Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 24.09.2010 20:35:46 vasta tsitaadiga

Tegin endale kasutaja Battle. neti. Ilmselt teen Outlandi oma esimese karakteri ja Paladini. Sellega kerge mängida nagu aru olen saanud.
Keegi mingit head informatsiooni saab jagada kuskilt foorumist või midagi, et mis professioneid ja mis talent treed teha.
Mis lvl TBC's saab mounti osta juba?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 20:41:00 vasta tsitaadiga

Rando112, 20 pealt 60% mount, 40 pealt 100% mount.
Alustuseks õpi nuppe vajutama ja siis, kui veidi targem, vaata googelda näiteks elitistjerks paladin. Sealt saad kogu info selle klassi kohta.
abivalmis leht on veel wowwiki ja wowhead. thottbot kah.
Addons aitab curse.com client ja questimisel addon nimega questhelper.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 24.09.2010 21:50:39 vasta tsitaadiga

Rando112, proffesionid võta mis täiendaks teineteist , nt mining ja JC - väga lihtne üles teha koos - või võta kaks gathereri kui craftima ei kavatse hakata - aga lõpptulemus on see,et crafterina teenid endgames tunduvalt rohkem kui gathererina ,kui grindima ei hakka.
TBC saad mounti lvl 60 175 % oli vist kui ei eksi
levelda kilbi ja nuiaga - ehk pala tank ja LFG system (al lvl 15) instant sisse ja tuleb kiire exp ja talutav gear koos rahaga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 21:58:04 vasta tsitaadiga

Kas darksorrow realm'is on olemas HV oma guild - või siis mujal? Keegi siin veel darksorrow's mängib?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 24.09.2010 22:10:06 vasta tsitaadiga

enamus eestlasi vist mängib Outlandis allit ja Al akiris Horde i
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 25.09.2010 04:03:27 vasta tsitaadiga

Kahtlen sügavalt, et "enamus" eestlasi nüüd nendes kahes guildis paikneb. Enamus on ikka igalpool laiali.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 08:26:08 vasta tsitaadiga

Millises kahes gildis? Eelpool välja toodud siiski serverite nimed. Lag'Akir-is oli vähemalt 2 gildi horde poolel.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 25.09.2010 10:56:37 vasta tsitaadiga

Ei ole tõesti kuulnud ühestki teisest suuremast eestalste kogukonnast. Aegajalt näed kuskil ühte või teist, kel sinimustvalge püha on, aga sellega ka kõik. Ise ei ole kummasgi serveris hetkel - arendan pigem rahvusvahelisi suhteid:)
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 11:53:50 vasta tsitaadiga

Siin teemas on korduvalt räägitud.
Suur Eesti gild asub Alakiris Horde poolel ja gildi nimi on Kalevlased. Gild on rohkem sotsiaalse suunitlusega ja sobib ka algajamale mängijale. Siiski on ka Kalevlastel raidimine suht korralik ja IC H25 raiditakse iganädalaselt. Gildis on koos altidega 441 liiget. Realm ränk 16. World ränk 4265. 10/12H bossu maas.

Eesti Alliance, suur gild asub Outlandis ja nende nimi on Hüljatud. Hüljatud on juba päris korralik raiding gild ja sinna minuteada algajad ei pääse. Ka hüljatud on suur gild. Armory annab koos altidega 440 liiget. Realm ränk 4. World ränk 595. 11/12H bossu maas, ehk siis ainult H Lich King on puudu.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.09.2010 11:54:26 vasta tsitaadiga

Rando112 kirjutas:
Ilmselt teen Outlandi oma esimese karakteri ja Paladini. Sellega kerge mängida nagu aru olen saanud.
Sellised asjad muutuvad vastavalt tuule suunale. Palad olid OP wotlk alguses, praegu on suht keskpärased, cata betas on peale holy mõlemad teised treed suht katki


Muidu catast rääkides siis on saanud nüüd paar päeva sealseid heroicuid lammutatud ning pagana mõnus on. Nende viimase mõne päeva jooksul olen näinud kordades rohkem hullumeelseid trikke, mis on gruppe päästnud kui kogu wotlk jooksul kokku icon_biggrin.gif
Karta on küll, et blizz mõned asjad ära nerfib, siiani vajavad praktiliselt kõik bossid perfektset mängu, iga viga on wipe ning paljud bossid on tehtavad puhtalt ainult healeri ja tanki cooldowne chainides, kui juhtub olema healer kel pole cooldowne siis on suht nutune.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 12:26:07 vasta tsitaadiga

Vaatasin üht viimast videot, kus wipesite ikka mõnusalt. Täitsa lust oli vaadata kohe. Totalbiscuit ise ka muidugi suures õhinas kommenteerimas oli päris naljakas. Loodan, et vähemalt alguses liiga palju ei nerfita ja lastakse kogenud mängijatel natuke mõnuga pelada, enne kui nuubide jaoks kohandatakse.
Teil seal 5manis vist priest healer? Polegi tähele pannud, kes hiilis. Äkki viskad setupi siia. Tean, et sa ise SP ja Biscuit on fire specis maag.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 25.09.2010 13:15:51 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Teil seal 5manis vist priest healer? Polegi tähele pannud, kes hiilis. Äkki viskad setupi siia. Tean, et sa ise SP ja Biscuit on fire specis maag.
Tolle wipevideo setup oli prot warr, holy pala, 2x fire mage ja mu spriest. Teistesse videotesse pole ma temaga viimasel ajal läinud. Ta küll üritab mind alati kaasa saada (mind control on rämedalt OP trashi peal) kuid enamasti istun paari sõbraga parasjagu mõnes teises heroicus kus viimane boss käsil ja "varsti" valmis saab, üldjuhul tähendab see umbes 30-60 minutit ja üsna mitut wipemist.

Rekord oli vist ~3.5h stonecore hc kus nelja bossi peale kokku oli suts üle 50 wipe. Otseselt päris katki polnud neist ükski ning mehaanika ei olnud raske aru saada, lihtsalt iga väike viga oli wipe ning grupp oli suht-koht väsinud juba. Ainus probleem oli teine boss kus draakon tegi suht suvalistel hetkedel 100k breathisid tankile mille üle elamiseks pidi ta kas konstantselt täis HP peal olema või cooldowni kasutama, paraku küll mingit cast time'i breathil polnud seega oli see suht õnne peale tehtud, kui mälu ei peta siis killi saime peale seda, kui tank kusagil 600k peal oneshotti sai, drake 100k hp pärast õhku tõusis ning peale ~200k hp'ga maandumist suutsime teda läbi häda kitemisega maha saada, vist oli maag ainus kes ellu jäi icon_biggrin.gif


Igatahes jah, eriti pugima ei kipuks neid kui cata live'i läheb. Üsna kindlasti ei tasu neisse oma nina pista kui kogu grupil pole seljas vähemalt crafted/5-man normal/honored-revered rep gear koos enchantidega.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 13:25:11 vasta tsitaadiga

coolness icon_cool.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 13:47:56 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Eesti Alliance, suur gild asub Outlandis ja nende nimi on Hüljatud. Hüljatud on juba päris korralik raiding gild ja sinna minuteada algajad ei pääse. Ka hüljatud on suur gild. Armory annab koos altidega 440 liiget. Realm ränk 4. World ränk 595. 11/12H bossu maas, ehk siis ainult H Lich King on puudu.
Täpsustaks veel, et Hüljatute gildi saavad kõik sisse kes tahavad. Lihtsalt Memberid ei saa Core raididest osa võtta, aga alati võib osa võtta Hüljatute Alt/Member raididest, mis vahel toimuvad.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 14:00:00 vasta tsitaadiga

Lordlesta, thumbs_up.gif Ei teadnudki sellest. Olin kunagi (4+a tagasi) Hüljatutes ja siis olid veidi teised lood. Samas 400 memberit viitab sellele küll et võetakse kõiki icon_smile.gif
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 26.09.2010 16:29:18 vasta tsitaadiga

Kumb oleks PVP serveris mõttekam kas protection või damage paladin?
Veel ei tea kumb tree oleks mõttekas seega talent punktid on enamjaolt alles.
Visake pilt peale, varsti peaks instast uusi asju selga panema.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Outland&cn=Erektsioon
Mis on parim addon skill bariga? Tahaks kasutada ikka F1-F5-6 ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 26.09.2010 16:58:30 vasta tsitaadiga

hetkel pole vahet tankid vabalt ka retina ära - madalamd instad . kui ainult mööda instasid leveldad,siis lase rahulikult protis edasi. kui questid ja muud sodi teed,siis ret ikka kasulikum.

-OT nimevalik on küll natuke niru (paladini kohta) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.09.2010 18:26:01 vasta tsitaadiga

olavip kirjutas:
kui questid ja muud sodi teed,siis ret ikka kasulikum.
Ei ütleks tegelikult. Proti damage on suht koht asjalik kuid vastupidiselt retile võid sa korraga ette võtta 5+ vastast ning sealt max elude ja HPga välja tulla, rääkimata sellest kui lihtsad on grupiquestid icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 19:04:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
olavip kirjutas:
kui questid ja muud sodi teed,siis ret ikka kasulikum.
Ei ütleks tegelikult. Proti damage on suht koht asjalik kuid vastupidiselt retile võid sa korraga ette võtta 5+ vastast ning sealt max elude ja HPga välja tulla, rääkimata sellest kui lihtsad on grupiquestid icon_smile.gif


Nuh, oleneb. Minul oli retina questimine kindlasti kergem ja kiirem. prot on alates 3+ MELEE mobi hea, aga reeglina ei ole neid niipalju võtta. Ret on suht 24/7 tapamasin, kui võtad kuni 3tk ette. Prot peab tihti jooma.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.09.2010 19:44:39 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Prot peab tihti jooma.
Sellist probleemi küll kordagi ei täheldanud.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 26.09.2010 19:50:24 vasta tsitaadiga

ret is lowlevel tanking spec... Seal of Command... on see mis teeb imet. "2 additional targets holy dmg" on see kuidas saab SM dungeonid lihtsalt läbi jooksta

viimati muutis indrek309 26.09.2010 19:52:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 26.09.2010 19:52:44 vasta tsitaadiga

Ho Ho, isiklikult leveldasin põhiosa retris ja kui heilroomid seljas ,siis võid retrina ka sooloda gruppe (va northendis-seal pidin protti ümber keerama) aga jah vanas maailmas kus mobe just väga 5 kaupa peale ei jookse vaid vahel pead tikutulega kurinahku taga otsima ,siis vast prot ei tasu niiväga ära. paladin ei pea kunagi jooma kui ta combatist välja tuleb icon_smile.gif (kui õigesti spekkinud glyphinud oled icon_smile.gif)

võtaks siis nii äkki kokku ,et retriga on kiirem aga protiga on kindlam icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 19:56:42 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Prot peab tihti jooma.
Sellist probleemi küll kordagi ei täheldanud.


Eks, ma polnud vist kõige kompetentsem kah. Ma leveldasin TBC alguses. Siis pidi palju jooma. Oi, kui palju.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 00:13:39 vasta tsitaadiga

ega sisuliselt enne seda talenti, et divine plea refreshib melee löökidega, oli manaprobleem küll suht aktuaalne. eriti just varustusega kus enamust sissetulevast damaagist avoiditi/mitigeeriti.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.09.2010 00:18:22 vasta tsitaadiga

Enne toda talentit andis sanctuary 2% max mana per avoided-blokitud hit seega ka siis polnud häda miskit icon_wink.gif

TBC oli muidugi teine lugu

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 27.09.2010 01:54:08 vasta tsitaadiga

ehh krt

viimati muutis indrek309 27.09.2010 09:34:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 27.09.2010 08:38:40 vasta tsitaadiga

Oskate soovitada head addonit kuhu saab palju spelle ära mahutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.09.2010 09:32:28 vasta tsitaadiga

Rando112 kirjutas:
Oskate soovitada head addonit kuhu saab palju spelle ära mahutada.

Pead siis silmas actionbaride paigustamist oma screenil? Siis vast oleks kõige kindlam soovitus Bartender.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 10:14:41 vasta tsitaadiga

Ho Ho, ma olen vanillast saati manginud paladini, tbcs ka aktiivselt tankinud, sa ei pea mulle oma klassi opetama ; )
manaprobleemide pohiaeg oli jah tbc paiku - kuid olenevalt grupist ja instast oli ka wotlkis probleeme.
hetkeseis on minevikuga võrreldes ikka väga roosiline. Kui saaks lõpuks ptri ka sisse siis prooviks revampid ka järgi.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 11:04:09 vasta tsitaadiga

painkillah, Betas on ret küll väga katki. Paar päris lõbusad videot on, kus OP hunter pet soolob ret paladini, nagu muuseas. icon_lol.gif
Hirmus naljakas oli, aga ei kutsu just paladini ise mängima hetkel.
Pole oma palaga miskit teinud alates ulduar 10 raidimisest, aga palad hetkel on jah ok. Iga spec töötab. Eks näis kas fixitakse kiiresti cata tulekuks veel midagi, sest videodest vaadates oli küll halenaljakas.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 12:25:54 vasta tsitaadiga

Õnneks hetkel mängin maagi juba. Nii, et suure tõonäosusega catasse ka sellega - fire on paljutõotav ja paladin ära tüüdanud niikuinii.
Samas healing revamp palale tundub toovat rohkem 'käed külge' mängustiili - ehk hoopis jätkan jällegi healimisega

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.09.2010 12:48:38 vasta tsitaadiga

Üks vanillast saati holy palat mänginud tont kellega betas heroicuid teeme räägib et palad pole eales paremas seisus olnud kui praegu icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 14:34:59 vasta tsitaadiga

Ho Ho, räägi täpsemalt. Mis ta dps on ja või spec ta mängib.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 27.09.2010 15:12:17 vasta tsitaadiga

nagu ütlesin on ta holy ning talle vägagi meeldib praegune holy pala mängustiil. Väga mobiilne, kamaluga cooldowne ning erinevaid ja kasulikke spelle. Mana ei ole pooltki nii suur probleem nagu foorumites vingujad lasevad välja paista, lihtsalt tuleb natuke mõistusega võtta asja ning kõik on korras.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 16:04:03 vasta tsitaadiga

Selle järgi mis ma lugenud olen, peakski Holy olema tunduvalt parem. Mingi crit based rng kahe heali spamimine üle 4 aasta on tegelt ikka räige mindfuck küll.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando112
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2008




sõnum 27.09.2010 22:59:00 vasta tsitaadiga

Kustutasin ära kogemata ühe raamatu questist Tome of Divinity.
See on see redemption quest, pidi lvl 12 saama selle.
http://thottbot.com/q1642
Keegi oskab öelda kuidas questi uuesti teha või midagi?
Traineri käest ei saa, tal ei ole seda. Ironforges ja igal pool käinud kuskilt ei saa.
http://thottbot.com/q9600
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 28.09.2010 01:59:54 vasta tsitaadiga

kui dome siis kustuda quest ka ära - peaksid saama uuesti questi alustada/jätkata.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 02:29:53 vasta tsitaadiga

oi sunnik,

võtan oma varasema kriitika Azhara jne osas tagasi. Niipalju kui sain sõbrapool betat pelada on Cataclysm ikka ülikõva.. LK ületab juba eos minuarust atmosfäärilt. Archeology on ka mokkamööda kuigi olin alul suht skeptiline. 5mannidest eriti meeldib mulle Grim Batol ja siis se see veealune instance.. mingi merihobuquest peab olema et kiirelt veealla ujuda lolol. Njah. midagi pole öelda.. seekord küll kümnesse vist pannakse expansioniga.. Egiptuse teema on seekord väga osavalt samuti sisse võetud mu arust. AQ oli "midagi sinnakanti" aga see mis värk nüüd rauas hoopis põnevam mu arust. Vortex Pinnacle ka suht kikkäss.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 12:48:57 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu prof. osadega on Expansionis ? Kas mõned elukutsed on järjekordselt nüri mõttetu grind millest kasu ei midagi - ning nagu alati Keemia, Juveelid ning Kirjutised on üle prahi ?
Näiteks... Kudumine ja sepistamine on viimased kaks korda olnud ikka täiesti CRAP - selleks ajaks kui sa oled prf. nii kõrgeks ajanud, et kannatab epickut teha ja oled suure surmaga need CD nõudvad vidinad ISE valmis suutnud teha on sul juba HC insta tropid nii kuramuse vänged, et selle elukutse saavutatuga võid lutsu visata.

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 28.09.2010 13:27:22 vasta tsitaadiga

sektor1 kirjutas:
Kuidas muidu prof. osadega on Expansionis ? Kas mõned elukutsed on järjekordselt nüri mõttetu grind millest kasu ei midagi - ning nagu alati Keemia, Juveelid ning Kirjutised on üle prahi ?

Oleneb, kas sa pead silmas materiaalset või enda chari performance osa. Performance osas ei ole alchemy ega inscription kunagi wotlk jooksul eesotsas olnud, enginering + jc pigem. Tulles algse küsimuse juurde tagasi. Tundub, et enamus professioniltel peaks olema str, agi, int või stam bonus, mida ainult ise saab kasutada. Samas BS, JC ja Engy on valik suurem aga professionid ei ole veel eriti lihvi saanud. Ma arvan, et nendest kaks saab olema ka catas min/max jaoks wtg eriti specidele kellel mastery on parim stat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 13:59:43 vasta tsitaadiga

Leidsin sellise huvitava lehe...

Ehk, Cataclysm Professions Preview:
http://www.wow-professions.com/wowguides/wow_jewelcrafting_leveling_guide.html

Enchanteri all seisab:
An enchanter vanity pet is being added.

Ei tea mis loom see küll on icon_biggrin.gif
Lihtsalt töllerdab kaasas või annab mingit boonust kah ?

Ok... sain juba vastused
http://warcraftpets.com/news/

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 28.09.2010 15:04:39 vasta tsitaadiga

sektor1 kirjutas:
Näiteks... Kudumine ja sepistamine on viimased kaks korda olnud ikka täiesti CRAP
Naljakas, wotlk's olid mõlemad praktiliselt parimad võimalikud professionid. Engineering vast oli ainult suts parem kuna pakkus on-demand bursti
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miraakel
HV vaatleja
Miraakel

liitunud: 07.10.2009




sõnum 28.09.2010 18:10:48 vasta tsitaadiga

Nendest parimatest professionitest on varemgi räägitud. Eks see oleneb ka sellest, mis classiga mängid.
Enda DK'le olen valinud Engi/JC koosluse. Varem oli engineeringu asemel BS, aga engineering on lihtsalt
liiga hea, eriti battlegroundides ja duellides. icon_razz1.gif

OT: Kui keegi on huvitatud, siis vahetaksin enda teise accoundi (WotLK expansioniga, kaks chari: level 71
druid ja level 62 rogue) 2 kuu mänguaja vastu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragner
HV kasutaja
ragner

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 03:53:43 vasta tsitaadiga

aga 1 on kindel.. kogu PVP teema on nii P****S kui võimalik hetkel wotlk's.. mida küll ette võetakse selles osas ootan vägagi huviga. Sest worgenite jne kohapealt läheb ju balance pilt ainult keerulisemaks develooperitele icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 29.09.2010 07:03:21 vasta tsitaadiga

Mis selles worgenis nii erilist siis on, et balance peaks katki minema? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 09:20:33 vasta tsitaadiga

gloom, see.
tsitaat:
Darkflight Racial
Instant 3 min cooldown

Activates your true form, increasing movement speed by 70% for 10 sec.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 29.09.2010 10:15:22 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
Mis selles worgenis nii erilist siis on, et balance peaks katki minema? icon_rolleyes.gif

BG-d lähevad ka rohkem tasakaalust välja sest kõik tiinekad lähevad Twilighti vaimustuses worgeneid mängima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.09.2010 10:51:35 vasta tsitaadiga

PvP tehakse "korda" sellega, et rahval on jämedalt 3-4x rohkem HPd enam-vähem sama DPS ja HPS juures. Too sprint on suht tühine asi, läbi häda võrreldav saaparakettide ning druidi-roogi omadega. Mingit kardinaalset balanseerimise probleemi ma eslles küll ei näe.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2010 11:34:49 vasta tsitaadiga

clearly sa hoho ei tea pvpst mitte midagi kui see worgeni racial sul tühine asi on
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.09.2010 11:59:29 vasta tsitaadiga

Mu point oli selles, et 3min sprint ei ole midagi erilist kui seda on kasutanud vägagi paljud teised ja siiani pole erilisi probleeme tekitanud.

Kui paljudel on arenas engineering? Kui palju on feraleid-rooge? Kas tead, et nii holy kui retri palad saavad omale mini sprindi catas?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.