|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
09.11.2003 20:32:14
|
|
|
| CnZ kirjutas: |
Mnjah sa ka sinna xiiterite hulgas ? =) |
Kus ta on siis? vaata sõidu aega!!!
Ta driftib teise auto taga ja hoiab NOS'i lõpu sirge jaoks. See on täiesti võimalik. Kui ma tavaliselt nii teen mul lendab mootor
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
09.11.2003 23:36:18
|
|
|
| 23,60 best minu masinas.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
10.11.2003 00:04:56
|
|
|
EE mäng pidi juba valmis olema ootame sisi 18.11.2003 kui see USA's välja tuleb ,et nagu siis peaks see juba eestis ka liikvel olema
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
10.11.2003 08:05:01
|
|
|
| 17.11.2003 mitte 18.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dante
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2002
|
10.11.2003 08:31:11
|
|
|
aga oleme ausad, EA ei m6ista peale spordim2ngude midagi korralikult teha
v6tame n2iteks c&c generals'i....s22l ei saa isegi pentium 4 3GHz koos ati radeon 9800XT'ga FPS'i naljalt yle 50
EA raiskab resusi !!!
ma kujutan ette et see uus NFS tuleb ka siis ~35-40 FPS max
ja kui masin nati aeglasem siis unusta asi 2ra
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.11.2003 10:20:46
|
|
|
| dante kirjutas: |
aga oleme ausad, EA ei m6ista peale spordim2ngude midagi korralikult teha
v6tame n2iteks c&c generals'i....s22l ei saa isegi pentium 4 3GHz koos ati radeon 9800XT'ga FPS'i naljalt yle 50
EA raiskab resusi !!!
ma kujutan ette et see uus NFS tuleb ka siis ~35-40 FPS max
ja kui masin nati aeglasem siis unusta asi 2ra |
Ega vanemate arvutite omanikud pea full detailidega mängima totu Mul full detail ja fps kõige raskemas kohas 26-33 drag race-s. Circutis nii 35-50
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
10.11.2003 10:30:16
|
|
|
| dante kirjutas: |
aga oleme ausad, EA ei m6ista peale spordim2ngude midagi korralikult teha
v6tame n2iteks c&c generals'i....s22l ei saa isegi pentium 4 3GHz koos ati radeon 9800XT'ga FPS'i naljalt yle 50
EA raiskab resusi !!!
ma kujutan ette et see uus NFS tuleb ka siis ~35-40 FPS max
ja kui masin nati aeglasem siis unusta asi 2ra |
No ja miks läheb sul Generalsis vaja 100FPS-i? Asi ei ole ju ometi FPS(First Person Shooter) pela. Commandos3-s on üldsegi FPS piiraja 25 peal. Sa mõtle ka enne mis räägid. CCG - Zero Hour on üks parimaid strateegiamänge, mida olen pelanud.
Ja automängus ei ole FPS üle 45 üldsegi vajalik. 45-ga on asi juba küllaltki OK ja ei tõkka enam üldse.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beast
HV vaatleja
liitunud: 10.11.2003
|
10.11.2003 12:34:27
Re: NFS: Undergound |
|
|
Aga see võiks juba netis üleval olla. Tahaks allakakkuda. Kas see on nagu Street legal, et saab auto pea-kõik võimalikud jubinad vajadusel välja vahetada ja muidugi nos+sound     
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
10.11.2003 12:52:12
Re: NFS: Undergound |
|
|
| Beast kirjutas: |
Aga see võiks juba netis üleval olla. Tahaks allakakkuda. Kas see on nagu Street legal, et saab auto pea-kõik võimalikud jubinad vajadusel välja vahetada ja muidugi nos+sound       |
Loe teemt põhjalikumalt. Mäng tuleb alles 17. nov välja.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
10.11.2003 14:59:53
|
|
|
| EA teeb meelega palju resursse nõudvaid mänge, kuidagi on vaja ju aina uusi ja kiiremid prosesid ja videokaarte müüa!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaniyodrift
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2003
|
10.11.2003 16:19:39
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
| ...automängus ei ole FPS üle 45 üldsegi vajalik. 45-ga on asi juba küllaltki OK ja ei tõkka enam üldse. |
- Tõkkamine ei sõltu sellest, kas fps on üle 45 või mitte - mäng võib vabalt joosta 25-30fps ja mitte tõkata, samas kui mäng, mis jookseb 60fps võib tõkata tihti "raskemates" kohtades näiteks kümnele...
- Automängudes on ikka tähtis küll, et fps oleks vähemalt 50-60 - sellest sõltub kiiruse tunnetus ja elamus
PS: on asi minus või mu videokaardis aga mulle tundub "klaasist" asfalt ebareaalsena
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
10.11.2003 19:05:18
|
|
|
No eks nad eriti ei optimiseeri ka mõndi peli cuz NVIDIA ja ATI on peladel ju sponsor ja kuidagi peavad nemad ka raha kuskilt teenima ? Muidugi raffas ostab ise ka omal jõul, aga kui oma vanaga pelad tuxivad viskab see juba inimestel närvid üle ja nad ütlevad mis siis ikka Vot lähen ja ostan Radeon 9700/9800
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
10.11.2003 20:17:54
|
|
|
Ja kui aus olla ega siis ei saagi vanemate arvutitel kõiki detaile peale panna
endal sama arvuti mis profiilis ja jooxseb ilusti 1024 peal
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daElemenT
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2003
|
10.11.2003 22:25:07
|
|
|
| nii minu circuiti top aeg siis 1.21.55 pilt SIIN
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.11.2003 23:57:30
|
|
|
ma parandasin oma tippkiirust, nüüd on 342,52 km/h
napilt jään esimesele alla
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
11.11.2003 00:00:27
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
| EA teeb meelega palju resursse nõudvaid mänge, kuidagi on vaja ju aina uusi ja kiiremid prosesid ja videokaarte müüa! |
Arvan ,et selle yle virisevad ainult need inimesed kellel mingi vana ront on :p
Ja normaalne arvuti ei maxsa plaju hea kasti saab juba 5 k eest ;P Mõned õlled joomata ja kast olemas
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IQzero
HV veteran
liitunud: 21.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
148 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.11.2003 01:21:49
|
|
|
kas sa mängid rooliga?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.11.2003 20:43:16
|
|
|
Jätame nüüd kõik kiiruse tulemused ja räägime kuida mäng jookseb teil?
Mis FPS on?
Mul kõik FULL manuaalselt pandud ja FPS 26-50.
Drag race-s fps 26 ja tõuseb kuni 35
Circut race-s fps 40-60
arvuti profiilis
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
11.11.2003 20:44:31
|
|
|
See 23:05 on küll kuidagi kahtlane - eriti veel sellepärast, et perfect shiftid ei ole 6/6. Tõenäoliselt ei tulnud sul esimene välja, mis tegelikult on samuti tähtis kogu sõidu juures. Kahtlustan cheati.
Pealegi kui ma mingit NOS cheati kasutan, siis ma võin selle 22 vabalt ära teha Aga kuna ma cheater pole ja demo on juba maha lastud, siis olgu pealegi oled "esimene" meie seas
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
11.11.2003 21:58:14
|
|
|
vist midagi taolist, et Nitro kunagi otsa ei saa ehk siis 14sekised ajad tulevad DRAGis
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.11.2003 22:00:24
|
|
|
online'is cheatimisest on EA foorumis kirjutatud. IP bänn vms.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
11.11.2003 22:16:47
|
|
|
| hpHDD kirjutas: |
| ZorroZip kirjutas: |
| EA teeb meelega palju resursse nõudvaid mänge, kuidagi on vaja ju aina uusi ja kiiremid prosesid ja videokaarte müüa! |
Arvan ,et selle yle virisevad ainult need inimesed kellel mingi vana ront on :p
Ja normaalne arvuti ei maxsa plaju hea kasti saab juba 5 k eest ;P Mõned õlled joomata ja kast olemas  |
Mu arvuti on ront :O
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
11.11.2003 22:39:41
|
|
|
Selle NOS cheatiga sa palju paremat ei saa, seega on see mõttetu kasutada
Aga 14 sekundit küll ei saa.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.11.2003 22:52:22
|
|
|
| mis see NOS cheat endast kujutab üldse?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
11.11.2003 23:11:47
|
|
|
| oli ju kirjas...et siis nitro ei saa otsa.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
11.11.2003 23:45:41
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| oli ju kirjas...et siis nitro ei saa otsa. |
kuidas cheat töötab. kas programm, kood vms.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
12.11.2003 00:02:43
|
|
|
See on mingi proge, mis ei lase NOSil otsa saada. Sellega saab vabalt alla 23 sekundi (vähemalt mina), aga paistab et mõni mees ei saanud
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.11.2003 00:53:09
|
|
|
nõrgad olete cheater'id rsk
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
12.11.2003 01:09:57
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
nõrgad olete cheater'id rsk  |
kui ma oleks cheater, siis ma vist ei küsiks, mis see endast kujutab.
ei hakka cheatima ka, pole vaja mingit bänni saada. mäng meeldib liiga palju selleks.
a vot teiste kohta ei oska öelda
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
12.11.2003 01:53:06
|
|
|
| madis kirjutas: |
online'is cheatimisest on EA foorumis kirjutatud. IP bänn vms.  |
Mis see IP ban ikka adsl kasutajale teeb? mees logib korra välja, tulep sisse ja voila, uue hooga cheatima. Samas aga mõni teine vaene inimene kes selle ip hiljem saab peab taluma mida on talle eelnevalt tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.11.2003 02:04:24
|
|
|
| madis kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
nõrgad olete cheater'id rsk  |
kui ma oleks cheater, siis ma vist ei küsiks, mis see endast kujutab.
ei hakka cheatima ka, pole vaja mingit bänni saada. mäng meeldib liiga palju selleks.
a vot teiste kohta ei oska öelda  |
ei pidanudki sind silmas
see oli suunatud kasutajale kempi
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
12.11.2003 02:08:48
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
nõrgad olete cheater'id rsk  |
hmm. a ok.
to kempi: kui ilma cheatimiseta elada ei saa, siis peaasi, et mitte online'is.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
12.11.2003 09:23:50
|
|
|
Mis te karjute mu peale. Pole ma cheatinud ühtegi. Räägin, et foorumis oli selline asi ning hoidke silmad lahti. Onlines pole seda mänginud ja kui mängiksi, siis ei cheati.
Minu kahtlus läks selle 23:05 aja pärast IQzero inimese peale. Lugesin foorumit ja ongi NOS asi olemas Lisaks lugesin, et kuskil on mingid bugid, millega saab ringi aja teha üli kiired ja dragid 10 sekundiga. Minu arust on see samuti mõttetu.
Kui NOSi lõpmatuseni on, siis sain 22:40/22:50 sekundi kanti mõne sõiduga, ei viitsinud rohkem proovida. Pealegi on see 23:41 ausalt sõidetud, seega head dragimist. Pea asi on see, et ma ei ütle, et seda pole võimalik üle teha, aga kui keegi tuleb teeb selle üle 23:05, kuigi on perfectid 5/6 ning räägib, et tahab 22 sekundi piiri näha, siis on küll asi kahtlane.
Teinekord lugege ka mida ma mõtlen, mitte ärge lahmige.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.11.2003 12:08:40
|
|
|
sel juhul sorry kempi
jäi selline mulje, nagu sa oleks cheater ja uhke ka veel selle üle
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
12.11.2003 12:16:34
|
|
|
3 päeva jäänud veel full'ini
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
12.11.2003 12:55:49
|
|
|
5 päeva peaks veel olema, 17. pidi ju tulema
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
12.11.2003 13:17:13
|
|
|
| hpHDD kirjutas: |
3 päeva jäänud veel full'ini  |
Eee minu viga sry
väike tuju langus kohe
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexmees
HV vaatleja
liitunud: 27.11.2002
|
12.11.2003 21:44:49
|
|
|
kas keegi vasta küsimusele et millal on kõige õigem nosi kasutada miz käigu ajal ja kuidas piab sõitma et aeg tulex23
muparim on 26.26
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
12.11.2003 22:21:43
|
|
|
minu arust suht mõttetu mäng, graafika pole ju midagi erilits, aga fps dragis 30 ringis
muidu ka igav... ehk full'is on midagi huvitavat
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
12.11.2003 22:32:39
|
|
|
Kuda te neid FPS'e mõõtite üldse?
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
12.11.2003 22:37:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| AO kirjutas: |
| kuidas te saate NFS-is FPS-i vaadata |
UTFG, www.fraps.com |
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
12.11.2003 22:51:32
|
|
|
| madis kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| AO kirjutas: |
| kuidas te saate NFS-is FPS-i vaadata |
UTFG, www.fraps.com |
|
Hmm see siis kõigi asjadega töötab?
Kunagi CMR ajal kasutasin seda.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
12.11.2003 23:19:03
|
|
|
| tsitaat: |
Hmm see siis kõigi asjadega töötab?
Kunagi CMR ajal kasutasin seda. |
fraps 2 on töötanud kõigi peladega... fraps 1 puhul olid mõned erandid, ksu ei tahtnud töötada...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
12.11.2003 23:36:58
|
|
|
| lexmees kirjutas: |
kas keegi vasta küsimusele et millal on kõige õigem nosi kasutada miz käigu ajal ja kuidas piab sõitma et aeg tulex23
muparim on 26.26 |
Mina kasutan seda jupi kaupa...ehk lasen väikse surtsu sisse iga mingi paari seki tagant kuni otsas...siis kindlalt selles kohas kus kõrval on tee suletud saab esimese kohana minema ja väheke siis rongi juurde kah...oletan et pole kõige kasulikum taktika aga hetkel erilist ei tea mis parim....sellega olen saanud nii 25,5
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daElemenT
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2003
|
13.11.2003 01:06:18
|
|
|
heheee. raffas pole ikka veel pihta saanud kuda nosi panna;)
a tänan selle frapsi eest see kasulik asi:)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|