Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 10.09.2010 20:24:59 vasta tsitaadiga

Ise oled mõttetu. Carakter oli palju lahedam ikkagi kui Mafia2-s see nägi ikka välja nagu räpane macky.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 10.09.2010 20:31:08 vasta tsitaadiga

Karakteri välimus määrabki mängitavuse ju, muu on pohh.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 20:31:20 vasta tsitaadiga

Vito oli ikka lahedam, kui mingi vana sideburnidega kiilakas, kes oskab totraid lauseid keset sõitu laksida, kui üritad raadiot kuulata näiteks, a la "Oh I didn't know I'm so good" vms.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 20:32:38 vasta tsitaadiga

enamasti tänapäeval tundub inimestele just meelepärane olevat kui pakutakse kena graafikat ning üksluiset, lihtsat tegevust. Ehk siis teed ühte ja sama asja kogu aeg millel puudub igasugune mõte või nn "präänik" autasuks kui millegagi hakkama said.

Vito oli tore "last in command" tegelane. Tundetu, iseloomutu, kutsu. Vähemalt sellel dlc tegelasel on selline "omapärane" välimus. Meenutab hitman'i.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 21:10:46 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Siis ma saan aru, et dialoog tuleb keskkõlarist!? Kuskilt selle sätteid ei saa muuta?


Mängus küll ei saa..Ise ei oska nagu midagi teha.

mul 5.1 kõlarid(kõrvaklapid) ja dialoog tuleb front kõlaritest. Puldi pealt saab mul vähemalt regullida heli tugevust vastavalt ....center,front, rear

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 10.09.2010 21:22:21 vasta tsitaadiga

3.0 kirjutas:
Ise oled mõttetu. Carakter oli palju lahedam ikkagi kui Mafia2-s see nägi ikka välja nagu räpane macky.

Loogika on küll doh.gif DLC'ga on "i'm bad guy, i want to kill everybody who fuck'd with me" teema, mõttetu, vähemalt story'l oli mingi point olemas, cutscenes ja värki.

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 21:22:48 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
enamasti tänapäeval tundub inimestele just meelepärane olevat kui pakutakse kena graafikat ning üksluiset, lihtsat tegevust. Ehk siis teed ühte ja sama asja kogu aeg millel puudub igasugune mõte või nn "präänik" autasuks kui millegagi hakkama said.

Vito oli tore "last in command" tegelane. Tundetu, iseloomutu, kutsu. Vähemalt sellel dlc tegelasel on selline "omapärane" välimus. Meenutab hitman'i.

Ümarama peaga Bruce Willis

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 10.09.2010 21:28:00 vasta tsitaadiga

Ei ole burce willis. On räpane macky. Seda me juba arutasime siin ja sai selgeks, et kõige rohkem siiski räpase macky nägu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 10.09.2010 21:36:00 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
vipu kirjutas:
Jimmys Vendetta on palju põnevam kui mäng ise. Ma ei suuda vaimusilmas ettekujutada inimesi kellele meeldis põhimängu imal story. No kamoon, mis seal teie jaoks huvitav või põnev oli?
Ostke parem Jimmys Vendetta

Kust otsast see põnevam oli, terve mängu muster oli üks ja sama - võta missioon vastu, kus polnud mingeid cutscene, jookse mõned sekundid kohale ja lase pärapõrgust ilmuvad vastased ja loomulikult alati kohal olevad politseinikud maha, siis mine safe zone. Täiesti mõttetu.


no vahet pole, mafia 2 nagunii FAIL. aga vendetta on minujaoks siiski põnevam kui põhistoori kus polnud peale videode vaatamist suurt midagi teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 10.09.2010 21:43:37 vasta tsitaadiga

Sain kah täna mängu kätte (PS3). Tore vend alati laenab kui vaja. icon_biggrin.gif
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 10.09.2010 21:50:20 vasta tsitaadiga

Oleks mul ka vaid selline vend. Aga kahjuks ma üksiklaps peres icon_neutral.gif
Kui kunagi noored olite siis oli vist päris mõnus mängida konsooli ja arvutimänge 2player modes. Tekkenid, gran turismod jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 10.09.2010 22:00:46 vasta tsitaadiga

Ta ikka selline poolvend. Koos ei ole üles kasvanud kahjuks. Aga suhelnud küll päris palju. Aitab nüüd OT'st. icon_smile.gif
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 11.09.2010 00:05:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 11.09.2010 00:16:53 vasta tsitaadiga

Päris hästi tehtud:D
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 02:24:09 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

Kas keegi veel tähele pani, et Walter Rocket mängus on Tucker 48 järgi tehtud. Päris huvitav, et olemuselt ideeauto pandi mängu tava autona sisse, mootor on muidugi vales kohas mängus ja üks lisatuli ka puudu aga muidu on küll 1:1 koopia icon_idea.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 11:32:38 vasta tsitaadiga

Sai ka Jimmy's Vendetta peale pandud...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 11:47:13 vasta tsitaadiga

Lõpetasin missiooni kus killisin sadama juures ühe bossu nimeka Dereck. Sain tema käest 23k USD kuid edasi ei anna missioni. Ütleb küll et vii autod teatud kohtadesse. Ühe ledisin üles kus on siis autolammer aga seal ei toimu midagi.
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.09.2010 11:59:22 vasta tsitaadiga

sinna suurde kasti ajad kaks autot lammutuses sisse ja siis ronid üles ja vajutad nuppu.

huvitava asja avastasin, kui tuled autost välja siis läbi lahtise ukse ei jookse. peab ringi jooksma. aga teise autoga sõidad uksest nagu nähtamatust lihtsalt läbi ilma et auto isegi liiguks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 12:01:31 vasta tsitaadiga

Ehk peab physics peal olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 13:23:33 vasta tsitaadiga

Kellelgi devconsole töötab Jimmy'ga?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 11.09.2010 13:28:02 vasta tsitaadiga

ei tohiks töötada
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 11.09.2010 17:29:36 vasta tsitaadiga

Mis asi see veel on? Mängul ju nigunii pole multiplayer tuge siis pole ka ju consolega midagi teha ju. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 17:50:55 vasta tsitaadiga

3.0, dev console'iga saab modida mängu käsurea kaudu icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 20:48:23 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Lõpetasin missiooni kus killisin sadama juures ühe bossu nimeka Dereck. Sain tema käest 23k USD kuid edasi ei anna missioni. Ütleb küll et vii autod teatud kohtadesse. Ühe ledisin üles kus on siis autolammer aga seal ei toimu midagi.
röövi poode saad,samuti ,,klotsi,,
_________________
Special boy


viimati muutis Mr Jason 11.09.2010 20:53:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 11.09.2010 20:53:13 vasta tsitaadiga

Kas Mafia2 mängus prostitutsiioni ei ole, et saaks elusi täita selle asjaga? Muidu nagu need porno pildid küll on sees.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:02:24 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif no see ,juba vast oleks,liiast icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif (need ,muidu suht eurootilised pildid icon_lol.gif )
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.09.2010 21:10:09 vasta tsitaadiga

Kui juba teema porntsi peale läks siis, palju teil playmate juba leitud on ? Mul endal 3 pilti ning storyga olen kümnendas chapteris.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 11.09.2010 21:11:06 vasta tsitaadiga

Mul ka 3 ja mäng läbi tehtud. Nüüd Jimmyt taon pole veel ühtegi leidnud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.09.2010 21:13:57 vasta tsitaadiga

viiekümnendad lol

Ei soovita avada pilti mitte kellelgi.
Suht põõsaalt leidsin sellise.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 11.09.2010 21:25:20 vasta tsitaadiga

On ta sinu arust ilus tüdruk?
Mul ka see mudiu oma kollektsioonis olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:28:59 vasta tsitaadiga

Missioonidest leidsin 24 playboyd, osad lõpupoole missioonid veel uuesti tegemata, sealt vast saaks juurde. Väga suvaliselt vedelevad ajakirjad üldiselt igalpool. icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 11.09.2010 21:31:29 vasta tsitaadiga

Kas Roller Gl300 on Jimmy mängus kõige kiirem auto?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 21:57:22 vasta tsitaadiga

3.0 kirjutas:
Kas Roller Gl300 on Jimmy mängus kõige kiirem auto?
jah,tundub küll thumbs_up.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 11.09.2010 22:23:54 vasta tsitaadiga

Kuidas pilti saab muidu teha? Print Screeniga ei tööta igatahes.
Sõitsin just mingi täie rauaga mendimasinale sisse. Mõlemad mendid said silmapilkselt surma. Kõige naljakam oli see, et ma tegin matsu ära ja siis hakkasid mendil vilkurid tööle aga tüübid ise olid surnud juba autos ju. icon_biggrin.gif
Edit: Nüüd mängisin veel ja kui cabriolet autoga üle katuse panna siis saad silmapilkselt surma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.09.2010 22:39:08 vasta tsitaadiga

3.0 kirjutas:
Nüüd mängisin veel ja kui cabriolet autoga üle katuse panna siis saad silmapilkselt surma.


wow, see on küll midagi uut icon_biggrin.gif mõtlesin ise ka proovida ükspäev kuid siis läks arvuti lühisesse ja ma ei viitsind jamada enam.

Kle pildista frapsiga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 22:53:02 vasta tsitaadiga

Kinnitan, sama oli Mafia ühes ka.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.09.2010 23:18:10 vasta tsitaadiga

kas mulle tundub, aga jimmys nii kui ment välja vilkuritega ilmub, sõidavad teised mulle meelega otsa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 11.09.2010 23:58:02 vasta tsitaadiga

hmm ainult vastas suunas sõidad sis tulevad jah meelega sisse sulle:D
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 00:34:37 vasta tsitaadiga

zlenard kirjutas:
hmm ainult vastas suunas sõidad sis tulevad jah meelega sisse sulle:D
Mullegi jäänd mulje ,et nagu kamikazed icon_smile.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 12.09.2010 01:07:19 vasta tsitaadiga

ma sõidan või üritan sõita õigelpool. kuidagi jõle närviline on liiklus, nagu tallinnas elaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 10:33:32 vasta tsitaadiga

fooridest ,nagu peetakse kinni aga pea teest pole veel sotti saanud(neid vist polegi)
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 11:06:57 vasta tsitaadiga

Mr Jason kirjutas:
fooridest ,nagu peetakse kinni aga pea teest pole veel sotti saanud(neid vist polegi)


äkki kehtib mängus igal pool parema käe reegel icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 12.09.2010 11:13:08 vasta tsitaadiga

Krt, paar tundi mänginud. Kõige rohkem ajab närvi siis selline kahtlane asi : Need hästi pikad sillad kus pöörama ei pea - sõidan lihtsalt seal, hoian ikka gaasi põhjas. olen enda reas üksi. teises reas sõidab kaks autot. Hakkan siis mööda sõitma, kui üks neist autodest keerab lihtsalt lampi mulle ette... noh mida veel - ilma suunatuledeta kah veel. icon_evil.gif icon_lol.gif Panin kõvasti crashi aga tegin revengi ka - sõitsin järgi ja tapsin tüübi ära! thumbs_up.gif
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 11:48:36 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif karm vend oled , ju selle pärast vist sind varsti võetaksegi La Cosa Nostra liikmeks icon_biggrin.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 12:20:19 vasta tsitaadiga

tuunitud surnuvanker on vinge auto icon_lol.gif

Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 12:36:04 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
tuunitud surnuvanker on vinge auto icon_lol.gif

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Special boy
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss1234
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2009




sõnum 12.09.2010 12:40:23 vasta tsitaadiga

Kellele seda autojuhti vaja on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 13:15:31 vasta tsitaadiga

üliraske liikluseeskirja rikkumine oli vist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 13:24:32 vasta tsitaadiga

BMP on lahe
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juss1234
HV vaatleja

liitunud: 01.04.2009




sõnum 12.09.2010 13:33:16 vasta tsitaadiga

Panin pildid BUG-i pärast, mitte graafika. Ära vaata kui ei meeldi icon_idea.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.