Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 16:48:46 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan, siis PS3 jaoks mõeldud komponent istub ka PS2le? Ega sellest muidu selles teemas vast juttu poleks icon_razz1.gif

See selleks, oleks endalgi huvi selle vastu, siiamaani ignorantselt komposiidiga lasknud ja FF12 näeb kole välja FF13 kõrval. Naised saunas rääkisid, et komponendiga pidi nagu FF13 olema!icon_exclaim.gif!!1

Igatahes, kui kellelgi vedeleb, siis oleks samuti nõus selle eest paar koidulat mõnele foorumlasele välja käima icon_smile.gif

edit:

Minevikus poole kohaga elamine imeb, võtsin ennast kätte ja tellisin oomipoest, kokku koos smartpostiga <200 eeku icon_smile.gif Saabumisajaks ütles kah 23. nädalal, kõige hullem pole icon_razz1.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>


viimati muutis Mirage 01.06.2010 10:27:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2010 16:57:16 vasta tsitaadiga

jep, PS2 ja PS3 sobib sama component ja pilt on parim, mis PS2-st välja on võimalik võluda. aga enne componendi ühendamist tuleb video seaded ära muuta, vastasel juhul ei tule pilt ette.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.06.2010 00:10:55 vasta tsitaadiga

120G HDD + FreeMc Boot (Noobie Package) + HD Loader = wow, mida asja on rahvas valmis ehitanud ikka

GH WT laadimisajad DVD-lt on ikka täiesti haiged, vaatame kas nüüd läheb paremaks.. 22 min to go kopeerimisel.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2010 00:35:15 vasta tsitaadiga

Sul see hd on ikka võrgukaardi küljes?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 03.06.2010 01:39:37 vasta tsitaadiga

jah võrgukaardi küljes, sai tiba ebayuk-tatud, kohapealt leidmine oli selgelt suht lootusetu üritus. kokku transpordiga tuli 19+4 gbp e. ~430 kohalikku praeguse kursiga.

nüüd selge ka, et asi on iga senti väärt. GH WT installitud.. täiesti lõug põrandal efekt on icon_eek.gif . kõik character editing ekraanivahetused / item listide laadimised on insta, single laulu / career gig'i sisse laadimine on u. 10+ korda kiirem võrreldes DVD-ga. ma ei tee nalja, tõsiselt võisid enne võileibu ja teed käia tegemas ja need ära ka süüa juua, kui DVD-lt "play gig" menüüst tegelikku laulu sisse jõudis. rock bandi DVD laadimisajad on oluliselt paremad, ent kogu mängude endi laadimise protsess HDD kataloogist on ilmselgelt kordades tüünem variant kui plaatide sisse-välja käiamine ja laseri lõhkumine.

homme siis installin kõik rockbandid ja asjad ka otsa. krt hea et seda 120G IDE ketast prükkarisse ei visanud icon_smile.gif

kuniks free mc booti, seniks elu, ütleks nüüd targalt. thumbs_up.gif

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 10:15:42 vasta tsitaadiga

Kõigepealt, ärge kõvasti pekske, kui leierdatud küsimus.

Sai tiba googeldatud ja endiselt hämmingus. Ei saanud mitte selgust biose dumpimise suhtes mittemodifitseeritud konsoolist. Ideaalis oleks vaja ta dumpida kuhugi usb pulgale, võrgukaart puudub (paks mudel icon_razz1.gif). Kui keegi vaevaks võtaks ja valgustaks mind tiba, oleks bro. Plaan pcsx2 0.9.7 ära proovida.

(teema otsingusse bios dump/bios kirjutamine ei andnud kottigi tulemusi)

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.06.2010 10:26:45 vasta tsitaadiga

http://orangpelupa.blogspot.com/2007/06/how-to-dump-ps2-bios-english.html
Kui soovi on, võin ka allalaetava BIOS'e paki anda (kõikide regioonide omad on olemas) / nii säästad end vaevast. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 02:00:11 vasta tsitaadiga

Värskenduseks hvs reeglitest natuke.
HVs pirast ei räägi. St. ei räägita ka ps2 modimisest, kuidas usb pulgalt mänge jooksutada, kust õpetusi saab või kes kus modimist pakub. Järgnevale teema puhastamisele lisanduvad ka amid.

Kena suve icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 09:39:09 vasta tsitaadiga

Mälu kaardi bootivaks tegemine on lubatud tegevus ja igaüks võib oma mängud kõvakettale salvestada. Mida sa selle kriibitud plaadiga pärast teed icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 29.06.2010 10:37:16 vasta tsitaadiga

ei ole lubagtud, muideks icon_smile.gif see on müüt.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 12:36:00 vasta tsitaadiga

Selline 2 otsaga asi, oleneb mis eesmärkidel kasutada. EI taha uskuda, et kellelgi saab olla midagi selle vastu, kui ule ga omale sevid aruvitsse varundan või sms iga meediat mängin. Naine oli ka õnnelik, et sai lapsepõleve lemmikut Super Mariot emulaatoril mängida. Aga igat asja annab kasutada kurjadel eesmärkidel. Nõustuks sellega, et viimasel ajal palju tegelasi risustavad teemat nö tööpakkumistega.

Paneks reeglitest ka väikesed lõigud icon_smile.gif:

Lisa6

Kindlasti olete täheldanud, et aeg-ajalt kaovad siit foorumist ära postitused (ja vahel ka teemad), mis käsitlevad piraatlust kättesaadavaks tegevaid riistvaralisi ja tarkvaralisi rakendusi ning konsoolide modifitseerimist. Miks? Sest juhatus (Tanel & co.) leidis, et nende olemasolu on vastuolus HV's kehtiva piraatlusvastase poliitikaga nign risustavad teemasid nende jaoks, kes tahavad rohkem mängudest rääkida ja mitte lugeda pikki tiraade kellegi korduvalt ebaõnnestunud katsetest mõne toote EULAt rikkuda.
...

Tohib:
- igasugu homebrew rakendustest rääkimine, mis laiendavad masina võimalusi legaalsetel viisidel. Nt. videode vaatamine PSP'l, emulaatorid DS'il jne.
- diskuteerida nende konsoolide emulaatoreid, mida enam poes müügil pole.
- kasutada kainet mõistust igasugu "halli" alasse kuuluvate küsimuste puhul. Kui su lõppeesmärk on ikkagist piraatlus, siis ära hakka pärima.
- kirjeldada piraatlust kui nähtust (nt. tema mõju mängutööstusele)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 14:43:01 vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki öelda kuskohast oleks võimalik muretseda endale Logitech Driving Force Pro rooli PS2ele?
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 14:49:50 vasta tsitaadiga

keegi pärnust teeks PS2 slim mälukaardi buutivaks?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 30.06.2010 13:36:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

keegi pärnust teeks PS2 slim mälukaardi buutivaks?


mina teen.
ise ei ela pärnu linnas sees aga käin pärnus tööl.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 13:44:15 vasta tsitaadiga

ja kui see "slim" peaks juhtumisi olema scph-9000 seeria aparaat, siis suure tõenäosusega see bootiv mälukaart ei peaks toimima.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 30.06.2010 21:19:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kui see "slim" peaks juhtumisi olema scph-9000 seeria aparaat, siis suure tõenäosusega see bootiv mälukaart ei peaks toimima.

sellele küsimusele jään vastuse võlgu endal on schp-75004 ja töötab ilusti
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 00:25:08 vasta tsitaadiga

Pole veel kuulnud, et kellelgi ei tööta icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 09:44:38 vasta tsitaadiga

miski uuema biosega oli sony mcboot toimimiseks vajaliku augu kinni keeranud. et kui 9000 seeria aparaat on juhtumisi toodetud enne seda, siis pidi töötama aga väidetavalt neid 9000 seeria aparaate ei jõutud eriti palju toota lappimata biosega.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 12:12:43 vasta tsitaadiga

pealuu, mul on schp-90004
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 14:15:54 vasta tsitaadiga

biosi parandus toimus vist kuskil 2008a kevadel. nii, et kui juhtumisi 9000 seeria konsool on toodetud enne seda aega, siis peaks töötama.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 17:31:56 vasta tsitaadiga

http://forums.afterdawn.com/thread_view.cfm/717454 kirjutas:
I asked the same question on sksapps fourm and bootlegninja, also from psxscene and seems to know alot about it said this:

"It's compatible with some SCPH-9000x PS2's. date code 8a is definately safe. some 8b's work. some don't and 8c and later is where it won't work with it."

I think the last number, has to do with region, and i think 2 was part of europe/au so that won't really help. The 9000x are quite easy to identify, there the only type of ps2 slim with a built in power supply, and doesnt need the power brick, so in the back it has the power cable plug (like old ps2) instead of the circle plug. The front also look different. But yea, u gotta check the date code, so...

As with memory cards, the Sony ones are the preferred memory cards to used, some 3rd party won't work as well, and v1.8 should of fixed most of the 3rd party memory card tat won't work.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 15:56:57 vasta tsitaadiga

Tartus keegi mälukaarti bootivaks saab teha? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 01:46:00 vasta tsitaadiga

keegi teab kedagi tallinnast kes viskab kivi ps2 slimile
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 11:59:01 vasta tsitaadiga

Küsi www.konsool.eu -st
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 19:16:11 vasta tsitaadiga

See ei ole ostu/müügi/tööpakkumise teema! Varsti jälle hunnik poste kadunud, sh ka informatiivseid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:01:25 PS2 GT2/GT3 vasta tsitaadiga

Tere.

Kindlasti kellelgi on PS mälukaardil kogu GT2 ja/või GT3 autod+sõidud lahti mängitud ja oleks nõus laskma mul seda mingitel tingimustel kopeerida oma mälukaardile.

Tingimused PS-i ja teeme ära!

parimat,
Jaanus
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 11:48:03 vasta tsitaadiga

kahtlane info liikub kuluaarides. PS2 tootmine lõpetatakse lähi kuudel
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 27.08.2010 11:52:35 vasta tsitaadiga

Vaevalt. Alles hiljuti launchiti ju näiteks braziilias - http://www.joystiq.com/2009/11/19/sony-finally-launches-ps2-in-brazil-or-welcome-to-2000/

Jutud liiguvad ka super-slim versioonist, mis pidavat eriti taskukohase hinnaga olema. icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.08.2010 11:57:53 vasta tsitaadiga

Enne müüki kindlasti ei lõpetata kui neil on aparaat mis kõiki seniseid PS2 asju maha mängida oskab. Ehk siis võibolla PSP2 vastava adapteriga mis plaadilt mälukaardile kopeerib või lõpuks saadakse tööle PS3 emulatsioon. Mõlemad üsnagi kahtlase väärtusega asjad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 12:08:02 vasta tsitaadiga

võib ka tulla mingi uus versioon. Igatahes hetkel pole miskit kuskilt vanadest konsoolidest tellida
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gerhard
HV vaatleja
gerhard

liitunud: 13.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 21:19:17 vasta tsitaadiga

äge oleks icon_biggrin.gif raha saaks siis ostaks küll endale
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 17:03:46 vasta tsitaadiga

sain end of life kuulujuttude osas nüüd targemaks. Nimelt Sony lõpetab euroopa regioonis tootmise ära, toodetakse edasi mõningatesse regioonidesse ikka edasi, kuid EU jaoks on asi EOL. Eks muu turu jaoks mõeldud konsoole ikka tilgub ka siia turule.

Info on saadud väga usaldusväärsest allikast

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 11.09.2010 00:38:16 vasta tsitaadiga

Sittagi sul Sony lõpetab oma edukaimas regioonis PS2 tootmise! icon_rolleyes.gif
_________________
Mängude arvustused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 16:51:07 vasta tsitaadiga

Kuskil veel seda USBExtreme liigub ka või ?
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 16:57:15 vasta tsitaadiga

http://sksapps.com/index.php
Siin peaks olema nii usb extreme kui ka insane.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veltss
HV vaatleja

liitunud: 21.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 21:49:47 vasta tsitaadiga

Kas mälukaardi buutivaks tegemiseks võib kasutada mingit suvalist mälukaarti?
Ja äkki on keegi, kes aitaks seda teha, endal masin modimata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 08:08:52 vasta tsitaadiga

pidi vist v2hemalt 32 mb m2lukaart olema.
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 08:10:09 vasta tsitaadiga

Iga mälukaart peaks sobima. Orikad, 8 megased, töötavad kindlasti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 12:47:38 vasta tsitaadiga

Kõik mälukaardid töötavad kindlasti, mõni üksik 3rd party mälukas võib probleeme valmistada, aga need peaksid haruldased olema. Ise pole igatahes mälukaarte bootivaks tegemisel probleeme täheldanud.
_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 14:11:08 vasta tsitaadiga

Pole veel kohanud mälukaarti mis ei tööta icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 03.10.2010 16:52:36 vasta tsitaadiga

Kas usb kaudu mõni wireless pult ka töötab icon_confused.gif ???
Ja mälukaarti ost ebay kaudu ? on keegi tellind icon_neutral.gif või peab kodumaalt icon_rolleyes.gif hinnaga ostma !?


viimati muutis Drover 03.10.2010 17:26:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 17:20:00 vasta tsitaadiga

Loe suurt ps2 teemat. Vastava programmiga saab ps2 ka usb pulkasi luggeda. Nt mälukaardilt seive koperida ja vastupidi. Samudi on programm mis suudab usb pulgalt muusikat ja filma mängida. Ja on võimalik ka mänge mängida usb pealt.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaneelisai
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2009




sõnum 04.10.2010 19:55:57 vasta tsitaadiga

USB porti saab mõningate mängude(näiteks Half-Life) puhul isegi USB hiire või klaviatuuri ühendada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.10.2010 14:23:15 vasta tsitaadiga

Ja loomulikult saab USB porti pista ka rooli. Nt. G25 töötab sellega väga edukalt.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 08.10.2010 12:23:40 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Mängi kõvaketa pealt ja pole cd-d vajagi icon_razz.gif


Et mis moodi nagu icon_rolleyes.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 18:45:29 vasta tsitaadiga

keegi Tallinnast teeks PS2 slim mälukaardi buutivaks?
mudel on SCPH-77004B
NB! Vastake PS kaudu.

E: keegi oskab öelda, mis vent PSW slim SCPH-77004B´le sobiks?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rull
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2009




sõnum 21.11.2010 21:46:21 vasta tsitaadiga

Kui keegi tartust viitib teha ps2 slim mälukaardi buutivaks siis võiks märku anda icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 14:31:56 vasta tsitaadiga


http://kotaku.com/5705041/the-ps2-isnt-gone-its-in-this-tv

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siilius
HV kasutaja
siilius

liitunud: 14.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 16:45:56 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab aidata, mul 1tb välinekestas ning nii kui selle ps2-le järi panen jookseb ps kokku, kuid kui 500gb ketta järgi panna siis toimib ilusti. Milles asi võib olla?
Mõlemad kettad sama moodi formatitud ja FAT32 osad ka sama suured.


Sain korda mul polnud FAT32 osa primary
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 23:34:49 vasta tsitaadiga

Tekkis küsimus PS2 Slimi ja linuxi kohta.
Kas on võimalik linuxit PS 2 slim 7700x´le peale panna?

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.