osaliselt (netiraadioid saad kuulata) tavalist fm'i pole
ei(minuteada)
Tegelikult on Apple viimasel ajal tohutult panustanud erivajadustega kasutajatesse. Nii uskumatu, kui see ka ei tundu, on telefoni võimalik isegi pimesi kasutada. SMS sõnumeid (ja kõike muudki) saab iPhone'is siiski suurendada
no kui tugev. ma arvan, et tugevusel pole mingit vahet, kõik nad suht ühe tugevused
ja suur ekraan on ikka, noh kuidas nüüd öelda no peab ikka tiba hoidma ja vaatama,
et väga pigistada ei saaks
Mul jäi pesumasina alla. Ekraan kivipõranda poole, tagumine pool ühe pesumasina külje all. Natuke lohistasin ka pesumasinat.
Aga näe, töötab. Ekraanil oli ka ainult 1 kriips.
Ja kas on normaalne, et kasutades wifit läheb iphone mingi 5 tunniga tühjaks? Tänud.
Kui sa kasutad wifit ilma ekraani sisse lülitamata, siis ei. Kui sa aga 5 tundi suure ekraani ja prose kaudu (teed ju ikkagi midagi seal) akule vatti annad, siis on wifi energiatarbimine selle juures üsna väike osa. Saage aru, inimesed - ei ole mõtet rääkida telefoni nirust oote- või toimivusajast, kui tegelikult kasutatakse samas seadmes olevaid teisi funktsioone. Minu 3GS peab mõõduka vaid telefonina kasutamise korral vabalt vastu 4-5 ööpäeva. Kui ma teda aga ilma laadijat järele ühendamata autos GPS-suunarina kasutan, on paari tunniga tühi. Täpselt samamoodi on seda iga suvaline teine smartphone või PDA/PNA.
Sama siin 3GS peab mul norm kasutuse juures,vähest netti,meilid mõned kõned vabalt 3-4 päeva vastu,samad kasutan paraleelselt uut samsung galaxy s-i millel aku peab heal juhul vastu 1,5 päeva sama kasutuse juures või isegi vähem stand by peal juba õgib akut millest siiani pole aru saanud _________________
kuidas krt itunesist saab muusikat osta, kui mul pole usa krediitkaarti? Väga haige värk. Eesti poes pole ju sittagi. No mis piraatluse lõpetamisest me räägime kui ametlik ostmine, isegi laulu leidmine on nii keeruliseks aetud, et enne vihastad 10 korda ja siis laadid ikka kusagilt torrentist mingi saastakvaliteediga aga vähemalt lihtsalt alla.
Ega ei olegi jah mõistlikku ja lihtsat moodust laulude soetamiseks Eestis. CD-plaadid üsna kallid, ei vaja neid riiulile tolmu koguma ja pealegi Eesti poodidest ei leia enamasti seda muusikat, mida kuulan. Hästi toimivat digitaalset lahendust ka Eestis pole. Olen alati mõelnud, et võiks iTunes store Eestisse tulla, aga eks see jääb kõik Eesti autorikaitsete jms taha kinni.
Üks võimalus on tegelikult iTunes kinkekaartide kasutamine, mida Eestis (foorumites) müüakse.
kuidas krt itunesist saab muusikat osta, kui mul pole usa krediitkaarti? Väga haige värk. Eesti poes pole ju sittagi. No mis piraatluse lõpetamisest me räägime kui ametlik ostmine, isegi laulu leidmine on nii keeruliseks aetud, et enne vihastad 10 korda ja siis laadid ikka kusagilt torrentist mingi saastakvaliteediga aga vähemalt lihtsalt alla.
Ainuke variant hetkel ostmiseks on muusika24.ee aga seal suht kehv valik...
siis laadid ikka kusagilt torrentist mingi saastakvaliteediga aga vähemalt lihtsalt alla.
Ei propageeri küll piraatlust, aga lihtsalt valusalt vale väide. Vaevalt sa teed tegelikult vahet "torrentist" hangitud(mitte valimatult) ja iTunesist ostetud muusikal vahet. Kui sa ajad kvaliteeti taga siis CD'd, või pakkimata formaadid on need mille poole vaadata, ja viimastest võid iPhone'i/iPodi peal und näha(Nt. FLAC). Nende aparaatidega sa mingit ideaalset heli ei kuule. Teisisõnu - kvaliteeti nendega taga ei saa ajada, tavaline muusikakuulamise nauding lihtsalt, ja siis ei ole väga vahet kas on 192 või 320 kbit/s.
tsitaat:
As of April 2009, the iTunes Store sells unprotected AAC (.m4a) @ 256 kbit/s
Allikaks wikipedia.org
Et vältida mingid shit-stormi ütlen kohe ära, et kasutan igapäevaselt nii iPhone'i kui ka iPod Touch'i.
jyrisa, asi vast polegi mitte nii väga selles kvaliteedis, vaid pigem selles, et eestis ei ole normaalset turgu muusikale. Selliseid artiste, mida eestis eriti ei tunta ei olegi võimalik kuskilt osta.
jyrisa, asi vast polegi mitte nii väga selles kvaliteedis, vaid pigem selles, et eestis ei ole normaalset turgu muusikale. Selliseid artiste, mida eestis eriti ei tunta ei olegi võimalik kuskilt osta.
Mille kuradi jaoks meil siis internet on? Arusaadav, et keegi ei hakka poodi kohale tellima plaate, mida Eestis heal juhul 2 inimest ostaks. Aga interneti kaudu võiks ju teha selle kõigile saadavaks. Aga ei. Tihtipeale olen isegi miskit mööda netipoode taga ajades mõelnud, et pirades oleks mul asi juba olemas. Ostmine peaks vähemalt lihtsam ja kiirem olema kui piramine.
Palun soovitage mõnda appi, millega saaks sõnumid parooli alla panna. Proovisin LockDowni, aga see ei tööta
Peab töötsma iOS4 peal.
LockDown Pro töötab 4.0.1 peal ilusti. Endal kasutuses.
Mercury kirjutas:
Kui paned ennast EMT's järjekorda et uut iPhone seotada, millal kätte saad?
Siis kui teatavad sulle, et võid järele tulla.
iPhone 4 on võimalik osta ka 24-kuulise tähtajalise kohustusega EMT Internet 150 MB mahupaketiga ja EMT Internet M või suurema kiiruspaketiga liitumisel.
Ehk, palju kuus maksab mulle EMT Internet M ja EMT Internet 150 MB mahupaketiga ?
jyrisa, asi vast polegi mitte nii väga selles kvaliteedis, vaid pigem selles, et eestis ei ole normaalset turgu muusikale. Selliseid artiste, mida eestis eriti ei tunta ei olegi võimalik kuskilt osta.
Mille kuradi jaoks meil siis internet on? Arusaadav, et keegi ei hakka poodi kohale tellima plaate, mida Eestis heal juhul 2 inimest ostaks. Aga interneti kaudu võiks ju teha selle kõigile saadavaks. Aga ei. Tihtipeale olen isegi miskit mööda netipoode taga ajades mõelnud, et pirades oleks mul asi juba olemas. Ostmine peaks vähemalt lihtsam ja kiirem olema kui piramine.
Täitsa nõustun. Mind jääb endiselt painama küsimus, kes takistab iTunes poe avamist siinmail?
Tundub, et meie kallis riik, kes ei taha papil lasta välja voolata, ilma et nad ka maksude näol raha saaks.
beastbeats, nende display'si ei saa usaldada. Endal läks üks läbi ja käisin neli korda seal, sest iga kord sain tagasi display, mis läks kohe või siis juba oli katki. _________________ TALUSILDID
Dude ., ei oska paraku kommenteerida - tuttavad, kes sealt abi otsinud (ja saanud), teenusega siiamaani rahule jäänud... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.