Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 21:17:28 vasta tsitaadiga

flatout,

kergelt vale teem või mis? icon_biggrin.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 21:19:17 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
flatout,

kergelt vale teem või mis? icon_biggrin.gif icon_razz.gif

reede õhtu, tuleb aru saada icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurattoShutsuryoku
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 01.10.2010 21:30:31 vasta tsitaadiga

tabid sassis, keegi võiks eemaldada postid icon_redface.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2010 22:55:00 vasta tsitaadiga

flatout,

tegijatel ikka juhtub! icon_wink.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 03:26:47 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No ma ei tea,ise eelmisel korpusel 2x aastas puhastasin,nüüd filtritega ja mingi 2 kuu tagant õrnalt koguneb filtrile hall kiht peale,mille tolmuimejaga ära tõmban. Mingi mõne nädalaga ära tolmates peab suht kuskil pööningul elama vms icon_lol.gif

No mul küll nii et ime palju tahad seda tolmu aga mingi hetk läheb ikka masin tolmuseks, või no filtrid, masin seest mitte niiväga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 02.10.2010 09:52:16 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Murdock,

ta mõtles pigem, et Lian Li on mõttetu - mitte modikomp icon_exclaim.gif

tundub, et ise isaanud hästi eesti keelest aru icon_razz.gif

Sry, reede õhtu oli ja 6x beer_yum.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.10.2010 22:23:37 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
metallika kirjutas:
Murdock,

ta mõtles pigem, et Lian Li on mõttetu - mitte modikomp icon_exclaim.gif

tundub, et ise isaanud hästi eesti keelest aru icon_razz.gif

Sry, reede õhtu oli ja 6x beer_yum.gif icon_wink.gif


njaa ... mullegi mõjus..... beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 12:34:02 vasta tsitaadiga

Kust seda Fractal Design Define R2'te leida võiks? Lugesin Digist selle kohta ja tundis väga hea. Endal on praegu Xigmatek Asgard Midi Tower Black viie kõvakettaga. Aga videokaart blokeerib 1 (või 2, täpselt ei mäleta) auku ära ja oleks vaja üks kõvaketas juurde muretseda. Sellel teisel on 8 ja tunduvad olevat palju paremingi paigutatud. Digis öeldi ka, et hind on täiesti korralik. Ma ei ole Eestis kohta, kus seda müüakse...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 12:40:57 vasta tsitaadiga

janek5, miks lian li mõttetu on?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 03.10.2010 13:14:45 GMC H-80 vasta tsitaadiga

Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.10.2010 15:52:04 Re: GMC H-80 vasta tsitaadiga

Drover kirjutas:
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ???

tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2010 17:29:40 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kust seda Fractal Design Define R2'te leida võiks? Lugesin Digist selle kohta ja tundis väga hea. Endal on praegu Xigmatek Asgard Midi Tower Black viie kõvakettaga. Aga videokaart blokeerib 1 (või 2, täpselt ei mäleta) auku ära ja oleks vaja üks kõvaketas juurde muretseda. Sellel teisel on 8 ja tunduvad olevat palju paremingi paigutatud. Digis öeldi ka, et hind on täiesti korralik. Ma ei ole Eestis kohta, kus seda müüakse...


Hei.Eestist ei saagi.Kõige odavamalt saab meie põhjanaabritelt siit.Saatmine kah väga kallis pole. http://www.jimmspc-store.fi/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 03.10.2010 17:39:31 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
janek5, miks lian li mõttetu on?
o

oleks välimust siis hakkaks meeldima icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.10.2010 13:27:10 Re: GMC H-80 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Drover kirjutas:
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ???

tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda.

+1
Täiesti nõus.

E.
Scythe Announces the Gekkou and Gekkou Silent Series Cases
techPowerUp


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drover
HV vaatleja
Drover

liitunud: 03.03.2006




sõnum 06.10.2010 16:53:57 Re: GMC H-80 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Drover kirjutas:
Mida GMC korpustest arvate ?
nt. see , on keegi kuskil eestis ka seda müügil näinud ???

tundub suht hea, aga välimuse kohta pole midagi head öelda.


trr. mulle just välimus imponeeribki icon_wink.gif ... veits majakas on ... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 06.10.2010 21:03:00 vasta tsitaadiga

Drover, kui sulle ...majakad meeldivad, siis võta ligi. icon_wink.gif
Ehituse poolest on kast korralik ja välimus on maitse asi. Ühele meeldib ema teisele tütar. icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 23:02:12 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et tütart katsuks kõik, ema mitte nii innukalt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 23:40:39 vasta tsitaadiga

oleneb tütre vanusest kah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 00:42:50 vasta tsitaadiga

Ah ärge hakake seda teemat siin lahkama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.10.2010 01:00:10 vasta tsitaadiga

Seda ema ja tütre teemat ei ole mõtet lahata jah. Siis võib asi käest ära minna. icon_lol.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 01:01:43 vasta tsitaadiga

Kui asi käest ära läheb siis on ema, naine, tütar.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 07.10.2010 10:37:25 vasta tsitaadiga

Cooler Master HAF-X - housing with "Extreme Airflow"
HardTecs4U


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 22:44:26 vasta tsitaadiga

Superkena korpus, selliseid tagasihoidlikke korpuseid võiks rohkem olla

http://www.modikomp.ee/korpused/RG021/

beer_yum.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.10.2010 23:03:56 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Superkena korpus, selliseid tagasihoidlikke korpuseid võiks rohkem olla

http://www.modikomp.ee/korpused/RG021/

beer_yum.gif icon_cool.gif

Tagumise ventika rest on jama thumbs_down.gif , midu tundub norm kast olevat. thumbs_up.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 15.10.2010 11:00:12 vasta tsitaadiga

Minu meelest väga tagasihoidlik on ka suht bs. Tasakaal peab olema.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 15:21:33 vasta tsitaadiga

Ma ei käiks küll sellise kasti eest 1000kr välja.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 15.10.2010 16:38:26 vasta tsitaadiga

Peab tunnistama, et 1k.- eest ei võtaks mina ka seda. Ma paneks pappi juurde ja ostaks CM 690 II.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2010 16:42:19 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Peab tunnistama, et 1k.- eest ei võtaks mina ka seda. Ma paneks pappi juurde ja ostaks CM 690 II.


+1

Cooler Master on vähemalt üleni mustaks värvitud thumbs_up.gif mida kahjuks ei saa öelda Revoltec'i kohta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 16.10.2010 01:45:29 vasta tsitaadiga

1K eest teeks ma iga kell ise icon_wink.gif Endal üks hea ideega kast joonestatud aga ei ole viitsimist valmis teha icon_redface.gif Muidu kõlbaks suht hästi masstoodanguna teha imo icon_smile.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 02:00:24 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Superkena korpus, selliseid tagasihoidlikke korpuseid võiks rohkem olla

http://www.modikomp.ee/korpused/RG021/

beer_yum.gif icon_cool.gif

Ei ole väga kena kast... tagasihoidlik on OK aga see kast lihtsalt ei ole kena. Jahutusomadustest ei hakka rääkimagi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 15:11:33 vasta tsitaadiga

Colorful Announces Raynor Tower ATX Mid-Tower Case
TechPowerUP
tsitaat:
Colorful, known most for its high-end graphics cards, forayed into cases, announcing its first case for the western markets. The Raynor Tower from Colorful is an ATX mid-tower, that is uses the shark-fin styling the company has been toying with on its recently-announced graphics cards. It measures 190 x 490 x 510 mm, weighing up to 8 kg, making use of SECC steel for most of its body, side panels, perforated front intakes and drive-bay covers, while giving it a dash of plastic. Colorful claims to have tested over 100 different graphics cards to fit, it assures that long cards such as GeForce GTX 480 and Radeon HD 5970 will fit well.

Internally, the case is completely black, including the tool-free drive retention knobs and the perforated expansion slot covers. There's an opening behind the CPU socket area to help you handle coolers with back-plates better, and all the holes you'll need for cable-management. Ventilation includes one 120 mm fan pre-fitted on the front-intake, there's room for one 120 mm rear fan, two 140 mm fans on the top, and two 140 mm fans on the side panel. The controls and front-panel are located on the top. Colorful is pricing its Raynor Tower at around US $60.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.10.2010 10:26:39 vasta tsitaadiga

Lian Li PC-X900 Case Review
Hardware Secrets


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 19:49:44 vasta tsitaadiga

Päris ilus aga selle keissi hind on ilmselt sama või rohkem kui obsidiani oma.Ei saa oma rahakotist sellist asja lubada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.10.2010 20:42:10 vasta tsitaadiga

Krt esimene aknaga aretis mille ehk isegi võtaks ligi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.10.2010 21:28:03 vasta tsitaadiga

Lian Li PC-8FI Case Review
Hardware Secrets


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 15:01:36 vasta tsitaadiga

Soovitage keegi head kasti. Tingimused oleks põhiliselt hea õhuvool ja lai kast.

#Ees ja taga vähemalt 120mm vent. Katusel prose peale puhuv vent. Külje peal videole puhuv vent.
#Toide all
#Peaks mahutama suure prose jautuse (näiteks scythe mugen 2, mis on 16 cm kõrge emaplaadist)
#Videokaardi jaoks vähemalt 28 cm ruumi.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 15:03:48 vasta tsitaadiga

redemption Ülevalt puhub vent ikka õhku välja? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.10.2010 15:09:36 vasta tsitaadiga

redemption, ma võtaks Cooler Master CM690 II
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 15:22:03 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
Soovitage keegi head kasti. Tingimused oleks põhiliselt hea õhuvool ja lai kast.

#Ees ja taga vähemalt 120mm vent. Katusel prose peale puhuv vent. Külje peal videole puhuv vent.
#Toide all
#Peaks mahutama suure prose jautuse (näiteks scythe mugen 2, mis on 16 cm kõrge emaplaadist)
#Videokaardi jaoks vähemalt 28 cm ruumi.


Ülemine ja tagumine vent puhuvad ikka välja, et tekitada õhuringlust, külm õhk eest/alt sisse, soe tagant/pealt välja.
Pea kõikidesse kastidesse peaks 16cm jahuti ära mahtuma, endal oli ka Foxconn TSAA725 sees 16cm Xigmatek, heatpipe otsad olid küll vastu küljeplekki, aga praeguses CM Storm Scout jääb paar cm ruumi kaane vahele.
Endal oli veel nõudmiseks see, et võimalikult lihtsalt saaks kõik sissevõtud filtritega kaetud, et tolmu ei ahmiks nii palju.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 16:11:23 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin, et ülevalt puhuks suure jahutuse radikale peale aga samas vb saab jah parema tulemuse eest ja alt sisse puhudes ning tagant ja ülevalt välja.

Kui CM 690 II ja Scouti hinnaklassi, siis miks mitte juba juurde panna ja HAF 922 võtta?

Mingeid soovitusi alla 1000. Kas selline korpus nagu CM gladiator 600 on asjalik?

Selles suhtes, et kui kallimad korpused hoiavad üldtempi ikka 10 kraadi jagu madalam kui alla 1000 maksvad siis oleks küll asja väärt aga kui vahet sisse ei tule siis pole mõtet rohkem raha magama panna.

Välimus pole eriti oluline. Peaasi, et saavutaks madalaid temperatuure.


EDIT:

CM 690 II Tundus ühe ülevaate põhjal täitsa asjalik. Sai poole kettaboksi eemaldada, et suuremaid kaarte mahutada või paremat õhuvoolu.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 16:13:15 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
Ma mõtlesin, et ülevalt puhuks suure jahutuse radikale peale aga samas vb saab jah parema tulemuse eest ja alt sisse puhudes ning tagant ja ülevalt välja.

Kui CM 690 II ja Scouti hinnaklassi, siis miks mitte juba juurde panna ja HAF 922 võtta?

Mingeid soovitusi alla 1000. Kas selline korpus nagu CM gladiator 600 on asjalik?

Selles suhtes, et kui kallimad korpused hoiavad üldtempi ikka 10 kraadi jagu madalam kui alla 1000 maksvad siis oleks küll asja väärt aga kui vahet sisse ei tule siis pole mõtet rohkem raha magama panna.

Välimus pole eriti oluline. Peaasi, et saavutaks madalaid temperatuure.


No mul oli küll progressi näha, kui vahetasin vana korpuse (ees 120mm, taga 120mm, toiteplokk üleval) Storm Scouti vastu (ees 140mm, üleval 140mm, taga 120mm, küljepeal 120mm, toide all), prose load temp langes 60-lt 50-le ja videokaart on vaiksem, kuna saab paremini õhku, video temp oli enne ja on praegu loadis 75 ringis. Muidugi video on mul ka 4870X2, mis ei ole just jahedamate killast. Idle vendikohin on natuke suurenenud, aga ikkagi vaiksem enamus kastidest.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 16:23:17 vasta tsitaadiga

Kumba siis eelistada. Kas Scouti või CM 690 II? Mis on nende eelised ja puudused? Kuidas kaablimajandus on seal sees organiseeritud? Palju kaableid rikuvad õhuvoolu. Kuna mul on modulaarne toide siis on ainult vajalikud kaablid küljes aga hea kui saaks needki ära peita.

Kuna sellel CM gladiator 600-l ka palju vente, siis kuidas sellel on lood, jahutusega ja kaablimajandusega.

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 18:55:11 vasta tsitaadiga

Oman Scouti ja ütleks, et sellel kaablimajandus on suht ok. Aga siiski mitte nii hea kui 690 seda tundub olevat.
Scout´il taga suht vähe ruumi ja usun, et sul võib ülearuste kaablite peitmisega probleeme tekkida.
Ma valiks igaljuhul CM 690 II
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.10.2010 19:17:14 vasta tsitaadiga

Lian Li Pitstop T1 Mini-ITX Spider Test Bench Review
Overclockers Club


_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 19:23:22 vasta tsitaadiga

redemption, võta siis juba HAF 922. Vähemalt mina teeks nii sinuasemel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 20:05:29 vasta tsitaadiga

Ma tõenäoliselt lähen Cm 690 II peale. Aga kuna korpuses on olemas esimene 120mm ja tagumine 140mm ning katusel 140mm ventilaator. Kuhu võiks lisaks ventilaatori osta, et sissevõetavat õhku rohkem saaks?
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 20:37:07 vasta tsitaadiga

Äkki sinna kuhu panna saab icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 20:43:51 vasta tsitaadiga

Naljahammas. Põhja saab panna 2 120mm, siis lakke ühe 120 mm ja küljele 2 120mm. 5 lisaventilaatorit ma küll nüüd ostma ei hakka:D
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 21:15:29 vasta tsitaadiga

Pane alla üks siis lakke kindlasti ja pane küljele kahh.Muidugi kui ei siis jäta lae oma ära aga see sinu enda otsustada kas sul tuleb cf on sul suur psu või on sul cpu üleklokkatud see kõik oleneb setupist.Kõiki ei ole loogish mõtet panna kui vaja ei ole.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2010 22:06:33 vasta tsitaadiga

redemption kirjutas:
Ma tõenäoliselt lähen Cm 690 II peale. Aga kuna korpuses on olemas esimene 120mm ja tagumine 140mm ning katusel 140mm ventilaator. Kuhu võiks lisaks ventilaatori osta, et sissevõetavat õhku rohkem saaks?

HAF 922 jahutusomaduste poolest tiba parem. icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.