|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
12.02.2010 19:55:49
|
|
|
ei tea midagi etrullikuga miskit jama oleks,,, mul töötab siiani väga korralikult.'
Roccat Kone-l on kehvaks küljeks see rullik, kuid on juba olemas ka uued versioonid .. mingi max vms..
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
12.02.2010 20:16:28
|
|
|
| assu2 kirjutas: |
Kuulsin, et selle hiire kehvaks pooleks on selle rullik. Miks nii? Ja, et mattidel ei pidavat liikuma hästi.
Paljud ütlevad, et osta ikka Razer Diamondback või kui raha rohkem siis Deathadder. |
Kova'l seda viga pole, see viga oli Roccat Kone v1 viga ainult nagu ka kasutaja qzxcs mainis.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PVAliim
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2009
|
13.02.2010 22:07:28
|
|
|
Jep,kuid praegu on parandatud rullikuga Kone eestis Photopointi esindustes müügil.Kui tahad pelamishiirt siis osta Kone ,aga kui harva pelad siis võta Kova
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
14.02.2010 19:53:30
|
|
|
Ja tee kiiresti, praeguse kiiruse järgi vaadates on nad taas 1-2 nädala pärast juba otsas. Ise kavatsen järgmine nädal ära võtta.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
14.02.2010 23:49:29
|
|
|
| PVAliim kirjutas: |
Jep,kuid praegu on parandatud rullikuga Kone eestis Photopointi esindustes müügil.Kui tahad pelamishiirt siis osta Kone ,aga kui harva pelad siis võta Kova  |
ise pelan suht tihti... hiirt peaks ikka rohkem käe järgi valima...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
15.02.2010 01:52:59
|
|
|
| Kui oled klassikalise Logitech MX5xx-seeria mees, siis peaks see hiir sulle küll nagu rusikas silmaaukku sobima.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
15.02.2010 07:20:32
|
|
|
selle võib vist niisama ka vabasse usbi osta ja riiulile seisma panna
_________________

viimati muutis vull 15.02.2010 14:21:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PVAliim
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2009
|
15.02.2010 14:16:34
|
|
|
| qzxcs kirjutas: |
| PVAliim kirjutas: |
Jep,kuid praegu on parandatud rullikuga Kone eestis Photopointi esindustes müügil.Kui tahad pelamishiirt siis osta Kone ,aga kui harva pelad siis võta Kova  |
ise pelan suht tihti... hiirt peaks ikka rohkem käe järgi valima... |
Seda küll ,kuid Kova on odavam,praktiline ning korraliku välimusega samuti.Kone'il on ,aga pigem mängudele suuatud funktioonid.Kuigi peab tõdema ,et Kova tundus mul käe all väga tilluke,Kone on see-eest täpselt paras.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
15.02.2010 16:19:53
|
|
|
hiire kuju ja suuruse sobivus on inimeseti erinev. samas ma ise ei tunne puudust nendest mängimiseks mõeldud funktsioonidest mida kone omab aga koval pole(olen kone-t kasutanud). asi on maitses
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
assu2
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
16.02.2010 16:10:25
|
|
|
logi G9 on väga viis asi
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
10.03.2010 17:50:27
|
|
|
Ostsin kh Kova ära. Hinna ja kvaliteedi suhe tundus hea olevat. Näitajad minu meelest pelamis hiirele vastavad. Päris huvitav on igast värvi lahendusi kokku miksida
Btw, keegi oskab öelda, mis matt kõige pareminu sobiks Kovaga. Hetkel kasutan Qpadi XXXL matti.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
10.03.2010 18:19:23
|
|
|
| Xcater kirjutas: |
Ostsin kh Kova ära. Hinna ja kvaliteedi suhe tundus hea olevat. Näitajad minu meelest pelamis hiirele vastavad. Päris huvitav on igast värvi lahendusi kokku miksida
Btw, keegi oskab öelda, mis matt kõige pareminu sobiks Kovaga. Hetkel kasutan Qpadi XXXL matti. |
Ise ostsin selle mati endale siin ükspäev http://www.photopoint.ee/et/toode/15892/roccat-hiirematt-sota-granular-black Minu meelset väga hea matt ja mõeldud ja just selle hiire jaoks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
11.03.2010 00:26:47
|
|
|
Nagu Gap ütles, Sota on mõeldud Kova-le
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.04.2010 21:35:32
|
|
|
Krt nüüd juba paar kuud kasutanud seda ja vasakult poolt immitseb vaikselt selle kummitüki alt liimi. Ei ole hull, aga häirib lihtsalt.
Teine asi on see ROCCAT kiri paremal klahvil. Igast soga jääb sinna pikema aja peale.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
19.04.2010 22:31:16
|
|
|
Mida sa seal arvuti taga siis teed et vaene hiir nii mustaks läheb ? ise seda sama Kova hiirt kasutanud jaanuari kuust saadik ja siiamaani näeb välja nagu oleks äsja poest ostetud ütleks veel seda ka et väga hea hiir on ikkagi, siiamaani olen rahul,ainult vahest arvuti sisse lülitamisel ei taha millegipärast nagu tööle hakata,siis tõmban korraks sealt USB-st välja ja tagasi siis töötab ilusti jälle
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.04.2010 08:24:35
|
|
|
Vahest arvuti sisselülitamisel, kui ei tööta see, tuleb rullikut scrollida See manualis ka kirjas ju. Üks kord ainult juhtunud, et seegi ei aita ja tuleb täitsa välja tõmmata ja uuesti ühendada.
Ja selle mustuse koha pealt - ma pole ainus, kes arvutit kasutab ja paratamatult tekib sinna reljeefse kirja T tähe sisse mustust aegamööda.
Muidu olen ise ka rahul sellega.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
20.04.2010 11:27:17
|
|
|
Tegelikult on vast ikka nii, et kui hiir kohe tööle ei hakka, siis pole mõtet välja kiskuda, oota, ja see hakkab ise tööle(kruti scrolli nati kah).
Ise mingil hetkel möllasin ka sama moodi, kiskusin tagant ära, kuid tõesti, sel polnud vahet kas on sees ja nati krutid scrolli või võtad tagant ära ja kruti scrolli...
Lisaks minu oma ei ole Detsembrist saati saanud mingit puhastamist ega miskit, siiani tip-top korras ja puhas
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
10.05.2010 13:41:12
|
|
|
Mis on selle hiire kõrgus? Mul endal hetkel intelli 3.0. Intelli on mugav ja suur hiir, mis mahub mulle täpselt kätte, vb kova jääks natukene väikeseks. Oleks hea kuskil proovida enne ostmist . Eks näis, kas üldse hakkan uut ostma.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
10.05.2010 17:37:49
|
|
|
| astu photopoint esindusse ja proovi seda...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.05.2010 17:40:46
|
|
|
Kova ei ole üldsegi suur hiir. Kõik on muidugi suhteline, aga noh, Kova on tõesti pigem väiksem.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
10.05.2010 19:34:01
|
|
|
| Kui kõrge on see hiir?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
10.05.2010 19:38:09
|
|
|
| aus olla siis ei tea, ega oska täpselt ka mõõta, kuid sinna 3cm kanti ta jääb(vast nati üle).
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
10.05.2010 22:44:57
|
|
|
| real kirjutas: |
| Kui kõrge on see hiir? |
Kuskil kindlasti on netis kirjas ka, kuid tegin ise mõõtmised (kasutan ise seda hiirt):
Kõige kõrgemas punktis: ~3.8cm
Kõige eesmises punktis: 1.5cm
Kõige tagumises punktis: 1.2cm
Kõrguse ja üldse mõõtude poolest küllaltki tavaline hiir, pigem tõesti isegi väike
Soovitan siiski ise käes ära proovida, sest hiirt on muidu suht raske osta...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
05.07.2010 11:40:20
|
|
|
| Roccat kova installib mul korraga hiire ja klaviatuuri, kas seda kuidagi muuta ei saaks ? Probleemi tekitab see, et vahest Win7 startup-il hiir on freezed ning siis aitab ainult usb unplugimine ja uuesti ühendamine.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.07.2010 13:45:43
|
|
|
Forgotten, aitab ka see, kui rullikut liigutada. Kaasasolnud juhendit ei sirvinud?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
05.07.2010 14:45:08
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Forgotten, aitab ka see, kui rullikut liigutada. Kaasasolnud juhendit ei sirvinud? |
Juhendis sellega seosed midagi mulle vähemalt silma küll ei jäänud. Aga kui peaks tõrge tekkima, eks siis katsetab seda rullikut.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.07.2010 15:51:44
|
|
|
Selles kiirvoldikus oli ühel lehel kirjas, et kui arvuti käivitamisel hiir ei toimi, siis tuleb scrollida. Endal ikka juhtub nii vahel.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
05.07.2010 16:00:35
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Selles kiirvoldikus oli ühel lehel kirjas, et kui arvuti käivitamisel hiir ei toimi, siis tuleb scrollida. Endal ikka juhtub nii vahel. |
Vanasti oli sapikatel ja volgadel (jpt. autodel) nii, et kui auto käima ei läinud, oli vänt millega sai auto eest käima keerata... sounds like the same for me.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.07.2010 18:20:15
|
|
|
| S-STR kirjutas: |
| softis kirjutas: |
| Selles kiirvoldikus oli ühel lehel kirjas, et kui arvuti käivitamisel hiir ei toimi, siis tuleb scrollida. Endal ikka juhtub nii vahel. |
Vanasti oli sapikatel ja volgadel (jpt. autodel) nii, et kui auto käima ei läinud, oli vänt millega sai auto eest käima keerata... sounds like the same for me. |
Parem variant ikka kui käsipidi kapoti alla (loe: arvuti taha juhtmetesse) pugeda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
11.08.2010 22:46:27
|
|
|
Hiir näeb välja plastmassine ja odav,võrreldav miskite Trusti käkkidega.
Äärmiselt häirib,et raskusi ei saa muuta,käeall kerge nagu suitsupakk.
Maitsed on erinevad,peace!
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
11.08.2010 22:48:12
|
|
|
| vipi666 kirjutas: |
Hiir näeb välja plastmassine ja odav,võrreldav miskite Trusti käkkidega.
Äärmiselt häirib,et raskusi ei saa muuta,käeall kerge nagu suitsupakk.
Maitsed on erinevad,peace! |
Siis pead Kone ostma
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.08.2010 23:04:40
|
|
|
| Miskiste trusti käkkidega nüüd küll võrrelda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
11.08.2010 23:14:09
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Miskiste trusti käkkidega nüüd küll võrrelda ei saa. |
Saab küll,pealegi ütlesin,maitsed on erinevad.
Selle toote puhul on igatahes näha, et pool hinnast moodustab karp, täpselt sama lugu on kõrvaklappide ja klaviatuuriga.
Vägisi meenub muinasjutt kuningast, kes ostis "nähtamatuid riideid", kiitis ja teised ostsid järgi!
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
19.09.2010 00:12:16
|
|
|
| vipi666 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| Miskiste trusti käkkidega nüüd küll võrrelda ei saa. |
Saab küll,pealegi ütlesin,maitsed on erinevad.
Selle toote puhul on igatahes näha, et pool hinnast moodustab karp, täpselt sama lugu on kõrvaklappide ja klaviatuuriga.
Vägisi meenub muinasjutt kuningast, kes ostis "nähtamatuid riideid", kiitis ja teised ostsid järgi!  |
Tõsi ta on, et maitsed on erinevad ning maitse üle ei vaielda
See hiir istub mulle kätte nagu valatult. Ka disain on minu maitse järgi, seda ka teiste Roccat toodete puhul.
Praeguseks oman ka Kone(suutsin lõpuks sellega ära harjuda), mis on põhiliselt kasutuses suure arvutiga, Kova aga läpakaga
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.10.2010 12:59:02
|
|
|
Vabandust et OT aga alguses kui ostsin selle Sota nimelise hiiremati endale ja olin ahvivaimustuses sellest kui hea see on, aga nüüd tuleb välja et nii hea ei olegi aga võib olla on see minu viga ei tea asi selles et see hiirematt tõmbub nagu kummi või kuidas seda seletada,igatahes nagu värv koorub lahti vms :S See natuke nagu häirib mängudes et kui muidu hiirega liikudes mati peal oli tavaliselt matt nagu ilusti klammerdunud laua külge siis nüüd see matt nagu liigub liiga palju :S Kas kõik hiirmeatid väsivad niimoodi mingi aeg ära või see ongi selle Sota eripära ?? Maksin 400 selle hiiremati eest ja selle aasta märtsis ostsin ,natuke vara nagu prügikasti visata Või oskab keegi öelda kas saab äkki mingit moodi selle hiirmati nagu korda teha ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
11.10.2010 13:15:43
|
|
|
Remonditud hiirematt
Kuningas ja nähtamatud riided, ma ütlen!
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.10.2010 14:36:08
|
|
|
mhhh ma ei mõelnud nüüd remontida äkki peab millegagi puhastama vms ? ei ole ka mingi spetsialist et teada saada miks see matt ei ole enam nii hea kui ta alguses oli ... ei ole seda hooranud ka ma ei tea kuidas... korralikult koguaeg puhta puu laua peal olnud ....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
11.10.2010 18:04:39
|
|
|
sitt matt oli järelikult. mul omal exactmat mingi 6-7 aastat juba probleemideta kasutuses
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
11.10.2010 23:59:16
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Vabandust et OT aga alguses kui ostsin selle Sota nimelise hiiremati endale ja olin ahvivaimustuses sellest kui hea see on, aga nüüd tuleb välja et nii hea ei olegi aga võib olla on see minu viga ei tea asi selles et see hiirematt tõmbub nagu kummi või kuidas seda seletada,igatahes nagu värv koorub lahti vms :S See natuke nagu häirib mängudes et kui muidu hiirega liikudes mati peal oli tavaliselt matt nagu ilusti klammerdunud laua külge siis nüüd see matt nagu liigub liiga palju :S Kas kõik hiirmeatid väsivad niimoodi mingi aeg ära või see ongi selle Sota eripära ?? Maksin 400 selle hiiremati eest ja selle aasta märtsis ostsin ,natuke vara nagu prügikasti visata Või oskab keegi öelda kas saab äkki mingit moodi selle hiirmati nagu korda teha ? |
arvatavasti halb matt. Ise olen juba üle kahe aasta kasutanud Razer Mantis Control'i ja välimuselt endiselt naq uus
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.12.2010 22:04:21
|
|
|
Nii selline jama selle kovaga nüüd et seal külje peal kus on nr 4 ja 5 nupud ja seal all on nagu disaini mõttes sinna liimitud mingi peen kummijublaks siis see tuli nüüd mängimise ajal nagu sealt küljest lihtsalt ära Ma saan aru et võib-olla teeb see midaig mugavamaks vms aga imelit et nad ilma liimimatta ei saand seda kohta nagu asendada ? aga oskab keegi öelda läheb selline asi garantii alla ka ? Lihtsalt ma mängimise ajala kasutan üpris palju neid 4 ja 5 nuppe mis seal külje peal on ja siis näpp on sela peal koguaeg ja vahest vajub siin alla poole ja siis see koht läheb nagu soojaks (üldse see hiir on käe all olles nagu väike radiaator )siis pika aja peal sulas vist see jublakas sealt lahti :S väga viletsa liimiga liimitud peaks ütlema... pole endal ka käepärast mingit super liimi.. samas liimiks ise tagasi aga ei taha nagu möksima hakata :S Ma ei tea praegu panin tagasi siis jäi külge küll..
Järgmine aasta tahan uut hiirt enivei osta siis tahaks proovida Razerit
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
20.12.2010 22:13:02
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Nii selline jama selle kovaga nüüd et seal külje peal kus on nr 4 ja 5 nupud ja seal all on nagu disaini mõttes sinna liimitud mingi peen kummijublaks siis see tuli nüüd mängimise ajal nagu sealt küljest lihtsalt ära Ma saan aru et võib-olla teeb see midaig mugavamaks vms aga imelit et nad ilma liimimatta ei saand seda kohta nagu asendada ? aga oskab keegi öelda läheb selline asi garantii alla ka ? Lihtsalt ma mängimise ajala kasutan üpris palju neid 4 ja 5 nuppe mis seal külje peal on ja siis näpp on sela peal koguaeg ja vahest vajub siin alla poole ja siis see koht läheb nagu soojaks (üldse see hiir on käe all olles nagu väike radiaator )siis pika aja peal sulas vist see jublakas sealt lahti :S väga viletsa liimiga liimitud peaks ütlema... pole endal ka käepärast mingit super liimi.. samas liimiks ise tagasi aga ei taha nagu möksima hakata :S Ma ei tea praegu panin tagasi siis jäi külge küll..
Järgmine aasta tahan uut hiirt enivei osta siis tahaks proovida Razerit  |
ise ütleks et garantii, kuna laguneb
endal sama alles, ei ole seda veel täheldanud, aga eks peab nüüd silmad peal hoidma...
mugav hiir suht hästi vastu pidanud, aga krt otsustab sedasi veel laguneda?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.12.2010 23:30:52
|
|
|
ei jah muidu pole hullu midagi lihtsalt häiriv on et niimoodi laguneb lihtsalt ära ... Olen seda hiirt ilusti hoidnud küll omaarust maha kukkund pole vms... Muidu on täitsa ok hiir minumeelest,käes on mugav ja disain on ka normaalne... see aasta jaanuaris ostetud et suht vähe ju tegelt kasutand kui nii võtta ... siimaani olen nagu rahul... noo eks Razeri hiirtel on ka omad probleemid aga kui toode sul laguneb lihtsalt kasutades ära siis nagu ei usalda enam selle firma tooteid või mis....
aga mugav hiir on küll selles suhtes on sul õigus küll
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
21.12.2010 00:55:58
|
|
|
eks ta ole nii jah...
mulle endale üksi razeri hiir lihtsalt ei istu logitechi g5 oli 5+, aga väheseks jäi xD
roccatile teada andma... kaebuse esitama vms... ehk parandavad vähemalt tulevikus ära vms..
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter
HV kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
21.12.2010 13:17:26
|
|
|
| maxman321 kirjutas: |
eks ta ole nii jah...
mulle endale üksi razeri hiir lihtsalt ei istu logitechi g5 oli 5+, aga väheseks jäi xD
roccatile teada andma... kaebuse esitama vms... ehk parandavad vähemalt tulevikus ära vms..  |
Anna siis neile ühtlasi ka teada, et prediction ja positive acceleration ei käi ühe korraliku "gaming mouse'iga" kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
n0bzter
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2007
|
22.01.2011 01:02:19
|
|
|
ma panin selle kummijublaka momendiga kinni, nii on juba pool kuud seisnud. ei sega enam
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
28.03.2012 16:41:21
|
|
|
Kas see rullik peabki nii töötama, et vaikselt tuleb peale suruda?
Või kergelt näpuga tõmmates peaks ka töötama?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman321
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
05.04.2012 23:06:56
|
|
|
| Enda kova rullikut kruttides on küll liigutus kerge..
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|