Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 15.09.2010 20:46:27 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Rainpoiss kirjutas:
Sõbral mingi jama, et läheb magama ärkab ülesse elud lähevad peaaegu nulli ja jäävad nii, külmikust söögi võtmine aitab ka ainult natukeseks ja siis hakkab jälle otsast peale sama jama.

Las see "sõber" mureteseb originaali.


icon_biggrin.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 21:02:02 vasta tsitaadiga

Oldermann,
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga veel üks põnev "feature" mängus on see, et politsei üritab vahest põleva auto taha varjuda, lõppeb see aga tavaliselt mundrikandja surmaga. Politsei tegemistest peaks mingi video tegema, suht koomiline ikka, et lasen keset päeva kellegi tänaval maha. Panen relva ära, politsei jookseb kohale. Vahib laipa, siis sõidab politseiauto kohale, politsei tuleb välja vahib autokõrvalt laipa, läheb autosse tagasi, sõidab minema. Samal ajal jalutab teine politseinik tahulikult kuhugile eemale... icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 15.09.2010 22:05:23 vasta tsitaadiga

Aidake:?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 22:10:02 vasta tsitaadiga

Carl963 kirjutas:
Aidake:?
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2010 22:19:32 vasta tsitaadiga

Carl963, kõige lihtsam variant on tõesti, jää ellu.. tegin selle taktikaga esimese korraga ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sykrot
HV kasutaja
sykrot

liitunud: 14.08.2007




sõnum 15.09.2010 22:22:13 vasta tsitaadiga

Carl963 kirjutas:
Aidake:?
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 15.09.2010 22:35:03 vasta tsitaadiga

Carl963, Peida metall posti taha ära ja anna headshote icon_biggrin.gif High raskuse peal sai ikka mitu korda seda mängitud aga asja sai icon_biggrin.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 15.09.2010 22:36:34 vasta tsitaadiga

sykrot, Kõige normaalsem vastus tuli siit vist icon_biggrin.gif
Eks ma proovin, tänud!

_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 13:51:30 vasta tsitaadiga

Töötavad console'i pole välja tulnud vahepeal?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 16.09.2010 15:28:58 vasta tsitaadiga

console on töötav ammu olemas, jimmy modis vist ei saand ainult.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:03:23 vasta tsitaadiga

Give us all your $$$
http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=265017
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:29:38 vasta tsitaadiga

On ikka jultunud tüübid. Lasevad mingi lühikese ja sisutühja mängu välja, nõuavad selle eest täis hinda ja siis hakkavad iga paari nädala tagant $10 eest väikeseid juppe juurde müüma.

Hea, et on võimalik ka tasuta need kõik ära mängida (sõbra juures loomulikult), sest raha sellistele tõbrastele küll iial ei annaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:31:22 vasta tsitaadiga

Lõpuks, et saada 10h gametime't kätte maksad $10 iga tunni eest thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:31:42 vasta tsitaadiga

ei tea kas kunagi "Mafia2 Complete edition" ka välja tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 16.09.2010 17:33:25 vasta tsitaadiga

Millal see teine DLC välja tuleb? icon_razz.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 16.09.2010 17:33:53 vasta tsitaadiga

tegelt 3.as sis ju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:37:05 vasta tsitaadiga

xxlmaster "Mafia 2 Ultimate Pay Edition" Cointains: Mafia II game & 131 DLCs (Jimmys Vendetta; Joe Adventures; Henry Trip and so on and on!)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:42:00 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Lõpuks, et saada 10h gametime't kätte maksad $10 iga tunni eest thumbs_up.gif icon_lol.gif

Pigem nii, et alguses maksad $70 selle eest, et mängu oma arvutisse installida tohid. Kui mängima tahad hakata, siis pead maksma activation key eest $10. Kui ostad Special Edition key, siis saad 1h tasuta mänguaega kaasa. Vastasel juhul pead iga mängus veedetud tunni eest $10 maksma.

Kusjuures täiesti reaalne prognoos, vaadates, kui kergekäeliselt inimesed neid DLC'sid ostavad. Firmad lähevad ju sellist edu nähes aina ahnemaks ja julgemaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 18:07:59 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde kui kunagi sai norras töökaaslasega Forza3me mängitud ja DLCs olid paar -must have- autot. Siis küsis et kas need saab lahti kui oled piisavalt raha teeninud icon_lol.gif
Siis kui asja selgeks tegin siis oli tüübil icon_eek.gif what....what do you mean "real money"... icon_eek.gif ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 19:32:16 vasta tsitaadiga

Lightsaber, ma läheks sammu kaugemale ja väidaks, et sinu pakutu polegi mitte enam niivõrd prognoos kui praktiliselt juba tänane päev ja reaalsus ise icon_razz1.gif okei, võibolla mitte sõnasõnalt, kuid sisuliselt küll.

Mis ma muud oskan öelda kui et tuleb hoolega hoida neid häid sõpru, kelle juures saab läbi mängimas käia! icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oldermann
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 20:08:13 vasta tsitaadiga

kas kedagi on autoga sõites kuul bensiini paaki tabanud?
_________________
ei ole allkirja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.09.2010 22:16:48 vasta tsitaadiga

tegin jimmy läbi, viimased bosside killimised olid täitsa vahvad. aga autosid oli kuidagi vähe jimmys, 10-15 sõiduautot vist oligi. see 50ndate raadio pole ka suuremat asi, mõned lood olid head, aga tüütas ruttu ära.
mäng on kuidagi tuim, nalja ja naerda eriti ei saanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 22:35:22 vasta tsitaadiga

no kuule, aga selle eest nutta sai kõvasti ju! thumbs_up.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.09.2010 23:26:02 vasta tsitaadiga

noh vahest need ütlemised läksid täkkesse, kui kellelegi kulpi lasid. aga rohkem võiks olla erinevaid ütlemisi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 16.09.2010 23:32:03 vasta tsitaadiga

Rohkem infot Joe's Adventures kohta!
tsitaat:
Joe’s Adventures offers an engaging narrative and allows players to explore new locations, including a train station, the cathouse, a boat yard, a seasonally changing lakefront and some never-before-seen buildings in Empire Bay. This exciting new chapter in the Mafia II saga includes new clothing, collectibles and even more classic 40’s and 50’s music. In addition to the story-based missions, Joe’s Adventures opens up a slew of optional city-based quests packed with arcade action gameplay and a points-based system that allows players to move up the ranks on the online leaderboard through combos and multiplier bonuses. Deadly executions by head shot or charged explosives rack up points, and precision-timed vehicular power slides, lofty jumps and feats of supercharged speed maintain the adrenaline-charged fun for extensive replayability.


Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja veel... Mafia 2 - World Record F-Bombs (Proof!)
MASSIVE STORY SPOILERS!!! (youtube)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 00:48:44 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:

Ja veel... Mafia 2 - World Record F-Bombs (Proof!)
MASSIVE STORY SPOILERS!!! (youtube)


fvcking bueno thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 17.09.2010 09:34:04 vasta tsitaadiga

Mitte Mafia2 vaid F.CK2
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 15:57:26 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Mitte Mafia2 vaid F.CK2

Kuule, ausõna, mine liivakasti tagasi. Ise tulid sellise lolluse peale?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 17:09:38 vasta tsitaadiga

Mafia, kui sõita kiiremini igalepoole, siis jäävad pooled Fcukid kuulmata icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackahole
HV vaatleja
blackahole

liitunud: 24.07.2008




sõnum 18.09.2010 00:58:50 vasta tsitaadiga

Pole kunagi kirjutanud siia foorumisse aga see mäng tekitas küll selleks tahtmise. Soovitan tõesti mitte osta seda, kui sa esimesest Mafia osast orgasmi said. See mäng pole küll kõige suurem pettumus, kuid midagi head selles nüüd küll ei ole. Täielikult fantaasiavaene mittetmidagitekitav kräpp. Graafika on ainuke hea asi vb. Emotsioonid mida tekitas esimene Mafia ei ole mitte millegi poolest võrreldes selle elajaga mis 2K Czech nüüd välja laskis. Kõige rohkem mida see mängides annab on emotsioonitus ja vahel ajab see jama lihtsalt väga närvi. icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 02:35:37 vasta tsitaadiga

lõpetasin täna just mängu ära. ise küll ei nurise. täitsa hea mäng oli. ei saanud kusjuures esimesest osast orgasmi, ega teisest ka.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 06:11:38 vasta tsitaadiga

Minujaoks asi juba unustatud, viimast dlc enam isegi ei proovinud. Jura. Uninstall ja kogu lugu.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 18.09.2010 10:59:23 vasta tsitaadiga

Mafia II sai läbi. Mulle väga meeldis, ei tea miks kõik siin HV's virisevad. Stoori oli väga hea, muusika oli hea, gameplay super ja graafika veel parem! thumbs_up.gif

E: Mul jäi paar trofeed puudu. Kas ma saaksin kuidagi poole mängu pealt uuesti teha? Või pean alustama uue mänguga?

_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 18.09.2010 11:29:52 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Minujaoks asi juba unustatud, viimast dlc enam isegi ei proovinud. Jura. Uninstall ja kogu lugu.

Joe adventures'i ei tahtnud proovida? icon_biggrin.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 11:46:07 vasta tsitaadiga

Palju neid DLC tulemas/tulnud on üldse?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 18.09.2010 12:08:47 vasta tsitaadiga

maxsimiljo, 3 tükki on vist praegu olemas.
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.09.2010 12:32:12 vasta tsitaadiga

tegin 1se ka läbi see ei tekitanud ka üldse mingeid tundeid
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 18.09.2010 17:10:49 vasta tsitaadiga

Siis pole sul polegi tundeid:D
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 17:24:58 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Sain ka lõpuks läbi ja täiesti OK mäng. Aga lõpp oli ..
Spoiler Spoiler Spoiler

Võiks selliseid spoilereid mitte teha, mõnel inimesel äkki veel mäng läbi tegemata.


Mida kulli? icon_lol.gif Mine arene mujal.. mis krdi pärast need spoilerid on siis? doh.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 17:38:39 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, ta kirjutas algul seda ilma spoilerita icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 17:58:33 vasta tsitaadiga

Jimmys Vendetta ka läbi sain skooriks 851k, ei tea kas see palju või vähe. Suht normaalne oli, lõpu missioon oli natuke liiga kerge ka hardiga, eriti põnev on aga see, et see maja ongi konkreetselt selle missiooniga seotud. Lõpetasin missiooni ära ronisin üle aia ja läksin maja juurde tagasi aga üllatuseks oli ainult aed krundi ümber, krundi sees polnud aga mitte kui midagi icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 20:36:25 vasta tsitaadiga

Enda skooriks jäi 1 059 368. Jimmy's Vendetta ise oli väga üksluine, kui välja arvata paar viimast missiooni.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 15:24:53 vasta tsitaadiga

Peale videosid peaks hakkama chapter 1 aga mul jääbki mängu loadima. Uuurisin, et selline probleem on paljudel esinenud chapter 14-nes, kuid ma ei saa isegi chapter ühte. Äkki kellelgi on midagi sarnast olnud ja oskab aidata?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 20.09.2010 18:27:13 vasta tsitaadiga

osta originaal mäng
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 20:03:42 vasta tsitaadiga

zlenard kirjutas:
osta originaal mäng


Mul orig mäng ja esines sama jama mingi chapteri alguses, aga seda vaid korra, nii et ei pruugi olla asi piras icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.09.2010 20:20:03 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
lõpetasin täna just mängu ära. ise küll ei nurise. täitsa hea mäng oli. ei saanud kusjuures esimesest osast orgasmi, ega teisest ka.
nu need, kes esimesest orgasmi said, on mingid nintendoseksuaalid või kurat teab mis
igatahes normaalsed mingist mängust erutust ei saa icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 01:06:29 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
MummikAl kirjutas:
lõpetasin täna just mängu ära. ise küll ei nurise. täitsa hea mäng oli. ei saanud kusjuures esimesest osast orgasmi, ega teisest ka.
nu need, kes esimesest orgasmi said, on mingid nintendoseksuaalid või kurat teab mis
igatahes normaalsed mingist mängust erutust ei saa icon_rolleyes.gif

No kurat Vice City ajal oli küll surin sees mängides nii kaihv oli ikka bananadance2.gif Aga noh kõvaks vast ikka ei läinud ma loodan eusa_think.gif
Miks üldse mängida kui ei eruta icon_biggrin.gif mingeid meeli ikka we mis iganes : D

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 21.09.2010 07:40:56 vasta tsitaadiga

It's all about entertainment eat.gif
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 28.09.2010 20:13:46 vasta tsitaadiga

saan aru, et kindlasti on sellest juba pablatud aga....

Spoiler hõlmab chapter 14e algust, et kui sa ei ole sinna maani mänginud, ära palun loe seda.

Spoiler Spoiler Spoiler

...ja insta tõusis mängu skoor 9 pealt 10 /10ks
ja kui arvestada fakti, et tegu on storytelling mänguga, siis sandbox võimaluste puudumine skoorile miinuseid ei anna.

Täiesti brilliant game.

ja rääkimata near-perfect game-engine'ist...

oooosssommm!!


viimati muutis NeroEST 28.09.2010 21:57:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.09.2010 20:40:04 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
libe kirjutas:
MummikAl kirjutas:
lõpetasin täna just mängu ära. ise küll ei nurise. täitsa hea mäng oli. ei saanud kusjuures esimesest osast orgasmi, ega teisest ka.
nu need, kes esimesest orgasmi said, on mingid nintendoseksuaalid või kurat teab mis
igatahes normaalsed mingist mängust erutust ei saa icon_rolleyes.gif

No kurat Vice City ajal oli küll surin sees mängides nii kaihv oli ikka bananadance2.gif Aga noh kõvaks vast ikka ei läinud ma loodan eusa_think.gif
Miks üldse mängida kui ei eruta icon_biggrin.gif mingeid meeli ikka we mis iganes : D
kulla mees, see oli 7 aastat tagasi, sa poja ei joonud päris õlutki veel
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.