Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Huvitavaid kohti pildistamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2010 22:19:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuhu minna pildistama

Tagahoovi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paal18
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2010 19:24:06 vasta tsitaadiga

Hei.

Loodan, et on õige teema, kuhu kirjutada. Nimel pakun võimalust ühele fotograafia huvilisele inimesele pildistada 5 isikut koos. Parim foto läheb ülesse veebi www.VT.ee ning 3000 tudengile jaotatavasse kataloogi. Tehnika võiks olla endal olemas kuid vajadusel saame pakkuda peegelkaamerat kasutamiseks.

Tasu me kahjuks maksta ei saa, kuna oleme vabatahtlik tudengiorganisatsioon. Kui kellelgi on huvi endale promo teha natuke ning saada sellistesse kohtadesse enda pilt ülesse, siis andke hiljemalt 24. jaanuari õhtuks teada endast. icon_smile.gif

Hea võimalus kätt harjutada.

Priit.
58122245
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2010 05:21:15 vasta tsitaadiga

Käisin eile hommikul Jägala joal ja Linnamäe HEJ vaatamas/pildistamas. Vaatamata külmale oli väga lahe, soovitan teilegi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 14:21:27 vasta tsitaadiga

Artur R. kirjutas:
Jägala joal ja Linnamäe HEJ vaatamas/pildistamas.
thumbs_up.gif Tegin seda ka paar nädalavahetust tagasi, ülilahe. Mõte tuli Keila-Joalt, juhtusin mööda sõitma ja vaatasin, et maru palju autosid on. Läksin vaatama, mis üritus on - ei olnudki, kõik passisid jäätunud juga lihtsalt icon_biggrin.gif
Eile pildistasin valget koerakutsikat ja valget kassipoega lume sees, ka päris lahe, Orkutis löövad kõvasti laineid icon_biggrin.gif
Veel soovitaks pildistada lumiseid külavahe- ja metsateid, mis ei ole paljaks sõidetud ja suured vallid on kahel pool. Mul endal on lihtsalt selline kiiks.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 24.01.2010 15:11:25 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Artur R. kirjutas:
Jägala joal ja Linnamäe HEJ vaatamas/pildistamas.
thumbs_up.gif Tegin seda ka paar nädalavahetust tagasi, ülilahe. Mõte tuli Keila-Joalt, juhtusin mööda sõitma ja vaatasin, et maru palju autosid on. Läksin vaatama, mis üritus on - ei olnudki, kõik passisid jäätunud juga lihtsalt icon_biggrin.gif
Eile pildistasin valget koerakutsikat ja valget kassipoega lume sees, ka päris lahe, Orkutis löövad kõvasti laineid icon_biggrin.gif
Veel soovitaks pildistada lumiseid külavahe- ja metsateid, mis ei ole paljaks sõidetud ja suured vallid on kahel pool. Mul endal on lihtsalt selline kiiks.


Miks meile siis ei kõlba pilte näidata? icon_smile.gif

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 02:28:37 vasta tsitaadiga

Alaväärsuskompleks icon_wink.gif
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2010 12:35:43 vasta tsitaadiga

Mingi hiina kirjadega 747 maandub praegusel hetkel TLN lennuväljale, ja mingi aeg tõuseb õhku ka icon_smile.gif Seega minge pildistama.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 22:53:37 vasta tsitaadiga

Homme (so laupäeval 27.03.2010) toimub Viljandis taaskord võrrivõidusõit.

http://www.mulgimotoari.ee/et/component/content/article/38/619-viljandi-vanalinna-voidusoit

Ma igatahes lähen ja klõpsin vist natsa. Ülemöödunud aastal sai täitsa lahedaid kaadreid thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 02.04.2010 19:29:35 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda tartus kohta kus oleks ilus taust ja saaks teha portreefotosi
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2010 19:34:42 vasta tsitaadiga

Mida tähendab ilus taust? f/1.4 objektiiviga tõmbab igal pool kenasti tausta uduseks thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 02.04.2010 19:44:25 vasta tsitaadiga

No ikkagi on näha mis taga on . Kas kole mudane tee või nt ilus loodus jne.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2010 13:06:41 vasta tsitaadiga

SUUR palve fotoahvidele. Äkki keegi pesitseb Nina küla lähistel. Või võtab vaevaks kasvõi Tartust kohale minna.

http://www.tartupostimees.ee/?id=250172

Oleks vaja pilte selle kaldale presitud jää mõjust pinnasele - kas ja kui palju võtab kaldaäärest materjali kaasa jne. Ühesõnaga mitte ilupilte jääst, vaid selle mõjust rannikule. Põhimõtteliselt on võimalik isegi maksta kui on sobivad pildid. Mitte mingeid suuri summasid, pilte ei ole vaja kommerts tegevuseks. Aga igikestev au ja viitamine tuleks lisaks veel icon_wink.gif

Ei ole lihtsalt aega Tallinnast sinna sõitma hakata hetkel.


Nii et äkki keegi teab kedagi kes teab kedagi kes teab kedagi, kellel on fotoaparaat ning huvi minna ja mõned pildid teha.

beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
PriitL
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 13:13:29 vasta tsitaadiga

Homme Streetrace.org kiirendushooaja avamine Kiltsi lennuväljal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2010 22:12:15 vasta tsitaadiga

1.-2.mail alates kella 11 on Lennusadamas avatud rahvale uudistamiseks ennesõjaaegseid puulaevu «Kajsamoor», samas toimuvad ka lõbusõidud Tallinna lahele.


Info: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=257143
http://www.kippar.ee/

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 14:02:35 vasta tsitaadiga

Lähen täna kella 6ks lennujaama õhkutõusvaid lennukeid pildistama. Lennugraafik lubab 5te lennukit tunni jooksul. Õhkutõusud on ülemiste järve poole.

Liituge! thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 17:32:42 vasta tsitaadiga

Kahju, et varem seda ei märganud... teine kord olen kindlasti tulija kui saan.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 19:12:42 vasta tsitaadiga

Käisin täna hommikul päikesetõusuks rabas. Mõttetu minek oli kahjuks. Alguses oli liiga selge, nii et ei võtnud värve üles, siis kui Päike välja jõudis laksa pilved peale ei olnud edasi enam kah valgus. thumbs_down.gif Läksin koju tagasi ja magasin edasi.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 21:21:35 vasta tsitaadiga

Tuuline oli, ei saanud midagi head täna.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 21:41:20 vasta tsitaadiga

Pika telega on alati midagi ja kedagi pildistada kuna ka terava valgusega ajal on varjulisemaid kohti, kus pilti saab teha. Rääkimata sellest, et kui päike pilve taha läheb siis on mõnus, pehme ja soe valgus.

Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 02.05.2010 23:53:24 vasta tsitaadiga

MelesMeles, lennukid ei lennanudki siis, v6i t6usid teisele poole?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2010 00:01:17 vasta tsitaadiga

Tänu tugevale vastutuulele kogusid liiga kiirelt kõrgust 85mm toru jaoks. icon_neutral.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 17.05.2010 20:59:46 vasta tsitaadiga

miks äike pimedas ei mölla icon_sad.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 10:48:11 vasta tsitaadiga

Meil siin üleile öösel möllas mis kole, ainult, et mina magasin, ega tea sest midagi icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 09.06.2010 06:06:53 vasta tsitaadiga

http://www.ruudulipp.ee/ii-etapp-9.-juuni-vaike-maarja.html ?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 01:27:33 vasta tsitaadiga

märkasin taevas jällegi helkivaid ööpilvi, kel aega ja tahtmist, saab neid kasutada suurepärastele ööpiltidele taustaks icon_smile.gif
kui täna ei jõua, tasub ka järgnevatel hilisöödel silmad lahti hoida, sest "ajaaken", mil neid näeb, on piiratud


http://en.wikipedia.org/wiki/Noctilucent_cloud

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 23:22:35 vasta tsitaadiga

Kes see nädalavahetus Lõunaosariikidesse rallit pildistama läheb, siis pildid autost nr. 66 oleksid väga oodatud. Täname tähelepanu eest.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 15.07.2010 05:41:26 vasta tsitaadiga

möhh?
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 16:11:36 vasta tsitaadiga

No Lõuna-Eestis toimub ralli see nädalavahetus. Rajareits loodab, et keegi läheb sinna pildistama ja tahaks võistlusautost mille number on 66 palju pilte saada. icon_biggrin.gif
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 16:13:21 vasta tsitaadiga

Ja tänab tähelepanu eest.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 15.07.2010 20:30:45 vasta tsitaadiga

Heheh ... siia sobiks üks blogi postitus 12 põhjusega, miks mitte fotograafina tasuta tööd teha: http://rising.blackstar.com/photographers-excuses.html
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 21:06:56 vasta tsitaadiga

Tallinna Merepäevad algavad homme - http://www.tallinnamerepaevad.ee/est.php
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 20:14:17 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et prooviks "kohustusliku" hommikuse rabapildi ära teha, kuhu soovitate Tallinna lähedal katsetama minna? Nii 50km kaugusel on midagi?

terv
Kris.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 20:17:33 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Mõtlesin et prooviks "kohustusliku" hommikuse rabapildi ära teha, kuhu soovitate Tallinna lähedal katsetama minna? Nii 50km kaugusel on midagi?


Vabalt. Vaata kaardi pealt kasvõi mõni RMK rada ja ongi olemas. Kui viitsid veel eeltööd teha siis vaata ka, kust lähevad matkarajad ja kust tõuseb päike.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 00:36:34 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
kris kirjutas:
Mõtlesin et prooviks "kohustusliku" hommikuse rabapildi ära teha, kuhu soovitate Tallinna lähedal katsetama minna? Nii 50km kaugusel on midagi?


Vabalt. Vaata kaardi pealt kasvõi mõni RMK rada ja ongi olemas. Kui viitsid veel eeltööd teha siis vaata ka, kust lähevad matkarajad ja kust tõuseb päike.
RMK kodukas abiks jah. Näiteks leiab sealt Viru raba.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 20:44:40 vasta tsitaadiga

Ise soovitan pildistamiseks seekord sügist Viljandit! Väga kena!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1234567
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 12.09.2010 05:45:32 vasta tsitaadiga

Artur R. kirjutas:
Ise soovitan pildistamiseks seekord sügist Viljandit! Väga kena!

No aitäh selle eest. Ise soovitan pildistamiseks seekord sügist *insert random koht* icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 14:31:13 vasta tsitaadiga

Võta heaks!
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 23.09.2010 22:47:42 vasta tsitaadiga

küsimus selline.
kas kuskil tallinna lähiümbruses on ka kena kose moodi jõge? kuhu kanti liiguks ka bussi ühendus icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 00:08:33 vasta tsitaadiga

Keila-Joa?
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 25.09.2010 00:01:45 vasta tsitaadiga

Jägala samuti..
_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 10:00:21 vasta tsitaadiga

No Jägala ja Keila-Joa on ikka joad. Kose moodi jõed leiad Lahemaalt, Nõmmeveski Valgejõel ja Joaveski Loobu jõel. Kahjuks bussiühenduse kohta ei oska midagi kommenteerida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 08.10.2010 18:34:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi täna või homem öösel Tallinnas pildistada viitsib?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 22:02:01 vasta tsitaadiga

on sul mõtteid, kuhu minna? pmst võiks küll.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.10.2010 09:52:53 vasta tsitaadiga

Ise olen mõelnud vanalinn icon_biggrin.gif foorumi kant, rotermann, kaksikute ümbrus, solaris
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 11:25:21 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
Kas keegi täna või homem öösel Tallinnas pildistada viitsib?


Krt, et ma seda postitust alles nüüd nägin. Käisin ise eile öösel vanalinnas pildistamas icon_neutral.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.10.2010 16:23:33 vasta tsitaadiga

dudd - pilte icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 20:14:00 vasta tsitaadiga

Keegi mingisuguseid mahajäetud maju või tehaseid või baase vms oskaks soovitada kuhu pildistama minna? Kuhugi kuhu sisse ka ikka pääseb. icon_razz.gif
Ja et oleks päeval valgustatud (st et valgus pääseks väljast sisse).
Ja loomulikult Tallinnas või selle lähiümbruses.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 21:57:15 vasta tsitaadiga

Heineken, millal plaanid minna? Öiseks luusimiseks on objekte hullult, päevaseks veidi vähem. Auto oleks abiks thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.10.2010 22:08:38 vasta tsitaadiga

mulle sobib igausgune öine vene luure rohkem nädalavahetusel icon_biggrin.gif
tööpäevadel kool.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 22:29:17 vasta tsitaadiga

Ööseks vaja valgusjõulisemat objet ja seda enne järgmist kuud pole. icon_confused.gif
Autot ka pole. icon_neutral.gif
Muidu homme minek kasutaja Fabulous-ga, aga sisuliselt iga päev sobib minujaoks. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Huvitavaid kohti pildistamiseks? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.