Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 11:54:23 vasta tsitaadiga

Eile pandi beta krt 3h varem kinni... ma just siis hakkasin pelama icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.09.2010 15:40:45 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Eile pandi beta krt 3h varem kinni... ma just siis hakkasin pelama icon_lol.gif


mul ei õnnestunud algusest peale eriti mängida. Iga kord sai mingi 30 sekundit midagi tehtud ja lõi jälle kirja ette, et see server ei ole saadaval.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 16:24:00 vasta tsitaadiga

TDU2 beta versioon on tõmbamisel ning laseb rahulikult kuskil mega sekis thumbs_up.gif icon_cool.gif

kuigi jahm KEY võiks ka mulle tulla TDU2 tüüpidelt(atari/eden)

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: ehk läheb minu toshiba läpakal nibin-nabin käima - esimene osa jookseb rahuldavalt 800@600 resol
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 21:55:28 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
3.0 kirjutas:
up.
Siiani ei ole veel võtit sanud thumbs_down.gif
Olge julgemad andma key-d ega ma kätt küljest ära ei hammusta.
tundub, et sulle vaja am24h

PlatoonSgtElias kirjutas:
libe kirjutas:
3.0 kirjutas:
up.
Siiani ei ole veel võtit sanud thumbs_down.gif
Olge julgemad andma key-d ega ma kätt küljest ära ei hammusta.
tundub, et sulle vaja am24h


Mul siuke tunne, et konto on loodud joobes peaga lolli jutu ajamiseks HV-s. Või siis lihtsalt mingi hullarist pärit vend IQ30.
imo siukesed kontod tuleks üldse sulgeda.

krist2an kirjutas:
3.0 kirjutas:
up.
Siiani ei ole veel võtit sanud thumbs_down.gif
Olge julgemad andma key-d ega ma kätt küljest ära ei hammusta.

Kas sa tõesti ei saa aru, et mitte keegi, MITTE KEEGI, ei anna sulle oma beta key'd. Kui endal oleks mõistust nii palju jagunud, et oleks samuti ent betale registreerinud, siis võib-olla oleksid saanud juba ammu selle key, aga niisama küll ei anna keegi seda sulle. Sorri aga lihtsalt nii kopp ees on juba.

ot:

Vabandust väga, aga ma lihtsalt ei saa.. rofl.gif
Küll alles minnakse kerge ILMSELGE naljategemise peale alles jõle pöördesse. icon_lol.gif
Uumorisoon tõesti defitsiit.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2010 22:06:04 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
libe kirjutas:
3.0 kirjutas:
up.
Siiani ei ole veel võtit sanud thumbs_down.gif
Olge julgemad andma key-d ega ma kätt küljest ära ei hammusta.
tundub, et sulle vaja am24h


ot:

Vabandust väga, aga ma lihtsalt ei saa.. rofl.gif
Küll alles minnakse kerge ILMSELGE naljategemise peale alles jõle pöördesse. icon_lol.gif
Uumorisoon tõesti defitsiit.
naljast saadakse aru, kui peale 5ndat korda nalja kordamist on arukamatel inimestel kõrini ega naera sama nalja üle edasi icon_idea.gif
või sa suitsetasid taas icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 17.09.2010 22:27:15 vasta tsitaadiga

Imelik, regasin end ka kunagi ammu betasse aga mingit meile pole küll tulnud.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 22:56:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Heineken kirjutas:
libe kirjutas:
3.0 kirjutas:
up.
Siiani ei ole veel võtit sanud thumbs_down.gif
Olge julgemad andma key-d ega ma kätt küljest ära ei hammusta.
tundub, et sulle vaja am24h


ot:

Vabandust väga, aga ma lihtsalt ei saa.. rofl.gif
Küll alles minnakse kerge ILMSELGE naljategemise peale alles jõle pöördesse. icon_lol.gif
Uumorisoon tõesti defitsiit.
naljast saadakse aru, kui peale 5ndat korda nalja kordamist on arukamatel inimestel kõrini ega naera sama nalja üle edasi icon_idea.gif
või sa suitsetasid taas icon_rolleyes.gif

Njah, ei loe kõiki teemasid pidevalt, paar korda silma jäänud ta postid. icon_rolleyes.gif
Ja no paari postituse peale (siin teemas just) pole mõtet ka nii pöördesse minna tühise asja pärast. Säästkem närve. icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.09.2010 23:07:09 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Imelik, regasin end ka kunagi ammu betasse aga mingit meile pole küll tulnud.


oletame et betale registreeriate arv oli 1 miljon ja beta võtmeid jagati ainult 1000-le meilile siis see 1% saada endale see võtti on suht väike

mul on oma õnnest arusaam et lihtsalt pole mõtet oma raha toita hasart mängudele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 13:32:32 vasta tsitaadiga

Mäletab keegi tdu1 st et kuidas ja kas seal sai ka erinevat controllerit määrata, mõtlesin et tuletaks vanu aegu meelde ja installisin ära, aga enam ei leia ülesse kuidas rooli seaded paika saada. Kunagi minu arust oli nagu lihtne, ei pidand ise käsitsi panema neid. aga ega ei mäleta ka?

Äkki keegi mäletab kas pidi rooli nupud ja asjad käsitsi määrama või mis värk?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 03:21:30 vasta tsitaadiga

Ok, kes mu Soft Tour aja üle teeb? icon_razz.gif
Eelmised testid tegin koguaeg Astoniga aga nüüd võtsin Fordi ja krt sellega tuli imekergelt siuke aeg, Astoniga punnitasin, et alla 3:10 saaks..


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 19.09.2010 12:03:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ok, kes mu Soft Tour aja üle teeb? icon_razz.gif
Eelmised testid tegin koguaeg Astoniga aga nüüd võtsin Fordi ja krt sellega tuli imekergelt siuke aeg, Astoniga punnitasin, et alla 3:10 saaks..


Kurat kuidas sul mängida õnnestub. Ma olen juba kahel korral (16.09 ja 18.09) pidevalt proovinud ennast ühendada, aga iga kord ta lööb mingi 15 sekundi pärast kirja ette, et serverid ei ole saadaval.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2010 13:41:47 vasta tsitaadiga

Bumer, mul ühendab ka iga kord esimese korraga ära ja laseb mängida kuni mõne tõsisema bugini. Ainult päris esimest korda oli mingi jama serveritega kus pidi 30x sisse logima, et ära ühendaks aga see viga tehti korda. Mingi Sinu poolne jama peab olema ikka.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 14:50:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ok, kes mu Soft Tour aja üle teeb? icon_razz.gif
Eelmised testid tegin koguaeg Astoniga aga nüüd võtsin Fordi ja krt sellega tuli imekergelt siuke aeg, Astoniga punnitasin, et alla 3:10 saaks..

Kust sa neid autosid saad?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2010 15:36:18 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Ok, kes mu Soft Tour aja üle teeb? icon_razz.gif
Eelmised testid tegin koguaeg Astoniga aga nüüd võtsin Fordi ja krt sellega tuli imekergelt siuke aeg, Astoniga punnitasin, et alla 3:10 saaks..

Kust sa neid autosid saad?

Autopood peaks kuskil mapil olema.Ühes postis siin teemas mainiti icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 15:38:57 vasta tsitaadiga

Spezz, poest ostan, sisse logimisega probleeme pole... küll aga siukesi probleeme icon_lol.gif


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2010 15:41:02 vasta tsitaadiga

Lol @ 1 & 3 pilt icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 19.09.2010 16:50:08 vasta tsitaadiga

millal täisversioon välja tleb siis
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2010 16:53:22 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
millal täisversioon välja tleb siis

Q1 2011 (kuni Märts 2011 siis).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 19.09.2010 17:28:57 vasta tsitaadiga

Kas see car list ongi täisversioonis mis hetkel netis liigub?

Veits mage icon_confused.gif Seda mängu olen oodanud niiii kaua juba ja kui ma seda car listi nägin siis pettusin küll veits. Ainult mingid super autod, paganid zondad ja astonid. Mingid A6-d ja CLS mersud ja sellised võiks ka ikka olla nagu seda oli eelmises mängus. Mulle isiklikult meeldis selliste vähe tavalisemate autodega rohkem ringi kruiisida kui mingi üüber super autoga .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.09.2010 18:14:07 vasta tsitaadiga

on kuskil mingit juttu ka sellest kaua kestab closed beta ja millal tuleb ja kas üldse tuleb open beta ?
krt tahaks ka pelida seda juba rsk icon_sad.gif icon_confused.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:01:45 vasta tsitaadiga

ma offline profiiliga pelan icon_lol.gif
ainult vabasõit, aga igaljuhul meeldib roolida


viimati muutis trip 19.09.2010 20:07:45, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:03:29 vasta tsitaadiga

trip,

kuidas see võimalik on? icon_eek.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:05:10 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
trip,

kuidas see võimalik on? icon_eek.gif


+1 icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 19.09.2010 20:16:58 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
metallika kirjutas:
trip,

kuidas see võimalik on? icon_eek.gif


+1 icon_rolleyes.gif icon_eek.gif

+2 beer_yum.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:20:17 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:23:33 vasta tsitaadiga

seee pole küll nüüd just kõige ilusam viis icon_rolleyes.gif

EDIT: hoolimata sellest ahvatlevast võimalusest - ikkagi ootan parem kas BTEA KEY-d oma e-mailile või siis kuniks reliiss tuleb! icon_cool.gif


viimati muutis metallika 19.09.2010 20:24:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:42:24 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
seee pole küll nüüd just kõige ilusam viis icon_rolleyes.gif

EDIT: hoolimata sellest ahvatlevast võimalusest - ikkagi ootan parem kas BTEA KEY-d oma e-mailile või siis kuniks reliiss tuleb! icon_cool.gif


Kirjutada kannatab kõike, kas ka tegelikult ootad vai juba kakud alla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:49:00 vasta tsitaadiga

trip, irw nojah siis icon_razz.gif ei imesta tegelt, Starcraft 2 beta ka ju kräkiti lahti icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 20:50:42 vasta tsitaadiga

jeanman,

tegelikult ka ootan! icon_wink.gif beer_yum.gif

pealegi pole hetkel süsteemi kah, mis seda jooksutaks! - või kui jooksutaks siis mitte piisavalt hästi icon_razz.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 21:21:36 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, graafiline pool on ikka väga thumbs_down.gif
Vähemalt platuuni piltidelt jääb selline mulje.
trip, kas sellel auto peabki tahhokas selline olema?
http://www.upload.ee/image/816726/TestDrive2_2010-09-19_19-31-42-57.jpg
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 21:35:41 vasta tsitaadiga

vähemalt teel sõites selline ta on. icon_smile.gif

garaažis nats teine pilt
(vabandust, 5mb .bmp, kuna jpeg on suht porno kvaliteediga icon_biggrin.gif )
ah, selles mõttes et skaala on keeratud icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif )


einoh, tdu-ga võrreldes pilt ikka ilusam


viimati muutis trip 19.09.2010 21:57:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 23:53:40 vasta tsitaadiga

xxlmaster, graafika on pask küll jep, või noh, TÄPSELT sama nagu TDU1-s, minu silm küll vahet ei tee.

trip, tee pilti siis kui sõitmas oled rooli tagant, imo see rool on täiesti kõhu alla toodud...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 09:11:36 vasta tsitaadiga

Mnjah, ma nagu mäletaks et TDU1 oleks ilusama kraahvikaga olnud isegi, samas TDU2 ainult piltidelt näinud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2010 09:30:25 vasta tsitaadiga

Sai kah nüüd mängitud veidi.Graafika on jah suht sama aga TDU1 beta graafika muutus kah lõppversioonis veidi paremaks seega lootust on.Ühtlasi tundub, et kõik peale Environment ja AA saan max panna ja jääb enamus olukordades üle 30fps thumbs_up.gif

Meeldib ka see, et offroad panna, siis auto määrdub ja plekimõlkimised jätavad kriimud.Muidugi teatud featuuridega oli äratundmisrõõm TDU-st icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 09:43:25 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et kuidas sealt teepind on. Ma TDU1 mäletan et seal tee suht selline trepp oli ja seda hüplemist oli ikka päris palju. Eriti need kurvilised mägiteed.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2010 10:00:54 vasta tsitaadiga

Tuletegija kirjutas:
Selline küsimus et kuidas sealt teepind on. Ma TDU1 mäletan et seal tee suht selline trepp oli ja seda hüplemist oli ikka päris palju. Eriti need kurvilised mägiteed.

Hetkel eriti polnud justkui v.a offroad
Eks see sõltub autost kah.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 17:27:05 vasta tsitaadiga

Ei saanudki vist betasse icon_sad.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 17:53:44 vasta tsitaadiga

MIks seda arvad? Beta alles algas ja kutseid jagati alustuseks väga vähe!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 18:17:01 vasta tsitaadiga

Selge, eks tuleb oodata icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 07:36:48 vasta tsitaadiga

Etem mäng, kui esimene osa?
Mingi füüsika ka eksisteerib? Või on kõik sama puine nagu esimeses osas?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 09:11:43 vasta tsitaadiga

hetkel kui võrrelda TDU1 reliissi ning TDU2 betat - tekib tunne nagu arcaadi ajastu oleks tagasi - tsiteerin oma sõbra mänguelamusi icon_confused.gif thumbs_down.gif

sõbra mänguelamusi kuna mul endal ei ole piisavat raali selleks icon_evil.gif

kuid üks kiidusõna on ka - graafika pole nii jamps midagi nagu mõned siin kiruvad - vaid hoopis parem, kui esimeses osas thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 11:16:01 vasta tsitaadiga

Täna hommikul ärgates leidsin ka mina lõpuks oma postkastist TDU2 closed beta invaidi icon_biggrin.gif

*Peaks mainima, et downloaderi kiirus kõigub päris rämedalt 2-4MB/s vahel, enamasti hoiab kusagil 3,2 kandis...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.09.2010 13:17:47 vasta tsitaadiga

Ma avastasin ka täna hommikul üllatusena TDU beta key oma postkastist.Installisin siis ära aga mängu ei saa ütleb et serverid ei ole saadaval :S Millal need saadaval on ja kas kuidagitmoodi offline ei saa proovida ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirigon
HV kasutaja
Mirigon

liitunud: 05.11.2007




sõnum 23.09.2010 13:30:54 vasta tsitaadiga

Gap, Vaata lehe algusesse icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.09.2010 13:35:01 vasta tsitaadiga

Selle beta keyga ei olegi siis võimalik mängida ? Ma ei viitsi nagu ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 13:41:25 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Selle beta keyga ei olegi siis võimalik mängida ? Ma ei viitsi nagu ...

Kui launcheri tööle paned siis on info olemas millal serverid üleval on icon_biggrin.gif Täna oli vist 16-20:00 GMT, tegu stress testiga serveritele siis täna. Samuti on TDU2 foorumis kõik info üleval.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nitramra
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2003




sõnum 23.09.2010 13:44:05 vasta tsitaadiga

ei saa postimata jätta.. SAIN KA KEY!!
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 14:00:41 vasta tsitaadiga

Miks mina ei saa? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 14:02:35 vasta tsitaadiga

Ma tahan ka key-d. icon_sad.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.09.2010 17:03:23 vasta tsitaadiga

lõpuks ometi tuli see key ära icon_biggrin.gif

see 16:00-20:00 gmt on meie ajajärgi 18:00-22:00 `???
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Test Drive Unlimited 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.