Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  EMT toob turule uued kiiruspõhised internetipaketid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
taX
HV kasutaja
taX

liitunud: 14.12.2004




sõnum 12.10.2010 09:43:54 vasta tsitaadiga

Küsimus: Milline netipulk oleks praegu emt hinnakirjast kõige mõistlikum juurde osta, kui liituda ühega nendest pakkedidest.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infiltrant
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 12.10.2010 09:55:08 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Mulle ei sobi see kui teenuse tingimusi käigu pealt mulle kahjulikumas suunas muudetakse.

aga see on ju kõik kenasti kirjas? icon_rolleyes.gif

tsitaat:
EMT vähendab nendes EMT Interneti teenuspakettides ja makseviisides, kus EMT on sellele eraldi viidanud, kuutasus sisalduva andmemahu piiri täitumisel kliendi andmesideühenduse maksimumkiirust kiiruseni 25 kbit/sek, kuni kalendrikuu lõpuni. Kiiruse vähendamise järgne Kliendipoolne Interneti kasutamine on Kliendile Eesti siseselt EMT võrgus tasuta. Internetiteenuse kasutamisel roamingus kehtib tavapärane roaming-hinnakiri. Klient võib soovi korral andmesideühenduse kiiruse taastada vastavalt teenuse juhenditele ning tasuda kuutasus sisalduvat andmesidemahtu ületava andmemahu eest vastavalt kasutatava EMT Interneti teenuspaketi või makseviisi hinnakirjale.
EMT-l on õigus piirata mõistliku kasutuse põhimõtte alla mittelangevaid Interneti kasutamise viise ilma eelneva märguandeta, et tagada mõistliku kasutuse põhimõtetele vastava Internetiliikluse kvaliteet.


Allikas: http://www.emt.ee/wwwmain?pageId=5851&screenId=content.private&componentId=ContentProviderComponent&actionId=load&language=EST

Neid tingimusi sa siis ei lugenud või ei aktsepteerinud, kui EMT mobiilse neti võtsid?



Kuna mõistlik kasutus on niivõrd laialivalguv mõiste, siis testisin teenust enda jaoks eelnevalt mitu kuud, et teada saada, mida see reaalselt tähendab. Nagu juba varem kirjutasin tähendas see, et kui 30GB täis keerati kiirus 0,5 Mb/s peale. Mulle see sobis. Oleksin osanud seda edaspidi arvestada. Aga nüüd on mõiste "mõistlik kasutus" lepingu kestel uue sisu saanud, st 15GB ja edasi 0Mb/s. Igasugune JOKK-tsitaatide kogum siin ei muuda fakti, et EMT on minu õigustatud ootusi petnud.
Juhin veel tähelepanu, et meil ju enam mahupiirangut ei olevat, seega ei saa ka sinu viidatud tingimus enam otseselt sellisel kujul kehtida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 09:56:12 vasta tsitaadiga

taX kirjutas:
Küsimus: Milline netipulk oleks praegu emt hinnakirjast kõige mõistlikum juurde osta, kui liituda ühega nendest pakkedidest.

Sõltub sinu vajadustest ja millist paketti võtta kavatsed.
Odavamatel pulkadel on allalaadimine 3.6Mb
Odavatel pulkadel on üleslaadimine enamasti vaid 384kb
Veidi parematel pulkadel on allalaadimine 7.2Mb, kuid üleslaadimine võib ikka olla vaid 384kb
Hea pulk on 7.2/5.76 kiirusega. Ise valiksin sellise.
Eriti hea pulk on 21 alla, 5.76 üles. Eriti kallis ka.
Kui on vajadus välise antenni järele, tuleb valida pulk, millel on antennipistik. Hetkel on see vist vaid kõige kallimal E182 pulgal ja B260 ruuteril.

Mul on ka üks pulk pakkuda, kui huvi on, vt. allkirja.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 10:14:21 vasta tsitaadiga

infiltrant kirjutas:

Juhin veel tähelepanu, et meil ju enam mahupiirangut ei olevat, seega ei saa ka sinu viidatud tingimus enam otseselt sellisel kujul kehtida.

Mahupiirangut ei ole sideoperaatori poolt sätestatud tingimuste.

Kui (rõhutan sõna "kui") sa kasutasid netti sideoperaatori poolt sätestatud mõistliku kasutamise põhimõtete alusel, siis on sul tuline õigus esitada sideoperaatorile protest ning nõuda piirangu eemaldamist või lepingu lõpetamise korral makstud raha hüvitamist.

Kui sa aga kasutasid netti oma äranägemise järgi omal mõistliku kasutamise printsiibil (mis on ei kattu sideoperaatori nägemusega), siis kardetavasti õigus jääb sideoperaatorile.

Kordan, kui sulle sideoperaatori sätestatud tingimused ei sobi, on sul õigus loobuda teenuse kasutamisest ja valida mõni muu sidelahendus. Sinul aga ei ole õigus nõuda oma mõistliku kasutamise põhimõtte järgimist, mis siis et see võibki iseenesest täiesti mõistlik olla. Point ongi selles, mis on see EMT arvates ja mis sinu arvates ja kui jutt on teenusepakkumisest, siis õigus jääb enamasti teenusepakkuja poolele.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 12.10.2010 10:25:07 vasta tsitaadiga

Kahjuks on Tanelil õigus. Kui ei ole numbriliselt lepingus kirjas vaid on mingi umbmäärane "mõistlik", siis saab teenusepakkuja alati öelda, et 30jaanuaril oli mõistlik 30GB kuus, 1veebruaril on mõistlik 15GB kuus. Ainuke mõeldav lahendus antud juhul oleks olnud, et kui sa kompad teenuse piirid ära (ehk siis peale 30GB kuus langeb kiirus ja sa oled nõus nende tingimustega) siis võtad ühendust EMT-ga ja nendid, et see leping sobib mulle sellistel tingimustel. Ma muidugi ei usu, et EMT või keegi üldse on nõus kinnitama, et see X GB kuus on see mõistlik piir, mis jääb nüüd püsima. Võibolla on ka nii et paar korda liinid umbe tõmbad, kütetakse piirang peale peale 30GB, aga kui iga kuu liinid umbe tõmbad, siis rakendatakse karmim "mõistlik" ehk siis see, mille all sa praegu kannatad. Proovi EMTiga ühendust võtta äkki ja selgusele jõuda?
Ja mis puutub teenuste reklaami, siis ei ole EMT üksi nende nn. piiramatute paketite reklaamija. Minu arust tõmmatakse täiesti pohuilt kott pähe ka teiste operaatorite poolt. Inimesed on nõus kannatama ja maksma ja keegi ei kaeble. Kui ei saada kätte lepingus sätestatud parameetreid, siis reeglina süüdistatakse ennast, tehakse hea nägu ja makstakse edasi - väga vähesed üldse lähevad kaeblema, et teenus ei tööta nii nagu reklaamitud. TKA on mõttetu nagu juba maha öeldud korduvalt.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infiltrant
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 12.10.2010 10:36:50 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Kahjuks on Tanelil õigus. Kui ei ole numbriliselt lepingus kirjas vaid on mingi umbmäärane "mõistlik", siis saab teenusepakkuja alati öelda, et 30jaanuaril oli mõistlik 30GB kuus, 1veebruaril on mõistlik 15GB kuus. Ainuke mõeldav lahendus antud juhul oleks olnud, et kui sa kompad teenuse piirid ära (ehk siis peale 30GB kuus langeb kiirus ja sa oled nõus nende tingimustega) siis võtad ühendust EMT-ga ja nendid, et see leping sobib mulle sellistel tingimustel. Ma muidugi ei usu, et EMT või keegi üldse on nõus kinnitama, et see X GB kuus on see mõistlik piir, mis jääb nüüd püsima. Võibolla on ka nii et paar korda liinid umbe tõmbad, kütetakse piirang peale peale 30GB, aga kui iga kuu liinid umbe tõmbad, siis rakendatakse karmim "mõistlik" ehk siis see, mille all sa praegu kannatad. Proovi EMTiga ühendust võtta äkki ja selgusele jõuda?
Ja mis puutub teenuste reklaami, siis ei ole EMT üksi nende nn. piiramatute paketite reklaamija. Minu arust tõmmatakse täiesti pohuilt kott pähe ka teiste operaatorite poolt. Inimesed on nõus kannatama ja maksma ja keegi ei kaeble. Kui ei saada kätte lepingus sätestatud parameetreid, siis reeglina süüdistatakse ennast, tehakse hea nägu ja makstakse edasi - väga vähesed üldse lähevad kaeblema, et teenus ei tööta nii nagu reklaamitud. TKA on mõttetu nagu juba maha öeldud korduvalt.

sest, meie inimesed lähtuvad ju põhimõttest "targem annab järele" ja maksavad kõik mis küsitakse. skandaali korraldamist ja protestimist peetakse meil suuremaks patuks kui klientidele valetamist. no mis teha kui me selline lambakari oleme ja pügada laseme.

Tanel kirjutas:

Kordan, kui sulle sideoperaatori sätestatud tingimused ei sobi, on sul õigus loobuda teenuse kasutamisest ja valida mõni muu sidelahendus. Sinul aga ei ole õigus nõuda oma mõistliku kasutamise põhimõtte järgimist, mis siis et see võibki iseenesest täiesti mõistlik olla. Point ongi selles, mis on see EMT arvates ja mis sinu arvates ja kui jutt on teenusepakkumisest, siis õigus jääb enamasti teenusepakkuja poolele.

ainult, et nn. mõistlikuks kasutamiseks selliseid kiirusi nagu 3,5G pakub küll vaja pole. täiesti mõisltik on siis kasutada EDGE-kiirusi nagu ma praegu siin foorumis osalen.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 10:54:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sest, meie inimesed lähtuvad ju põhimõttest "targem annab järele" ja maksavad kõik mis küsitakse. skandaali korraldamist ja protestimist peetakse meil suuremaks patuks kui klientidele valetamist. no mis teha kui me selline lambakari oleme ja pügada laseme.

no aga sul on ju võimalik hääletada jalgadega ja võtta konkureeriv sidelahendus icon_biggrin.gif
Või kas keegi sunnib sul just seda sideoperaarotit eelistama?
tsitaat:

nn. mõistlikuks kasutamiseks selliseid kiirusi nagu 3,5G pakub küll vaja pole. täiesti mõisltik on siis kasutada EDGE-kiirusi nagu ma praegu siin foorumis osalen.

noh, kuidas võtta, erinevate (uudis)portaalide lugemiseks on 3,5G ikka abiks, lehed avanevad kiiresti jne thumbs_up.gif

Kokkuvõttes ma usun, et järgmisel aastal on 4G levialas tingimused tarbijale tunduvalt soodsamaks muutunud.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 12.10.2010 11:12:41 vasta tsitaadiga

link :: HuaWei E1820

taX kirjutas:
Küsimus: Milline netipulk oleks praegu emt hinnakirjast kõige mõistlikum juurde osta, kui liituda ühega nendest pakkedidest.


Hetkel soodsa hinnaga ja tulevikukindel pulk HuaWei E1820 990.-
Saad lisada nii välise antenni kui ka mälukaardi ja siis mälupulgana lisaks kasutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 12.10.2010 11:31:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Arusaamatuks jääb, kas te nende "aktsioonidega" soovite kaitsta sideoperaatori järgi mõistliku netikasutusega tädi Maalit, kes võib kogemata reklaamiohvriks langeda ja tarbibki netti sideoperaatori tingimustel ja tal ei tekigi kunagi probleeme piiramatu kasutusega, või hoopis teadlikumat kasutajat, kuid kes ei oska lugeda või ei taha aktsepteerida väikeses kirjas sideoperaatori sätestatud tingimusi, mille alusel on nad nõus piiramatut netti pakkuma?

Viimasel juhul, kui te ei soovi aktsepteerida tingimusi, siis keegi ei sunni teile seda nettust peale.
Valige lihtsalt mõni muu teenusepakkuja - targem andvat ju järele? icon_rolleyes.gif icon_razz1.gif


nagu varem öeldud, siis ma ise ei kasuta, aga mind tugevalt häirib see VALETAMINE. Öelgu ausalt et nüüd on 9gb asemel 15gb ja oleks rahu majas ja keegi ei kaebleks. Aga reklaamitakse igal pool kui PIIRAMATUT, kuigi piirang on 15gb peal siis on tegu ju lausvaletamisega mida üritatakse hämada ja jokitada "mõistliku" põhimõttega kus mingeid numbreid ei ole.


Sama hästi võib ju öelda: Kallid autojuhid, siiani oli tln-tartu maantee piirang 90km/h, nüüd on avatud uus tee ja sõidukiirus on piiramatu. Kasutame mõistliku sõidukiiruse põhimõtet*

* see tähendab et kui ületate 110km/h siis teeb politsei teile trahvi, aga sõidukiirused on piiramatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 11:34:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PIIRAMATUT

piiramatut teenusepakkujale sobivatel tingimustel, mitte sinule meelepärastel tingimustel icon_idea.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 12.10.2010 11:49:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

PIIRAMATUT

piiramatut teenusepakkujale sobivatel tingimustel, mitte sinule meelepärastel tingimustel icon_idea.gif


nagu ma ütlesin, siis väga kahtlen et nad vaatavad failide suuruseid mida liigutatakse. Mõni võiks ju testida lastes üles/alla veebifaile mis on suurustes 10kB-1MB näiteks. Kas lubatakse 100GB täis teha või lükatakse 15gb peal lukku nagu kõik teisedki. Mina pakun et juhtub viimane variant. Teenusepakkujale sobivatel tingimustel piiramatut mahtu pole olemas. MSN-is ja skypes chättimiseks pole samuti 21mbit/s internetti ka vaja. Milleks teha nii kiire pakett kui sellega midagi teha ei lubatagi?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 12.10.2010 12:04:08 vasta tsitaadiga

SurfData: Mida suurem on kiirus, seda kasulikum on see ISP-le, kuna Sinu bitid ja paketid "jalutavad" vähem aega sidevõrgus ning seda rohkem paljude kasutajate bitte läbi suudetakse jooksutada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 12:06:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nagu ma ütlesin, siis väga kahtlen et nad vaatavad failide suuruseid mida liigutatakse

olen suht kindel, et teenusepakkuja näeb iga numbri põhiselt, mis tüüpi andmesideliiklus seal toimub ja vajadusel tõmmatakse automaatselt või käsitsi kiirus maha, tegemaks ruumi teistele klientidele.
tsitaat:

Milleks teha nii kiire pakett kui sellega midagi teha ei lubatagi?

Lubatakse küll ju teha, sideoperaatorile sobivatel tingimustel netti kasutada.

tsitaat:
EMT peab Kliendipoolseks mõistlikuks Interneti kasutamiseks erinevate internetilehekülgede külastamist, e-kirjade lugemist, kirjutamist, vastuvõtmist ja saatmist, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara kasutamist ning teisi samalaadseid tegevusi, millega üldjuhul ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid andmesidesessioone.


Parafraseerides, miks tehakse 200km/h suutelisi võimsaid pereautosid, kui sellega niikuinii 90km/h pead põristama.
Kuna erinevalt Saksamaa autobahnidest meil nii kiiresti sõita ei saa, siis on kasu kasvõi näiteks maantee kiirendusrajal kiirendades või teostamaks möödasõidud kiirelt ja ohutult.

Ehk siis miks tavapärase brausimise juures (kus mõne suurema portaali avaleht võib olla 0,5MB) pead sa ootama mitukümmend sekundit, kui see võiks toimuda hetkeliselt.
Sama asi mõnda e-mailiga mõnda suuremat paari megast attachmenti alla tõmmates, ei pea sa ootama tervet igavikku.

Kes tahab, saab nendest tingimustest ja põhjustest aru (miks on sideoperaator vastavad piirangud kehtestanud), kes ei saa või ei taha aru saada, siis edu neile thumbs_up.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 12.10.2010 12:27:37 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:


Parafraseerides, miks tehakse 200km/h suutelisi võimsaid pereautosid, kui sellega niikuinii 90km/h pead põristama.
Kuna erinevalt Saksamaa autobahnidest meil nii kiiresti sõita ei saa, siis on kasu kasvõi näiteks maantee kiirendusrajal kiirendades või teostamaks möödasõidud kiirelt ja ohutult.

Ehk siis miks tavapärase brausimise juures (kus mõne suurema portaali avaleht võib olla 0,5MB) pead sa ootama mitukümmend sekundit, kui see võiks toimuda hetkeliselt.
Sama asi mõnda e-mailiga mõnda suuremat paari megast attachmenti alla tõmmates, ei pea sa ootama tervet igavikku.

Kes tahab, saab nendest tingimustest ja põhjustest aru (miks on sideoperaator vastavad piirangud kehtestanud), kes ei saa või ei taha aru saada, siis edu neile thumbs_up.gif


oehh...ei viitsi vaielda enam icon_lol.gif Aga see näide väga hästi siia ei sobi. Autotootja ei tee autosid spetsiaalselt Eesti turu jaoks vaid ikka ülemaailmselt icon_wink.gif Seega see näide hästi ei sobi, kuna EMT teeb oma pakkumise just meie turu jaoks, sobib paremini ikkagi see, et tln-tartu maanteel võib nüüd piiramatu kiirusega sõita, aga üle mõistliku kiiruse sõites saate trahvi, kuna ei jälginud mõistliku sõidukiiruse põhimõtet. Ja mõistlik kiirus on defineerimatu (ja politsei teeb agaralt üle 110km/h sõitjatele trahvi kuna nende arvates on seal mõistlik piir, aga siiski tasub seda reklaamida edasi et sõitke nii kiiresti kui saate kuna piiranguid ei ole).

Tegin just siin ka boldiks asja, MIKS kogu see vaidlus ja arutelu on tekkinud. Sideoperaator on kehtestanud PIIRANGUD, aga reklaamib suurelt ja igal pool seda kui PIIRAMATUT. Oleks selgesõnaliselt kirjas et 15gb on, ei vaidleks siin ei mina ega ka paljud teised. Praegune on aga sulaselge inimeste petmine.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 12:33:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei viitsi vaielda enam

ka ei viitsi enam icon_lol.gif

tsitaat:

Autotootja ei tee autosid spetsiaalselt Eesti turu jaoks vaid ikka ülemaailmselt

Spoiler Spoiler Spoiler

Kiirus on Eesti teedel siiski ametlikult piiratud, kuid auto võimsuse kasu (kuna tippkiirust rakendada legaalselt ei õnnestu) ma tõingi välja.

tsitaat:
Sideoperaator on kehtestanud PIIRANGUD, aga reklaamib suurelt ja igal pool seda kui PIIRAMATUT


Piirangud on vaid liiklusele, mis sideoperaatorile ei meeldi ja need on ka tingimustes ära toodud.

kopp.gif icon_biggrin.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.10.2010 12:33:31 vasta tsitaadiga

Väike offtopic sellest viimaste lehekülgede mõistliku kasutuse arutelust: just laekus EMT-lt sõnum, mis reklaamib uusi pakette, annab teada et kuni 31.10. on paketivahetus tasuta, ja juhib tähelepanu, et minu praeguse paketi (7GB) soodushind kehtib ainult kuni 30.11. Respect, eriti just selle viimase lause eest. (Ise arvasin küll et soodushind ainult okt lõpuni, a see selleks.)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 12:37:30 vasta tsitaadiga

Kindel, et 30.11? Ma sain ka sõnumi kus on paketivahetus tasuta kuni 31.10 ja soodushinnaga 7G kehtib ka 31.10.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.10.2010 13:03:06 vasta tsitaadiga

Nii oli minu sõnumis tõesti kirjas, aga ma ise sellele liiga ei looda:) Vbl ma olen kliendigrupis "uimased", kes saavad kuu jagu rohkem pikendust. Või äriklient, või staazhikas vms. Niikuinii läheb oktoobrikuu jooksul vahetuseks, vahet pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.10.2010 16:00:40 vasta tsitaadiga

Piiramatu ühendus tähendab siis lahtiöelduna järgmist: kasuta piiramatult, aga mitte rohkem meie määratud piiridest.
Demagoogia "ruulib" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 16:21:14 vasta tsitaadiga

Pigem, "kasuta piiramatult, aga meie määratud tingimustel"
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.10.2010 16:25:35 vasta tsitaadiga

Tanel, ikkagi demagoogitsed ju kui sa jätad välja sõna piirang, mis ilmselgelt on tingimuste hulgas. Üheks tõestatud piiranguks on igakuine maksimaalne andmemaht.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 16:52:49 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

no aga sul on ju võimalik hääletada jalgadega ja võtta konkureeriv sidelahendus icon_biggrin.gif

milline konkureeriv lahendus on normaalsem? icon_lol.gif
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2010 16:55:25 vasta tsitaadiga

Kui sul seal midagi muud ei levi ja EMT tingimused ei sobi, siis jääbki üle vaid näppu imeda icon_biggrin.gif
IMO peaks seal Elisa levima, ehk võib olla ka WiMax?

Samas sul on tähtajaline leping, seega EMT-ile pead ikka klotsi köhima.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2010 09:46:33 vasta tsitaadiga

Sessioon seisab, nii seisab ka kiirus. Speedtest näitas vähemalt 2Mbit. Võibolla asi ka selles, et mul stat IP tellitud ja teine APN...

Hommikul pani tugijaam kodus pange. Naine tegi restardi, sessioon on uuesti üleval ning kiirus ikka 5Mbit/s...
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 13.10.2010 10:10:28 vasta tsitaadiga

mul selline küsimus - milliseid välisantenne kasutate - EMT'l lehel oli üks Ranteloni oma aga hind on päris tubli. omal üks iidamast ajast pärit GSM välisantenn millega sai elisa EDGE püütud - kas see võiks kah toimida? siis EMT'l on pakkuda ka selline kopsik nagu ZTE MF612 - kuidas see praktikas töötab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  EMT toob turule uued kiiruspõhised internetipaketid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.