|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
01.10.2010 21:17:28
|
|
|
flatout,
kergelt vale teem või mis?
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.10.2010 21:19:17
|
|
|
| metallika kirjutas: |
flatout,
kergelt vale teem või mis?  |
reede õhtu, tuleb aru saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2005
|
01.10.2010 21:30:31
|
|
|
tabid sassis, keegi võiks eemaldada postid
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
01.10.2010 22:55:00
|
|
|
flatout,
tegijatel ikka juhtub!
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
02.10.2010 03:26:47
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
No ma ei tea,ise eelmisel korpusel 2x aastas puhastasin,nüüd filtritega ja mingi 2 kuu tagant õrnalt koguneb filtrile hall kiht peale,mille tolmuimejaga ära tõmban. Mingi mõne nädalaga ära tolmates peab suht kuskil pööningul elama vms  |
No mul küll nii et ime palju tahad seda tolmu aga mingi hetk läheb ikka masin tolmuseks, või no filtrid, masin seest mitte niiväga.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
02.10.2010 09:52:16
|
|
|
| metallika kirjutas: |
Murdock,
ta mõtles pigem, et Lian Li on mõttetu - mitte modikomp
tundub, et ise isaanud hästi eesti keelest aru  |
Sry, reede õhtu oli ja 6x
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
02.10.2010 22:23:37
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| metallika kirjutas: |
Murdock,
ta mõtles pigem, et Lian Li on mõttetu - mitte modikomp
tundub, et ise isaanud hästi eesti keelest aru  |
Sry, reede õhtu oli ja 6x  |
njaa ... mullegi mõjus.....
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
03.10.2010 12:34:02
|
|
|
Kust seda Fractal Design Define R2'te leida võiks? Lugesin Digist selle kohta ja tundis väga hea. Endal on praegu Xigmatek Asgard Midi Tower Black viie kõvakettaga. Aga videokaart blokeerib 1 (või 2, täpselt ei mäleta) auku ära ja oleks vaja üks kõvaketas juurde muretseda. Sellel teisel on 8 ja tunduvad olevat palju paremingi paigutatud. Digis öeldi ka, et hind on täiesti korralik. Ma ei ole Eestis kohta, kus seda müüakse...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.10.2010 12:40:57
|
|
|
janek5, miks lian li mõttetu on?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drover
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006
|
03.10.2010 13:14:45
GMC H-80 |
|
|
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ???
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
03.10.2010 15:52:04
Re: GMC H-80 |
|
|
| Drover kirjutas: |
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ??? |
tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
03.10.2010 17:29:40
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| Kust seda Fractal Design Define R2'te leida võiks? Lugesin Digist selle kohta ja tundis väga hea. Endal on praegu Xigmatek Asgard Midi Tower Black viie kõvakettaga. Aga videokaart blokeerib 1 (või 2, täpselt ei mäleta) auku ära ja oleks vaja üks kõvaketas juurde muretseda. Sellel teisel on 8 ja tunduvad olevat palju paremingi paigutatud. Digis öeldi ka, et hind on täiesti korralik. Ma ei ole Eestis kohta, kus seda müüakse... |
Hei.Eestist ei saagi.Kõige odavamalt saab meie põhjanaabritelt siit.Saatmine kah väga kallis pole. http://www.jimmspc-store.fi/
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
03.10.2010 17:39:31
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| janek5, miks lian li mõttetu on? |
o
oleks välimust siis hakkaks meeldima
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
04.10.2010 13:27:10
Re: GMC H-80 |
|
|
| djpvx kirjutas: |
| Drover kirjutas: |
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ??? |
tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda. |
+1
Täiesti nõus.
E.
Scythe Announces the Gekkou and Gekkou Silent Series Cases
techPowerUp
    
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drover
HV vaatleja

liitunud: 03.03.2006
|
06.10.2010 16:53:57
Re: GMC H-80 |
|
|
| djpvx kirjutas: |
| Drover kirjutas: |
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ??? |
tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda. |
trr. mulle just välimus imponeeribki ... veits majakas on ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
06.10.2010 21:03:00
|
|
|
Drover, kui sulle ...majakad meeldivad, siis võta ligi.
Ehituse poolest on kast korralik ja välimus on maitse asi. Ühele meeldib ema teisele tütar.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
06.10.2010 23:02:12
|
|
|
| Ma arvan, et tütart katsuks kõik, ema mitte nii innukalt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
06.10.2010 23:40:39
|
|
|
oleneb tütre vanusest kah
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
07.10.2010 00:42:50
|
|
|
Ah ärge hakake seda teemat siin lahkama.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
07.10.2010 01:00:10
|
|
|
Seda ema ja tütre teemat ei ole mõtet lahata jah. Siis võib asi käest ära minna.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko27
HV veteran

liitunud: 29.06.2002
|
07.10.2010 01:01:43
|
|
|
| Kui asi käest ära läheb siis on ema, naine, tütar.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
07.10.2010 10:37:25
|
|
|
Cooler Master HAF-X - housing with "Extreme Airflow"
HardTecs4U
 
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
14.10.2010 23:03:56
|
|
|
Tagumise ventika rest on jama , midu tundub norm kast olevat.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
15.10.2010 11:00:12
|
|
|
Minu meelest väga tagasihoidlik on ka suht bs. Tasakaal peab olema.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
15.10.2010 15:21:33
|
|
|
| Ma ei käiks küll sellise kasti eest 1000kr välja.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
15.10.2010 16:38:26
|
|
|
Peab tunnistama, et 1k.- eest ei võtaks mina ka seda. Ma paneks pappi juurde ja ostaks CM 690 II.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
15.10.2010 16:42:19
|
|
|
| AJ kirjutas: |
| Peab tunnistama, et 1k.- eest ei võtaks mina ka seda. Ma paneks pappi juurde ja ostaks CM 690 II. |
+1
Cooler Master on vähemalt üleni mustaks värvitud mida kahjuks ei saa öelda Revoltec'i kohta
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
16.10.2010 01:45:29
|
|
|
1K eest teeks ma iga kell ise Endal üks hea ideega kast joonestatud aga ei ole viitsimist valmis teha Muidu kõlbaks suht hästi masstoodanguna teha imo
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
16.10.2010 02:00:24
|
|
|
Ei ole väga kena kast... tagasihoidlik on OK aga see kast lihtsalt ei ole kena. Jahutusomadustest ei hakka rääkimagi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
18.10.2010 15:11:33
|
|
|
Colorful Announces Raynor Tower ATX Mid-Tower Case
TechPowerUP
| tsitaat: |
Colorful, known most for its high-end graphics cards, forayed into cases, announcing its first case for the western markets. The Raynor Tower from Colorful is an ATX mid-tower, that is uses the shark-fin styling the company has been toying with on its recently-announced graphics cards. It measures 190 x 490 x 510 mm, weighing up to 8 kg, making use of SECC steel for most of its body, side panels, perforated front intakes and drive-bay covers, while giving it a dash of plastic. Colorful claims to have tested over 100 different graphics cards to fit, it assures that long cards such as GeForce GTX 480 and Radeon HD 5970 will fit well.
Internally, the case is completely black, including the tool-free drive retention knobs and the perforated expansion slot covers. There's an opening behind the CPU socket area to help you handle coolers with back-plates better, and all the holes you'll need for cable-management. Ventilation includes one 120 mm fan pre-fitted on the front-intake, there's room for one 120 mm rear fan, two 140 mm fans on the top, and two 140 mm fans on the side panel. The controls and front-panel are located on the top. Colorful is pricing its Raynor Tower at around US $60.
    |
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
19.10.2010 10:26:39
|
|
|
Lian Li PC-X900 Case Review
Hardware Secrets
   
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
24.10.2010 19:49:44
|
|
|
| Päris ilus aga selle keissi hind on ilmselt sama või rohkem kui obsidiani oma.Ei saa oma rahakotist sellist asja lubada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.10.2010 20:42:10
|
|
|
Krt esimene aknaga aretis mille ehk isegi võtaks ligi
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
24.10.2010 21:28:03
|
|
|
Lian Li PC-8FI Case Review
Hardware Secrets
      
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
25.10.2010 15:01:36
|
|
|
Soovitage keegi head kasti. Tingimused oleks põhiliselt hea õhuvool ja lai kast.
#Ees ja taga vähemalt 120mm vent. Katusel prose peale puhuv vent. Külje peal videole puhuv vent.
#Toide all
#Peaks mahutama suure prose jautuse (näiteks scythe mugen 2, mis on 16 cm kõrge emaplaadist)
#Videokaardi jaoks vähemalt 28 cm ruumi.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
25.10.2010 15:03:48
|
|
|
redemption Ülevalt puhub vent ikka õhku välja?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
25.10.2010 15:22:03
|
|
|
| redemption kirjutas: |
Soovitage keegi head kasti. Tingimused oleks põhiliselt hea õhuvool ja lai kast.
#Ees ja taga vähemalt 120mm vent. Katusel prose peale puhuv vent. Külje peal videole puhuv vent.
#Toide all
#Peaks mahutama suure prose jautuse (näiteks scythe mugen 2, mis on 16 cm kõrge emaplaadist)
#Videokaardi jaoks vähemalt 28 cm ruumi. |
Ülemine ja tagumine vent puhuvad ikka välja, et tekitada õhuringlust, külm õhk eest/alt sisse, soe tagant/pealt välja.
Pea kõikidesse kastidesse peaks 16cm jahuti ära mahtuma, endal oli ka Foxconn TSAA725 sees 16cm Xigmatek, heatpipe otsad olid küll vastu küljeplekki, aga praeguses CM Storm Scout jääb paar cm ruumi kaane vahele.
Endal oli veel nõudmiseks see, et võimalikult lihtsalt saaks kõik sissevõtud filtritega kaetud, et tolmu ei ahmiks nii palju.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
25.10.2010 16:11:23
|
|
|
Ma mõtlesin, et ülevalt puhuks suure jahutuse radikale peale aga samas vb saab jah parema tulemuse eest ja alt sisse puhudes ning tagant ja ülevalt välja.
Kui CM 690 II ja Scouti hinnaklassi, siis miks mitte juba juurde panna ja HAF 922 võtta?
Mingeid soovitusi alla 1000. Kas selline korpus nagu CM gladiator 600 on asjalik?
Selles suhtes, et kui kallimad korpused hoiavad üldtempi ikka 10 kraadi jagu madalam kui alla 1000 maksvad siis oleks küll asja väärt aga kui vahet sisse ei tule siis pole mõtet rohkem raha magama panna.
Välimus pole eriti oluline. Peaasi, et saavutaks madalaid temperatuure.
EDIT:
CM 690 II Tundus ühe ülevaate põhjal täitsa asjalik. Sai poole kettaboksi eemaldada, et suuremaid kaarte mahutada või paremat õhuvoolu.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
25.10.2010 16:13:15
|
|
|
| redemption kirjutas: |
Ma mõtlesin, et ülevalt puhuks suure jahutuse radikale peale aga samas vb saab jah parema tulemuse eest ja alt sisse puhudes ning tagant ja ülevalt välja.
Kui CM 690 II ja Scouti hinnaklassi, siis miks mitte juba juurde panna ja HAF 922 võtta?
Mingeid soovitusi alla 1000. Kas selline korpus nagu CM gladiator 600 on asjalik?
Selles suhtes, et kui kallimad korpused hoiavad üldtempi ikka 10 kraadi jagu madalam kui alla 1000 maksvad siis oleks küll asja väärt aga kui vahet sisse ei tule siis pole mõtet rohkem raha magama panna.
Välimus pole eriti oluline. Peaasi, et saavutaks madalaid temperatuure. |
No mul oli küll progressi näha, kui vahetasin vana korpuse (ees 120mm, taga 120mm, toiteplokk üleval) Storm Scouti vastu (ees 140mm, üleval 140mm, taga 120mm, küljepeal 120mm, toide all), prose load temp langes 60-lt 50-le ja videokaart on vaiksem, kuna saab paremini õhku, video temp oli enne ja on praegu loadis 75 ringis. Muidugi video on mul ka 4870X2, mis ei ole just jahedamate killast. Idle vendikohin on natuke suurenenud, aga ikkagi vaiksem enamus kastidest.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
25.10.2010 16:23:17
|
|
|
Kumba siis eelistada. Kas Scouti või CM 690 II? Mis on nende eelised ja puudused? Kuidas kaablimajandus on seal sees organiseeritud? Palju kaableid rikuvad õhuvoolu. Kuna mul on modulaarne toide siis on ainult vajalikud kaablid küljes aga hea kui saaks needki ära peita.
Kuna sellel CM gladiator 600-l ka palju vente, siis kuidas sellel on lood, jahutusega ja kaablimajandusega.
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.10.2010 18:55:11
|
|
|
Oman Scouti ja ütleks, et sellel kaablimajandus on suht ok. Aga siiski mitte nii hea kui 690 seda tundub olevat.
Scout´il taga suht vähe ruumi ja usun, et sul võib ülearuste kaablite peitmisega probleeme tekkida.
Ma valiks igaljuhul CM 690 II
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
25.10.2010 19:17:14
|
|
|
Lian Li Pitstop T1 Mini-ITX Spider Test Bench Review
Overclockers Club
 
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.10.2010 19:23:22
|
|
|
redemption, võta siis juba HAF 922. Vähemalt mina teeks nii sinuasemel.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
25.10.2010 20:05:29
|
|
|
Ma tõenäoliselt lähen Cm 690 II peale. Aga kuna korpuses on olemas esimene 120mm ja tagumine 140mm ning katusel 140mm ventilaator. Kuhu võiks lisaks ventilaatori osta, et sissevõetavat õhku rohkem saaks?
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
25.10.2010 20:37:07
|
|
|
Äkki sinna kuhu panna saab ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
25.10.2010 20:43:51
|
|
|
Naljahammas. Põhja saab panna 2 120mm, siis lakke ühe 120 mm ja küljele 2 120mm. 5 lisaventilaatorit ma küll nüüd ostma ei hakka:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
25.10.2010 21:15:29
|
|
|
| Pane alla üks siis lakke kindlasti ja pane küljele kahh.Muidugi kui ei siis jäta lae oma ära aga see sinu enda otsustada kas sul tuleb cf on sul suur psu või on sul cpu üleklokkatud see kõik oleneb setupist.Kõiki ei ole loogish mõtet panna kui vaja ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
25.10.2010 22:06:33
|
|
|
| redemption kirjutas: |
| Ma tõenäoliselt lähen Cm 690 II peale. Aga kuna korpuses on olemas esimene 120mm ja tagumine 140mm ning katusel 140mm ventilaator. Kuhu võiks lisaks ventilaatori osta, et sissevõetavat õhku rohkem saaks? |
HAF 922 jahutusomaduste poolest tiba parem.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|