Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:15:12 vasta tsitaadiga

Ehk vedeleb kellelgi mõni inteli stock cooler soc775. Hädasti oleks vaja.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 15:41:39 vasta tsitaadiga

-cocain-, vedeleb.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salakokk
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2004




sõnum 11.09.2010 12:59:49 vasta tsitaadiga

Mulle võib igasugust vana serverikola pakkuda. Hetkel kuluks ära üks emaplaat PCI X siiniga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leet-Priit
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 17:51:02 vasta tsitaadiga

Soovin saada külmkappi Tallinnas, võib olla ka veneaegne, peaasi et töötab. Oodatud on kõik pakkumised ning tulen ise järele.
_________________
kaup ainult käest kätte, postiga ei saada
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 17:23:28 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks küsin:
Ega kellengil Haapsalus ülearuseid USB juhtmeid pole`?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 11:08:27 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi mõnda FC-PGA2 S478 1.5~2.2GHz protsessorit üle pole? Tahaks ühe vanema süsteemi tööle ajada aga ei leia sellele protsessorit icon_confused.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 12:53:33 vasta tsitaadiga

dud66, arifoorumi teema. ise vahetasin mõni aeg tagasi 370 proset soovids selle kola vastu. raha või vahetuse korras leiaks sulle prose.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 15:25:35 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Ega kellelgi mõnda FC-PGA2 S478 1.5~2.2GHz protsessorit üle pole? Tahaks ühe vanema süsteemi tööle ajada aga ei leia sellele protsessorit icon_confused.gif


Viska PS, 1,7GHz leidub, äkki huvitab.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 15.09.2010 17:51:45 vasta tsitaadiga

kellelgi skyphone juhet ei ole laenata korraks?
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
demez
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2009




sõnum 15.09.2010 19:49:39 vasta tsitaadiga

Üks huvitav teema siia icon_biggrin.gif...kui kellelgi tartus kalastus tarbeid vedeleb ja on ülearu, siis olen huviline icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HSGold
HV veteran
HSGold

liitunud: 30.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 11:38:02 vasta tsitaadiga

demez kirjutas:
Üks huvitav teema siia icon_biggrin.gif...kui kellelgi tartus kalastus tarbeid vedeleb ja on ülearu, siis olen huviline icon_smile.gif


Näiteks?
Ussikesi?

Või hoopis jõhvi, ritva, korki, tina?

Midagi leiaks, aga täpsusta...

_________________
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 16.09.2010 11:56:07 vasta tsitaadiga

granaati..
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 16.09.2010 15:31:25 vasta tsitaadiga

traati, elekter postiotsas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 17:11:48 vasta tsitaadiga

Lõhkeainega mängimine võib sõnatuks ja kätetuks muuta (ka nii püütakse kala). Üleüldiseid soove võiks ikkagi täpsustada.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri503
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2009




sõnum 16.09.2010 17:20:34 vasta tsitaadiga

Tere.

Mul on Tartus vaja lihtsat kontori tooli.
Välimus võiks olla ikka normaalne,Kõrgust peab saama reguleerida ja selja tugi peab külljes püsima.Käepidemeid pole vaja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
demez
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2009




sõnum 16.09.2010 17:48:23 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Lõhkeainega mängimine võib sõnatuks ja kätetuks muuta (ka nii püütakse kala). Üleüldiseid soove võiks ikkagi täpsustada.

Üldiselt võib kõike pakkuda, kuna vanemaid asju ka kogun, kettad, landid, ridvad jne...asjad ei pea olema töökorras,

Vooluga saab jah püüda, kuid jääme ikka seaduse piiridesse icon_biggrin.gif...kuigi kahjuks on neid kes ei püüavad nii!!
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 16.09.2010 18:01:46 vasta tsitaadiga

aa et on kahjuks ka neid kes ei püüa elektriga ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infoman123
Aeg Maha 2a
infoman123

liitunud: 14.03.2009




sõnum 16.09.2010 19:52:48 vasta tsitaadiga

ei leidu kellelgi SciPhone i68+ juhet?

või kedagi, kes oleks nõus ebayst tellima selle (maksan kinni muidugi)
http://cgi.ebay.com/USB-Charger-Cable-CECT-SciPhone-i68-i68-i9-F54-/290468619566?pt=PDA_Accessories&hash=item43a147652e
hind on 0.99$
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 20:17:43 vasta tsitaadiga

Ehk vedeleb kellelgi taolist tagaplekki? Vaja oleks MSI K9N SLI emaplaadile. Hea kui saaks Tartust.

http://www.bosamar.com/K9N/images/backpanel_large.jpg

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 22:25:35 vasta tsitaadiga

20pin to 24pin toite üleminekut on kellelgi vedelemas?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 17.09.2010 12:14:05 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi tehnikaalaseid raamatuid kodus vedeleb, mille sisu veel tänapäevaga kaasas käib ja raamatuid endal enam tarvis ei ole, siis oleksin Tallinnas huviline.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 12:28:33 vasta tsitaadiga

kellelgi Tallinnas desktop tüüpi korpust pole üle, ise kunagi viskasin hulgi neid rauda ja nüüd oleks vaja sauna mingi komplekt panna aga kuhu sisse.
Peaks sobima atx emaplaat ja tavaline toide näiteks : http://stc.hacking-cult.org/gd-rom_stuff/ripping_info_images/desktop_case_setup.jpg
Välimus on savi, kollane, vana, kriimud jne.

Kustav
56 723 595

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 17:28:45 vasta tsitaadiga

Mingit toitekat kellelgi pakkuda Tartus?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 17:56:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
-cocain-, vedeleb.

Sain juba thumbs_up.gif

-cocain- kirjutas:
Ehk vedeleb kellelgi taolist tagaplekki? Vaja oleks MSI K9N SLI emaplaadile. Hea kui saaks Tartust.

http://www.bosamar.com/K9N/images/backpanel_large.jpg

Endiselt oleks vaja.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 13:35:45 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi nokia 6100 juhtumisi ei vedele, kes seda doonoriks oleks nõus loovutama, sain sugulase käest telefoni ja huvitab, kas saan sellele elu sisse, aga ei ole kuskilt juppe saada.
_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 16:34:28 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:

-cocain- kirjutas:
Ehk vedeleb kellelgi taolist tagaplekki? Vaja oleks MSI K9N SLI emaplaadile. Hea kui saaks Tartust.

http://www.bosamar.com/K9N/images/backpanel_large.jpg

Endiselt oleks vaja.

Kes see plekiboss siin oligi, ei mäleta.. kasutaja kikass? Tasub tema käest küsida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 21:36:39 vasta tsitaadiga

Tänud Starfield aga loodaks Tartust saada. Kui ei saa siis tuleb ise teha.
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 20.09.2010 14:08:23 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi juhuslikult pole yle Logitech x-530 või x-230 yhte kõlari korpust (tagumisi v vasakut)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkMatter
HV kasutaja
DarkMatter

liitunud: 03.03.2004




sõnum 20.09.2010 16:09:22 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
Ega kellelgi nokia 6100 juhtumisi ei vedele, kes seda doonoriks oleks nõus loovutama, sain sugulase käest telefoni ja huvitab, kas saan sellele elu sisse, aga ei ole kuskilt juppe saada.

Mul üks 6101. Saatsin PS'i.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 16:44:03 vasta tsitaadiga

DarkMatter kirjutas:
kusti85 kirjutas:
Ega kellelgi nokia 6100 juhtumisi ei vedele, kes seda doonoriks oleks nõus loovutama, sain sugulase käest telefoni ja huvitab, kas saan sellele elu sisse, aga ei ole kuskilt juppe saada.

Mul üks 6101. Saatsin PS'i.

Mitte, et need poleks kaks kardinaalselt erineva ehitusega telefoni icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 21:00:36 vasta tsitaadiga

kui te summasid mainima hakkate, on tegu automaagiliselt ka ärifoorumiga ja siis poleks ideeliselt nagu siia asja enam. ise keerate selle nurga kanni ja kui see kinni läheb, poel mõtet kiunuda. kurat, miks peab üle kolme lehe seda meelde tuletama ah?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 21:11:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui te summasid mainima hakkate, on tegu automaagiliselt ka ärifoorumiga ja siis poleks ideeliselt nagu siia asja enam. ise keerate selle nurga kanni ja kui see kinni läheb, poel mõtet kiunuda. kurat, miks peab üle kolme lehe seda meelde tuletama ah?

Peab vist jälle mõnda aktivisti siin AM-iga premeerima, et aru saadaks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 01:32:23 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
DarkMatter kirjutas:
kusti85 kirjutas:
Ega kellelgi nokia 6100 juhtumisi ei vedele, kes seda doonoriks oleks nõus loovutama, sain sugulase käest telefoni ja huvitab, kas saan sellele elu sisse, aga ei ole kuskilt juppe saada.

Mul üks 6101. Saatsin PS'i.

Mitte, et need poleks kaks kardinaalselt erineva ehitusega telefoni icon_rolleyes.gif

Kusjuures sim kaardi klemmid, kuular ja võimalik, et miskit veel oleks sealt kasutusse minemas. Tegelik valupunkt on korpus (mitte see eemaldatav ümbris, aga sisemine plastik), mis on ikka väga räbal. Eks ma üritan selle ise kokku keevitada kui kellelgi ei ole. Tartu telefonipoodidest ei leidnud ka ühtegi.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 10:11:00 vasta tsitaadiga

Eks siis läheb uuesti icon_evil.gif

Ehk on kellelgi s775 jahutit (mitte stocki).
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 11:03:19 vasta tsitaadiga

Sooviks 16MB mälu moodulit Compaq LTE Elite sülearvutile.

Samuti kuluks ära mõned 1.44 MB floppy diskid.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 11:35:56 vasta tsitaadiga

rewer, kui kasutatud (testimata) floppyd sobivad, siis võin mingi peotäie anda - õhtu poole saaks Sütistest kätte thumbs_up.gif
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 19:10:16 vasta tsitaadiga

minge poodi icon_wink.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 22:33:15 vasta tsitaadiga

Härrased radok ja henri503 said AM60 14 päevaks korduvate soovide eest, mis ei kuulu siia alafoorumisse, ja vaatamata äsjasele hoiatusele. Kui leidub keegi veel, kes enne postitamist lugeda ei oska, siis palun - AM-e jagub kõigile.
Nagu öeldud - see teema on vanade arvutijuppide kollektsionääridele. Väliseid kõvakettabokse, toole, münte, jootekolbe, lambijalgu, kalastusvahendeid ja muud sarnast kraami saate vastavatest poodidest või teistest Ärifoorumi alafoorumitest praegusel ajal raha eest.
Igasugused diilid a la vahetan õlle, söögipoolise või sümboolse summa vastu on samuti keelatud! Lugege enne postitamist reegleid ja mõelge, või teema läheb määramata ajaks lukku!

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 23:50:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
minge poodi icon_wink.gif


Kas tänapäeval flopisid näiteks poest saabki enam? Krt, oli näitlikuks õppematerjaliks 5 1/2" flopit vaja, no ei ole. Väiksemamõõdulisi veel leiab, aga poes pole aastaid näinud.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2010 23:51:59 vasta tsitaadiga

avax, antud juhul ei käinud laurxi jutt flopide kohta. Loe mu postitust.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 08:07:16 vasta tsitaadiga

avax, flopisid ma leian sulle. mitte suvalisi verbatime vaid ikka korralikke nt hp toodetega kaasas olnud ehtsat kraami. ise kasutan ka kohati.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 10:46:21 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
avax, antud juhul ei käinud laurxi jutt flopide kohta. Loe mu postitust.


Tean, viisin jutu lihtsalt edasi.

Laurx, 3 1/2" on olemas, aga kus võiks olla 5 1/2" flopit? (ei pea isegi elusana olema, näitlikuks õppematerjaliks vaja)
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 10:48:17 vasta tsitaadiga

vist on . kui kolalattu satun, vaatan.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 11:42:30 vasta tsitaadiga

avax, kui laurx ei leia, siis midagi peaks mul olemas olema...
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 21:25:38 vasta tsitaadiga

Sonn117, selleks on Mobiilide ost/müük/vahetus alafoorum icon_idea.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 27.09.2010 14:38:56 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi mõnda sülearvuti laadijat üle? Täpsed voldid-amprid ei ole olulised ja võib ka katkise otsaga olla, põhiline oleks, et saaks seinast umbes 50-80W alalisvoolu.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lokuta
HV veteran
lokuta

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2010 14:42:14 vasta tsitaadiga

ehk kellelgi vedeleb sahtlipõhjas katkiseid wifi usb seadmeid vaja oleks neid hulgi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mardex
HV veteran

liitunud: 16.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2010 22:30:47 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgi ära anda socket AM2 katkiseid emaplaate? Huvitab just socketi plastikust osa, selline nagu pildil. http://www.3dnews.ru/documents/12702/socketAM2.jpg . Võin ka terve plaadi võtta.
_________________
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 18:59:32 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on LCD toite-adaptrit pakkuda? 12 voldine ja ampreid peaks olema miinimum 3.5.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2010 21:09:03 vasta tsitaadiga

tee vanast AT toitekast. amperid rohkem kui küll.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.