Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui tihti sa kalal käid?
Polegi kunagi käinud
50%
 50%  [ 1 ]
Kunagi lapsena isaga/vanaisaga
0%
 0%  [ 0 ]
Korra paari aasta jooksul
0%
 0%  [ 0 ]
Mõned korrad aastas
0%
 0%  [ 0 ]
Kord kuus, või tihemini
50%
 50%  [ 1 ]
hääli kokku : 2

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:22:08 vasta tsitaadiga

Ida-Virumaal Tärivere karjäärist icon_razz.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:23:16 vasta tsitaadiga

Pff, arvasin, et kuskil Tallinna ümber.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 17:37:58 vasta tsitaadiga

Sai võrtsu ääres käidud, saagiks saime latikaid, üks imeväike luts ja üks korralikus mõõdus linask. thumbs_up.gif
Kõrval olevad kalamehed olid mõned angerjad ka saanud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 18:38:40 vasta tsitaadiga

Tahtmine mingi õhtu veel katsetada pärnus muulipealt angarjat. On keegi vähe pädevam ja teab mis ilmaga tõenäosus suurem saaki saada oleks?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 17:29:52 vasta tsitaadiga

Sai ka sõbraga üks päev käidud haugi püüdmas. 1,5 tunniga kaks 1 kg haugi ja kaks 2 kg + ahvenaid korralikult. Paar suurt rabelesid otsast ära ka icon_sad.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.09.2010 17:31:33 vasta tsitaadiga

Ja asukohaks oli? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 17:40:24 vasta tsitaadiga

Jõeforellil on keegi käinud?
15. september algab keeluaeg. Ise plaanin see pühapäev esimese proovi ära teha icon_cool.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 17:45:54 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ja asukohaks oli? icon_rolleyes.gif

Soitsjärv, Saadjärve taga pmst.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.09.2010 17:50:26 vasta tsitaadiga

ceemic,
KUnagi keskeestis veel elasin(paides) siis sai ikka suvel käidud pärnu jões"salaja" püüdmas icon_biggrin.gif 11-12a tatt vast olin siis veel,kuid tuli küll nii spinnaga kui ussiga thumbs_up.gif Ussiga vist ei tohtinud üldse siis püüda vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 18:04:36 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Jõeforellil on keegi käinud?
15. september algab keeluaeg. Ise plaanin see pühapäev esimese proovi ära teha icon_cool.gif


Mingi spets lant peab olema selle jaoks(punase tutiga) v piisab havilant ka?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.09.2010 18:06:32 vasta tsitaadiga

Liblikas suvaline kärab küll icon_wink.gif Samas rapalal paar eraldi ka olemas punased täpilised keelega meenutavad lepamaime. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 18:27:30 vasta tsitaadiga

Mul endal BlueFox Vibraxid jõe- ja vikerforelli värvides. Ka samades värvides Mepps Aglia'd ja paar Mepps Black Fury't. Lisaks veel üks must/täppidega DAM ja paar tundmatuma firma tutiga pöörlevat. Suurused 2, 3 ja 4.
Väiksemaid voblereid praegu osta ei raatsinud - pöörlevate valik on üsna suur.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 01:20:55 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
Sai ka sõbraga üks päev käidud haugi püüdmas. 1,5 tunniga kaks 1 kg haugi ja kaks 2 kg + ahvenaid korralikult. Paar suurt rabelesid otsast ära ka icon_sad.gif
2kg ahven icon_rolleyes.gif ?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 11:01:30 vasta tsitaadiga

Mina loen sealt küll välja kaks 1 kg ja kaks 2 kg haugi pluss lisaks veel ahvenaid. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 11:16:38 vasta tsitaadiga

Nii ta oli jah, ahven oli kõige suurem vast 500g icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.09.2010 11:22:22 vasta tsitaadiga

Samas ilusti saab nt peipsist ka 1+Kg loomi ussi ja landiga thumbs_up.gif Täiesti vabalt võib ka emajõest trehvata mingi 1.5kg purikas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 12:15:34 vasta tsitaadiga

omgwtf, Ahven icon_eek.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.09.2010 12:28:13 vasta tsitaadiga

Ahven ikka jah icon_wink.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 16:15:45 vasta tsitaadiga

Ma pole veel 1,5kg ahvenaid näinud icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 18:09:26 vasta tsitaadiga

See vist ilge elukas
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.09.2010 18:12:41 vasta tsitaadiga

Elukas pirakas jah.
Samas ma polnud näinud enne üleeelmist nv ka oma kätega püütud ligi 2Kg suurust angerjat icon_cool.gif Siis kui ünge ritv ragises ja sidur libises kettal,hakkasin nägema asja icon_razz.gif
Kuigi ise üle 1Kg ahvenat pole ka saanud,kuid sõber on peipsilt saanud suuremaid kõvasti icon_wink.gif 1Kg on kuskil 40-45cm pikk
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 19:40:52 vasta tsitaadiga

Lähen vaatan ka need peipsi elukad siis üle icon_cool.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 23:31:32 vasta tsitaadiga

No varsti tali tulemas, siis võiks ju teha HV kalastusretke Peipsile icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 06:11:48 vasta tsitaadiga

Taux007, thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 04.09.2010 07:23:36 vasta tsitaadiga

Ei ole kehva ilma, on vale riietus. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 10:00:41 vasta tsitaadiga

Ei ole kehv ilm või kehv riietus vähe viina on icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.09.2010 13:00:27 vasta tsitaadiga

Suutsin täna hommikul omal Force Master carbonist ridval tipu ära murda icon_sad.gif Õnneks vaid ~4cm pikkuse jupi,seega puurin vast otsa seest ridva tüki välja ja liimin asja tagasi icon_rolleyes.gif Krt muidu venitanud ja painutanud nii,et otsad pmst koos,kuid täna suutsin kokku panemisega ära murda icon_confused.gif
Sai terve öö passitud emajõe ääres,kuid saagiks suur 0 icon_eek.gif Hommikul mingi 8-9 ajal siis tuli latikas üks ~500g,sõbral läks koha ära otsast,kogrega oli põhjakas sees,kuid sattus liiga hoogu ja ei lasknud sisse süvva korralikult+lisaks haakimist ei teinud thumbs_down.gif Kuni kaldani hoidis asja suus,kui hakkasin kahvaga kiskuma,siis lasi lahti ja pani putku icon_lol.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 13:38:30 vasta tsitaadiga

Kalastusteemas on vast sobilik küsida, et mis oleks sobiv varustus talvele mõeldes?

Ehk soovitusi püksi, jope, mütsi, kinda ja saapa teemal?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 22:31:29 vasta tsitaadiga

Sai siis täna sünnipäeva puhul esimene forelli-trip ära tehtud.
Asukoht Põlvamaal, täpsema jõe jätaks praegu enda teada icon_razz.gif
Läbi sai mütatud üle 6km kallast. Aega võttis see täpselt 7 tundi icon_lol.gif Pärast lisaks veel 3km mööda metsateed, kuniks transport järele tuli.
Jõe kaldad olid ikka jubedas seisus, ning ülirasked läbimiseks. Paar korda sai kopra-aukudesse ka kukutud icon_lol.gif
Lisaks oli jõgi hullumoodi puuroikaid jms sodi täis. Kopratamme oli ka päris palju sellel lõigul.
Teada oli, et selles jões suurt forelli ei kohta, kuid 3 beebi-forelli sain kätte sellegipoolest icon_cool.gif
http://ceemic.pri.ee/kalastus/forell_1_05.09.JPG
http://ceemic.pri.ee/kalastus/forell_2_05.09.JPG
http://ceemic.pri.ee/kalastus/forell_3_05.09.JPG
Jäid umbes 20-25cm vahemikku. Kõik loomulikult kenasti tagasi lastud.
Väga ilusad punased täpid olid neil igatahes.
Selliste väikeste kalade kohta "lõhkusid" otsas päris korralikult.
Jõe suurematest-lagedamatest lõikudest paar pilti ka:
http://ceemic.pri.ee/kalastus/j6gi_1_05.09.JPG
http://ceemic.pri.ee/kalastus/j6gi_2_05.09.JPG

Mott oli igatahes peale esimest kala laes, ning igati rahul selle rännakuga.
Kuigi kaasas oli üle 15 erineva pöörleva, siis kõik kalad sain Mepps Aglia #3 jõeforelli värvides landiga.

Jõuab veel enne keeluaega ehk korra mõnel Tartule lähemal jõel ka ära käia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 22:53:24 vasta tsitaadiga

annab loopida sellises urkas icon_eek.gif
Mis nr'ga max saab forelli?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 22:58:08 vasta tsitaadiga

Syncmahv, tavaliselt püütakse nr 2-3, aga paljud kasutavad ka nr 4 pöörlevaid. Arvestades, kui väiksed need kalad olid, võiks kogu aeg nr 3-4 kasutada. Ka väike kala ahmib kolmiku üsna kurguni sisse.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 09:44:22 vasta tsitaadiga

3 on väike. Ainult väikesed tulevad icon_rolleyes.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 09:53:32 vasta tsitaadiga

Käisin laupäeva öösel pärnu muuli peal angerjat nuiamas.... aga ei mitte kirbu sittagi. Olime kohal 20:00 kuni ca. 2:00.
Mõned kogred, ahvenad ja üks tundmatu elukas. Teib või või midagi sarnast.

Ilmselt peab kalapüügi nats rohkem hommiku peale jätma. Nii 4-5 paiku kohale, ehk siis rohkem õnne.?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.09.2010 12:00:57 vasta tsitaadiga

Angerjas tahab tegelt just tegelt öösel tulla,enne hommikut. Samas see ei ole mingi reegel! Tihti tuleb ka keset p'eva samuti nagu öösel.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 22:58:14 vasta tsitaadiga

Sai täna veidi raha kulutatud, täpsemalt sai soetatud uus korralik Shimano ritv ja 7 laagriga ketas.
Uue varustusega tuli muidugi kohe püüdma ka minna, asi ju vaja siiski sisse õnnistada.. ~2 tundi püüdmist ja kaks haugi tulid otsa ka (pluss üks läks otsast minema), üks oli 38cm ja teine oli veel väiksem, seega said need tagasi visatud. Sõber sai samuti sama ajaga kaks väikest nolki.

Ahjaa. Selline küsimus ka, et kas keegi Matsimäe järves või selle kõrval paiknevas karjääris on püüdmas käinud .. On seal ka havi? Teised kohas mille kohta uuriks oleks Järva-Jaani järv ja Väinjärv?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 14:19:15 vasta tsitaadiga

käisin üle pika aja kahala järve ääres lanti loopimas.
krt kuskil mujal püüda ei saa kui kanalis ja see ka julmalt kinni kasvanud ja võsas.
esimese viskega haakis kohe mingi 40 sendine haug end külge aga raisk läks meeter enne kallast otsast.
korra sain veel mingi 20+ sendise ahvena ka otsa aga see sai ka napilt enne kallast minema.
ühe korra viskasin üle veekohal kasvava puu nii, et lant vette vajus.
hakkasin siis asja üles kerima ja sain landi napilt veest välja
kui mingi suurem kolakas asjale järgi hüppas icon_biggrin.gif

ühesõnaga kätte ei saanud midagi aga kolm peaaegut oli.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.09.2010 22:00:16 vasta tsitaadiga

Kes ei tea, siis Tartu lähedal selline kalameeste üritus tulemas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ise lähen vist niisama tavaõnge ja korgiga püüdma ning natuke beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.09.2010 22:04:47 vasta tsitaadiga

No korgiga seal ei tee midagi icon_rolleyes.gif Nalja ehk teeb vaid icon_lol.gif 180g tinagi jookseb vooluga minema põhjakaga.. See õnge teema vähe mööda neil icon_neutral.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.09.2010 22:14:01 vasta tsitaadiga

omgwtf, loll jutt suhu tagasi! Just rääkisin korraldajaga ning eelmine või üle-eelmine aasta üks tüüp tuli samuti tavaõnge ja korgiga ning võitis. Püüdis esimese 15min jooksul kaks suurt latikat ja ülejäänud aja lihtsalt jõi icon_lol.gif Niiet... icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.09.2010 22:18:23 vasta tsitaadiga

No võimalus on alati,kuid arvestades sealset voolu kiirust,siis peab enne kõvasti jooma,et mitte närvi minna icon_lol.gif Loll ei ole mu jutt sugugi,viimased 4-5 nädalavahetust seal passinud hunniku õngede ja tuttavatega,korgiga tõsiselt püüda seal ei ole võimalik ihtsalt,nalja võib kodus vannis ka teha ja eks selline üritus olegi üks paras nali beer_yum.gif
Tegelt ma isegi ei teagi kohta emajões kus saaks korgiga normaalselt püüda icon_rolleyes.gif vool viib mõne sekundiga asja võssa ära icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 22:34:41 vasta tsitaadiga

omgwtf, Ihastes käisin nii kuu aega tagasi, siis tütarlaps leotas korki samal ajal kui ma lanti loopisin. Tulemus oli selline, et tema oma seisva korgikesega sai 1 särje kätte ja 2 särge läks ära, kuna ta ei julgenud kala puutuda ning mul oli siis .. 1 äraminek ja 0 kättesaamist. icon_biggrin.gif Seega on küll võimalik korgiga püüda Emajõel. (kuigi ürituse toimumiskoha tingimusi ei tea)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 09.09.2010 14:00:21 vasta tsitaadiga

omgwtf, sul kerge pseudokas selle vooluga imo icon_lol.gif Pikk 5m ritv ja jalgupidi vb. natuke vette ka ning ei koti see vool kedagi thumbs_up.gif Saabki paremini kõrkjate lähedalt noolida icon_razz.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 15:52:34 vasta tsitaadiga

tänane kalalkäik oli päris lühike, 20min ja valmis.
teise viskega sain ~35cm pikkuse hauginolgi.
~30nda viskega läks lant puuotsa ja sinna ta ka jäi.
kokkuvõte: mina sain ühe haugi, puu sai ühe blue fox-i icon_lol.gif

tegelt peaks mingi pika lati või oksalõikaja kaasa vedama, saaks asja kätte.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 16:28:55 vasta tsitaadiga

Winter, samas Kahalas, kus viimatigi?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 18:20:39 vasta tsitaadiga

Taux007 kirjutas:
Winter, samas Kahalas, kus viimatigi?

mhmh, täpselt sama koht kah ainuke vahe, et eile võttis esimese viskamisega, täna teisega.
mida rohkem loobid seda vähem on lootust miskit saada.
aga eks ole veel tiba vara ka, kala pole väga kanalisse tulnud(kuigi osad seal ikka mulistavad)
sest kraav on kuivanud ja juurdevool hetkel puudub.

kunagi sai ~50cm pikkuseid hauge talvel käega või suvalise korviga püüda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 20:03:10 vasta tsitaadiga

Oleks siis mujalgi siuke saak..
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 22:09:23 vasta tsitaadiga

vahepeal sai jägala jõe peal käidud, seal kus see eesti energia tamm on.
sepad võtsid sealt paisu tagant ikka päris usinasti suht pirakaid särgi välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 09:39:25 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
tänane kalalkäik oli päris lühike, 20min ja valmis.
teise viskega sain ~35cm pikkuse hauginolgi.
~30nda viskega läks lant puuotsa ja sinna ta ka jäi.
kokkuvõte: mina sain ühe haugi, puu sai ühe blue fox-i icon_lol.gif

tegelt peaks mingi pika lati või oksalõikaja kaasa vedama, saaks asja kätte.


Alammõõt 40 sabata, 45 sabaga
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 10:32:16 vasta tsitaadiga

Winterwind, tegi roovpüüki icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 11:53:56 vasta tsitaadiga

omastarust rääkisin ma nagu püüdmisest mitte kodus grillimisest vms.
alammõõtudega olen ma erinevalt kaladest kursis.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kalastus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.