praegune kellaaeg 21.06.2025 17:05:51
|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
autor |
|
recall
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
28.09.2010 22:02:03
Gateway probleem |
|
|
Vahetasin elukohta ning uues kohas on elioni ADSL netilahendus.
Varem oli võrgus üks arvuti läbi wifi. Enda arvuti ühendasin Linksey wifi ruuterist kaabliga.
Probleem siis selles et iga teatud ajatagant on gateway disconected. Paremal juhul jääb msn tööle kuid bowseris jms ei pääse lehtedele ligi. Teen ruuterile restardi siis jälle kõik toimib. Kuni mingi ajani mil jälle crashib.
Oskab keegi ehk aidata?
(ei tea kas valisin õige alafoorumi selle teema lahkamiseks kui ei siis vabandan)
Tändades,
Deivid
|
|
Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007

|
29.09.2010 18:14:43
|
|
|
See "teatud aeg " on iga kord sama pikk?
Ruuterit konfima pääsed?
Seal kusagil sätungites on parameeter nimega "DHCP lease time", või midagi sarnast.Sekundites.
Säti see pikemaks või pane masin hoopistükkis staatilise IP otsa.Selle pead valima väljaspool DHCP antavat vahemikku.
|
|
Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
tagasi üles |
|
 |
recall
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
29.09.2010 23:54:23
|
|
|
tcumen kirjutas: |
See "teatud aeg " on iga kord sama pikk?
Ruuterit konfima pääsed?
Seal kusagil sätungites on parameeter nimega "DHCP lease time", või midagi sarnast.Sekundites.
Säti see pikemaks või pane masin hoopistükkis staatilise IP otsa.Selle pead valima väljaspool DHCP antavat vahemikku. |
See väljaviskamis aeg tundub üsna suvaline olevat. Pigem Interneti kasutusest. Näiteks kui on MSN üksi sees on kõik hästi vahel ka siis kui üht leht sirvib aga nii kui paneb mitu lehte laadima, siis crashib.
Ruuterile ma ligi ei pääsend, leidsin küll mingid paroolid mis elioni teenindajad olid siia jätnud kuid ükski neist ei aidand.
Kui nüüd järele mõelda siis probleem ehk algaski siis kui kahele arvutile sattus sama ip aadress, siis sai commandis ipconfig /realease ja /renew tehtud.
Proovisin nüüd sunniviisilist ip'd ka kuid see ei lahendanud probleemi, küll aga ip'd vahetades laseb ta mul jälle natukene aega webi kasutada.
Tegelikult saaks ma ka uuema ruuter'i (mudelit ei tea aga see mis elion paketivahetusel kaasa annab), eitea kas ruuteri vahetusega saaks ma probleemist lahti, või siis vähemalt pääseksin ruuterile ligi? või jäävad seda vahetades vanad paroolid kehtima?
|
|
Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
tagasi üles |
|
 |
napasaran
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2004
|
30.09.2010 17:09:31
|
|
|
Uue ruuteriga uued paroolid ikka.
|
|
Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
tagasi üles |
|
 |
|
lisa lemmikuks |
|
|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
|
|
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
|