Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 16:07:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

See oli väitev küsimus icon_wink.gif

mis loom see veel on?! icon_eek.gif tegin suisa sest postist screenshoti ja uuel nädalal küsin keelespetsidelt üle, aga minu teadmiste kohaselt on see mingi iseleiutatud termin icon_razz.gif

see on võetud HV foorumist muutmata kujul, keegi kasutas seda kusagil siis kui ma siia foorumisse alles registreerisin ja ma mäletan, et ma naersin selle peale icon_biggrin.gif icon_lol.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 16:11:51 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:

asi polnud kunagi niivõrd keskis, kui ühes selle liikmes ja tema käitumises.

ehk ta ikka võtab ta sõbraks tagasi thumbs_up.gif
näoraamatu fännid ei saa muidu rahulikult magada icon_sad.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 23:35:12 vasta tsitaadiga

oi oi streetrace.org pandi nimekirja icon_lol.gif

tsitaat:
Mis on saidi streetrace.org praegune seis?

Sait on kahtlaste saitide nimekirjas. Selle saidi külastamine võib teie arvutile kahju tuua.

Mis juhtus, kui Google seda saiti külastas?

Viimase 90 päeva jooksul leiti selle saidi 7 testitud lehe hulgast lehelt/lehtedelt 2 ilma kasutaja nõusolekuta allalaaditud ja installitud õelvara. Google külastas seda saiti viimati 2010-09-18 ja kahtlane sisu leiti 2010-09-18.

Õelvara hostitakse 1 domeenis, s.h quintivolt.com/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS49604 (ZONE).

Kas see sait on õelvara levituse vahendaja toiminud?

Viimase 90 päeva jooksul pole streetrace.org ühelgi saidil nakkuse vahendajana toiminud.

Kas see sait on õelvara hostinud?

Ei. See sait pole õelvara viimase 90 päeva jooksul hostinud.

Kuidas see juhtus?

Mõnel juhul saavad kolmandad osapooled seaduslikele saitidele õelvara koodi lisada, mille tulemusel kuvataksegi hoiatusteade.


Poole lehitsemise pealt pandi teade ülesse icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.09.2010 13:18:13 vasta tsitaadiga

............

viimati muutis Elof 04.11.2010 10:33:49, muudetud 7 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 22:50:17 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
MunnPoll pole ju mingi riiklik institutsioon, kes võib enda solvamise eest mingi kitaka väänata icon_rolleyes.gif peavad, nagu narkarlibud, parmud ja lihtinimesed, tsiviilkohtusse pöörduma, et solvangu eest midagi saada icon_rolleyes.gif (või olen ma millestki valesti aru saanud?)


Riiklik jah ei ole, aga omavalitsusüksus on küll ja see on täitsa arvestatav juriidilises mõistes. Eraettevõtlusega tegemist ei ole.

https://oigusaktid.tallinn.ee/?id=3001&aktid=106542

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 07:36:43 vasta tsitaadiga

kuuldatavasti olla "M" resturaan (kiir - öökla) toond Teise Mere äärsetele Maalastele kultuuri: eelnevalt olla 25 tuhat tasuta lihatükiga saia saamise luba postkastidesse toimetatud ja ilmselt kogu selle piirkonna asjadest aru saavad maalased tungelnud selle kiir-öökla avamisesl nagu töötud talvel laululaval. Meer isiklikult olla seda kultuurisündmust väisamas käind ja pidand pika kõne..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 20:53:11 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
Mupo icon_biggrin.gif

tsitaat:

Kui meie maja juurest tehti kõnniteepervele parkinud autodele trahvi, läks üks vanahärra küsima, et kas koerasita pealt ei teeni enam piisavalt hästi... sai 200.- EEK trahvi ametniku solvamise eest...
no aga ongi vast sest see mupo boss lubas 100´000-le autojuhile tallinnas trahvi teha kõnniteel parkimiseeest icon_idea.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.09.2010 09:08:39 vasta tsitaadiga

Khm, mitu autojuhti on Tallinnas kokku?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 19:06:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Khm, mitu autojuhti on Tallinnas kokku?
aaga sa loe kokku ka need kes tallinnas tööl käivad...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.09.2010 19:10:05 vasta tsitaadiga

jkddp, ma ei spetsifitseerinud ju Tallinnas elavaid autojuhte.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 23:19:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
jkddp, ma ei spetsifitseerinud ju Tallinnas elavaid autojuhte.

okok eestis oli 2008 aasta 107000 juhiloa omaniukku

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 10:56:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Date Thu, 01 Apr 2010 12:30:41 +0100
From Paulo Marques <>
Subject Performance disparity, problem found


Hi, all

I have two machines that show very different performance numbers.

After digging a little I found out that the first machine has, in
/proc/cpuinfo:

model name : Intel(R) Celeron(R) M processor 1.00GHz

while the other has:

model name : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz

and that seems to be the main difference.

Now the problem is that /proc/cpuinfo is read only. Would it be possible
to make /proc/cpuinfo writable so that I could do:

echo -n "model name : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @
2.40GHz" > /proc/cpuinfo
in the first machine and get a performance similar to the second machine?


icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 15:47:47 vasta tsitaadiga

Võibolla olen mina saamatu ja tõepoolest esitan oma küsimused nii keeruliselt, aga praegu, minu vaatevinklist, on planet.ee klienditeenindus küll lihtsalt saamatu. icon_biggrin.gif

Saatsin neile kirja:


tsitaat:
Tere,
Sain kirja kus teavitati, et 30 sept. on EU domeenide registreerimine 25.- Sellega seoses tekkis mul kaks küsimust millele ma päris selget vastust kodulehelt ei olnud suuteline leidma.

1) Kas PRI.EE domeeni üle kandmine maksab ka midagi? .EE domeen oli 25.-, aga kas see käib ka PRI.EE kohta?

2) Kui ma selle .EU omale registreerin, siis kas ma pean kohe maksma selle 104 vms krooni aastatasu?


Nendelt tuli järgnev vastus:

tsitaat:
pri.ee maksab sama palju kui .ee, ehk 369 krooni aastas.
25 kroonise aastamaksuga on vaid .EU domeen ja seda vaid 30. septembril.

.eu domeeni registreerimine on täiesti eraldiseisev teenus. Hostingu võtmise kohustus sellega ei kaasne.

Lugupidamisega,
PLANET.EE Klienditugi


Nagu näha, siis kui mina küsisin aia kohta, räägivad nemad küll mulle jumalast aiaaugust. No selge, küllap kirjutasin segaselt, täpsustasin veidi:

tsitaat:

(1. küsimuses) Ma uurisin siiski üle kandmise (transfer) kohta, mitte aastamaksu.


(2. küsimuses) Siinkohal uurisin ma siiski domeeni pikendamise aastatasu, mitte
hostingu kohta.


Jäin vastust ootama. Sain.

tsitaat:
Tere,

Kahjuks ei saa Teie teisest küsimusest aru.
Domeenide hinnakiri asub aadressil
https://www.zone.eu/et/hinnakiri


Lugupidamisega,
PLANET.EE Klienditugi


Sealt hinnakirjast näen ma küll jah, et aastatasu on 104 eek EU domeenil ja ilmselt seda kohe maksma ei pea, aga kui ma juba neile kirjutasin, siis nii muuseas uurisin seda ka. Võibolla oli siis tegu nii lolli küsimusega, et sellist tavalist ei küsita. Samas esimese küsimuse kohta vastust ma ikka ei saanud, pri.ee domeeni kohta nad oma kodulehel räägivad võrdlemisi minimaalselt ja seal hinnakirja tabelis on ainult .ee. Kas see siis läheb sama hinnakirja alla või ei? Nüüd on nagunii hilja, sest ei ole mul seda .eu domeeni nii väga vaja ja kampaaniakorras oleks ehk registreerinud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 15:54:25 vasta tsitaadiga

Mihkel., siinkohal oled küll ise puusse pannud icon_confused.gif

Esimene vastus neil ju igati korrektne. Arvestades kuidas su küsimus koostatud on. EU ja EE oled segi ajanud ja miskit umbluud kirjutanud.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 16:15:45 vasta tsitaadiga

Ei ole. Mine vaata hinnakirja. EE domeeni transferi hind on 25.-, sellest ma räägingi. Ja kui esimest korda sai see tõepoolest segaselt vormistatud, siis teises vastuses ma parandasin oma vea ja kirjutasin sulgudesse lisaks veel transfer. icon_smile.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.10.2010 16:18:54 vasta tsitaadiga

Pri.ee käib samuti ju .ee alla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 16:21:02 vasta tsitaadiga

Peale selgitust on võimalik asjast aru saada jah icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 16:56:39 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Pri.ee käib samuti ju .ee alla.


Novot, sina ütled "käib ju", aga mina seda ei teadnud ja sellepärast klienditoe poole kirja saatsingi. Lõpuks sain seda teada ikkagi alles siit.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 17:21:42 vasta tsitaadiga

Käisin täna ennast tööle pakkumas, kas või õpipoisiks. Krt, per5e saadeti. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.10.2010 17:45:19 vasta tsitaadiga

Liiga karvased käed? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 22:27:50 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, kus juures käisingi ennast pakkumas (eilne pidu polnud veel soontest kadunud),,, ma ei aja jama.
Suht ilus mimmi oli kena ja viisakas ja arvas ,et "lisavägesid" pole neil vaja.

Nuuh mõningane karvkate on mul olemas ikka jahh aga ei midagi hullu.... tavaline.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 02.10.2010 22:32:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nuuh mõningane karvkate on mul olemas ikka jahh aga ei midagi hullu.... tavaline.


püksis või näol? icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 22:42:32 vasta tsitaadiga

Karm Parm kirjutas:
tsitaat:

Nuuh mõningane karvkate on mul olemas ikka jahh aga ei midagi hullu.... tavaline.


püksis või näol? icon_lol.gif

Ikka tisside ümber.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 21:05:36 vasta tsitaadiga

Kurva sisuga uudis, aga ...

Man Drowns Following GPS Instructions Into Lake
Gizmodo

Edit:
Facebookist:


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 14:38:16 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 15.01.2016 19:26:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 15:38:05 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
CAPTCHA pani veits pange

huvitav kui suur tõenäosus on, et just selliste sõnade kooslus just Valge Maja kodukal esineb? 1:100 000 000 000? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 15:48:35 vasta tsitaadiga

#

viimati muutis Kaarta 16.06.2015 10:14:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 09:02:57 vasta tsitaadiga

Steve Jobs Sends Chilean Miners Free iPods
TomsGuide

tsitaat:
Though we can't argue that these men have been through a lot and these gifts probably make the transition back to normal life a little easier, we can't help but think the iPods would have been much more useful when the guys were still stuck in the mine. Still, perhaps they can use them to block out all the media attention.


Täiesti nõus icon_neutral.gif

icon_biggrin.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 10:47:06 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Steve Jobs Sends Chilean Miners Free iPods
TomsGuide

tsitaat:
Though we can't argue that these men have been through a lot and these gifts probably make the transition back to normal life a little easier, we can't help but think the iPods would have been much more useful when the guys were still stuck in the mine. Still, perhaps they can use them to block out all the media attention.


Täiesti nõus icon_neutral.gif

icon_biggrin.gif



OT: ei ole neil ju meediatähelepanu vastu midagi. Eile CNNst või kusagilt sellisest kohast üks kaevur kommenteeris seda vaikimisvande asja mis eesti kõmulehekülgedelt ka läbi on jooksnud. Vaikinud on nad lihtsalt selle pärast, et plaanivad kõik koos raamatut kirjutada ja ei tahtnud kõiki asju kohe ära rääkida. Nii et vennikesed võtavad asjast viimast ja kindlustavad oma tuleviku ilmselt kenasti ära.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 13:57:48 vasta tsitaadiga



icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 22:07:57 vasta tsitaadiga

Loen hetkel teemat läbi ning pidevalt imageshacki piltidu juures tuleb flash ad ning ,mille kinnipaneku nupu juures on hotlink ,mis avab uues aknas mingi webcami porri vms.Haige värk ikka.Tuletab meelde ,kuidas tuttava pool olles niisama netis tuiasime.Mingil hetkel tahtis tal ema korra arvutit kasutada.Pani mingi saidi kirja ja mingil hetkel tuli iga teise klõpsuga uus porriaken lahti icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 19:02:27 vasta tsitaadiga

uhh, spetsialist.

"[ajakirja nimi] om eile-täna-homme kandes. Kndeaeg sõltub kohaliku side töökorraldusest, aga osades piirkondades oli eilöe juba kandes.
Lugupidamisega,

[Nimi]
[firma nimi] levispetsialist
---.----@....ee"
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 12:14:54 vasta tsitaadiga

http://www.ekspressauto.ee/est/details/?id=179012

itimehe mota.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.11.2010 12:17:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://www.ekspressauto.ee/est/details/?id=179012

itimehe mota.
Mitte ei saa pihta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 12:52:12 vasta tsitaadiga

mikk36, 1337 cm³
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 03.11.2010 18:41:49 vasta tsitaadiga

suht pikk riist
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 03.11.2010 20:16:35 vasta tsitaadiga

Lapsed omavahel Selveri parklas miski bemmi kõrval:
Poiss (5a) - Bemmiga ei saa talvel sõita!
Tüdruk (6a) - Jaaaa ma tean et ei saa! Corollaga ei saa ka talvel sõita. Sest tal tagumised rattad ei vea üleüldsegi!

Ma mõtlesin kõrval "Today winter arrived! Hurrah!", ja tõdesin et lapsed ikka MIDAGI jätavad meelde ka mis neile rääkida... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 01:29:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
nesta kirjutas:
CAPTCHA pani veits pange

huvitav kui suur tõenäosus on, et just selliste sõnade kooslus just Valge Maja kodukal esineb? 1:100 000 000 000? icon_biggrin.gif

ot:
kõvasti väiksem ikka. (1/kõikide captchat kasutavate saitide arv)*(1/esimene sõna on just selline)*(1/teine sõna just selline)
end of education

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 08:55:26 vasta tsitaadiga

Ma arvan pigem, et CAPTCHA-t on kuidagi muudetud mingit moodi sellel pildil.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 12:42:02 vasta tsitaadiga

linki?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.11.2010 20:40:29 vasta tsitaadiga


Kõrvitsat lahti lõigates vaatas vastu vaatepilt, kus kõrvitsa sees alustasid elu kaks uut kõrvitsataime, üks kummagi lahtilõigatud poole peal.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2010 14:27:55 vasta tsitaadiga

nii ta paljuneb. võsud kasvavad kaugele, seemned jäävad pärast maha ja midagi ikka idaneb..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 10.11.2010 03:11:20 vasta tsitaadiga

Teised inimesed leivad diivani vahedest ja patjate alt münte,pulte,küpsisepuru.
HV inimesena leidsin mina sealt laptopi kõvaketta.

Tean kust sai libiseda sinna ja ei ole midagi erilist, ennast pani nati muhelema lihtsalt võrdlusmoment.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 11:36:20 vasta tsitaadiga

töötas ka?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 10.11.2010 11:54:29 vasta tsitaadiga

Välk tappis kuulsa kaelkirjaku

http://www.ohtuleht.ee/402011


rofl.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.11.2010 16:36:46 vasta tsitaadiga

Aga kus piksevarras oli? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 10.11.2010 17:10:54 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Aga kus piksevarras oli? icon_lol.gif


See kaelkirjak oli ise piksevarras icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 18:27:58 vasta tsitaadiga

J2ru kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Aga kus piksevarras oli? icon_lol.gif


See kaelkirjak oli ise piksevarras icon_smile.gif

Päästis kellegi elu icon_smile.gif . Äikse ajal igale eestlasele oma kaelkirjak...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 12.11.2010 19:32:12 vasta tsitaadiga

Fail!!!

Nägin TV6 reklaami Calgon kohta, see mingi katlakivi asi, seal oli et eripakkumine, saad pesumasina 4975 vms hinnaga. Et see hind oli maha tõmmatud... uus hind...4975!!!!! püüan saada pildile kui veab...

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 19:43:58 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Fail!!!

Nägin TV6 reklaami Calgon kohta, see mingi katlakivi asi, seal oli et eripakkumine, saad pesumasina 4975 vms hinnaga. Et see hind oli maha tõmmatud... uus hind...4975!!!!! püüan saada pildile kui veab...

Olen korduvalt vaadanud, et miskit selle reklaami juures ei klapi. Kuid pidasin end lolliks ja mõtlesin, et saan ise millestki valesti aru.

Aga näe, räme fail siiski. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.