|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
15.09.2010 12:03:29
|
|
|
| Tanel, võid nüüd piltidest albumi teha, laadisin Relle pildid ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
15.09.2010 17:45:46
|
|
|
Mõtlesingi juba uurida, kes siis kus lõpetas.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
20.09.2010 10:06:10
|
|
|
Homme siis Tallink Cupi III etapp.
Kes seekord peale lähevad?
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009

|
20.09.2010 14:21:34
|
|
|
| Märjaga läks mul sõit untsu aga homme plaanin kohal olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
20.09.2010 16:19:40
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Homme siis Tallink Cupi III etapp.
Kes seekord peale lähevad? |
Me Rellega oleme stardis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
20.09.2010 18:55:49
|
|
|
mismoodi see värk on - kas kohapeal saab ka maksta? või ainult ette?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
20.09.2010 19:02:05
|
|
|
Saab kohapeal maksta enne starti FK kassas 200.-/etapp.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
20.09.2010 19:32:45
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
Homme siis Tallink Cupi III etapp.
Kes seekord peale lähevad? |
Me Rellega oleme stardis. |
Might........
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
20.09.2010 21:12:01
|
|
|
Peaks ka tulema sinna vaatama?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
20.09.2010 23:36:09
|
|
|
| The Stig kirjutas: |
| Peaks ka tulema sinna vaatama? |
Kahtlemata, oled mu treener või ei?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
21.09.2010 15:14:23
|
|
|
Mingi 3 tundi stardini jäänud.
Vihma tibutab.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
21.09.2010 16:12:10
|
|
|
oi ma olen ammu oodant võistlust kus terve võistlus oleks märjal rajal
cant wait
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
21.09.2010 16:15:38
|
|
|
kui võtta, et 2 pidurduskohta on suht kitsad siis peaks täna neid matse ikka ohtralt jaguma... ..;D (kui just ideaal ära ei kuiva)
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
21.09.2010 16:33:38
|
|
|
| elisterr kirjutas: |
| kui võtta, et 2 pidurduskohta on suht kitsad siis peaks täna neid matse ikka ohtralt jaguma... ..;D (kui just ideaal ära ei kuiva) |
Täna pidurdatakse pmst kõigis kurvides, siis võib kõike juhtuda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
21.09.2010 20:59:26
|
|
|
mnjaa... võib tulemusega rahule jääda... lootsin finaale täis märja rajaga ja nii oligi.
kahju aint, et viimasesse sõitu sattus oluliselt libedam kart kui kvalisse ja soojendusse, niiet need trajektoorid mis soojenduses ja kvalis toimisid, selle kardiga kohe üldse ei õnnestunud... ja aeg oli kah ikka jube... hea et niigi läks, et hessu kaotas aega oma miskisuguses õnnetuses, niiet sain oma traditsiooni jätkatud ja kõik kolm võistlust kuuendal lõpetatud nüüd kahes viimases sõidus võimalus paremat kohta proovida...
aaga kui välja arvestada teatud äärmusrahvusest tegelased, siis sellise märja raja kohta olid mõlemad finaalid päris kräshivabad....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
21.09.2010 21:18:56
|
|
|
Mina võitsin jälle, kahjuks küll jällegi ainult B-finaali.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
21.09.2010 21:48:41
|
|
|
Kahju, et Sul kvali ei õnnestu.
Ülikõva B-finaali sõit oli.
Ja loomulikult palju õnne Tuutu -le, kes on nüüd väga kõvasti Tallink Cupi üldvõidus kinni!
PS: The Stig tegi samuti ülikõva sõidu, mis päädis teise kohaga.
Rassi võitlust A-finaalis ellujäämise nimel oli ka põnev vaadata.
Jääme ootama ametlikke tulemusi.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
22.09.2010 20:51:27
|
|
|
Kuidagi vähe fänne oli kaasa elamas.
Anyway, igaüks teab ise millest ilma jäi.
Iguaan võitis kõik sõidud, milles osales.
Stackil tuli vaid finaalis leppida teise kohaga.
kalakene ponnistas lõppenud siduriga kardiga jälitajate sabas, kuid mööda seekord veel ei saanud.
Ilm ja loos segasid kaarte, kuid AHV -id tulid kenasti rongi alt välja ja viisid kaksikvõidu koju.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
27.09.2010 14:07:36
|
|
|
Homme Tallink Cupi IV ja eelviimane etapp.
Keda AHV-idest stardis näha saab
Minu andmetel on hetkel listis
Riivo77
zoomski
m0nx
The Stig
_________________ TULE KARTI SÕITMA!
viimati muutis Andre 27.09.2010 23:18:16, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
27.09.2010 19:46:15
|
|
|
Ma ei tea veel.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
27.09.2010 23:16:33
|
|
|
võtsin õhtul töölt ära, et kohal olla
ja vihma paluks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
28.09.2010 14:33:55
|
|
|
Nuuh
Rohkem polegi kedagi?
Nii lihtsalt saabki punkte või?
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
28.09.2010 16:49:27
|
|
|
| loodan, et tuul rajalt minema ei puhu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
28.09.2010 17:01:42
|
|
|
| zoomski kirjutas: |
Nuuh
Rohkem polegi kedagi?
Nii lihtsalt saabki punkte või?  |
Ära liiga palju ka looda st. tulen loomulikult kohale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
28.09.2010 21:11:05
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| zoomski kirjutas: |
Nuuh
Rohkem polegi kedagi?
Nii lihtsalt saabki punkte või?  |
Ära liiga palju ka looda st. tulen loomulikult kohale. |
Pidid sa ka tulema, nüüd võitsidki ära kogu etapi.
Mina sain teise koha, seda küll kahjuks B-finaalis.
A-finaalis oli teine Rass.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
28.09.2010 21:39:29
|
|
|
Suht hull loos.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
28.09.2010 21:49:27
|
|
|
zoomski peab enda VII kohta täna igatahes kõvaks saavutuseks.
Kvaliks kobatas korralik kart ja III stardikoht oleks andnud põhjust oodata enamat, kuid vaevu keskpäraselt terava kardiga terve A-finaal pimedas täiesti ilma piduriteta sõita oli korralik katsumus.
Draamat kuipalju. 2 kokkupõrget keset rada vedelevate rehvidega jne.
Aga päeva nael oli Relle A-finaalis.
Võrdluseks, et keegi ei arvaks et seal mingid ainult kobad võistlesid, siis Riivo, m0nx ja Stas ponnistasid B-finaalis.
Kokkuvõtted peaks homme lõunaks FK facebooki lehele üles jõudma.
Hessu, Rass
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
05.10.2010 11:58:56
|
|
|
| Olen ka arvatavasti kohal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
05.10.2010 21:45:56
|
|
|
Homme siis tulevad ametlikud tulemused üles.
Tallinki karika võitis rass101.
Palju õnne! Vinged etteasted!
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
05.10.2010 22:05:19
|
|
|
Päris huvitav võistlus oli.
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
07.10.2010 11:57:32
|
|
|
kohtade järele vaadates... Kas esimesed 2 ei peaks võrdse punktisummaga olema (kolme sõidu kohta) ...
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
07.10.2010 12:02:49
|
|
|
| Tundub, et esimese kahe etapi teine koht oli vähem väärtuslikum kui viimase kolme oma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
07.10.2010 13:47:08
|
|
|
Kvali võit ja finaali kiireim ring annab lisapunkti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elisterr
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2009
|
08.10.2010 02:44:54
|
|
|
http://www.cherry.ee/
Ostes täna: 08.10.2010
Kaks tõeliselt põnevat
kardisõitu -50%
HIND: 120.- (ehk 60eek/8min)
Maksad pangalingiga, voucheri saad hiljem printida, kui ka SMSiga telefoni peale ..
Ostetud voucherid kestavad kuni 30.11.10
_________________ 777 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fg
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2004
|
08.10.2010 18:15:03
|
|
|
Kardisõit on osa elu magusamast poolest!
Triobet vouchereid osteti 879 tk, näis palju FK-l kokku tuleb. Hetkel 545 voucherit ostetud.
| elisterr kirjutas: |
http://www.cherry.ee/
Ostes täna: 08.10.2010
Kaks tõeliselt põnevat
kardisõitu -50%
HIND: 120.- (ehk 60eek/8min)
Maksad pangalingiga, voucheri saad hiljem printida, kui ka SMSiga telefoni peale ..
Ostetud voucherid kestavad kuni 30.11.10 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The Stig
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2008
|
09.10.2010 21:58:57
|
|
|
Relle pildistas ju Tallink Cupi etappidel ka.
Neid pilte saab kuskilt näha?
_________________ Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andre
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
09.10.2010 23:22:40
|
|
|
Marko lubas kuhugi üles panna need, aga ta ei ole enne esmaspäeva ilmselt olemas.
_________________ TULE KARTI SÕITMA! |
|
| tagasi üles |
|
 |
|