Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 21:25:51 vasta tsitaadiga

väljastpoolt EL'i võib muidugi jamasid esineda, lõhnasid maksustati kuidagi teistmoodi, detaile ei mäleta. USA'st tellisin veel vanadel headel aegadel, kui seda 22€ piiri polnud. aga UK'st või mujalt EL'ist võib küll täiesti muretult tellida thumbs_up.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 20:26:12 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda kuidas on lood vedelike saatmisega. Kas toll laseb läbi või saadab kohe tagasi? Näiteks lõhnad ja muud sampoonid?

Tellisin käesoleva aasta esimeses pooles ühe lõhna, mis postitati "land of the free" riigist. Maksin imporditasu ja deklareerimise tasu ära ja pakk anti vabalt kätta.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 13.09.2010 03:14:21 vasta tsitaadiga

Tere ,tahaksind seda telefoni http://cgi.ebay.com/NEW-NOKIA-8850-GSM-UNLOCKED-CELLULAR-PHONE-Silver-/280559024928?pt=Cell_Phones&hash=item41529efb20 tellida. Kuid asukoha maaks on Hong Kong ,kas see on siis replica või tehase taastatud mudel?? Kunagi räägiti ,et enamus sealt tellitud kaupa konfiskeeritakse kui pole originaal. Kuidas ma veendun selles ,et see telefon originaal on? Või äkki keegi oskab leida mulle sellesama telefoni legaalse tellimiskoha icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 13.09.2010 11:13:40 vasta tsitaadiga

Car_Stealer kirjutas:
Tere ,tahaksind seda telefoni http://cgi.ebay.com/NEW-NOKIA-8850-GSM-UNLOCKED-CELLULAR-PHONE-Silver-/280559024928?pt=Cell_Phones&hash=item41529efb20 tellida. Kuid asukoha maaks on Hong Kong ,kas see on siis replica või tehase taastatud mudel?? Kunagi räägiti ,et enamus sealt tellitud kaupa konfiskeeritakse kui pole originaal. Kuidas ma veendun selles ,et see telefon originaal on? Või äkki keegi oskab leida mulle sellesama telefoni legaalse tellimiskoha icon_confused.gif


kui CE märgistust pole, siis saadetakse tagasi
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 13.09.2010 13:31:20 vasta tsitaadiga

Tere, ei suuda vist tervet teemat läbi surfata, seega küsiks lihtsa küsimuse. Plaan on pangas krediitkaart ära teha, et see paypal tööle saada, aga õhku jääb minu jaoks üks küsimus. Kas raha tuleb mul oma paypali kontole kanda, kui esemete eest tasun, või läheb see peale pangakonto arvelt maha (krediitkaardi).
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 13:34:44 vasta tsitaadiga

Ei tule midagi kanda, automaatselt läheb krediitkaardi kontolt maha. Ja seda kohe. Ma olen kohe teiselt kontolt tagasi kandnud, et ei peaks intressi maksma (mul SEB MAGNET).

Tiiger15 kirjutas:
Tere, ei suuda vist tervet teemat läbi surfata, seega küsiks lihtsa küsimuse. Plaan on pangas krediitkaart ära teha, et see paypal tööle saada, aga õhku jääb minu jaoks üks küsimus. Kas raha tuleb mul oma paypali kontole kanda, kui esemete eest tasun, või läheb see peale pangakonto arvelt maha (krediitkaardi).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Car_Stealer
HV kasutaja
Car_Stealer

liitunud: 29.11.2002




sõnum 13.09.2010 15:11:21 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Car_Stealer kirjutas:
Tere ,tahaksind seda telefoni http://cgi.ebay.com/NEW-NOKIA-8850-GSM-UNLOCKED-CELLULAR-PHONE-Silver-/280559024928?pt=Cell_Phones&hash=item41529efb20 tellida. Kuid asukoha maaks on Hong Kong ,kas see on siis replica või tehase taastatud mudel?? Kunagi räägiti ,et enamus sealt tellitud kaupa konfiskeeritakse kui pole originaal. Kuidas ma veendun selles ,et see telefon originaal on? Või äkki keegi oskab leida mulle sellesama telefoni legaalse tellimiskoha icon_confused.gif


kui CE märgistust pole, siis saadetakse tagasi


Ühesõnaga on see CE märgistuseta nagu ma aru saan... icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 13.09.2010 16:19:12 vasta tsitaadiga

mis väärtus sel ChinaExport märgil siis nii väga olema peaks? See küll kauba originaalsust kuidagi ei näita icon_neutral.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2010 16:25:57 vasta tsitaadiga

Duckhead, ideeliselt on see certified europe, ehk siis keegi kuskil siin sertifitseerib neid asju, mis on okeid. icon_razz.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCD
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 13.09.2010 16:27:17 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
mis väärtus sel ChinaExport märgil siis nii väga olema peaks? See küll kauba originaalsust kuidagi ei näita icon_neutral.gif


CE peaks tulenema ikka prantsuskeelsest conformité européenne, mitte mingist China Expordist icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 13:42:17 vasta tsitaadiga

Endal ka vist läheb üks pakk hiinast kaduma. Siiamaani on kõik tähitud lennupostiga 10 päeva jooksul kohale tulnud. Nüüd selle pakiga on viimasest sorteerimis jaamast möödas 8 päeva, pakk ise on 20 päeva liikunud. Kelle kraesse see läheb kui jälgimiskoodiga on näha, et pakk läks kaduma. Kas müüa on kohustatud uue teele panema või mitte? Kuidas need asjad käivad? Ise olen just samalt müüjalt mitmeid kordi eelnevalt tellinud ja pole probleeme olnud. Ootan selle nädala lõpuni siis võtan müüaga ühendust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 14.09.2010 14:10:38 vasta tsitaadiga

20 päeva pole mingi põhjus seda kadumist eeldada. Sul on lihtsalt vedanud kui siiani kõik kiiremalt tulnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.09.2010 15:03:34 vasta tsitaadiga


_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mar6
HV veteran

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 15:50:42 vasta tsitaadiga

Sorry, panin selle jutu valesse teemasse. icon_redface.gif

viimati muutis mar6 16.09.2010 21:57:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 17:17:07 vasta tsitaadiga

pois11, lase rahulikult 30 päeva "täis tiksuda" icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 19:39:10 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
pois11, lase rahulikult 30 päeva "täis tiksuda" icon_wink.gif


ahh tundub jah, et pakk juba jõudis soome. Huvitav miks koguaeg on erinevad kohad kus pakk läbi käib. Vahest tuleb mingi 5 päevaga ja praktiliselt otse hiinast. Vahest käib pool maakera läbi ennem kui kohale jõuab. Kusjuures pakk saadetakse teele koguaeg ühest ja samast postkontorist. Väga huvitav ikka.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 19:40:58 vasta tsitaadiga

Tere!
Oleks vaja abi deklareerimisel interneti teel.
Olen e-maksuametis/e-toll ja ei leia sealt mida ma peaksin edasi tegema.
Aidake beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2010 20:10:04 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Tere!
Oleks vaja abi deklareerimisel interneti teel.
Olen e-maksuametis/e-toll ja ei leia sealt mida ma peaksin edasi tegema.
Aidake beer_yum.gif


lihtsam äkki maksta 101 krooni käsitlemistasu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
discgolfar
HV vaatleja
discgolfar

liitunud: 26.06.2005




sõnum 14.09.2010 22:03:53 vasta tsitaadiga

müün paypali raha 10,65EUR või 14,22USD
kui huvi PS
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 11:38:41 vasta tsitaadiga

Eesti post kasseris mu käest just 213.- käibumaksu ja deklari esitamise eest, eseme väärtus koos postiga oli 554.-
Peedistatakse ka nii odavate asjade eest.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 21:16:56 vasta tsitaadiga

Olen laisk ja otsida ei viitsi icon_biggrin.gif

Kuida ebay UK-s postikulu näha saab (peab tellimuse tegema enne?) (Amazon UK kohta kh sama küss)

Täpsustan: postikulu eestisse.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 21:20:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Olen laisk ja otsida ei viitsi icon_biggrin.gif

Kuida ebay UK-s postikulu näha saab (peab tellimuse tegema enne?) (Amazon UK kohta kh sama küss)

Täpsustan: postikulu eestisse.


vaatad eseme hinda ja seal on +£........

Aga pane asukoth eesti ehk siis

sort by: price+p&P: lowest first näiteks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
discgolfar
HV vaatleja
discgolfar

liitunud: 26.06.2005




sõnum 18.09.2010 13:35:01 vasta tsitaadiga

mul esimene kohalejõudmata kaup , kuigi ise kahtlustan et müüja ei pannudki teele, vast sain üliodavalt tema jaoks kätte ja ei saatnud.Maksis raha ka tagasi, ei tea kas selle eest neutrali panema?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 10:47:38 vasta tsitaadiga

Ei saa aru mis jant on. Inglismaalt tulevad pakid kuidagi kaua viimasel ajal. Eelmine kord ootasin Inglismaalt pakki ca 2 nädalat ning nad saatsid veel vale asja ka. Saatsin tagasi ja tegi refundi, aga seekord ei ole siiani kohale jõudnud..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 12:26:14 vasta tsitaadiga

Mul Honk Gongist sama jama.
Juba 3 nädalat on tulnud ja ei ole veel kuskilt näha.. samas on teised pakid tulnud kuni 10 päeva. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flashsnake
HV vaatleja
flashsnake

liitunud: 19.09.2010




sõnum 19.09.2010 14:29:02 vasta tsitaadiga

Kas American Express töötab Paypaliga?

viimati muutis flashsnake 02.06.2015 16:30:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 19.09.2010 14:34:19 vasta tsitaadiga

flashsnake kirjutas:
Kas american express töötab paypaliga ? Vb teen american expressi krediitkaardi , et kas seda saab paypaliga , et ebayst asju osta ?


Töötab küll.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flashsnake
HV vaatleja
flashsnake

liitunud: 19.09.2010




sõnum 19.09.2010 14:43:26 vasta tsitaadiga

Kui osta näiteks see: http://cgi.ebay.com/1-Spray-Bottle-Original-Liquid-Ass-Fart-Stink-Bomb-GAG-/370354524666?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item563ad991fa#ht_4852wt_1137
Kas siis see lähebki maksma siis HIND (2.97$) või lisandub ka postikulu?


viimati muutis flashsnake 02.06.2015 16:31:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 15:17:22 vasta tsitaadiga

Nii väikeste summade puhul ei tule.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 15:59:52 vasta tsitaadiga

flashsnake kirjutas:
Kui seda näiteks osta : http://cgi.ebay.com/1-Spray-Bottle-Original-Liquid-Ass-Fart-Stink-Bomb-GAG-/370354524666?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item563ad991fa#ht_4852wt_1137
Kas siis see lähebki maksma siis HIND ( 2.97$) ja POSTIKULU ( 4.99$) või tuleb tollis ka juurde vms ?

Paarsada trahviühikut.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flashsnake
HV vaatleja
flashsnake

liitunud: 19.09.2010




sõnum 19.09.2010 17:59:58 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis flashsnake 02.06.2015 16:31:25, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jüri Öö
HV kasutaja
 Jüri Öö

liitunud: 31.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 00:07:26 vasta tsitaadiga

flashsnake kirjutas:
XATM092 kirjutas:
flashsnake kirjutas:
Kui seda näiteks osta : http://cgi.ebay.com/1-Spray-Bottle-Original-Liquid-Ass-Fart-Stink-Bomb-GAG-/370354524666?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item563ad991fa#ht_4852wt_1137
Kas siis see lähebki maksma siis HIND ( 2.97$) ja POSTIKULU ( 4.99$) või tuleb tollis ka juurde vms ?

Paarsada trahviühikut.


Mis mõttes ?

Nii labaste asjade tellimise eest tehakse trahvi.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 07:49:03 vasta tsitaadiga

Jüri Öö kirjutas:
flashsnake kirjutas:
XATM092 kirjutas:
flashsnake kirjutas:
Kui seda näiteks osta : http://cgi.ebay.com/1-Spray-Bottle-Original-Liquid-Ass-Fart-Stink-Bomb-GAG-/370354524666?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item563ad991fa#ht_4852wt_1137
Kas siis see lähebki maksma siis HIND ( 2.97$) ja POSTIKULU ( 4.99$) või tuleb tollis ka juurde vms ?

Paarsada trahviühikut.


Mis mõttes ?

Nii labaste asjade tellimise eest tehakse trahvi.


nice thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flashsnake
HV vaatleja
flashsnake

liitunud: 19.09.2010




sõnum 20.09.2010 15:59:39 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis flashsnake 02.06.2015 16:31:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 16:06:47 vasta tsitaadiga

flashsnake, said ju isegi aru, et nad ajasid jama sulle icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flashsnake
HV vaatleja
flashsnake

liitunud: 19.09.2010




sõnum 20.09.2010 17:43:15 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis flashsnake 02.06.2015 16:31:49, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 19:23:01 vasta tsitaadiga

On keegi teadlik mingist teenusest ala Netikuller, ainult UK jaoks.
Vaja paari spetsiifilist vidinat sealt, mida müüja ei taha väljaspoole UKd saata.
Sobib ka välismaal baseeruv teenus.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 20:09:42 vasta tsitaadiga

friik1 kirjutas:
On keegi teadlik mingist teenusest ala Netikuller, ainult UK jaoks.
Vaja paari spetsiifilist vidinat sealt, mida müüja ei taha väljaspoole UKd saata.
Sobib ka välismaal baseeruv teenus.


mõno HV-lane redutab uk kindlasti/ käib seal
Äkki toovad sulle pisikese tasu eest ära icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.09.2010 01:12:39 vasta tsitaadiga

link :: Pappi sitaks..

Kes kurdab, et ei oska raha teha siis müüge oma 9 aastat vana Radeon 7500 64mb agp ebays maha ja saate 11000kr..

Omahind umbes 50kr ja kasumi protsent arvutage ise.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 01:44:44 vasta tsitaadiga

ma ei saa pihta mis valemiga icon_eek.gif isegi alghind oli ulmeline $200 ja 5 pakkumisega ronis $921 peale icon_confused.gif
ilmselt paar sõpra lollitasid omavahel, see pole lihtsalt loogiline icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 15:26:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi on nõus natuke raha vahetama. Nimelt vaja ebays maksta aga pole paybali kontot üldse. Ehk siis vahetaks moneybookersi raha paybali oma vastu.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2010 22:09:38 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kes kurdab, et ei oska raha teha siis müüge oma 9 aastat vana Radeon 7500 64mb agp ebays maha ja saate 11000kr..

Omahind umbes 50kr ja kasumi protsent arvutage ise.
selle nimi on rahapesu!
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 22.09.2010 22:49:56 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
selle nimi on rahapesu!

mul tuli ka sama mõte eile, kui pakkumiste käiku vaatasin.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 23.09.2010 15:32:09 vasta tsitaadiga

You're Invited! Join eBay Bucks.

Midagi head või mingid eritingimused sellel?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 23.09.2010 16:13:51 vasta tsitaadiga

Kunagi vist käis siit teemast mingi "international" tracking süsteemi url, kuhu sisestasid koodi ja ta ise otsis pakki taga?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 16:48:25 vasta tsitaadiga

See: http://intmail.183.com.cn/item/trace/itemTraceAction.do?action=Enter ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.09.2010 17:42:35 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
soodent kirjutas:
Kes kurdab, et ei oska raha teha siis müüge oma 9 aastat vana Radeon 7500 64mb agp ebays maha ja saate 11000kr..

Omahind umbes 50kr ja kasumi protsent arvutage ise.
selle nimi on rahapesu!


Äkki seletad täpsemalt ja miks peaks seda läbi ebay tegema(maksma ebayle 1500kr makse).Pealegi oleks ju targem näidata ära kalli asja ost, mitte selline
kahtlane odav asi kirvehinnaga.Rahapesu korral peab ju ostja ja müüa kokkulepe olema ja seda oleks lihtne ka ostakohe oksjoniga vormistada, mis välistaks kolmanda osapoole vajaduse pakkumise tõstmiseks.Rahapesu pole võimatu, kuid kuidagi andetu tundub variandina.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 21:30:49 vasta tsitaadiga

noo näiteks seda.
ükski normaalse mõistusega inimene ei osta seda. pole mina tegelend rahapesuga ja ei oska öeldaka seda kustmaalt see tasuvaks osutab. eeldan, et vast 20-40 prossast. olenevalt riskist. aa vb osteti selle raha eest hoopis mingit ebaseaduslikku teenust?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olari_93
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 12:52:45 vasta tsitaadiga

Võimalik, et on siit teemast läbi käinud, aga kiire otsimise peale vastust ei leidnud.
Augustis tehtud makseid läbi PayPal'i vaadates näitab kohe ära kui palju asi kroonides maksma läks, aga septembri makseid vaadates näitab ainult dollarites/naeltes ja siit küsimus:
Kas olen ise midagi paigast näppinud või nüüd ongi nii, et pean netipangast vaatama palju maha võetud on?


viimati muutis olari_93 25.09.2010 14:05:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 13:25:31 vasta tsitaadiga

tundub jah, et enam EEK'idesse ei konverteerita.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 122, 123, 124 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.