Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Logitech Z-2300 sateliitide vahetus (Microlab Solo) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
neosensive
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 07.10.2010 17:26:23 Logitech Z-2300 sateliitide vahetus (Microlab Solo) vasta tsitaadiga

Tere!

Alustuseks ütlen, et helisüsteemid on minu jaoks uus asi...
Oleks soov vahetada välja Logitechi sateliidid, sest kõrged praktiliselt puuduvad... Ja mõtlesin asendada need Microlabi Solo7-ga või mõne mu sologa või kõlariga... Olen juutuubis näinud selliseid kombinatsioone aga kas ja kuidas on võimalik need oma vahel ühendada?

Pilte ka mõlema isendi seljatagusest:

http://www.schrankmonster.de/content/binary/IMG_1196.JPG
http://www.ixbt.com/multimedia/microlab/solo15/back.jpg

Tehke asi mulle maakeeli selgeks, pangel inke õpetusi mida iganes icon_wink.gif

Ette tänades,
Kaarel
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanza18
HV kasutaja
kanza18

liitunud: 05.12.2009




sõnum 07.10.2010 21:42:21 vasta tsitaadiga

Kas poleks mitte lihtsam ühendada lihtsalt mõlemad komplektid arvutiga?
Logitechi saad ühendada niiet ainult subwoofer töös, z-5500 see igaljuhul võimalik.
Ühendad veel need microlabi kõlarid ka arvutile taha ja peaks toimima nii, mõttetu minu arust asja keerulisemalt teha:)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.10.2010 12:57:03 vasta tsitaadiga

Microlabil ju audio input taga olemas. Sinna paned woofrist RCA kaablid ja ongi olemas.

Mõlema komplekti arvutiga ühendamine on muidugi ka võimalik. z2300 satelliidid tuleb küljest ära võtta. Ainult, et siis peab helikaardi lülitama 5.1 režiimi ja võimalik, et 5.1 heliga filmi vaadates tuleb selle heli ka käsitsi stereoks panna, et midagi kaduma ei läheks.

_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 10:51:00 vasta tsitaadiga

Kahtlen, kas Microlabi audio input talub seda matsu, mis tuleb Logiteki satikõlariväljundist. Tavaliselt on sisendid ikka sellised, kuhu saab lasta mõnisada millivolti. Woofri kõlariväljundist aga tuleb see signaal voltides mõõdetavas suuruses. Paremal juhul saad Microlabides sellest "ägeda" moonutuse, kus heli pläriseb võimatult, hullemal juhul kärsatad Microlabis midagi maha. Et kõlariväljundist signaali liinisisendisse juhtida, tuleb kaablisse panna eeltakistitest pingejagur, aga kui ise elektroonikamees pole, siis soovitan pigem kasutada mingit helikaarti, millel on eraldi subakaväljund. Sinna ühendad Logiteki, põhiauku Microlabi ja... siis viskad Logiteki satelliidid elegantse liigutusega aknast välja icon_smile.gif

Või müü mõlemad komplektid maha ja selle rahaga osta suurem/parem 2.0 komplekt.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 12.10.2010 11:01:06 vasta tsitaadiga

Ise ostsin need kõllid Microlab SOLO7C 2.0 kõlarid ja ütleme et bassi on. Kuna kuulan ka nats teist muusikat mitte drumm ja bass.
Siis võib jah bassist puudu jääda, aga kõrged on väga head thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 12.10.2010 13:06:30 vasta tsitaadiga

Võib-olla tõesti, et SOLO seeria sisendid seda ei kannata. Olen ise seda subwoofrit kombineerinud Pro seeria kõlaritega, millele saab juhtmed otse taha panna.
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SBIndustry
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2010




sõnum 17.10.2010 21:17:24 vasta tsitaadiga

5.1 helikaardi puhul toimiks see hästi, et woofri väljundi taga on Logitech ja SOLO´d esimeste kõlarite väljundis, aga kui pole selline helikaart või kuulad muusikat mp3 pleieriga vms, siis on variant veel osta selline asi mis teeb ühest väljundist kaks ning saad mõlemad sinna külge ühendada.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2010 10:24:51 vasta tsitaadiga

Hm... ma olen selliseid adaptereid kasutanud ja nende seas praaki kohanud - mõni selline muudab stereo monoks, kui mõlemas augus pistik sees on. Mõnel jälle tekib mõlemas augus oleva pistikuga efekt, nagu oleks kõlarid omavahel vastandfaasis - osad sagedused sõna otseses mõttes kaovad. Ühesõnaga, paras õnnemäng. Mingi kontaktijama vms. Mitme kanaliga helikaarte saab juba 150 krooniga, kasutatult heal juhul tasutagi - kui eriline audiofiil pole, siis pole palju vajagi (peaasi, et ei tekiks kõrva riivavaid moonutusi). Jagava vahekaabli saab ka ise teha - või kui endal elektroonikaalased oskused puuduvad, leiad mõne tuttava, kes asja jagab.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SBIndustry
HV vaatleja

liitunud: 10.09.2010




sõnum 18.10.2010 11:37:21 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Hm... ma olen selliseid adaptereid kasutanud ja nende seas praaki kohanud - mõni selline muudab stereo monoks, kui mõlemas augus pistik sees on. Mõnel jälle tekib mõlemas augus oleva pistikuga efekt, nagu oleks kõlarid omavahel vastandfaasis - osad sagedused sõna otseses mõttes kaovad. Ühesõnaga, paras õnnemäng. Mingi kontaktijama vms. Mitme kanaliga helikaarte saab juba 150 krooniga, kasutatult heal juhul tasutagi - kui eriline audiofiil pole, siis pole palju vajagi (peaasi, et ei tekiks kõrva riivavaid moonutusi). Jagava vahekaabli saab ka ise teha - või kui endal elektroonikaalased oskused puuduvad, leiad mõne tuttava, kes asja jagab.


Õigus!

Seega parim lahendus on jah siiski see, et mõlemad komplektid oma väljundite taha ja mängib väga eduliselt.

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neosensive
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 19.10.2010 11:44:41 vasta tsitaadiga

Olgu... Pean seda silmas...

Tänan vastuste eest!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Logitech Z-2300 sateliitide vahetus (Microlab Solo)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.