Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 14:32:11 vasta tsitaadiga

viimased 5 kuud, tiheda töögraafiku tõttu 3-5 raidi nädalas ~4h per raid
ja noh heal juhul pool tundi päevas, viskab pilgu peale toimuvale

farmimine, grindimine on kõrvale jäetud, lihtsalt pole aega, ja ei taha ka et ära tüütaks, ja raid oleks ikka veel nauditav thumbs_up.gif

edit: http://www.youtube.com/watch?v=VAoMzFDy94U&feature=player_embedded
/giggle
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 14:39:11 vasta tsitaadiga

Ei viitisi väga hardcore raididia rohkem aegajalt niisama ajaviiteks õlle kõrvale. Sellepärast olengi sellises lõdvas guildis (ei mingeid kohustusi, tuled/lähed millal tahad ja kui juhtubgi et kõik koos siis võib mõne raidi teha). Ärge siis ära unustage et see on kõigest mäng icon_smile.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 23:40:31 vasta tsitaadiga

esmaspäev kolmap neljap laupäeval ja pühapäeval on siis reidid. neljapäevane ja pühapäevane on 25manid ja olulisemad, 10 manid hetkel välja surnud enivei. 9st hakkab raid ja tavaliselt lõpetame 12 paiku, vahest äärmisel juhul 1 paiku.
Aga oleneb päevast, vahest läheb 6 tundi päevas wowi alla, vahest ei lähe mittemidagi... rohkem asi on jah meelelahutus, et tuled koju , paned teleka asemel wowi tööle, nokitsed omaette - teed "päriselus" vajalikke toiminguid vahepeal, käid kus vaja, ja kui igav siis jälle wow käima. Niikuinii käib ta koguaeg ühes monitoris tegelikult.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 03.10.2010 17:55:43 vasta tsitaadiga

Mis arvate?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Outland&cn=Erektsioon
Btw millal saab neid 10 ja 25 mehelisi raide teha? Siiamaani olen ainult 5'seid.
Kas Stormwindis saab 1k kulla eest 2 ühe käe relva kasutada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 18:01:34 vasta tsitaadiga

Rando112 kirjutas:
Mis arvate?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Outland&cn=Erektsioon
Btw millal saab neid 10 ja 25 mehelisi raide teha? Siiamaani olen ainult 5'seid.
Kas Stormwindis saab 1k kulla eest 2 ühe käe relva kasutada?


10- ja 25-mehelised raidid on lvl 60/70/80 peal. Paladinid ei saa dual-wieldi kasutada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 03.10.2010 18:02:51 vasta tsitaadiga

paladin ei kasuta kahte onehanderit - raidima saab hakata alates 55+ lvl vms - aga vaevalt,et keegi vana maailma raide teeb enam sel moel - tõenäolselt näed sa oma esimest raidi alles 85ndal levelil - kuna cata tuleb varsti välja.
1k goldi eest saad sa osta dual talent speci mis lubab sul kahte speci kasutada - soovitan oodata sellega , kui ei eksi ,siis peaks see odavamaks minema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 03.10.2010 20:00:27 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
paladin ei kasuta kahte onehanderit - raidima saab hakata alates 55+ lvl vms - aga vaevalt,et keegi vana maailma raide teeb enam sel moel - tõenäolselt näed sa oma esimest raidi alles 85ndal levelil - kuna cata tuleb varsti välja.
1k goldi eest saad sa osta dual talent speci mis lubab sul kahte speci kasutada - soovitan oodata sellega , kui ei eksi ,siis peaks see odavamaks minema.

Peaksid hoopis 3-nda speci juurde tooma - koledasti oleks vaja 2 PVP speci!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 20:08:26 vasta tsitaadiga

nagu nad kuskil kirjutasid siis thats never gonna happen.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 21:38:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
nagu nad kuskil kirjutasid siis thats never gonna happen.


Ja samas ma lugesin foorumitest kunagi, et nad ütlesid "we'll see how this dual spec works out and then think about the triple spec and so on..."
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 03.10.2010 21:38:25 vasta tsitaadiga

1 on pve teine pvp spek - nõme oleks ju kui saaksid 2 pve spekki teha ja 3 pvp sepekki jne -kahest küll püsidki rohkem selles puus kinni ,mis meelepärakuline.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 21:41:49 vasta tsitaadiga

Just täna mõtlesin, et lisaks veidi mänguaega Lich King'i mahalöömiseks. Kiirustavad oma patch'iga...kuramused.

Rando112 kirjutas:
Mis arvate?
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Outland&cn=Erektsioon
Btw millal saab neid 10 ja 25 mehelisi raide teha? Siiamaani olen ainult 5'seid.
Kas Stormwindis saab 1k kulla eest 2 ühe käe relva kasutada?

Einoh, mida nime tegelasel.
Dual wield(kaks ühekäerelva kasutusel) on vaid enhancement shaman'il, rogue'il, frost death knight'il, warrior'il ja hunter'il.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.10.2010 22:40:48 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
1 on pve teine pvp spek - nõme oleks ju kui saaksid 2 pve spekki teha ja 3 pvp sepekki jne -kahest küll püsidki rohkem selles puus kinni ,mis meelepärakuline.
Las ma arvan, sa mängid locki/roogi/hunterit/maagi? Mul priestiga oleks vaja nelja speci, pve/pvp dps/healer.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 03.10.2010 23:17:29 vasta tsitaadiga

mängin paladini ja roogi tegelikult icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 01:03:22 vasta tsitaadiga

on mis on.. kuigi ma üldse ei plaaninud isegi kohe pelama catat hakata.. pärast pisikest beeta proovimist ma ennustan et 2 nädalat tuleb selline periood et muru ka ei kasva kui cata väljas icon_lol.gif deadmines on kikkääss
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 04.10.2010 01:22:45 vasta tsitaadiga

Elric kirjutas:
... frost death knight'il...

DK-l pole vahet mis spec on.. Frost on lihtsalt natuke spetsim DW tree.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 04.10.2010 10:34:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
indrek309 kirjutas:
kui gnomeregan midagi sunwelli taolist on siis ju aega küll.
Gnomeregan on miski world event kus käid ja questid tunnikese ja asi vask.


möh.. ma mõtlesin et õige gnomeregan alles tuleb.. need questid mis praegu täitsa poolikud tunduvad. et nagu kõva lahingusse minek.. treenimine, mingite mehhano-tankide testimine ja nendega sõita ei saagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 04.10.2010 10:45:29 vasta tsitaadiga

No mul 3 speci druiidi jaoks vaja - PVEs olen healer, aga PVPs meeldib nii kass kui puu - tahaks sellest pidevast traineri jooksmisest lahti saada.

Teistel klassidel ma seda väga ei kurda, aga vb ka sellepärast, et muude klassidega PVPd ei tee.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 04.10.2010 11:15:23 vasta tsitaadiga

joulukas kirjutas:
No mul 3 speci druiidi jaoks vaja - PVEs olen healer, aga PVPs meeldib nii kass kui puu - tahaks sellest pidevast traineri jooksmisest lahti saada.

Teistel klassidel ma seda väga ei kurda, aga vb ka sellepärast, et muude klassidega PVPd ei tee.



Ma tean, mida sa tunned!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 04.10.2010 11:17:25 vasta tsitaadiga

morfea kirjutas:
joulukas kirjutas:
No mul 3 speci druiidi jaoks vaja - PVEs olen healer, aga PVPs meeldib nii kass kui puu - tahaks sellest pidevast traineri jooksmisest lahti saada.

Teistel klassidel ma seda väga ei kurda, aga vb ka sellepärast, et muude klassidega PVPd ei tee.



Ma tean, mida sa tunned!


Kas tõesti on tegemist teise vennas druiidiga? icon_biggrin.gif

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.10.2010 13:21:42 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
indrek309 kirjutas:
kui gnomeregan midagi sunwelli taolist on siis ju aega küll.
Gnomeregan on miski world event kus käid ja questid tunnikese ja asi vask.


möh.. ma mõtlesin et õige gnomeregan alles tuleb.. need questid mis praegu täitsa poolikud tunduvad. et nagu kõva lahingusse minek.. treenimine, mingite mehhano-tankide testimine ja nendega sõita ei saagi.
Ega see järgmine event oluliselt suurem pole suht tõenäoliselt. Õige pre-cata event saab olema midagi märksa erinevat kui lihtne trollide-gnoomide kodu taastamine icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 04.10.2010 17:02:55 vasta tsitaadiga

Oh jah, kätte on jõudnud see kaua oodatud pidupäev, kus dwarfid peaksid oma mõdu välja tooma! icon_biggrin.gif beer_yum.gif

Blizzard teatas ametlikult, et Cataclysm tuleb 7.detsembril icon_exclaim.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 04.10.2010 17:04:47 vasta tsitaadiga

... ja hind pole ka just kõige hullem
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 04.10.2010 17:10:47 vasta tsitaadiga

noonius kirjutas:
... ja hind pole ka just kõige hullem


Kas WotLK expansion ei maksnud mitte sama palju (549.-), kui see välja tuli? icon_rolleyes.gif
(Andricost annab hetkel Catat eeltellida, -10% ale).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 04.10.2010 19:24:23 vasta tsitaadiga

ma tegin Ukst veel preorderi kui tolle eest ainult 20 naela küsiti - nüüd vaatasin ,et hind on juba 25 naela peale läinud icon_smile.gif - ei saa küll samal päeval kohe kätte ,kuid natukene soodamalt ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 04.10.2010 19:27:10 vasta tsitaadiga

Kas nii, on võimalik, et keegi teine annab mulle heirloome? Võib peab just enda main olema?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 19:41:08 vasta tsitaadiga

peab ikka iseenda main olema

st account bound
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 04.10.2010 21:03:14 vasta tsitaadiga

Woo, 7. detsember on hea päev.
Eksamid umbes selleks ajaks ilusti läbi, ilm kole ja jõuludeni aega.
Sounds perfect.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 05.10.2010 20:33:21 vasta tsitaadiga

Kuskilt mängu 6ndaks detsembriks ei saaks kätte?

Point oleks.. noh et mäng on ilusti installitud ja 7 detsember 00:01 panen oma koodi sisse ja mängima? Andricost saadeti mulle kiri, et saadetakse 6 dets välja ja kätte saan 7detsembrill.. kellaaeg oleneb kulerist icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 21:35:08 vasta tsitaadiga

http://www.g2play.net/store/World-of-Warcraft-Cataclysm-Expansion-EU-Cd-Key-Pre-Order-with-free-Key.html

Key saab 6. detsembril kätte ning vajadusel saadetakse karp hiljem järgi (+5 euri). SC-i battlechesti saab ka kaasa.

EDIT: Tegelikult pole kindel, kas saadavad key varem, kuid WotLKi puhul oli sai key mõned tunnid enne launchi kätte. Mailile saadeti selline teade igatahes:
tsitaat:
"Keys will be in our stock one day before premiere date. All Pre-Orders will be sent 6th of December just midnight. Soon we will also add the possibility of delivering the physical retail box to European customers (you still get your key 6th of December midnight just the box will follow to your home address few days later)."


viimati muutis Elitegamer 05.10.2010 21:43:18, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2010 21:40:48 vasta tsitaadiga

öiseid müüke toimub see kord tallinnas, teab keegi midagi rääkida.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 01:01:48 vasta tsitaadiga

või kas battlenetis otse ei saa upgradeida, 7ndal, 00.01 ?

kellel seda plaati ikka vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
combo
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2009




sõnum 06.10.2010 02:03:46 vasta tsitaadiga

http://sugar.autonomicum.com/hlk.mp4

LK HC kill video Hüljatute esituses
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 08:57:01 vasta tsitaadiga

combo kirjutas:
http://sugar.autonomicum.com/hlk.mp4

LK HC kill video Hüljatute esituses

gz
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 09:37:02 vasta tsitaadiga

Venturi kirjutas:
öiseid müüke toimub see kord tallinnas, teab keegi midagi rääkida.

Euronicsis planeerin igatahes suuremat üritust seoses Cataclysmiga, mis lõpeb siis öö müügiga.

Täpsem info tulemas lähi päevadel

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 09:56:36 vasta tsitaadiga

Elitegamer kirjutas:
http://www.g2play.net/store/World-of-Warcraft-Cataclysm-Expansion-EU-Cd-Key-Pre-Order-with-free-Key.html
Key saab 6. detsembril kätte ning vajadusel saadetakse karp hiljem järgi (+5 euri). SC-i battlechesti saab ka kaasa.

Super-loogiline on mingi kahtlase taustaga välismaiselt ettevõttelt tellida ja maksta asja eest rohkem ning hiljem kätte saada selle asemel, et osta Eestist, maksta vähem ning samal päeval kätte saada.

Nagu shade ütles, orgunnib ta euronicsis öömüügi. Hind tuleb kindlasti odavam kui g2play 545 eek + 5 eur. Arvatavasti Eestis veel ettevõtteid, mis teevad öömüüki.

Mõtlen, et peaks ise ka tegema vist väikest öömüüki nagu woltki launchi puhul sai tehtud icon_razz.gif Muidugi nüüd saaks minult kätte asja Tartus sellel aastal (või siis ainult key, kui mujal Eestis asud).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 09:57:22 vasta tsitaadiga

Timberg, g2play'l pole viga mitte midagi. Ja kuna plaatidest on suht savi, siis ma ei näe küll põhjust, miks peaks kell 12 kuhugi euronicsisse seda ostma minema.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 06.10.2010 14:03:04 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Timberg, g2play'l pole viga mitte midagi. Ja kuna plaatidest on suht savi, siis ma ei näe küll põhjust, miks peaks kell 12 kuhugi euronicsisse seda ostma minema.

ot:
g2play igastahes andis mulle juba kasutuses oleva Wotlk cd-key ning pärast paari nädalast meilivahetust nende supportiga, nad lihtsalt enam ei vastanud mulle ning ei andnud uut key'd ega raha tagasi. Ei soovita. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 14:24:31 vasta tsitaadiga

võiks Timberg ja kes veel korraldab siin kohalikest pigem teha jah sellise variandi, et kui raha makstud siis saab enne südaööd key kätte ja ei ole vaja kuskile järgi minna sellele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 15:12:05 vasta tsitaadiga

aga kas seda asja mängu kodukalt ei saa teha kohe?

Kui ei, siis ka Timbergi ürituse pooldaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 06.10.2010 15:24:51 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
ma tegin Ukst veel preorderi kui tolle eest ainult 20 naela küsiti - nüüd vaatasin ,et hind on juba 25 naela peale läinud icon_smile.gif - ei saa küll samal päeval kohe kätte ,kuid natukene soodamalt ikka icon_smile.gif


Kas keegi oskab prognoosida, mis hinnaga siinkandis asja müüma hakatakse?
Karta on, et ka 25 GBP + shipping on ilmselt ikkagi odavam kui Eestist osta. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 15:27:58 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
võiks Timberg ja kes veel korraldab siin kohalikest pigem teha jah sellise variandi, et kui raha makstud siis saab enne südaööd key kätte ja ei ole vaja kuskile järgi minna sellele thumbs_up.gif

Woltki puhul Tallinnas tegin seda icon_smile.gif SIis enamus käisid karpidel järgi, üksikud tahtsid ainult keyd.

Eks kui huvilisi on, siis andke teada ps.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bloodraven
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2003




sõnum 06.10.2010 17:17:13 vasta tsitaadiga

krt ei tea kui otse blizzardist osta siis palju kraami alla tirima peab ?? cata ju tuleb enivei kõigil .. ehk siis osa kraami alla ammu tiritud juba (oli vist siin mingi asi 5gb midagi midagi ).. et kas on üldse pointi karpi võtta või mitte ?.. ise plaanisin karp versiooni kuna ei viitsi oodata öösel seda downloadi .. tõmbab ju serverid umbe sellel päeval arvatavasti ..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:22:39 vasta tsitaadiga

bloodraven, preload on nagunii ju... vaevalt, et sul plaatidelt midagi enam installida on.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 17:22:52 vasta tsitaadiga

Expansioni saab juba enne reliisi alla tirida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.10.2010 17:43:10 vasta tsitaadiga

Suurema osa datast on võimalik juba praegu ära tirida kui soovi on, vist oli kokku suurusjärgus 5-8GB.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 07.10.2010 11:40:04 vasta tsitaadiga

Pole miski 7-8 kuud pelanud. Nüüd sai peale pandud ja kui uue tegelase tegin siis all keskel on suur ? mis õpetab mind ja ära ma seda ei saa ... kuidas saaks?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 15:13:20 vasta tsitaadiga

kuskil interface settingute all on linnuke. praegu tööl, ei saa vaadata.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 21:02:43 vasta tsitaadiga

12 miljonit subijat täis!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 21:05:51 vasta tsitaadiga

ja huvitav paljud neist aktiivsed subsid on
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 21:06:48 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
ja huvitav paljud neist aktiivsed subsid on


12 miljonit?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 303, 304, 305 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.