Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.09.2010 18:38:47 vasta tsitaadiga

Ma ei loginud 4 päeva sisse 600 kulda tuli kontole nagu naksti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 27.09.2010 19:16:40 vasta tsitaadiga

Tegin Windowsile puhta installi ja hetkel tirib clientit ametlikult lehelt torrentiga 7MB/s icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 10:22:06 vasta tsitaadiga

Vahetasin oma kulla creditiks kuna lootsin et saan uue tanki, aga millegipärast ei saa purchase klikkida icon_cry.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DelMar
HV vaatleja

liitunud: 29.12.2007




sõnum 28.09.2010 10:35:11 vasta tsitaadiga

Tank ikka reasearchitud on?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 11:18:08 vasta tsitaadiga

Ei olnud jah, nüüd sain teada alles et peab ennem seda tegema beer_yum.gif

-edit- kuidas sihtimine käib, kas kaugema targeti puhul peab veits ülespoole toru tõstma?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 28.09.2010 11:24:19 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Ei olnud jah, nüüd sain teada alles et peab ennem seda tegema beer_yum.gif

-edit- kuidas sihtimine käib, kas kaugema targeti puhul peab veits ülespoole toru tõstma?


Paremklikk targeti peal aktiveerib autoaim`i. See ei ole 100% täpne küll aga annab aimu kuidas sihtima peaks...alguses kasutasin palju aga nüüd enamasti ikkagi tundejärgi.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 11:40:37 vasta tsitaadiga

mis KV-3 st arvate,on mõtet võtta?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 28.09.2010 11:48:47 vasta tsitaadiga

Kauguse pärast ei pea muretsema muus osas kui et laskemoona sihtmärgini jõudmine võtab aega. Toru keerab end õigesse asukohta vastavalt sellele, kuhu ise sihid ja mis ette jääb ehk et kaugust sihtmärgini kompenseerib su sihtija ise.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 12:00:57 vasta tsitaadiga

mul hetkel 2 võimalust mida võtta KV-3 ja KV-1S, kumba soovitate icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 28.09.2010 12:34:11 vasta tsitaadiga

Mmm... SU-8.... oneshotib KV-3'e icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 12:58:29 vasta tsitaadiga

SU-8 pmst oneshotib mõlemad, nagu ka kõik mis sellest ülespoole jääb ja ka loomulikult Hummel icon_razz.gif
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 13:58:32 vasta tsitaadiga

mida SU-8 ja Hummel siis ei oneshoti?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 28.09.2010 14:42:15 vasta tsitaadiga

Vastase scouti, sest kurat ei jõua nii kiiresti toru keerata icon_mad.gif
_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 15:14:21 vasta tsitaadiga

olen sunnitud ennast korrigeerima, SU-8 ja sellest ülespoole jäävad artyd oneshotivad pmst nii KV-3 kui ka KV-1S kuigi jah on nähtud ka juhtumit kus SU-8 oneshotib IS-4 (läks põlema ja kärssasa maani maha)
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.09.2010 17:56:01 vasta tsitaadiga

SU14 võttis mu tigeri sõidu ajal ühe laksuga maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 18:01:22 vasta tsitaadiga

Ja Su-5 oneshotib kõike lahjemat kui KV ja Panzer IV. Seda siis 152mm toruga.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 28.09.2010 22:16:54 vasta tsitaadiga

E2692F5522-8B224CF2D9-A02EA48CA2-O71642
peaks olema töötav kood. Võtke kes tahab
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 29.09.2010 07:56:13 vasta tsitaadiga

Scuall kirjutas:
E2692F5522-8B224CF2D9-A02EA48CA2-O71642
peaks olema töötav kood. Võtke kes tahab


Aitäh!
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 10:12:02 vasta tsitaadiga

Laggereid on kole palju, telepordivad mööda mapi ringi ja pihta ei saa neile thumbs_down.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 29.09.2010 11:48:53 vasta tsitaadiga

ootame reliisi euroserveritega icon_smile.gif
avastasin et lagiga on autoaim abiks. ise jah pihta ei saa aga server teeb ikka õiged arvutused icon_razz.gif
saab harva pihta aga parem variant kui mitte kunagi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 29.09.2010 18:12:08 vasta tsitaadiga

kellelgi vaba koodi oleks anda?

Ette tänades!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.09.2010 18:24:00 vasta tsitaadiga

19BD88A54F-956DCCB37F-C6F5B28EAC-D57057
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 19:50:57 vasta tsitaadiga

Kas on mõtet osta 100% crew kulla eest, või oodata kuni tuleb parim tank ja siis alles?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 22:18:33 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Kas on mõtet osta 100% crew kulla eest, või oodata kuni tuleb parim tank ja siis alles?

Kui on low tier tank, siis pole eriti mõtet. Kui on vaja juba koguda rohkem kui 40k exp siis võib võtta
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 30.09.2010 11:09:41 vasta tsitaadiga

Suurema tieri tankiga tuleb see protsent kiiremini tänu suurenenud expi sissetulekule. Ise üle teise taseme ei osta.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 12:44:49 vasta tsitaadiga

Fukiku kirjutas:
Sai ka see mänguke endale tõmmatud ja kokku umbes kolm lahingut ringi veeretud alustuseks. Küsimus ise aga selline, et kas selle mängu kohta kuskil mingit wiki't vms. normaalset kohta on, kust mingit infot saada? In-game help'i nagu väga pole ja ametlikult lehelt ka suurt miskit esimese pilguga silma ei jäänud.

http://kiawot.wikispaces.com/ siit midagi leiab ikka
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 02.10.2010 09:56:28 vasta tsitaadiga

Kellelgi võtit pole jagada? icon_razz.gif
EDIT: Olemas juba, pole enam vaja
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 14:19:44 vasta tsitaadiga

Uus kood betale, koos tasuta 'Valentine' tankiga:
3FC2D2C359-CAC9B476ED-497B226969-R11168
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 02.10.2010 14:31:31 vasta tsitaadiga

Võtmete küsimine vähemasti ajal kus neid saab ilma viiteajata mitmelt saidilt ei ole nagu eritimõtekas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 02.10.2010 14:46:42 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Võtmete küsimine vähemasti ajal kus neid saab ilma viiteajata mitmelt saidilt ei ole nagu eritimõtekas.

ää riidle icon_smile.gif.

Oskab keegi ehk öelda, kuidas saaks sõbraga koos madistama minna?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 02.10.2010 15:23:45 vasta tsitaadiga

Teed platoon´i.
Või ootad kunis õige mäng välja tuleb.
Kes tahab võtit. http://www.freemmogamer.com/2010/09/world-of-tanks-closed-beta-test-key.html
ei vaja regamist ega midagi. lihtsalt vajuta linki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 04.10.2010 23:31:18 vasta tsitaadiga

Huvitav räim tuli just välja - kui kohalik koolipoiste ISP teeb kiire katkestuse, siis enam mängu käima ei saa...ja annab suvalise errori, mitte et "pole netti" vms icon_neutral.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 07.10.2010 10:55:35 vasta tsitaadiga

krt, mul on juba kõik täpselt paigas mida ja kusmoodi ma teha tahan kui uuesti mäng lahti läheb.
beta võiks juba läbi saada icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 12:46:05 vasta tsitaadiga

Millal see kuradi release siis ometi tuleb? Neil saab aeg otsa - paari nädala pärast hakkab tulema AAA tiitleid nagu seeni peale vihma ja mingi tanki F2P MMO-lite ei koti kedagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 16.10.2010 14:02:51 vasta tsitaadiga

Novembris ehk tulevad alles Ameerika tankid.
Esmaspäev-teisipäev tuleb 0.5.5 patch, kus tuleb 2 kaarti lisaks.
Raha pärast nad väga muret ei tunne, sest venelased juba maksavad neile.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.10.2010 14:52:33 vasta tsitaadiga

Aga minu raha neid ei huvita? icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.10.2010 17:58:02 vasta tsitaadiga

Closed betale peaks vist public beta ka veel järgnema...?
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 17.10.2010 12:44:58 vasta tsitaadiga

Open beta jah, ja siis tuleb alles full. No aega on veel küll ja küll. See aasta me fulli küll ei näe vist.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.10.2010 17:55:27 vasta tsitaadiga

Midagi toimub launcheriga...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.10.2010 18:35:09 vasta tsitaadiga

http://www.gamebreaker.tv/game-breaker/blow-s-up-world-of-tanks-gdc-online/2010/10

Natuke infot tuleviku osas.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 12:56:37 vasta tsitaadiga

Kell 2 peaks olema uuesti mäng üleval. Seekord siis kahe uue kaardiga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online
sõnum 19.10.2010 14:40:29 vasta tsitaadiga

Vahelduva eduga on siiamaani veel vana versiooniga launcher rahule jäänud, hetkel ei suuda uuendada jällegi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 21.10.2010 20:20:56 vasta tsitaadiga

Pätsivad.

Üks minu jaoks oluline muudatus:
• KV - S-51 upgrade cost decreased from 144.730 to 127.320 experience. thumbs_up.gif
Samas ikkagi on maru pikalt vaja pelada, et selle kätte saaks puhtalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.10.2010 21:17:46 vasta tsitaadiga

Hakkas viimaks läbi loaderi uuendama...
Huvitav, et ma sain kodukalt ka 2 patchi peale lasta, kõigepaelt proovisin seda kõige viimast aga see ei sobinud ja pidin eelviimasest alustama. Kas siis loader ise ei oleks pidanud neid juba ammu-ammu tõmbama? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 21:31:47 vasta tsitaadiga

kui kiirelt tuleb? mul on siga aeglane, ilmselt venelaste tracker ülekoormatud rõvedalt...
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.10.2010 21:32:26 vasta tsitaadiga

16% venib tõesti jubedalt. Suurust pole ollagi - 50MB.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 21:34:40 vasta tsitaadiga

direct download lingilt tuleb 7,7 kilo sekis, hea vana modemi kiirus (isegi kiirem icon_smile.gif )
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 22:02:39 vasta tsitaadiga

Kui keegi saab kätte saidilt .torrent faili, uppige see palun kuhugi. Sait ise on minu jaoks täiesti maas ja ei pääse patchile ligi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 22:14:26 vasta tsitaadiga

proovi seda:
http://zzj.itf-inc.com/tanks/WoT_beta_0.5.5.1_eng_patch.exe
http://upload.gminyrp.pl/WoT_beta_0.5.5.1_eng_patch.exe
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 21.10.2010 22:19:38 vasta tsitaadiga

Lasin upload.ee`sse patchi rar failina üles:
http://www.upload.ee/files/875691/WoT_beta_0.5.5.1_eng_patch.rar.html
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.