Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
06.10.2010 15:00:33
Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
81
tagasi üles
heretic666
HV Guru
liitunud: 13.02.2006
06.10.2010 21:36:41
Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
70
tagasi üles
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
Kommentaarid: 103 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
97
tagasi üles
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
07.10.2010 22:56:20
Spoiler
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
21
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
08.10.2010 16:46:43
All of Chewbacca's dialogue from "Star Wars"
tsitaat:
You may or may not know this, but the big, furry Wookiee actually had lines. Thankfully, illustrator Doug Savage has taken it upon himself to document all of his dialog from the original Star Wars for us.
Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
guest1902
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2005
08.10.2010 23:20:11
Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
10.10.2010 18:52:34
Põrkav pomm
Spoiler
_________________DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN| -> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
230
tagasi üles
Valvejoodik
HV veteran
liitunud: 27.12.2008
10.10.2010 19:53:31
Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
15
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
11.10.2010 09:59:30
Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
Rudolf112
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.04.2003
12.10.2010 11:55:40
2 üksteist mittetundvat isikut mu MSNis
Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
55
tagasi üles
kaspar00
HV Guru
liitunud: 06.07.2003
12.10.2010 19:10:36
Spoiler
Kommentaarid: 114 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
3 ::
102
tagasi üles
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
Kommentaarid: 103 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
97
tagasi üles
ivokas
HV veteran
liitunud: 14.10.2006
13.10.2010 22:09:43
Spoiler
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
61
tagasi üles
libe
kvaliteetne mees
liitunud: 04.11.2001
13.10.2010 22:25:14
ivokas kirjutas:
Spoiler
Spoiler
_________________☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
70
tagasi üles
Etz
HV Guru
liitunud: 27.01.2005
13.10.2010 22:35:03
Spoiler
Kommentaarid: 236 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
196
tagasi üles
ivokas
HV veteran
liitunud: 14.10.2006
14.10.2010 07:22:10
Spoiler
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
61
tagasi üles
guest1902
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2005
15.10.2010 04:43:55
3megane gif
Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
Flacko
Joonistusmaniakk!
liitunud: 02.03.2006
15.10.2010 12:30:41
Haha äge feil ikka
Spoiler
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
166
tagasi üles
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
15.10.2010 12:42:50
Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
12
tagasi üles
Olaf
liitunud: 14.11.2003
15.10.2010 15:41:19
Viimastele kõnelejatele, kes pilti ei lisanud ..
Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles
Flacko
Joonistusmaniakk!
liitunud: 02.03.2006
15.10.2010 20:29:29
Hoiatus, verine!!!!!
Ega kõikidel mask peast tule.
Spoiler
Kommentaarid: 199 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
166
tagasi üles
Telempe
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.11.2002
16.10.2010 17:05:28
gan3b kirjutas:
See pole isegi naljakas.
Ripping!
Spoiler
_________________ ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
21
tagasi üles
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
Kommentaarid: 103 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
97
tagasi üles
Etz
HV Guru
liitunud: 27.01.2005
17.10.2010 10:54:37
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Kommentaarid: 236 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
196
tagasi üles
ivokas
HV veteran
liitunud: 14.10.2006
17.10.2010 12:50:00
Spoiler
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
61
tagasi üles
pents
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2005
17.10.2010 22:55:42
Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
Kommentaarid: 103 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
1 ::
97
tagasi üles
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
18.10.2010 16:07:59
Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
44
tagasi üles
SinineSiil
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.07.2009
18.10.2010 16:54:42
Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
19
tagasi üles
tige kala
HV veteran
liitunud: 16.11.2004
18.10.2010 18:50:32
SinineSiil kirjutas:
[img]http://www.upload.ee/image/869083/S4wlS.jpg[/img
Spoiler
See iPadi hullus teeb vahel täitsa kurvaks tegelt
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
64
tagasi üles
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
18.10.2010 22:17:25
Spoiler
Kommentaarid: 45 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
44
tagasi üles
vipu
HV veteran
liitunud: 15.09.2004
19.10.2010 14:09:45
Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
4
tagasi üles
woo456
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2006
19.10.2010 20:50:37
Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
woo456
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2006
19.10.2010 21:07:48
see teema oli täitsa meelest läinud
Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
Flacko
Joonistusmaniakk!
liitunud: 02.03.2006
19.10.2010 21:41:08
Mai tea kas see peab olema naljakas või feil või mille alla seda liigitada, vb keegi oskab sellest hea motivaatoripildi teha aga igatahes mina küll sellist presidenti ei tahaks... tean et laste aabits aga ikkagi....
Spoiler
Natuke valesti sain aru asjast.
viimati muutis Flacko 19.10.2010 22:16:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 199 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
166
tagasi üles
vipu
HV veteran
liitunud: 15.09.2004
25.10.2010 10:53:36
Nõrganärvilistele ei soovita!
Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
4
tagasi üles
Tomorrow
HV Guru
liitunud: 08.02.2006
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
Flacko
Joonistusmaniakk!
liitunud: 02.03.2006
25.10.2010 14:00:47
Spoiler
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
166
tagasi üles
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
26.10.2010 10:13:59
Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
300
tagasi üles
Ho Ho
HV Guru
liitunud: 16.02.2002
26.10.2010 12:18:15
Spoiler
_________________Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
87
tagasi üles
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
26.10.2010 16:28:45
Kuna imageshack on mul blokeeritute kirjas, siis ma kahjuks ei näe, kas keegi selle äkki juba pistnud siia:
Spoiler
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
158
tagasi üles
Ramones
HV Guru
liitunud: 09.07.2004
27.10.2010 16:10:50
Spoiler
Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
29.10.2010 12:38:48
diivanit keegi?
Spoiler
_________________ ..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
0 ::
60
tagasi üles
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
29.10.2010 23:58:42
c'mon guys, suht 6. klassi poiste naljad ju.
Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
30.10.2010 00:37:33
expressive kirjutas:
c'mon guys, suht 6. klassi poiste naljad ju.
Spoiler
VIDEO
Link
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
01.11.2010 11:01:14
Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles
tige kala
HV veteran
liitunud: 16.11.2004
01.11.2010 23:58:46
Ju siis omanik mõtles, et aitab küll sellest pullist ja tõmbas terve maja maha
Spoiler
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
64
tagasi üles
Ramones
HV Guru
liitunud: 09.07.2004
02.11.2010 14:08:54
mmmm
Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
75
tagasi üles
tiirP
HV Guru
liitunud: 07.01.2005
04.11.2010 10:36:40
Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
107
tagasi üles