Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 488, 489, 490 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 18:47:47 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Kaasa tulevadki ainult CRT teleka juhtmed, erilise lollusena.

M3rcury, lihtsalt USB peale poleks mõttekam tõsta?

Oleks küll, aga mul pole teist konsooli, et seda teha, ütlesin, et vana kutu ja uus on see slim.

Edit: Ei ole enam vaja, sain kätte.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 10:57:39 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2010-09-01-european-kinect-voice-recognition-disabled-until-spring-2011

Ma nüüd ei saa täpselt aru.... Kas lihtsalt teisi keeli ei saa kasutada või siis keeratakse üldse kinni hääletuvastus teistes riikides? :S Kus on loogika?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 16:27:15 vasta tsitaadiga

Ma sain aru nagu, et regioonilukk on peal. Loogikat ei ole tõesti.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 18:39:36 vasta tsitaadiga

wont buy this shi* then
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 19:51:44 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
wont buy this shi* then

No enne 2011 kevadet küll mitte, tõesti. Eriti kui see hääleteema oli asja juures just see mis mind tõmbas kõige rohkem.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.09.2010 20:41:14 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/2010-09-01-european-kinect-voice-recognition-disabled-until-spring-2011

Ma nüüd ei saa täpselt aru.... Kas lihtsalt teisi keeli ei saa kasutada või siis keeratakse üldse kinni hääletuvastus teistes riikides? :S Kus on loogika?
ma sain aru, et ingliskeel on kõikjal kasutatav, lihtsalt neil läheb teiste keelte toetamise peale aega ning nood keeratakse senikauaks kinni kuni need ei tööta.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2010 21:01:50 vasta tsitaadiga

krt pean selle pildi ikka postitama icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 21:16:05 vasta tsitaadiga

Tegelikkus pole üldse nii armas icon_lol.gif !
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 23:31:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
http://www.eurogamer.net/articles/2010-09-01-european-kinect-voice-recognition-disabled-until-spring-2011

Ma nüüd ei saa täpselt aru.... Kas lihtsalt teisi keeli ei saa kasutada või siis keeratakse üldse kinni hääletuvastus teistes riikides? :S Kus on loogika?
ma sain aru, et ingliskeel on kõikjal kasutatav, lihtsalt neil läheb teiste keelte toetamise peale aega ning nood keeratakse senikauaks kinni kuni need ei tööta.

Kui nüüd aus olla, siis peale järjekordset ülelugemist ei ole miski arusaadav. Tahaks lugeda mõnda artiklit, kus autor oskab korralikke arusaadavaid lauseid koostada.

EDIT: http://www.neowin.net/news/xbox-kinects-voice-recognition-to-be-usukjapan-only-at-launch

"Engadget is also reporting that even those that speak perfect English won’t have access to voice recognition unless they live in an area where it’s supported"
Ehk siis regioonilukk, mis tähendab et isegi minusugune filoloog ei saaks vastavat aparatuuri enne uut kevadet siinmail kasutada.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 01:43:08 vasta tsitaadiga

Lauslollus
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 12:04:34 vasta tsitaadiga

eks siis tuleb regiooni lukk lahti häkkida icon_razz.gif
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 03.09.2010 16:20:31 vasta tsitaadiga

Õnneks olen selleks ajaks USAsse kolinud ning saan hakata hullama. Kuid tegelikult on see ikka lauslollus!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirka55
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 20:01:11 vasta tsitaadiga

Kas m2nge Saab full HD m2ngida kasutedes xboxiga Kaasa tulnud juhtmeid? Telekas on full HD 42 tolline 5000 seeria philips 42PFL5405H/12.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 03.09.2010 20:03:02 vasta tsitaadiga

Praegu poeletil olevate mudelitega kahjuks õigeid kaableid kaasa ei tule. Tuleb ikka poest osta HDMI kaabel
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 03.09.2010 21:40:23 vasta tsitaadiga

omal ajal sai ka see HDMI kaabel poest ostetud mingi 850.- eegu eest.
nüüd mõtlen küll, et oleks hoopis oomi poodi pidanud külastama aga tookord sai mõeldud, et MS originaaltoode ikka kvaliteetsem ja läbi selle tulev pilt parem jne.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marquser
HV vaatleja
marquser

liitunud: 04.07.2010




sõnum 04.09.2010 10:27:05 vasta tsitaadiga

HD kaablitel pole firma üldse oluline, kvaliteet on kõigil sama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 10:33:38 vasta tsitaadiga

marquser kirjutas:
HD kaablitel pole firma üldse oluline, kvaliteet on kõigil sama. icon_smile.gif

Nii ikka öelda ei saa!
Aga isegi soovitan alati oomipoest osta. Piisavalt hea kaabel.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 10:47:40 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kuskil testiti kaablite vahet, tulemus on suht 90% kõigil sama, kuna signaali edastavad nad kõik ühtemoodi. Tähtis on põhiliselt just kaabli pikkus, kuna väga pikkade kaablite puhul võib see signaalikadu tekkida.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 04.09.2010 23:46:37 vasta tsitaadiga

HDMI on digitaalne , niiet sul kas on pilt või ei ole , mingit vahepealset varianti ei ole icon_smile.gif ja see MSi kaabel on täielik ripp off , endale ostsin 100 krooni eest
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 05.09.2010 00:24:44 vasta tsitaadiga

sten260 kirjutas:
HDMI on digitaalne , niiet sul kas on pilt või ei ole , mingit vahepealset varianti ei ole icon_smile.gif ja see MSi kaabel on täielik ripp off , endale ostsin 100 krooni eest


Brändi eest tuleb maksta icon_wink.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 06.09.2010 14:17:16 vasta tsitaadiga

Kas Xboxile see aasta veel mingeid häid exclusive ka tuleb või peale KINECT jura muud ei pakutagi?

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 14:21:27 vasta tsitaadiga

kaabli puhul mängib rolli, kui pikk ta on ja kui hästi ta on varjestatud. Kui on ikka saast kaabel, siis jooksevad sulle kõikvõimalikud häired sisse. Mida pikem on kaabel seda paremini ta peab olema ka varjestatud. 1-2meetriste puhul pole suurt vahet kas hirm kallis või mõni odavam juust, alates kolmest meetrist võiks juba mõelda korralikuma kaabli kasuks, kuna erinevatele häiretele pole ta nii vastuvõetad.

On olemas selline tore kirjutamata reegel: Selleks, et saada oma tehnikast parim kvaliteet, peaksid kaablid maksma 10% tehnika hinnast. Ehk kui ostad näiteks 40'' teleri, ütleme hinnaga 15000 ja PS3 kosnooli 5000 eest, siis peaksid kaablid maksma 2000

See reegel ei tähenda, et seda peab jälgima muidugi

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.09.2010 15:15:11 vasta tsitaadiga

Shade, see reegel on mõttetuks muutunud digisignaalide saabumisega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 09:46:51 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Shade, see reegel on mõttetuks muutunud digisignaalide saabumisega.

enamjaolt jah, kuid pikema kaabli puhul soovitan küll vaadata korralik ja kallis kaabel. sai siin vahepeal kasutatud 5 meetrist käkatsit ja 15m korrralik profigolid oma. 5 meetrine võttis igasuguseid häireid vastu, üle ekraani jooksid triibud jne. Panin profigoldi, pilt nagu kulda.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.09.2010 10:35:33 vasta tsitaadiga

Shade, 5m ja pikemaid kaableid ei kasutata ka enamasti, varem kehtis see reegel ka lühemate kaablite kohta. HDMI standardi puhul ongi jama see, et ei ole määratud maksimaalset kaabli pikkust, mille korral see toimima peab (nagu see on näiteks TIA/EIA-568-B standadiga määratud arvutivõrkudel). See jätab aga mängimisruumi tootjatele kaabli kvaliteedi langetamisel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 12:12:25 vasta tsitaadiga

mirka55 kirjutas:
Kas m2nge Saab full HD m2ngida kasutedes xboxiga Kaasa tulnud juhtmeid? Telekas on full HD 42 tolline 5000 seeria philips 42PFL5405H/12.


Ühendasin Sony teleka taha kaasa tulnud component kaabliga ning nii box kui telekas väidavad et 1080P jookseb läbi.
Samas mäletan, et kunagi olen lugenud kuskilt foorumist, et osade telekatega on kasutajad hädas olnud ning pole komponendi kaudu 1080P kätte saanud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 07.09.2010 12:24:40 vasta tsitaadiga

no xboxiga tulevad tänapäeval kaasa ju ainult komposiitjuhtmed, mitte komponent. HDMI parim valik tänapäeval ikka.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 07.09.2010 13:10:49 vasta tsitaadiga

kellelgi Hori pultide kvaliteedi kohta on head/halba öelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 07.09.2010 13:17:56 vasta tsitaadiga

hori teeb pmtselt parimad 3rd party pulte üldse.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 13:28:25 vasta tsitaadiga

Hori pulti küll ei oma, küll aga erinevaid tarvikuid - kvaliteedis pole pidanud kordagi pettuma thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 07.09.2010 15:33:18 vasta tsitaadiga

No kas xbox360 lähevad siiani kergelt p*tsi? Selle dead ringidega? icon_lol.gif
Või võib juba xbox360 konsooli seotamise peale mõelda?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.09.2010 15:34:11 vasta tsitaadiga

3.0, mitte küll nii kergelt, kuid lendavad siiamaani. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 15:46:46 vasta tsitaadiga

Uutel juhtub seda ikka suht vähe.
Võrreldav isegi ps3ga juba.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.09.2010 15:47:41 vasta tsitaadiga

Alvaaro, väike parandus - võrreldav esimese gen'i PS3'ga. (See millel ka PS2 bc oli) icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan94
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 17:23:13 vasta tsitaadiga

Kas siis vanad Xbox 360 -ed jasper emaplaadiga kergesti katkiminevad?
Ei ole ju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 07.09.2010 17:27:43 vasta tsitaadiga

Pole nagu veel kuulnud, et uus slim versioon oled rrod-nud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 17:37:25 vasta tsitaadiga

siim951 kirjutas:
Pole nagu veel kuulnud, et uus slim versioon oled rrod-nud.

See on ju ka aastaid juba turul olnud icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estplayer
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2008




sõnum 07.09.2010 19:09:51 vasta tsitaadiga

3.0 kirjutas:
No kas xbox360 lähevad siiani kergelt p*tsi? Selle dead ringidega? icon_lol.gif
Või võib juba xbox360 konsooli seotamise peale mõelda?

Võib väga vabalt öelda, et uus Slim on sama töökindel kui praegused PS3d, nii et seda RRODi ei teki kohe kindlasti.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.09.2010 19:13:02 vasta tsitaadiga

estplayer, err .. kuidas sa seda nii kindlalt väidad nüüd? Masin on paar kuud alles turul olnud. icon_rolleyes.gif
XboxScene, X360iso ja muudes suuremates xboxi kommuunides on seda hala silma jäänud ka Slimide kohta.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 08:50:28 vasta tsitaadiga

iDemon, kuidas sa öelda saad et ps3 slim on töökindlam kui xbox 360 s ?
Katkine jasper juba üliharv nähtus (ühte olen oma silmaga näinud) Slim.... eks ainult aeg näitab.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 08.09.2010 11:31:03 vasta tsitaadiga

Kumba siis osta? icon_neutral.gif
PS3 või XBOX360. Mängud neil minuarust samad ja graafik ka. Mind huvitaks vaid töökindlus. Ei taha suurt raha maha matta ja siis järsku läheb katki ka.
xboxi kasuks on jällegi hind, et see odavam kui ps3 oma.


viimati muutis 3.0 08.09.2010 11:34:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 11:34:44 vasta tsitaadiga

Kui poest uus xbox 360 Jasper või Xbox 360 S konsool osta siis katki minemine on viimane asi mida muretsema peaksid. Isegi kui läheb siis 2a garantiid eestis nii PS3'el kui Xbox 360 konsoolil.

Seega soovitan otsus millegi muu põhjal teha kui töökindlus.

Kui kasutatud konsoole vaatad siis vaata pigem PS3'e
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 09.09.2010 22:17:12 vasta tsitaadiga

Kui tahaksi müüa oma xbox360, mis on NTSC ja arcade 60gb, kas seda üldse on võimalik müüa eestis???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 23:19:39 vasta tsitaadiga

masterc, mõni vähe rohkem asjaga kursis olev võib seda osta küll. Suht paljud mängud on RF, lihtsalt peab uute mängude ostmisel sellele asjaolule tähelepanu pöörama.

viimati muutis Ramones 10.09.2010 12:03:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 10.09.2010 12:03:08 vasta tsitaadiga

ps2 tegi küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 12:03:49 vasta tsitaadiga

3.0, ps2 = xbox360? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 10.09.2010 12:05:48 vasta tsitaadiga

Ei noh konsoolid nad mõelmad ju. Ja nende mõlematega saab mängida ja ühenduvad telekakülge.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 10.09.2010 12:12:18 vasta tsitaadiga

Jah aga regiooni see lahti ei tee,,,
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 10.09.2010 19:51:26 vasta tsitaadiga

Ei kõik töötab ilusti, nagu tavaline box. Kuna endal plaanis kolimine ja stuffi palju siis ei ole mõtet seda ülekaalu nii palju maksta. Tuleb kallim nagu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 10.09.2010 19:53:46 vasta tsitaadiga

Rendi ford transit. Siis mahub ära ja ei pea KG pealt maksma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 488, 489, 490 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.