Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 2: Among Thieves märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.02.2010 16:28:17 vasta tsitaadiga

See on jah rõve, et viskab siis võrgust välja, kui keegi lahkub. Sai proovitud sellist mängu nagu "army of2" uus osa ja seal ka selline teema, et üks võib lolli mängida, teised peavad ootama ja kui see üks lahkub üldse, siis mäng läbi.Ega ka seal vist pole miskit paremat võimalust icon_confused.gif Sorry läks natuke teemast välja!
Aga ikka sooviks teada, mitu episoodi sellel mängul on icon_biggrin.gif

PS. "kannudega dlc" ???
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 16:56:29 vasta tsitaadiga

kannud = trophies
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imbchill
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2010 20:14:57 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
imbchill kirjutas:
Keegi multiplayerit ka madistab? Mida arvate 1.05 patchist?


avastasin just enda jaoks selle mängu MP. Mängisin paar ööd COOP'i ja päris mõnus oli kui team vähegi asjalik oli. Match make'ing vms bullshit ainult ei istu. Võiks olla ikka serverite list kus näed mis tasemega mängitakse, kes mängib etc chattid kohvid särgid värgid.

Pätsist ei oska midagi arvata... tahavad pappi saada kui soov on paar'i teist mapi taguda. Või tehti mingi suurem muudatus mille üle võiks arutada ?


Räägin tasuta patchist. Seal jah suurem muudatus sees. Teema muidugi puudutab onlines 5 vs. 5 teami mänge. Ise olen ainult ühe korra co-opi proovinud. Multiplayerist suht sõltuvuses, parim multiplayer pärast COD MW esimest.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 00:35:26 vasta tsitaadiga

mis seal siis muudeti ? ise alles alustasin mängimist võrgus ja nagu ei saa muffugu aru. Sihtimine ainult natuke raske nende kangidega muud midagi. Aga parem kui enamus mängudes.

kellelgi sama kogemus et seal "varjupaiga" co op'is saab alati surma torni ronides nende armor pumbakate poolt. nad vist spawnivad seal lõpmatuseni. Nagu 1 laks ja kutu... iga kord juba saab seal suht tappa kogu team. Müstika et üheski teises kohas ei mäletaks et 1 hit = kill oleks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2010 15:49:58 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5493364/uncharted-2s-art-book-is-something-else
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 13:32:53 vasta tsitaadiga

paljud veel onlines mängivad? võiks DLC "Rapid Fire" trophy ära teha, suhteliselt võimatu on seda tavamängus saada 7 korda...

viimati muutis aise 25.03.2010 12:30:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 14:18:46 vasta tsitaadiga

ise vahest mängin aga seda DLC ei oma... icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smola
Kreisi kasutaja
smola

liitunud: 15.12.2004




sõnum 23.03.2010 22:37:42 vasta tsitaadiga

Mis see DLC üldse endast kujutab? Lisa mapid MP jaoks?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 22:48:21 vasta tsitaadiga

vaata netis kirjas... aga vist mingi 2 lisa mapi mp jaoks ja vist mingid skinnid kah, täpselt ei mäleta. Pms tehti lisa mapid uncharted 1 põhjal.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 01:27:09 vasta tsitaadiga

22 aprill tuleb järgmine DLC icon_biggrin.gif esimesest on üks trophy veel teha ja siis selline üllatus jälle.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 01:31:16 vasta tsitaadiga

ainuke asi mis seal uues DLC huvi pakub on uus Coop map. Tuleks mingi "2 in 1" dlc jura saaks ehk mõlemad odavama hinnaga...

peab vist sony poodi minema neid "kaarte" ostma millega ps3 soome kontole raha kanda..

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 01:35:58 vasta tsitaadiga

ise ostsin punktid.ee´st soome kaardi, 35 krooni kallim aga minu jaoks siiski odavam, kuna jääb ära aja- ja sõidukulu. samas võid ka UK konto teha ja http://playstationnetworkcards.net/ osta, ise ka sealt ostnud ja kiirelt toimib.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 12:39:03 vasta tsitaadiga

Kui UK konto kaudu asju ostan siis saan kõiki neid ka oma Soome konto all mängida?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 11.04.2010 13:35:39 vasta tsitaadiga

Mul on kaks kontot USA ning Soome. USA konto alt ostan usast tellitud mängude lisasid ning Soome alt Euroopa omasid.

€ kaarte saab ju Sony Centerist põhimõtteliselt kursipõhise hinnaga.
$ kaarte olen ostnud E-Bayst $50 kaardi saab $55 kätte. Tavaliselt kusagil 5h jooksul saadetakse kood e-mailile.

Lisaks igasugu väiksemad mängud on mõttekam osta USA konto alt. Need, mis Soome konto all maksavad €9,90 maksavad USAs $9,90

Kui juba mäng installitud on, siis ei ole enam mingit vahet, mis kasutajaga sisse logitud oled (võibolla multiplayer mängudel on, aga ma ei mängi neid).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2010 15:18:23 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Kui UK konto kaudu asju ostan siis saan kõiki neid ka oma Soome konto all mängida?


UK on ka euroopa, ise olen 90% EU mängude DLC´dest ostnud just UK kontoga.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 14:44:48 vasta tsitaadiga

Point vist selles, et UK's on rahaks nael mitte jevro nagu mujal - seepärast nö. oma kaardid. Teoreetiliselt praegusel ajal kui maa oleks Eesti peaks vist ka spets eesti kaart olema mis kohalikus rahas.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 10:18:29 vasta tsitaadiga

Sai lõpuks mäng "käsile võetud" ja paar tundi mängitud - võrreldes esimese osaga on tulistamist ikka palju ja "puzzle'sid" pole üldse icon_eek.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 13.04.2010 12:43:16 vasta tsitaadiga

endale oli ka see natukene pettumus ,et terve mängu jooksul ei tulnud mingeid erilisi suuri ja aeganõudvaid puzzlesid lahendada - aga samas ei lasknud see tempol jällegi langeda ,mis samas hoidis ärevana .)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2010 13:02:16 vasta tsitaadiga

Esimene osa oli kohati minuarust raskem, isegi normaliga (actioni kohapealt). Käsivõitlus oli kah suht koht kasutu kuna nii kui kallale läksid said niisama tina. Vastane ei teinud minuteada teist nägugi eriti (1 osa uuesti läbi mängimine poole peal suht). Tulistamise kohapealt oli natuke "tüütu" see kuidas granaate pidi valima (2 osas on eraldi nupp mida saab käigu pealt mugavalt kasutada). Puzzle värke eriti ei mäletagi kuna minuarust mõlemas osas on ühtemoodi suht titekad puzzled ja rohkem on nad väikeseks takistuseks mängus kui asi mille üle mõtlema peab. 1 osas oli see vastaste "kärvamine" kah suht komöödia. Üli hea salto tegid enne lõpliku maha minekut icon_lol.gif . 2 osas tehti action sujuvamaks, minuarust ka paremaks, käsivõitlusest on nüüd ka kasu. Teatud levelitel võib vabalt kõik vastased vagaseks teha ilma ühtegi lasku laskmata thumbs_up.gif. 1 osas sellist asja ei mäleta.

Uncharted 2 võiks ainult co op mape juurde tulla. Silmas pean just neid "story" mõttega coop'e. 3 tk juba hardiga läbi tehtud ja enam ei pakku eriti pinget. Hea team kellel mõistust on kokku saab siis ei olegi tea mis raske.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 01:42:43 vasta tsitaadiga

Sai läbi tehtud - hoogne, kuigi pikapeale muutus üksluiseks; story ja puzzled praktiliselt puuduvad, rõhuasetus liialt tulistamisel...
IMHO tubli 3, mitte GOTY icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 11:28:43 vasta tsitaadiga

täna siis Siege pakk. imelik, et EU DLC´d on erineva koodiga... ma ei saa aru miks seda EU´d veel omakorda on vaja jaotama hakata thumbs_down.gif lootsin soome kontoga osta aga kontrollides selgus, et sobib ainult UK oma.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 14:51:35 vasta tsitaadiga

kui UK'st mäng tellitud siis kõige kindlam osta DLC ka UK kaardiga?

Vast sebin endale need mõlemad pakid kui mingi "ühine kompott" tuleb odavamalt.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 15:17:26 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
kui UK'st mäng tellitud siis kõige kindlam osta DLC ka UK kaardiga?

Vast sebin endale need mõlemad pakid kui mingi "ühine kompott" tuleb odavamalt.


UK´st ostetud mängu jaoks sobib ainult UK´st ostetud DLC!
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 16:17:17 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/review-pod-uncharted-2/64583
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 16:40:13 vasta tsitaadiga

mis moodi neid videosid üldse filmitakse? s.t ps3 ise ju sellist funktsiooni ei oma. Keegi paneb kaamera TV ette ja ketrab?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 22.04.2010 16:41:48 vasta tsitaadiga

HDMI ots capture cardi ja minek.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:06:07 vasta tsitaadiga

tnx, vaatasin googlist et suht kallis lõbu
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:09:31 vasta tsitaadiga

angel, miks kallis, kui vastav kaart olemas...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2010 17:11:01 vasta tsitaadiga

pidasin silmas seda kui asja vaja ning peaks ostma. Saan aru et see mingi a'la 2k+ lõbu. Samas egas eriti ei uurinud. Lihtsalt oli soov teada mis moodi neid videosid tehakse.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 10:49:24 vasta tsitaadiga

http://playstation.joystiq.com/2010/05/24/uncharted-2-multiplayer-getting-experimental-playlists-starting/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2010 11:07:10 vasta tsitaadiga

mõlemad DLC´d 100% ja enam ei kisu üldse mängima, alustasin lvl 3 pealt vist ja lõpetasin lvl 51.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 23.06.2010 01:20:48 vasta tsitaadiga

sai ka nüüd seoses Platinum versiooni ilmumisega mäng omale soetatud, esimese raksuga mängisin järjest normal tasemega 80% läbi, 3ni öösel icon_smile.gif siis sundisin ennast magama icon_biggrin.gif

PS! nüüdseks mäng läbi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 21:18:01 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5650036/uncharted-2-gets-a-well+deserved-game-of-the-year-edition
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 22:50:45 vasta tsitaadiga

nice icon_cool.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2010 10:39:57 vasta tsitaadiga

Keegi on kuskil seda GOTY editionit müügis või pre-orderis ka näinud? 12 oktoober pidi nagu välja tulema, aga levinumad UK (zavvi, game) saidid ei paku veel pre-orderitgi.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 14:32:20 vasta tsitaadiga

kui ma ei eksi, siis trummipõrin oli ameerikamaa kohta. seega võiks ehk sealsetest netipoodidest leida või siis oodata kui euroopa jaoks samasugune asi välja kuulutatakse.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 11:19:41 vasta tsitaadiga

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2011 11:38:31 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2011/10/03/uncharted-2-becomes-a-japanese-tv-show/

Jaapanis tehakse vastu Uncharted 3 väljatulekut väike Uncharted 2 tv-show. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2012 21:02:26 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2012-05-22-uncharted-2-dlc-free-from-today-for-everybody
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2012 23:05:11 vasta tsitaadiga

hm UK versiooni puhul vist ei anna midagi teha? tea kaua "free" kestab ja kas UK omadele kah tuleb eusa_think.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 09:00:35 vasta tsitaadiga

mulle tundus, et seal viidatud artiklis oli kõik kirjas...
"worldwide", tasuta kuni 26. juuni (täismängude digitaalse versiooni väljalaskeni), peale online poe uuendust (mis euroopas toimub kolmapäeviti ehk siis täna).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 23:02:39 vasta tsitaadiga

ma loen küll välja et vaid US jaoks. PSN'is tuhlasin ringi, usa ja fin omas ja midagist samas ei leidnud veel.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 23:16:59 vasta tsitaadiga

"When the PS Store updates today, everyone worldwide will be able to download the following DLC content for Uncharted 2 absolutely free of charge..."

huvitav, et see üheseltmõistetav ei ole...
uk poes on tasuta igatahes olemas (kella ~18.00 paiku vaatasin). neid kuldseid relvi tuli nime järgi vaid otsida (muidu ei paistnud välja kuskilt).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 24.05.2012 03:21:41 vasta tsitaadiga

ainult dlc?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2012 09:00:36 vasta tsitaadiga

noh... tsiteerime siis lugeda mitteviitsijatele eraldi icon_smile.gif
iseasi kas sellest kasu on - lugeda ju ei viitsita

tsitaat:
"When the PS Store updates today, everyone worldwide will be able to download the following DLC content for Uncharted 2 absolutely free of charge:

•UNCHARTED 2: Among Thieves "Drake's Fortune" MP Pack.
•UNCHARTED 2: Among Thieves "Golden Guns".
•UNCHARTED 2: Among Thieves "PlayStation Heroes" Skin Pack.
•UNCHARTED 2: Among Thieves "Sidekick Skin Pack".
•UNCHARTED 2: Among Thieves "Siege Expansion Pack".
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2012 14:04:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

iseasi kas sellest kasu on - lugeda ju ei viitsita

Kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 2: Among Thieves mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.