|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
24.09.2010 20:35:46
|
|
|
Tegin endale kasutaja Battle. neti. Ilmselt teen Outlandi oma esimese karakteri ja Paladini. Sellega kerge mängida nagu aru olen saanud.
Keegi mingit head informatsiooni saab jagada kuskilt foorumist või midagi, et mis professioneid ja mis talent treed teha.
Mis lvl TBC's saab mounti osta juba?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
24.09.2010 20:41:00
|
|
|
Rando112, 20 pealt 60% mount, 40 pealt 100% mount.
Alustuseks õpi nuppe vajutama ja siis, kui veidi targem, vaata googelda näiteks elitistjerks paladin. Sealt saad kogu info selle klassi kohta.
abivalmis leht on veel wowwiki ja wowhead. thottbot kah.
Addons aitab curse.com client ja questimisel addon nimega questhelper.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
24.09.2010 21:50:39
|
|
|
Rando112, proffesionid võta mis täiendaks teineteist , nt mining ja JC - väga lihtne üles teha koos - või võta kaks gathereri kui craftima ei kavatse hakata - aga lõpptulemus on see,et crafterina teenid endgames tunduvalt rohkem kui gathererina ,kui grindima ei hakka.
TBC saad mounti lvl 60 175 % oli vist kui ei eksi
levelda kilbi ja nuiaga - ehk pala tank ja LFG system (al lvl 15) instant sisse ja tuleb kiire exp ja talutav gear koos rahaga.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
24.09.2010 21:58:04
|
|
|
Kas darksorrow realm'is on olemas HV oma guild - või siis mujal? Keegi siin veel darksorrow's mängib?
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
24.09.2010 22:10:06
|
|
|
| enamus eestlasi vist mängib Outlandis allit ja Al akiris Horde i
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
25.09.2010 04:03:27
|
|
|
| Kahtlen sügavalt, et "enamus" eestlasi nüüd nendes kahes guildis paikneb. Enamus on ikka igalpool laiali.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
25.09.2010 08:26:08
|
|
|
| Millises kahes gildis? Eelpool välja toodud siiski serverite nimed. Lag'Akir-is oli vähemalt 2 gildi horde poolel.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
25.09.2010 10:56:37
|
|
|
Ei ole tõesti kuulnud ühestki teisest suuremast eestalste kogukonnast. Aegajalt näed kuskil ühte või teist, kel sinimustvalge püha on, aga sellega ka kõik. Ise ei ole kummasgi serveris hetkel - arendan pigem rahvusvahelisi suhteid:)
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
25.09.2010 11:53:50
|
|
|
Siin teemas on korduvalt räägitud.
Suur Eesti gild asub Alakiris Horde poolel ja gildi nimi on Kalevlased. Gild on rohkem sotsiaalse suunitlusega ja sobib ka algajamale mängijale. Siiski on ka Kalevlastel raidimine suht korralik ja IC H25 raiditakse iganädalaselt. Gildis on koos altidega 441 liiget. Realm ränk 16. World ränk 4265. 10/12H bossu maas.
Eesti Alliance, suur gild asub Outlandis ja nende nimi on Hüljatud. Hüljatud on juba päris korralik raiding gild ja sinna minuteada algajad ei pääse. Ka hüljatud on suur gild. Armory annab koos altidega 440 liiget. Realm ränk 4. World ränk 595. 11/12H bossu maas, ehk siis ainult H Lich King on puudu.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.09.2010 11:54:26
|
|
|
| Rando112 kirjutas: |
| Ilmselt teen Outlandi oma esimese karakteri ja Paladini. Sellega kerge mängida nagu aru olen saanud. |
Sellised asjad muutuvad vastavalt tuule suunale. Palad olid OP wotlk alguses, praegu on suht keskpärased, cata betas on peale holy mõlemad teised treed suht katki
Muidu catast rääkides siis on saanud nüüd paar päeva sealseid heroicuid lammutatud ning pagana mõnus on. Nende viimase mõne päeva jooksul olen näinud kordades rohkem hullumeelseid trikke, mis on gruppe päästnud kui kogu wotlk jooksul kokku
Karta on küll, et blizz mõned asjad ära nerfib, siiani vajavad praktiliselt kõik bossid perfektset mängu, iga viga on wipe ning paljud bossid on tehtavad puhtalt ainult healeri ja tanki cooldowne chainides, kui juhtub olema healer kel pole cooldowne siis on suht nutune.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
25.09.2010 12:26:07
|
|
|
Vaatasin üht viimast videot, kus wipesite ikka mõnusalt. Täitsa lust oli vaadata kohe. Totalbiscuit ise ka muidugi suures õhinas kommenteerimas oli päris naljakas. Loodan, et vähemalt alguses liiga palju ei nerfita ja lastakse kogenud mängijatel natuke mõnuga pelada, enne kui nuubide jaoks kohandatakse.
Teil seal 5manis vist priest healer? Polegi tähele pannud, kes hiilis. Äkki viskad setupi siia. Tean, et sa ise SP ja Biscuit on fire specis maag.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
25.09.2010 13:15:51
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Teil seal 5manis vist priest healer? Polegi tähele pannud, kes hiilis. Äkki viskad setupi siia. Tean, et sa ise SP ja Biscuit on fire specis maag. |
Tolle wipevideo setup oli prot warr, holy pala, 2x fire mage ja mu spriest. Teistesse videotesse pole ma temaga viimasel ajal läinud. Ta küll üritab mind alati kaasa saada (mind control on rämedalt OP trashi peal) kuid enamasti istun paari sõbraga parasjagu mõnes teises heroicus kus viimane boss käsil ja "varsti" valmis saab, üldjuhul tähendab see umbes 30-60 minutit ja üsna mitut wipemist.
Rekord oli vist ~3.5h stonecore hc kus nelja bossi peale kokku oli suts üle 50 wipe. Otseselt päris katki polnud neist ükski ning mehaanika ei olnud raske aru saada, lihtsalt iga väike viga oli wipe ning grupp oli suht-koht väsinud juba. Ainus probleem oli teine boss kus draakon tegi suht suvalistel hetkedel 100k breathisid tankile mille üle elamiseks pidi ta kas konstantselt täis HP peal olema või cooldowni kasutama, paraku küll mingit cast time'i breathil polnud seega oli see suht õnne peale tehtud, kui mälu ei peta siis killi saime peale seda, kui tank kusagil 600k peal oneshotti sai, drake 100k hp pärast õhku tõusis ning peale ~200k hp'ga maandumist suutsime teda läbi häda kitemisega maha saada, vist oli maag ainus kes ellu jäi
Igatahes jah, eriti pugima ei kipuks neid kui cata live'i läheb. Üsna kindlasti ei tasu neisse oma nina pista kui kogu grupil pole seljas vähemalt crafted/5-man normal/honored-revered rep gear koos enchantidega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
25.09.2010 13:47:56
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Eesti Alliance, suur gild asub Outlandis ja nende nimi on Hüljatud. Hüljatud on juba päris korralik raiding gild ja sinna minuteada algajad ei pääse. Ka hüljatud on suur gild. Armory annab koos altidega 440 liiget. Realm ränk 4. World ränk 595. 11/12H bossu maas, ehk siis ainult H Lich King on puudu. |
Täpsustaks veel, et Hüljatute gildi saavad kõik sisse kes tahavad. Lihtsalt Memberid ei saa Core raididest osa võtta, aga alati võib osa võtta Hüljatute Alt/Member raididest, mis vahel toimuvad.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
26.09.2010 16:29:18
|
|
|
Kumb oleks PVP serveris mõttekam kas protection või damage paladin?
Veel ei tea kumb tree oleks mõttekas seega talent punktid on enamjaolt alles.
Visake pilt peale, varsti peaks instast uusi asju selga panema.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Outland&cn=Erektsioon
Mis on parim addon skill bariga? Tahaks kasutada ikka F1-F5-6 ka.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
26.09.2010 16:58:30
|
|
|
hetkel pole vahet tankid vabalt ka retina ära - madalamd instad . kui ainult mööda instasid leveldad,siis lase rahulikult protis edasi. kui questid ja muud sodi teed,siis ret ikka kasulikum.
-OT nimevalik on küll natuke niru (paladini kohta)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.09.2010 18:26:01
|
|
|
| olavip kirjutas: |
| kui questid ja muud sodi teed,siis ret ikka kasulikum. |
Ei ütleks tegelikult. Proti damage on suht koht asjalik kuid vastupidiselt retile võid sa korraga ette võtta 5+ vastast ning sealt max elude ja HPga välja tulla, rääkimata sellest kui lihtsad on grupiquestid
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
26.09.2010 19:04:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| olavip kirjutas: |
| kui questid ja muud sodi teed,siis ret ikka kasulikum. |
Ei ütleks tegelikult. Proti damage on suht koht asjalik kuid vastupidiselt retile võid sa korraga ette võtta 5+ vastast ning sealt max elude ja HPga välja tulla, rääkimata sellest kui lihtsad on grupiquestid  |
Nuh, oleneb. Minul oli retina questimine kindlasti kergem ja kiirem. prot on alates 3+ MELEE mobi hea, aga reeglina ei ole neid niipalju võtta. Ret on suht 24/7 tapamasin, kui võtad kuni 3tk ette. Prot peab tihti jooma.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.09.2010 19:44:39
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Prot peab tihti jooma. |
Sellist probleemi küll kordagi ei täheldanud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
26.09.2010 19:50:24
|
|
|
ret is lowlevel tanking spec... Seal of Command... on see mis teeb imet. "2 additional targets holy dmg" on see kuidas saab SM dungeonid lihtsalt läbi jooksta
viimati muutis indrek309 26.09.2010 19:52:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
26.09.2010 19:52:44
|
|
|
Ho Ho, isiklikult leveldasin põhiosa retris ja kui heilroomid seljas ,siis võid retrina ka sooloda gruppe (va northendis-seal pidin protti ümber keerama) aga jah vanas maailmas kus mobe just väga 5 kaupa peale ei jookse vaid vahel pead tikutulega kurinahku taga otsima ,siis vast prot ei tasu niiväga ära. paladin ei pea kunagi jooma kui ta combatist välja tuleb (kui õigesti spekkinud glyphinud oled )
võtaks siis nii äkki kokku ,et retriga on kiirem aga protiga on kindlam
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.09.2010 00:13:39
|
|
|
ega sisuliselt enne seda talenti, et divine plea refreshib melee löökidega, oli manaprobleem küll suht aktuaalne. eriti just varustusega kus enamust sissetulevast damaagist avoiditi/mitigeeriti.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.09.2010 00:18:22
|
|
|
Enne toda talentit andis sanctuary 2% max mana per avoided-blokitud hit seega ka siis polnud häda miskit
TBC oli muidugi teine lugu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
27.09.2010 01:54:08
|
|
|
ehh krt
viimati muutis indrek309 27.09.2010 09:34:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
27.09.2010 08:38:40
|
|
|
| Oskate soovitada head addonit kuhu saab palju spelle ära mahutada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.09.2010 09:32:28
|
|
|
| Rando112 kirjutas: |
| Oskate soovitada head addonit kuhu saab palju spelle ära mahutada. |
Pead siis silmas actionbaride paigustamist oma screenil? Siis vast oleks kõige kindlam soovitus Bartender.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.09.2010 10:14:41
|
|
|
Ho Ho, ma olen vanillast saati manginud paladini, tbcs ka aktiivselt tankinud, sa ei pea mulle oma klassi opetama ; )
manaprobleemide pohiaeg oli jah tbc paiku - kuid olenevalt grupist ja instast oli ka wotlkis probleeme.
hetkeseis on minevikuga võrreldes ikka väga roosiline. Kui saaks lõpuks ptri ka sisse siis prooviks revampid ka järgi.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
27.09.2010 11:04:09
|
|
|
painkillah, Betas on ret küll väga katki. Paar päris lõbusad videot on, kus OP hunter pet soolob ret paladini, nagu muuseas.
Hirmus naljakas oli, aga ei kutsu just paladini ise mängima hetkel.
Pole oma palaga miskit teinud alates ulduar 10 raidimisest, aga palad hetkel on jah ok. Iga spec töötab. Eks näis kas fixitakse kiiresti cata tulekuks veel midagi, sest videodest vaadates oli küll halenaljakas.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.09.2010 12:25:54
|
|
|
Õnneks hetkel mängin maagi juba. Nii, et suure tõonäosusega catasse ka sellega - fire on paljutõotav ja paladin ära tüüdanud niikuinii.
Samas healing revamp palale tundub toovat rohkem 'käed külge' mängustiili - ehk hoopis jätkan jällegi healimisega
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.09.2010 12:48:38
|
|
|
Üks vanillast saati holy palat mänginud tont kellega betas heroicuid teeme räägib et palad pole eales paremas seisus olnud kui praegu
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
27.09.2010 15:12:17
|
|
|
nagu ütlesin on ta holy ning talle vägagi meeldib praegune holy pala mängustiil. Väga mobiilne, kamaluga cooldowne ning erinevaid ja kasulikke spelle. Mana ei ole pooltki nii suur probleem nagu foorumites vingujad lasevad välja paista, lihtsalt tuleb natuke mõistusega võtta asja ning kõik on korras.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
27.09.2010 16:04:03
|
|
|
Selle järgi mis ma lugenud olen, peakski Holy olema tunduvalt parem. Mingi crit based rng kahe heali spamimine üle 4 aasta on tegelt ikka räige mindfuck küll.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando112
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2008
|
27.09.2010 22:59:00
|
|
|
Kustutasin ära kogemata ühe raamatu questist Tome of Divinity.
See on see redemption quest, pidi lvl 12 saama selle.
http://thottbot.com/q1642
Keegi oskab öelda kuidas questi uuesti teha või midagi?
Traineri käest ei saa, tal ei ole seda. Ironforges ja igal pool käinud kuskilt ei saa.
http://thottbot.com/q9600
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
28.09.2010 01:59:54
|
|
|
| kui dome siis kustuda quest ka ära - peaksid saama uuesti questi alustada/jätkata.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
28.09.2010 02:29:53
|
|
|
oi sunnik,
võtan oma varasema kriitika Azhara jne osas tagasi. Niipalju kui sain sõbrapool betat pelada on Cataclysm ikka ülikõva.. LK ületab juba eos minuarust atmosfäärilt. Archeology on ka mokkamööda kuigi olin alul suht skeptiline. 5mannidest eriti meeldib mulle Grim Batol ja siis se see veealune instance.. mingi merihobuquest peab olema et kiirelt veealla ujuda lolol. Njah. midagi pole öelda.. seekord küll kümnesse vist pannakse expansioniga.. Egiptuse teema on seekord väga osavalt samuti sisse võetud mu arust. AQ oli "midagi sinnakanti" aga see mis värk nüüd rauas hoopis põnevam mu arust. Vortex Pinnacle ka suht kikkäss.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
28.09.2010 12:48:57
|
|
|
Kuidas muidu prof. osadega on Expansionis ? Kas mõned elukutsed on järjekordselt nüri mõttetu grind millest kasu ei midagi - ning nagu alati Keemia, Juveelid ning Kirjutised on üle prahi ?
Näiteks... Kudumine ja sepistamine on viimased kaks korda olnud ikka täiesti CRAP - selleks ajaks kui sa oled prf. nii kõrgeks ajanud, et kannatab epickut teha ja oled suure surmaga need CD nõudvad vidinad ISE valmis suutnud teha on sul juba HC insta tropid nii kuramuse vänged, et selle elukutse saavutatuga võid lutsu visata.
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
28.09.2010 13:27:22
|
|
|
| sektor1 kirjutas: |
| Kuidas muidu prof. osadega on Expansionis ? Kas mõned elukutsed on järjekordselt nüri mõttetu grind millest kasu ei midagi - ning nagu alati Keemia, Juveelid ning Kirjutised on üle prahi ? |
Oleneb, kas sa pead silmas materiaalset või enda chari performance osa. Performance osas ei ole alchemy ega inscription kunagi wotlk jooksul eesotsas olnud, enginering + jc pigem. Tulles algse küsimuse juurde tagasi. Tundub, et enamus professioniltel peaks olema str, agi, int või stam bonus, mida ainult ise saab kasutada. Samas BS, JC ja Engy on valik suurem aga professionid ei ole veel eriti lihvi saanud. Ma arvan, et nendest kaks saab olema ka catas min/max jaoks wtg eriti specidele kellel mastery on parim stat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
28.09.2010 15:04:39
|
|
|
| sektor1 kirjutas: |
| Näiteks... Kudumine ja sepistamine on viimased kaks korda olnud ikka täiesti CRAP |
Naljakas, wotlk's olid mõlemad praktiliselt parimad võimalikud professionid. Engineering vast oli ainult suts parem kuna pakkus on-demand bursti
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miraakel
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2009
|
28.09.2010 18:10:48
|
|
|
Nendest parimatest professionitest on varemgi räägitud. Eks see oleneb ka sellest, mis classiga mängid.
Enda DK'le olen valinud Engi/JC koosluse. Varem oli engineeringu asemel BS, aga engineering on lihtsalt
liiga hea, eriti battlegroundides ja duellides.
OT: Kui keegi on huvitatud, siis vahetaksin enda teise accoundi (WotLK expansioniga, kaks chari: level 71
druid ja level 62 rogue) 2 kuu mänguaja vastu.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragner
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
29.09.2010 03:53:43
|
|
|
aga 1 on kindel.. kogu PVP teema on nii P****S kui võimalik hetkel wotlk's.. mida küll ette võetakse selles osas ootan vägagi huviga. Sest worgenite jne kohapealt läheb ju balance pilt ainult keerulisemaks develooperitele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
29.09.2010 07:03:21
|
|
|
Mis selles worgenis nii erilist siis on, et balance peaks katki minema?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
29.09.2010 09:20:33
|
|
|
gloom, see.
| tsitaat: |
Darkflight Racial
Instant 3 min cooldown
Activates your true form, increasing movement speed by 70% for 10 sec. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
29.09.2010 10:15:22
|
|
|
| gloom kirjutas: |
Mis selles worgenis nii erilist siis on, et balance peaks katki minema?  |
BG-d lähevad ka rohkem tasakaalust välja sest kõik tiinekad lähevad Twilighti vaimustuses worgeneid mängima
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.09.2010 10:51:35
|
|
|
PvP tehakse "korda" sellega, et rahval on jämedalt 3-4x rohkem HPd enam-vähem sama DPS ja HPS juures. Too sprint on suht tühine asi, läbi häda võrreldav saaparakettide ning druidi-roogi omadega. Mingit kardinaalset balanseerimise probleemi ma eslles küll ei näe.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.09.2010 11:34:49
|
|
|
| clearly sa hoho ei tea pvpst mitte midagi kui see worgeni racial sul tühine asi on
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.09.2010 11:59:29
|
|
|
Mu point oli selles, et 3min sprint ei ole midagi erilist kui seda on kasutanud vägagi paljud teised ja siiani pole erilisi probleeme tekitanud.
Kui paljudel on arenas engineering? Kui palju on feraleid-rooge? Kas tead, et nii holy kui retri palad saavad omale mini sprindi catas?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|