Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 452, 453, 454 ... 746, 747, 748  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2010 15:42:58 vasta tsitaadiga

Läppar käis rahulikult, screensaver oli peal, ei olnud teda mingi pool tundi puutunud. Lähen siis ja liigutan hiirt ning boom, crash, sinine ekraan. Ei jõudnud lugedagi milles asi oli, silma jäi midagi et "to prevent system damage"...Tegi kohe restardi otsa. Windows 7 siis. Ahjaa, pärast seda ei tahtnud windows kohe käima minna, pidin tegema startup repairi ja system recovery. Kust ma leiaksin mingi logi mis ütleks mis juhtus? Ma guugeldasin asja, uurisin kümneid linke aga targemaks ei saanud eriti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2010 16:23:27 vasta tsitaadiga

Event Viewer.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2010 17:10:33 vasta tsitaadiga

Seda ma juba vaatasin, seal ainult kirjas Kernel-Power Event ID 41 Task Category (63). Guugeldades andis see vasteid teemadele kus inimestel see asi millegi mängu ajal juhtus, ma aga ei teinud absoluutselt midagi, liigutasin hiirt ainult korra.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 21.09.2010 19:10:05 vasta tsitaadiga

Loodan, et enamvähem õige koht, kuna ise kahtlustan softi teemat. Jama siis järgmine: kasutan fujitsu välist USB ketas. Vahel on kopeerimis kiirus kuni 50 mega vahel ei tule 1 megagi ja aegajalt kisab win, et ühenda USB 2.0 porti, et kiiremini töötaks. Minu jaoks teeb asja huvitavaks see, et ketas pidevalt ühes pordis. Mamma on Asuse P5QL pro ja OS on W7 Professional 64 bit. Äkki on ideid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006




sõnum 21.09.2010 21:26:37 vasta tsitaadiga

Panin ka endale win7 vista asemele. Läpakaks ASUS F3Ka. Imo, mäletamist mööda leidsin kõik või enamus draiverid asuse kodulehelt, aga kuna see vanem läpakas juba, siis nüüd ei suuda mitttte kuidagi leida draivereid FN nuppudele. Touchpad hakkas küll toimima kenasti.. aga muu mitte. Googlit olen kasutand,aga kas on mittetöötav või sama eelmistega. Oskab keegi aidata? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 21.09.2010 23:57:30 vasta tsitaadiga

Liivaannus kirjutas:
Loodan, et enamvähem õige koht, kuna ise kahtlustan softi teemat. Jama siis järgmine: kasutan fujitsu välist USB ketas. Vahel on kopeerimis kiirus kuni 50 mega vahel ei tule 1 megagi ja aegajalt kisab win, et ühenda USB 2.0 porti, et kiiremini töötaks. Minu jaoks teeb asja huvitavaks see, et ketas pidevalt ühes pordis. Mamma on Asuse P5QL pro ja OS on W7 Professional 64 bit. Äkki on ideid.
USB kaabel või pistikud-pesad - miski on vigane. Üsna tüüpiline sel juhul. Proovi teise kaabliga.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liivaannus
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2005




sõnum 22.09.2010 08:22:24 vasta tsitaadiga

Oligi karbi tagune pesa vist, loksus seal kahtlaselt. Võtsin väikse kruvika appi ja nüüd on ketas masinas sees. Tänud vastamast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2010 17:10:09 vasta tsitaadiga

MU BSODid vist temperatuuride tulemus. Idles 0% prose kasutus 80 kraadi, WTF.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alfreedo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2010




sõnum 22.09.2010 21:02:46 vasta tsitaadiga

Tere.

Arvutiks Win7.
Otsisin siit postitustest kuid ei leidnud analoogset juhtumit.
Kuna olen prillikandja siis teksti paremaks lugemiseks (IE,Excel,Word) oli mul Desktop\ScreenResolution\AdvancedSettings\Monitor\ScreenReffresh:75Hz-ipeale pandud.
See tegi mul teksti fondi "paksemaks"
Peale restarti kadus see"font" ära.
Otsisin googlest ja jõudsin font "Segoe UI"-ni.
Läksin siis: Control Panel\Appearance and Personalization\Personalization\Window Color and Appearance
Advanced appearance settings\Menu\Font

Sealt oli valikuvõimalus Segoe UI puudu.
Laadisin siis netist selle alla. http://www.zuneboards.com/forums/game-hack-support/29880-solved-download-segoe-ui-font-here.html
Kuid paranemist ei toimunud?
SystemRestore ka ei aidanud.
Huvitav, et kui trükkida Notepadisse
um- siis on see punase varjundiga
i-kollase varjundiga
l- rohelise varjundiga jms.
Oskab keegi aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 22.09.2010 21:09:28 vasta tsitaadiga

alfreedo,
desktopil paremklikk, screen resolution
vajutad siia
Spoiler Spoiler Spoiler

ja siis muudad teksti suuremaks.

Eeldan, et sul võib äkki olla LCD monitor. tee sellel auto adjust, kui nn "varjuvärvid" esinevad.

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alfreedo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2010




sõnum 22.09.2010 21:25:22 vasta tsitaadiga

Tänan djpvx.
Variant1 proovitud-ei aidanud. Kirjad küll suuremad aga avades Exceli, IE või mõne muu programmi pole mõju märgata.

Jah on LCD ja on kuri kahtlus, et kui hommikul kogemata "adjust" nupu vastu läksin siis see "jama" juhtuski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 22.09.2010 21:31:33 vasta tsitaadiga

alfreedo, excel, IE etc sisu suurus muutub, kui control klahvi all hoides hirre rulli kerid.

edit1: pane sagedus ikka 60Hz peale ja suru auto adjusti. millegipärast tundub, et su lcd ei suuda sellise sagedusega toime tulla

edit2: võiksid oma profiilis arvuti confi ära täita, siis oleks meil siin lihtsam selgeltnägijat mängida.

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alfreedo
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2010




sõnum 22.09.2010 22:19:48 vasta tsitaadiga

Conf:
CPU:Amd Athlon 3500+ 2.2Ghz
Mobo:Asus A8Ne-FM
Ram:2x512MB Infineon,1X1GB Kingston
Gpu:Msi Nvidia 9600GT 512mb
HDD:seagate barracuda 7200.9 250GB
Psu:Forton 400w
LCD:Samsung Syncmaster 913n


Arvuti töötas kuude viisi 75Hz peal.
Panin nüüd 60Hz-muutust pole.

Hiirerullikuga "sisu" muutmist tean.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 22.09.2010 23:10:41 vasta tsitaadiga

kas on mõtet oma ACER ASPIRE 2920Z lükata 64 bitise peale?
emakas toetab aga igaks juhuks küsin üle....

hetkel siis OS on WIN7 Ultimate x32..
tahan panna WIN7 Ultimate x64...
palun soovitusi, ennem kui jamama hakkan
ette tänades Marko

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2010 23:18:35 vasta tsitaadiga

Erilist mõtet ma nagu ei näe, mis 32bit-isel viga on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 23.09.2010 03:02:44 vasta tsitaadiga

64 bitisest on kasu siis, kui sul on 4GB RAM või rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2010 13:20:17 vasta tsitaadiga

Kas mingi imetrikiga saab windows explorerist selle "organize, include in library, burn, share jms..." menüü ka eemaldada? No kohe üldse ei kasuta seda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2010 22:30:02 vasta tsitaadiga

Kui windows installer on tuksi keeratud win 7 peal (ei ole õigusi või siis ei pääse protsessile ligi error), siis kuidas ma seda parandada saaksin? Nagu mulle räägiti, siis office xp oli üritet pääle lasta, aga ei olevat läinud. Googlest ei suutnud vastust leida, http://support.microsoft.com/kb/555175 õpetus ei aidanud kah.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2010 22:33:33 vasta tsitaadiga

Mingit viirust ei üritatud selle "office xp" pähe peale lasta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2010 22:40:16 vasta tsitaadiga

Ei, harilik office xp oli. Ses suhtes, et analoogselt sellega vist tekkis situatsioon http://www.sevenforums.com/microsoft-office/99009-win7-x64-office-xp-pro-problem-windows-installer-keeps-running.html
Aga nüüd ei õnnestu siis ühtegi .msi faili peale lasta enam
"Service cannot be accessed. This can happen when win. installer s not installed correctly" vms...

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 24.09.2010 10:37:45 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi aidata Windows.old folderi kustutamisega. Lasin siis juba üpris ammu selle Win7 RC üle täisversiooniga. Jätsin igaksjuhuks windows.old'i alles, sest eriti see mind ei seganud ja kunagi ei või teada, mida vaja võib minna. Nüüd võiks sellest aga lahti saada.

Probleem on selles, et Disk Cleanup all ei ole seda "Previous Windows installations" valikut. Kuigi oled administraator...

_________________
TALUSILDID
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rokkar15
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2005




sõnum 24.09.2010 13:31:33 vasta tsitaadiga

Ei hakka kõike läbi uurima. Aga oskab keegi öelda, kas on võimalik: Näiteks on kaks kasutajat, Juku ja Bobo icon_biggrin.gif, mõlemad määratud administraatoriks. Et Bobo ei pääseks näiteks Juku desktopile läbi oma konto. Ja keegi võiks seletada täpsemalt siis icon_biggrin.gif Aitäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 24.09.2010 14:19:03 vasta tsitaadiga

/OT/ Juhul kui nii tume oled siis milleks sulle Administrator account? Küsimuse järgi pakuks, et Guest kõlbaks oluliselt paremini...

Üldiselt õigustega veidi mängides ju isegi ajutiselt saab, samas Bob saab ka vabalt teha, et Juku ise üldse omaenda asju ei näe. icon_lol.gif
Soovitan teha 2 tavaõigustes accounti + eraldi account adminnimiseks/asjde paigaldamiseks.
Endal ka masinas julgem toimetada, et iga vale näpuliigutus süsteemi päris segi ei keera.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007




sõnum 24.09.2010 16:05:37 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
kas on mõtet oma ACER ASPIRE 2920Z lükata 64 bitise peale?
emaplaat toetab aga igaks juhuks küsin üle....

hetkel siis OS on WIN7 Ultimate x32..
tahan panna WIN7 Ultimate x64...
palun soovitusi, ennem kui jamama hakkan
ette tänades Marko


Just lõpetasin Dellile 64 bitise W7 Pro installi ja peale paari päevast kasutamist kipun miinuseid rohkem olema kui plusse, või õigemini plusse ei märkagi.
1.BIOS-es ja ka süsteemiatribuutides näitab ikka paigaldatudl mälu hulka 4GB ja kasutatavat 3,25 GB. Samuti ka Everest ja Sisoft Sandra näitavad sama
2. Buutimine läks 1 minuti pealt 4 minuti pikkuseks.
3. Puuteplaadi draivereid Dellil pole 64 bit.
4. BT käimasaamine oli täielik keberniit
5. Logitechi WebCam for Notebook ei taha korralikult käima minna
6. Notebook Hardware Control ei tööta 64 bitise peal
7. Kasutatavate programmide kaust on x86 on palju mahukam kui 64 kaust, s.t. et enamus minu vajalikke rakendusi jookseb 64-ses süsteemis 32 biti peal.
8. Kiiruse võitu ei näe kusagilt..... ja ilmselt tuleb tagasi minna 32 se peale. Teist korda juba, pool aastat tagasi oli sama asi, mõtlesin, et on midagi paremaks läinud. Nii et paar aastat vana profiilis olev Dell Latitude D820 võib rahulikult sellise riistvaralise konfi peal 32-ses edasi tiksuda, ega tal midagi viga ei olnud, lihtsalt suur huvi kõik oma naha peal järgi proovida. Ilmselt see 64 on ikka uuele rauale sobilikum.

_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 24.09.2010 16:31:16 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Panin ka endale win7 vista asemele. Läpakaks ASUS F3Ka. Imo, mäletamist mööda leidsin kõik või enamus draiverid asuse kodulehelt, aga kuna see vanem läpakas juba, siis nüüd ei suuda mitttte kuidagi leida draivereid FN nuppudele. Touchpad hakkas küll toimima kenasti.. aga muu mitte. Googlit olen kasutand,aga kas on mittetöötav või sama eelmistega. Oskab keegi aidata? icon_smile.gif

Win7 jaoks on erinevad ATKACPI ja ATKOSD draiverid. Nendega saab Fn nupud tööle ja indikaatorid ekraanile Fn nupuvajutusel.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/nb/Drivers/ATKPackage/ATKPackage_WIN7_32_WIN7_64_z100005.zip
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 452, 453, 454 ... 746, 747, 748  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.