Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 04.10.2010 21:33:46 vasta tsitaadiga

Kellelgi oli signatuuris kirjas et müüb MW2 Cd-key'si 244 krooniga. Keegi oskab juhatada kes see kasutaja oli?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 22:07:54 vasta tsitaadiga

Anar.,
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=43239
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 05.10.2010 11:46:58 vasta tsitaadiga

TEEHEE, praegu mõlemad map packid poole hinnaga.
Soovitan osta, lisab palju vürtsi rutiinile juurde.


-50%6,99€


-50%6,99€
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 16:53:40 vasta tsitaadiga

Soovitan pigem Black Ops ära oodata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacRein
HV veteran
MacRein

liitunud: 06.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.10.2010 17:02:57 vasta tsitaadiga

Tänud wanawollile info eest, lisapakid olemas icon_smile.gif
_________________
Om Kriya Babaji Nama Aum
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 22:28:53 vasta tsitaadiga

Ilma krediitkaardita ei saa kuidagi neid osta jah?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 22:29:46 vasta tsitaadiga

puik17, SEB saab selle virtuaalkaardi vms teha.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 22:33:05 vasta tsitaadiga

Dude ., Aga kui mul Swedbank.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 05.10.2010 23:26:24 vasta tsitaadiga

Mina ostsin küll tavalise deebetkaardiga Steamist.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 01:32:31 vasta tsitaadiga

Gap, Kõi kõige aga sul lihtsalt korraliku tooriku peal kus on online jaoks vajalikud 3 numbrit allkiirja kõrvalt.
SWED eriti ei taha neid väljastada tva kaartide näol.
Mul SEB ja ka kõik OK.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 07:21:14 vasta tsitaadiga

No mind ei huvita, kuidas keegi ostis.
Ma tahtsin teada, kas ilma kredata ei saa kuidagi osta, aga tundub, et siit ei saa normaalset vastust.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 07:53:13 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
No mind ei huvita, kuidas keegi ostis.
Ma tahtsin teada, kas ilma kredata ei saa kuidagi osta, aga tundub, et siit ei saa normaalset vastust.

Lased kellelgi teisel osta omale...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 14:59:31 vasta tsitaadiga

Miks, mine ava konto SEB-is milles küsimus, pealegi konto avamine on tasuta imo ja ega sinu töötasu/stipp sinna leakuma ei pea icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 06.10.2010 20:42:50 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Miks, mine ava konto SEB-is milles küsimus, pealegi konto avamine on tasuta imo ja ega sinu töötasu/stipp sinna leakuma ei pea icon_idea.gif

15.- pidi olema kuukas.. nii olen kuulnud.
põhimõtteliselt saab kui su deebet seda totab...aka taga on selle allkirja koha juures 3 numbrit, kui jah siis ole õnnelik.
Igaljuhul mõlemast pangast, swed ja SEB, student kaartidega saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 22:26:34 vasta tsitaadiga

Mul nagu savi kuna olen niivana küll et omada kõikvõimalikke variante icon_lol.gif
Isiklikult eelistan paypal-i bow.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 10:43:32 vasta tsitaadiga

Ühest hetkest täiesti lampi MW2 ikoon muutus nii väikeseks. Isegi kui panen oma suure ikooni asemele, siis resize'ib väikeseks... Ehk oskab keegi aidata? :/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 11:05:39 vasta tsitaadiga

Dude ., Mis sa ei leia nüüd mängu üles v?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 11:38:22 vasta tsitaadiga

puik17, jep.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 15:45:59 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel viskab vahest mängu minnes ette et "Must be signed in To Steam Online to play the game" vms. Paaril korral on olnud, ei lase enam edasi mängida ja ei leia nagu servereid ja kui mäng kinni panna ju uuest sisse minna siis selline tekst ees. Kuigi olen Steami sisse logitud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixxer
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2003




sõnum 11.10.2010 16:22:36 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Kellelgi veel viskab vahest mängu minnes ette et "Must be signed in To Steam Online to play the game" vms. Paaril korral on olnud, ei lase enam edasi mängida ja ei leia nagu servereid ja kui mäng kinni panna ju uuest sisse minna siis selline tekst ees. Kuigi olen Steami sisse logitud.


Jah, mul tuli ette. Võtsin seepärast zonealarm tulemüüri maha. Kärab ka win enda oma, kui mängin. Vähemasti pärast seda pole ette tulnud...

_________________
kole, aga võhik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.10.2010 17:38:41 vasta tsitaadiga

steamil täna kõik maas, võimalik et nende probleem
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 18:45:39 vasta tsitaadiga

4H pidi olema mingi 2-3 tundi tagasi... eks näeb,siis
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 11.10.2010 18:46:44 vasta tsitaadiga

Mul ütleb, et ma pole ühtegi mängu ostnud. icon_eek.gif
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixxer
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2003




sõnum 12.10.2010 11:47:23 vasta tsitaadiga

Heh, eile proovisin siis esimest korda MPd, kuna Sp sai kõikide tasemetega läbi tehtud ja need spetsoperatsioonid kah, enam-vähem. Nõustun Robin Willimasiga (gamer video), see on ikka omaette maailm, kus miski 12-13 a lähevad märjaks, kui saavad nn tõelistel algajatel (kes ei tunne neid mappegi ) kuskilt bunny-hüppamisega pihta lasta ja siis veel noob irvitada:). Seda mängu peab ikka tõsiselt vist no-liferdama...
Muidu pole viga, meelelahtus missugune, paar tundi nädalas hea paugutada ja noobilikult campida:)

_________________
kole, aga võhik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 19:45:11 vasta tsitaadiga

kellelgi veel Iwnetiga hetkel probleeme on,mul lihtsalt ketrab et connecting.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 13.10.2010 19:58:26 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
kellelgi veel Iwnetiga hetkel probleeme on,mul lihtsalt ketrab et connecting.


Sama siin.

Steami foorumis visatakse juba nalja, et:
tsitaat:
It's a sign, buy MoH.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 20:00:13 vasta tsitaadiga

Samas naaber on mul sees koos 2 kamraadiga ja mul ka mängis kuniks viskas välja ja enam sisse ei lähe icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 13.10.2010 20:50:01 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Samas naaber on mul sees koos 2 kamraadiga ja mul ka mängis kuniks viskas välja ja enam sisse ei lähe icon_razz.gif


Kahju jah, et ei saa. MoHi siiski ostma ei hakka, beta ei jätnud väga head muljet icon_rolleyes.gif

Eks kui miskit kuulda on, annan teada @cod

E: Lasin tal selle "connecting to IWnet.." ära teha ning siis läks kenasti edasi kui uuesti "play now" vajutada.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 13.10.2010 22:56:42 vasta tsitaadiga

Pärast esimest 4-5 tundi võrgumängus pean nentima, et pederastide kontsentratsioon selles on märkimisväärne.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 01:23:02 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Pärast esimest 4-5 tundi võrgumängus pean nentima, et pederastide kontsentratsioon selles on märkimisväärne.

mida sa ootasid, hakka kah pederastiks siis kui samaväärsed icon_biggrin.gif
Kõik oleneb gamemodest,igalepoole nad kah ei roni kuna seal on isegi omasugustega igav trukkida.
Mina lasen dom ja tdm-ex-i, seal neid nagu ei olegi beer_yum.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joss111
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2005




sõnum 15.10.2010 00:33:47 vasta tsitaadiga

Sai siis kah endale ostetud. Mänguga isegi suht rahul aga ainsad asjad mis väga pinda käivad on steam ja iwnet kuna koguaeg nendega mingi jama olnud (mäng on olnd mul 4 päeva). See kah tüütu kuidas servudesse peab minema ei tea mis neil pähe lõi. Loodan et see black ops ikka mõistlikum tuleks. Kes tahab võib steami kah lisada joss111
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 07:23:32 vasta tsitaadiga

joss111, sa oleks võind veel kuu aega oodata, oleks kohe BO ostnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 08:30:59 vasta tsitaadiga

joss111, ei ole siin mingit servudesse minemist. icon_biggrin.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:21:03 vasta tsitaadiga

Endal peale aastast mängimist kopp ees. Ostan moh-i mängin seda vahepeal. IWnet süsteem suckib aga black ops-is tuleb sama süsteem raudpolt.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:26:13 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Endal peale aastast mängimist kopp ees. Ostan moh-i mängin seda vahepeal. IWnet süsteem suckib aga black ops-is tuleb sama süsteem raudpolt.


WRONG! icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:37:25 vasta tsitaadiga

Arvad,et nad tunnistavad oma viga ja muudavad asja n.ö dedicated serverite põhiseks? See oleks väga üllatav lüke ja muidugi teretulnud.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:42:59 vasta tsitaadiga

bush Black Ops tuleb Treyarch poolt, nemad on alati dedicated servereid kasutanud ja kasutavad ka edasi. MW2 oma IWnetiga oli Infinity Ward-i oma.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:51:02 vasta tsitaadiga

ot:
DefXtreme kirjutas:
bush Black Ops tuleb Treyarch poolt, nemad on alati dedicated servereid kasutanud ja kasutavad ka edasi. MW2 oma IWnetiga oli Infinity Ward-i oma.

Tuleb see siis sarnane/sama COD WAW-ga? Kui nii siis peab küll preorderi tegema.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:54:40 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ot:
DefXtreme kirjutas:
bush Black Ops tuleb Treyarch poolt, nemad on alati dedicated servereid kasutanud ja kasutavad ka edasi. MW2 oma IWnetiga oli Infinity Ward-i oma.

Tuleb see siis sarnane/sama COD WAW-ga? Kui nii siis peab küll preorderi tegema.


Noh, mitte päris:
tsitaat:
Call of Duty: Black Ops for PC will ship with dedicated server support this November, but there's a catch if you want to run your own server.

Activision and Treyarch studios announced GameServers.com will be the exclusive dedicated server provider when the game launches.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:54:58 vasta tsitaadiga

Huvitav. Mängisin PS3 peal COD WAW-i ja seal oli täpselt samasugune "quick connect" süsteem nagu MW2-es
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:56:19 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Huvitav. Mängisin PS3 peal COD WAW-i ja seal oli täpselt samasugune "quick connect" süsteem nagu MW2-es

Sest see on konsoolil ja MW2 ongi konsooli port
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 19:17:52 vasta tsitaadiga

Nu spetsid... kes mõlema mängu läbinud ja multiplayeriga juba hästi kursis.
Kuda mw2 on võrreldes medal of honoriga? Mis parem, mis halvem?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 02:00:56 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib vahelduseks MOH.
Plussid
1) Mäng on raskem 2) Pole läbu 3) Erinevad gamemoded 4) Dedicated serverid 5) Level design. 6) No killcam 7) Killstreake saab streaki ajal valida. 8) Team assist 9) Parem heli 10) Parem graafika 11) Pole last standi ja muud pornot 12) 24 inimest ühes serveris 13) Ribbonite süsteem

MW2 plussid
1) Kergem võita 2) Party süsteem 3) Shield 4) CTF 5) 70 levelit 6) Helikopterid ja rohkem killstreake 7) Rohkem saab relvi customizeda 8) Perk süsteem 9) Rohkem relvi üldiselt 10) Challenged erinevad 11) Title ja killsignid 12) Rohkem mappe

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 09:43:45 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Mulle meeldib vahelduseks MOH.

Sama siin, on kuidagi vahetum. Rohkem on asi enda nutikuses/osavuses kinni kui MW2-s.
Kuigi vahest põrutan MW2 ka hea meelega. Mõng iseenesest on norm aga serverisüsteem sakib sajaga.


Ja muidugi sinu välja toodud võrdlus on täpselt kümpi..... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 11:23:44 vasta tsitaadiga

MW2 - UT3, ainult et HP on sadu kordi väiksem.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 12:21:15 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
MW2 - UT3, ainult et HP on sadu kordi väiksem.

MW2 ikka pigem MW1 järg - tugevamate killstreak rewardidega. UT3'ga sarnasusi ise ei ei märganud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 17.10.2010 13:27:16 vasta tsitaadiga

Kellel IWNetiga jamasid on, tõmmake AlterIWNet. Server on alati üleval ning võimalusi on kõvasti rohkem (dedicated serverid on seal nt.)
Ise mängin juba ammu seal. Dedi servudega on küll nii, et pead lingi kaudu sisenema, aga asi areneb seal paremaks kui Infinity Ward kunagi suudaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 13:34:22 vasta tsitaadiga

Kas sellest AlterIWNet-ist tohib siin rääkida? Üleüldse kas seal on samapalju mängijaid kui originaalis?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 14:01:20 vasta tsitaadiga

DefXtreme, miks ei tohi rääkida? Pole ju kuidagi piraatlusele ega häkkidele viidatud (HV foorumis!), lihtsalt alternatiiv mängu mängimiseks.
Mängijate arvu näed siin: http://alteriw.net/ainstats.php
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 14:01:29 vasta tsitaadiga

Et ee, kas pulti ka saab kuidagi kasutada?
Ennem lasin vähe MP'd ja mõtlesin, et prooviks puldiga, aga ei leidnud optionsist nagu varianti sellist.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.