaadiga

Küsige twitterist, et kust pakk teele saadetakse ja siis saate teada icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 20:13:28 vasta tsitaadiga

OT:
kaalu8, selle peale ma ei loodaks (ühes kirjas väidetakse üht, teisest risti vastupidist). Viimase pre-order'i sain Belgiast; kui uurisin, et mis ajast nad sealt pakke saadava, siis sain vastuseks, et jah nad postitavad ka Belgiasse icon_lol.gif
Üldiselt sealt tellides tasuks ikka seda 22 euro "piiri" jälgida, pärast "muret" vähem icon_wink.gif

EDIT:
http://kotaku.com/5669568/lets-look-at-gran-turismo-5s-x1-prototype

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 20:33:31 vasta tsitaadiga

Ei pidanud närv vastu siiski- sai üks G25 komplekt soetatud. Hea proloogi peal harjutada. Esmamulje on väga thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 01:08:08 vasta tsitaadiga

Saad ikka normaalselt mängida?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 06:32:12 vasta tsitaadiga

Arvestades sellega, et vasak käsi ei ole mu dominantne käsi, saan ma väga normaalselt mängida icon_biggrin.gif C- liigas 1 pronks ja 1 hõbe, ülejäänud kullad. Esimese korraga icon_exclaim.gif Ühte sõitu pidin kordama, kuna alguses läksid kogemata sidur ja pidur vahetusse.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 11:45:14 vasta tsitaadiga

No siis on ju väga hästi, kuda selle G25 sõitmine on? Annab tunda?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 15:44:55 vasta tsitaadiga

Shopto lubab õnnelikku 3ndat detsembrit. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 19:26:07 vasta tsitaadiga

Kusagil saidil oli lubatud pre orderi tegijatele 1 detsembril GT5 teele saata vms, seega detsembri algus on vist see maagiline tähtaeg
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 16:18:02 vasta tsitaadiga

Release Date:
17/12/2010
https://www.choicesuk.com/Product.aspx/gran_turismo_5_ps3_869278

Istun hetkel telefoni otsas, pole ikka teisi asju kätte saanud, kuigi oktoobri alguses tellisin, ütlesid, et saadavad kõik korraga, olgugi, et GT5 lükatakse muudkui edasi...raha muidugi võeti maha nende eest, mis kohapeal olemas olid.. :@

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 16:22:43 vasta tsitaadiga

Release date kohta siin vist kõige asjalikum jutt vast - http://www.gtplanet.net/sony-australia-hints-at-gt5s-new-december-release-date/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 16:27:19 vasta tsitaadiga

Keegi kellel kopp ees ootamisest, müügu oma PS3 mulle ära icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 28.10.2010 18:55:03 vasta tsitaadiga

ÄGE http://eu.gran-turismo.com/gb/news/d14918.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 20:01:43 vasta tsitaadiga

SaImu85, lol, ebanormaalne ja helid ikka aastast 2000 thumbs_down.gif Muidu pull masin icon_razz.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 00:14:22 vasta tsitaadiga

ma ei saanud nüüd aru, kas see lõpu osa mis väljast filmis, oli ingame või päriselu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SaImu85
HV vaatleja

liitunud: 28.10.2009




sõnum 29.10.2010 01:01:12 vasta tsitaadiga

/\ Replay lihtsalt rohkem AAd ja muud efektid,valgustus on veits parem muidu pm mäng ikka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 20:45:10 vasta tsitaadiga

We confirm that item 869278 - Gran Turismo 5 (PS3) is also expected in to our Warehouse early next week.

Choicesuk väidab, et neil järgmine nädal jõuab GT5 lattu...elame-näeme

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 20:54:03 vasta tsitaadiga

et siis enam-vähem lubatud ajaks. Krt, kahtlane kuidagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 00:36:54 vasta tsitaadiga

seda minagi, selle vastuse saatsid e-mailiga mu jutu peale, et canceldagu mu gt5 tellimus, kuna ma ei jõua ära oodata seda ja muu tellitud davaari tahaks kätte saada...samas eks nad natuke varem peavad need gt5-d kätte saama kindlasti, kui ametlik date sest muidu ei jõuaks nad lubatud kuupäevaks ukse taha...aga no ise ka eriti ei usu, et nad järgmine nädal selle teele panevad
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 03:17:51 vasta tsitaadiga

Minimaalselt 1 nädal on neil raudselt mäng käes. Muidu ei jõua nad oma tingimustest kinni pidada ja asja 3-5 päeva varem posti panna (see kas kätte saad on omaette vaieldav teema ja võib vabalt ajada "posti" süüks). Seega oletaks et nädal aega on raudselt käes ehk siis 2 nädalat ennem vast? Plaadid peaks olemva valmis vorbitud, oletatavasti kuu ennem et siis kõik poed ja edasimüügi kohad asjad kätte saaks ning arvele võtaks. In short - ehk on asi juba kusabil valmis varsti ja ootab edasi viimist icon_cool.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 19:19:07 vasta tsitaadiga

Game.co.uk mainib et relase date 2011 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 20:09:15 vasta tsitaadiga

xxlmaster, signature edition aga 12\2010 märgitud... norm, ikka tahavad duke nukemit teha icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 21:15:00 vasta tsitaadiga

Asi tundub hetkel jah veidi kahtlane, et selle aasta sees välja tuleb.

http://www.joystiq.com/2010/11/02/retailers-gran-turismo-5-to-miss-christmas-release/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.11.2010 00:15:58 vasta tsitaadiga

Või kes teab? icon_razz.gif

http://jalopnik.com/5679823/kazunori-the-[gt5]-discs-are-being-stamped-as-we-speak
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 03.11.2010 10:05:21 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi plaan kuskilt uuesti preorder teha, võib minuga ka arvestada.


Huvitav kui palju see 7 millioni plaadi valmistamine aega võiks võtta.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 15:57:31 vasta tsitaadiga

mnjah teada levib et GT5 on lõpuks "kullas" ehk varsti antakse siis nännn kätte.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 18:39:28 vasta tsitaadiga

iDemon,
kommentaar sealt linkist
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 03.11.2010 19:05:01 vasta tsitaadiga

Pole eriti kursis aga, mis selle mängu suured plussid on võrreldes teiste simudega.

ja kas nad said lõpuks normaalse damage ? icon_smile.gif
ja kas uusi autosi hakkab mängu updatega tulema koguaeg juurde nagu kunagi jutt oli...

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.11.2010 19:18:43 vasta tsitaadiga

Mõlemale saab vastused peale mängu kätte saamist.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 19:33:26 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
Pole eriti kursis aga, mis selle mängu suured plussid on võrreldes teiste simudega.

ja kas nad said lõpuks normaalse damage ? icon_smile.gif
ja kas uusi autosi hakkab mängu updatega tulema koguaeg juurde nagu kunagi jutt oli...


loodetavasti, nagu lubatakse, tuleb üks FULL auto mäng üle pika aja. Viimasel ajal on autode mängude osas suht 0 seis olnud. Codewankers laseb oma poolikut jama välja mis jääb alla isegi nende algsetele teostele ja EA vorbib üht ja sama jura mis muutub järjest jubedamaks.

Seega loota võib et GT5 tuleb selline "old school" tasemel autu mäng kus saab ennast pildituks sõita yawn.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 08:30:24 vasta tsitaadiga

Sarin, afaik on damage vist jama/igav. Aga lubati nii, et mingeid DLCsi ega muud saasta ei tule. Kõik on kohe olemas (ja kui tuleb, peaks see tasuta olema).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.