|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
knoxxx
HV vaatleja
liitunud: 26.08.2010
|
08.09.2010 22:26:03
|
|
|
| no ma olen juba toda viimast proovinud,aga enam sisse ei saa.. krt :d just hakkas mäng meeldima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
08.09.2010 22:27:52
|
|
|
| Mina installisin eile peale ning siiamaani kõik toimib kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
09.09.2010 15:36:39
|
|
|
krt, täna ei jõuagi mängima :S
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
09.09.2010 18:38:23
|
|
|
Meeskonna treenimine midagi olulist juurde annab?
Ronisin just SU-26te
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
09.09.2010 19:37:26
|
|
|
| Nagu tõsiselt tõsiselt viskab juba üle, et olen bottom tank koguaeg. Mingi Tiger II ja IS-3 lasevad 1 hitte mu tankile ja ongi läbi. Ise PZIV. Võiks ka nagu kunagi top tank olla ja paar killi saada. Enam vähem kille saab ainult SPG-dest. Kui sa imekombel saad neile ligi. Rammid sisse, teed 1 hiti ja korras. Üritad heavy tanke tulistada, siis koguaeg vend karjub cockpitis, et ei saanud värvigi maha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
09.09.2010 22:48:53
|
|
|
Proovi teiste mürsuga.
Keegi oskab selgitada kahuri damage väärtusi?
Kirjas on praegusel torul:
Average damage - 164/110
Average penetration - 42/100
Mida näitab esimene ja mida tagumine nr?
Sobilikel mürskudel on hoopis teised väärtused (a. damage 29-55 ja a. pen. 70-130).
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martino6
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2010
|
09.09.2010 23:06:18
|
|
|
| Marx112 kirjutas: |
| Nagu tõsiselt tõsiselt viskab juba üle, et olen bottom tank koguaeg. Mingi Tiger II ja IS-3 lasevad 1 hitte mu tankile ja ongi läbi. Ise PZIV. Võiks ka nagu kunagi top tank olla ja paar killi saada. Enam vähem kille saab ainult SPG-dest. Kui sa imekombel saad neile ligi. Rammid sisse, teed 1 hiti ja korras. Üritad heavy tanke tulistada, siis koguaeg vend karjub cockpitis, et ei saanud värvigi maha. |
Tean mida sa tunned...kuigi mingi ime läbi õnnestus paar raundi tagasi kuus tanki korraga vanarauda saata.
Samas järgnevates raundides taas ise kuusakoski materjal
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.09.2010 23:44:06
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Proovi teiste mürsuga.
Keegi oskab selgitada kahuri damage väärtusi?
Kirjas on praegusel torul:
Average damage - 164/110
Average penetration - 42/100
Mida näitab esimene ja mida tagumine nr?
Sobilikel mürskudel on hoopis teised väärtused (a. damage 29-55 ja a. pen. 70-130). |
Esimene nr peaks olema AP mürsk, antud juhul teine on HE mürsk
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.09.2010 00:44:12
|
|
|
| Ma loodan siiralt, et release'i ajaks on matchmaking normaalselt tööle saadud. Pole just eriti vahva vaatepilt, kui kuue Pantri vastu sõidab M3 Stuart.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
10.09.2010 11:56:28
|
|
|
need "special" tankid on üldse liiga kõrgete väärtustega IMHO. churchill ja stuart on parajad pannid aga matchmakingus pannakse neid kole kõrgele järjele
a vahest veab ikka kah. eile paaril korral sattusin lahingusse kus mu pz IV kõige kõvem tank oli omade poolel. ausaltöeldes ei osanud alguses võideldagi sellises situatsioonis, harjunud ikka kõvemate vastu mängima
esimese korraga pekstigi julmalt läbi- 5 kergetanki lihtsalt zergisid mu ära korraga
teises lahingus juba oli parem- 6 killi ja steelwall
ma isiklikult arvan et machmaking läheb paremaks kui mäng käima läheb, puhtalt sellepärast et siis võiks olla 6000 mängija asemel näiteks 18000 - sel juhul on rohkem inimesi kes on sinuga samal pulgal ning machmakingul on valikuid
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
10.09.2010 22:23:40
|
|
|
Keegi selle tankiga kah juba sõita on saanud?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
10.09.2010 22:39:27
|
|
|
sain endale ka koodi ja laen alla, eks homme paistab, mis saama hakkab
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.09.2010 01:16:29
|
|
|
njah.. T-28 pole väga paha asi ..
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
13.09.2010 08:05:14
|
|
|
Keegi juba kuskil tiimis ka on?
Mõtlesin, et peaks selle mängu vähe kõrgemal tasemel ka ära proovima
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
13.09.2010 09:09:12
|
|
|
klannisõjad pole veel sees minuteada. kuid gruppe tehakse kanalis "Eesti eest edasi" küll koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
13.09.2010 09:55:28
|
|
|
Täna hommikul tuli parim skoor 7 killi, mingi 8k raha ja 1,2k expi.
Võite lisada "Cyberlord" - saaks ka ehk koos midagi millalgi ettevõtta.
Kas peale betat tuleb total wipe või saavad testijad mingeid eeliseid ka?
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.09.2010 17:35:43
|
|
|
mis liini keegi võtnud on? Ise praegu kütan T-28ga ringi ja sihikul KV tankid...
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
13.09.2010 17:42:36
|
|
|
| Mängijad, tulge kindlasti meie oma kanalisse ka igame. Otsige channelite alt "Eesti eest edasi". Õhtuti on juba vahvalt palju rahvast ja küsimustele saab ikka vastuseid ja ka platooni, kui ruumi jätkub.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
13.09.2010 18:43:44
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mängijad, tulge kindlasti meie oma kanalisse ka igame. Otsige channelite alt "Eesti eest edasi". Õhtuti on juba vahvalt palju rahvast ja küsimustele saab ikka vastuseid ja ka platooni, kui ruumi jätkub. |
+1
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
13.09.2010 20:17:51
|
|
|
Täna sai päris mõnusalt põrutatud...10'st mängust üheski ei saanud esimese 2min jooksul surma
Aga jah, krdi kaval on see et kui surma saad, siis võid exit battelit vajutada ja teise tankiga edasi mängida.
Ma olen siiani nagu truu kutsikas ikka mängu lõpu ära oodanud...
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
14.09.2010 15:19:38
|
|
|
nu algusepoole on hea lahingusse jääda ja ringi vaadata, et mis teised teevad jne- nii tulevad kogemused ja kaartide tundmised kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Vertigo-
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2010
|
15.09.2010 16:36:19
|
|
|
Sain omale siis Tiger 1, aga oma kurvastuseks on see täiesti mõttetu tank. XP ja raha saab sama palju kui VK3601(H)-ga aga parandamis kulud on tavaliselt 2x suuremad. Vahel on isegi niimoodi, et lahingu lõpuks jääb rahaga miinustesse
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
15.09.2010 17:13:19
|
|
|
Ma üritan nüüd kulda kokku hoida ja nådalase premiumi tekitada
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.09.2010 08:37:05
|
|
|
17 päeva kulda kogudes saab 30 päeva premiumi
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
16.09.2010 09:03:44
|
|
|
| -Vertigo- kirjutas: |
Sain omale siis Tiger 1, aga oma kurvastuseks on see täiesti mõttetu tank. XP ja raha saab sama palju kui VK3601(H)-ga aga parandamis kulud on tavaliselt 2x suuremad. Vahel on isegi niimoodi, et lahingu lõpuks jääb rahaga miinustesse  |
eks neid balansse veel vaadatakse üle. näis mis lõplikus tootes tehakse
ise läksin PzIV pealt VK3001(H) peale- samm edasi Pantheri suunas aga krt, ei vea mul selle VK'ga üks suur äda on see aparaat, PzIV'ga sain palju paremini hakkama.
Muidugi suur vahe tuleb ilmselgelt sellest, et PzIV'ja jäi 90% crew (hoian neid Pantheri jaoks)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
16.09.2010 10:07:05
|
|
|
| Mille poolest see siis nii õnnetu on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
16.09.2010 11:27:35
|
|
|
mneh, puhtalt subjektiivne tunnetus- kui mängin ühe lahingu VK'ga ning teise kohe PzIV'ga siis viimasega läheb alati paremini
vb lihtsalt ei vea, vb tõesti meeskonna kogemus mängib nii suurt rolli.
igatahes, kaua ma õnneks selle VK peal ei ole- VK3001(H) pealt VK3001(P) peale minek on suht kiire.
Pärast seda VK3002(DB) ja siis on lõpuks eesmärk täidetud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
16.09.2010 19:11:45
|
|
|
mäng on ka väga meeldima hakanud ning liitunud "Eeesti eest edasi" kanaliga. Hetkel Pkw 3 aga plaanid 4 versioon soetada
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
16.09.2010 23:41:00
|
|
|
T-26 käes, suund on sinna kangete vene tankide poole
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.09.2010 14:32:07
|
|
|
Sul läheb sellega kaua aega
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
17.09.2010 15:10:07
|
|
|
| T-28'ni on ainult 1500 expi veel.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
17.09.2010 15:25:35
|
|
|
kuuldavasti pidavat T28'st järgmine tank paras käkk olema (KV siis). Samas, T28 upgrade ära niipalju kui saad. Pane ka Zis4 või see 85mm toru. ZIS4 on hea kui rohkem ringi liigud. 85MM on rohkem põõsas istumiseks ja single shotide jaoks...
ise loen aega tööpäeva lõpuni, et saaks oma artyga edasi põristada. Eile oli täitsa tore.. sain ühes lahingus 6 killi kirja
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
17.09.2010 16:25:12
|
|
|
Njh ma oma T-28-st loobusin A-20 kasuks. Hetkel ei oska sellega veel miskit eriti peale hakata. Eile sellega ikka enamasti 30 kuulsusrikast sekundit ja siis kiirelt vanajumala juurde. (2 scout achivementi on siiski juba tulnud )
KV ei olegi kõige hullem kui sellega natuke vaeva näha.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.09.2010 16:41:58
|
|
|
| KV on täiesti manageeritav aga Panzer 4 on küll üks suuremaid õnnetusehunnikuid. Sellega mängimine on suht onanism juusturiiviga.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
17.09.2010 17:00:57
|
|
|
ma olen hetkel puhtalt Arty peal... SU-26 on korralik loom. sain just 7 killi sellega ja top gun tiitli... eile tuli ka jutti 6 + 3 + 3 killi
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qwerty007
HV veteran

liitunud: 16.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
18.09.2010 09:14:23
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| KV on täiesti manageeritav aga Panzer 4 on küll üks suuremaid õnnetusehunnikuid. Sellega mängimine on suht onanism juusturiiviga. |
irw. mulle on siiani just Pz4 kõige rohkem meeldinud. siiamaani hoian alles, et kui vene TD ja VK3001 lahingus on, viin ta hea raha teenimiseks jalutama
mudugi mul seal 90+ crew ka peal, kujutan ette et see aitab
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.09.2010 09:17:34
|
|
|
Hoian endal ka P4 alles, ei tea miks, aga mõnikord tuleb tõesti tahtmine sellega tiir teha
Ja server on praegu maas
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
knoxxx
HV vaatleja
liitunud: 26.08.2010
|
18.09.2010 11:57:16
|
|
|
| pz 4 on niikaua lihtsalt märklaud,kes ei võta värvigi maha,kuni saab 7,5-10,5 toru peale,siis võib juba mängida ka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Roomik
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2010
|
18.09.2010 13:26:07
|
|
|
Teadmiseks rauasulatajatele
Server teeb igal hommikul kell 09:00 meie ajajärgi restarti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
18.09.2010 14:24:56
|
|
|
Hakkas ka WoT huvi pakkuma, regasin ära ja loodan et saan key. Aga teie paugutage edasi!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
18.09.2010 14:56:29
|
|
|
| panin ka eile mängu peale,hetkel T-46, oskab keegi soovitada mida järgmisena võtta?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.09.2010 02:28:51
|
|
|
| knoxxx kirjutas: |
| pz 4 on niikaua lihtsalt märklaud,kes ei võta värvigi maha,kuni saab 7,5-10,5 toru peale,siis võib juba mängida ka |
Võib ka nii öelda. Pika toruga pz4 on loom.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
19.09.2010 09:47:12
|
|
|
kena exp ja krediit Scart
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
19.09.2010 11:08:08
|
|
|
Sai ka see mänguke endale tõmmatud ja kokku umbes kolm lahingut ringi veeretud alustuseks. Küsimus ise aga selline, et kas selle mängu kohta kuskil mingit wiki't vms. normaalset kohta on, kust mingit infot saada? In-game help'i nagu väga pole ja ametlikult lehelt ka suurt miskit esimese pilguga silma ei jäänud.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
19.09.2010 12:41:48
|
|
|
lahingus näitab nuppe F1
EDIT:
Tegin valmis HV logodega Leopardi skinni:
Spoiler 
ENNE SKINNI VAHETAMIST TEE KINDLASTI ORIGINAALFAILIST VARUKOOPIA!
skinn läheb:
| tsitaat: |
| C: - Games - WoT beta - res - vehicles - german - G26_VK1602 |
HV Leopard: http://www.upload.ee/files/815885/VK1602.dds.html (2,7 mb)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|