Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV sidumine Facebookiga? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 30.08.2010 15:39:20 HV sidumine Facebookiga? vasta tsitaadiga

Et näiteks kui keegi märkab siin foorumis mõnda huvitavad uudist või müügipakkumist, siis saab vajutada nupule "Like" ja seejärel muutub selle teema link ka tema facebooki kontaktidele nähtavaks/leitavaks.
_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 15:57:48 vasta tsitaadiga

Esimese hooga Ei.

Aga krt teab...

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:12:26 vasta tsitaadiga

facebookis alla saja (87) inimese liitunud HV grupiga.. ei näe pointi väga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 30.08.2010 16:14:28 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
facebookis alla saja (87) inimese liitunud HV grupiga.. ei näe pointi väga icon_rolleyes.gif

Silmas on peetud vist hoopis seda, et siiseid linke ja pakkumisi saab Facebooki oma Wallile/Seinale postitada. Samalaadne nt uudiseportaalidega, kus igal uudisel on vastavad nupud küljes, et mujale keskkondadesse jagada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:15:23 vasta tsitaadiga

Mis see 87 on? Kui keegi laigib mingit teemat, siis see läheb nähtavaks kõikidele tema kontaktidele.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:18:37 vasta tsitaadiga

hea, et veel rate.ee'ga ei taha siduda... Nii mõnigi lingiks oma profiili sealt võibolla?

thumbs_down.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 30.08.2010 16:18:49 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
facebookis alla saja (87) inimese liitunud HV grupiga.. ei näe pointi väga icon_rolleyes.gif

Üks inimene paneb mingile teemale Like ja kui tal on sõbralistis umbes 200 inimest, siis vast kuskil 50 panevad seda ikka tähele, nii et reklaami mõttes tasuks see kindlasti ära.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 16:44:56 vasta tsitaadiga

Erm, kui kõik hakkaksid niimoodi spämmima, ei tuleks sellest head nahka.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 30.08.2010 16:48:30 vasta tsitaadiga

Ei poolda. Mõni asi võiks ilma Facebook-i abita ka hakkama saada. Igalepoole ei ole vaja seda alati külge pookida.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 16:24:59 vasta tsitaadiga

Ei poolda ka, esiteks Facebookis Praegu grupp mitte leht, teiseks kujuta ette kui kõik hakkavad Like-ma siis Facebooki pealeht aint HV-st koosneksi jne.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 31.08.2010 16:50:57 vasta tsitaadiga

Seda, kui spammina see asi paistma hakkaks, näeks alles siis kui see funktsionaalsus on lisatud. Ei usu hästi, et keegi Like-ks päris igat teemat mida loeb või igat toodet mida vaatab.
tsitaat:
Ei poolda. Mõni asi võiks ilma Facebook-i abita ka hakkama saada. Igalepoole ei ole vaja seda alati külge pookida.

Osadele jah selline variant ei meeldi, aga eks see ole rohkem maitse asi.

_________________
...


viimati muutis arvutisõber 01.09.2010 07:13:40, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 16:54:33 vasta tsitaadiga

Iseenesest HV kasutajale see ei muudaks ju mitte midagi - ainult lisavõimalus tekiks mida ei pea kasutama. icon_rolleyes.gif HVle oleks aga tegu reklaamiga.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 17:06:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Iseenesest HV kasutajale see ei muudaks ju mitte midagi - ainult lisavõimalus tekiks mida ei pea kasutama. icon_rolleyes.gif HVle oleks aga tegu reklaamiga.


+1. Üldiselt mõistan seniseid postitusi: kõik need sotsiaalsed võrgud on saadanast. Samas ei näi nad kuhugi kaduvat ja nende rakendamata jätmine on lihtsalt mahamagatud võimalus enda saiti laiemale kasutajaskonnale reklaamida. Ja kui "kõik spämmima hakkavad" siis see spämm toimub facebookis. HV lehele ilmuks "Like" nupp ja selle järel nt. "11k" vms silt (klikkinud kasutajate arv). Ise arvan, et hea idee ja sõltuvalt lehe templatede arvust ei tohiks olla ka raske rakendada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 17:11:11 vasta tsitaadiga

kui inimene tahab midagi, siis ta otsib seda. ei ole vaja üldse mingeid (parafraseerides laurx'i ) paaritumisportaale siia, isegi mitte kaudselt.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 17:51:27 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
kui inimene tahab midagi, siis ta otsib seda. ei ole vaja üldse mingeid (parafraseerides laurx'i ) paaritumisportaale siia, isegi mitte kaudselt.
Mõni põhjendus ka ehk?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 31.08.2010 18:12:25 vasta tsitaadiga

Facebookis HV-ga liitunud 87 liiget? Mul pole tõesti huvi sellega liituda, samahästi võin sirvida siinset liitunute nimekirja, mis on tunduvalt suurem. Ja see liikmete arv on ilmselt HV fännboyd, mitte midagi muud.
Küll aga oleks idee, et uudised ja muud huvitavad postitused lähevad ka neile, kes on HV-ga Facebookis liitunud. Igaüks ei pruugi igapäev HV-d külastada ning läbi Facebooki oleks värskele infole ligipääs olemas.

Ma ei salli selliste krimpsus nägudega patsipoiste tegelaste juttu, kes iga muudatuse vastu kisavad, et ei saa, pole võimalik, ja ei taha!
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 18:38:09 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
Ma ei salli selliste krimpsus nägudega patsipoiste tegelaste juttu, kes iga muudatuse vastu kisavad, et ei saa, pole võimalik, ja ei taha!

Keegi pole öelnud, et pole võimalik. Pigem seda, et ma ei tea ühtegi terve mõistusega meest, kes teaks mõnda terve mõistusega meest, kellel on konto FB's, orkutis või rate'is...
Veidi vähem nartsisismi ja veidi rohkem tervet talupoja mõistust! Eneseimetlus ja kõrgendatud eksponeerimisvajadus on nii ehk naa naiste ja pedede teema.

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 20:20:26 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
ma ei tea ühtegi terve mõistusega meest, kes teaks mõnda terve mõistusega meest, kellel on konto FB's, orkutis

Kui need mehed kõik 50+ kuivikud on, siis ma ei imesta. Noorematel on tugevas enamuses FB, orkut.

Andrus Luht kirjutas:
Veidi vähem nartsisismi ja veidi rohkem tervet talupoja mõistust! Eneseimetlus ja kõrgendatud eksponeerimisvajadus on nii ehk naa naiste ja pedede teema.

Et kui ennast ei häbene, siis kohe pede? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 20:26:15 vasta tsitaadiga

Olgugi, et ma Facebooki ise ei kasuta siis idee pole ju paha. See, kuidas keegi seda ära kasutab, on teine asi. Aga reklaami saaks küll.

Võib ju alati täpsemalt ära piiritleda, mida saab "likeda" ja mida mitte. Kindlasti uisapäisa pole mõtet seda ära teha aga arutluse alal soovitaksin küll võtta. Eriti kui HV puhul selgelt on PR-ist ning turundavast käest puudus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 31.08.2010 22:42:41 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:
tsitaat:
ma ei tea ühtegi terve mõistusega meest, kes teaks mõnda terve mõistusega meest, kellel on konto FB's, orkutis
Kui need mehed kõik 50+ kuivikud on, siis ma ei imesta. Noorematel on tugevas enamuses FB, orkut.
Ära tule siin solvama - olen 50+, mul põle ei "näo-raamatut" ega ka "orr-kutti", kuid sellegipoolest läheb mul kenade naiste peale ikka/veel märjaks. Meeste peale ei lähe. Lihtsalt ei taha - ei "näoraamatut", "orkutti" ega mingit muud sots-kontot, mehi ka mitte. Ja ei häbene ennast ega kõike eelkirjutatut ka tunnistada. Kogemustele tuginedes soovitaksin ka noorematel "enne selga ronimist" pisut mõelda. Ülemise peaga icon_wink.gif icon_lol.gif
Ja pisut teemasse ka - ühinen Mark0 arvamusega "Kindlasti uisapäisa pole mõtet seda ära teha aga arutluse alla soovitaksin küll võtta. Eriti kui HV puhul selgelt on PR-ist ning turundavast käest puudus."
_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.08.2010 22:52:53 vasta tsitaadiga

Andrus Luht kirjutas:
Krizto kirjutas:
Ma ei salli selliste krimpsus nägudega patsipoiste tegelaste juttu, kes iga muudatuse vastu kisavad, et ei saa, pole võimalik, ja ei taha!

Keegi pole öelnud, et pole võimalik. Pigem seda, et ma ei tea ühtegi terve mõistusega meest, kes teaks mõnda terve mõistusega meest, kellel on konto FB's, orkutis või rate'is...
Veidi vähem nartsisismi ja veidi rohkem tervet talupoja mõistust! Eneseimetlus ja kõrgendatud eksponeerimisvajadus on nii ehk naa naiste ja pedede teema.
tagurlased ja muud maailma vastu võitlejad las olla eemal erinevatest kohtadest
ülejäänud aga lõikavad kasu

HV's võiks see facebooki like link olla ja isegi võiks olla topis reklaamitavate bannerite puhul like, kuid eeldusel, et see läheb konkreetse reklaami peale, mitte mingi multi firma reklaamile, kus 100 reklaami ühel banneril

HV võidab igal juhul - võidavad ka tootjad, võidab facebook, aga kuna viimane raha ei küsi, siis kaotada pole HV'l midagi icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 12:54:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HV võidab igal juhul - võidavad ka tootjad, võidab facebook, aga kuna viimane raha ei küsi, siis kaotada pole HV'l midagi

poolt thumbs_up.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2010 04:57:03 vasta tsitaadiga

Pole seda FB s*tta päris igasse kohta ka nüüd vaja toppida. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.09.2010 06:27:20 vasta tsitaadiga

Aga las FaceBook seob ennast hoopis HV ja HVF-iga ja ostab endale v2ga suure raha eest endale reklaambanneri. Nii v6idab HV veel rohkem - FB omanikel raha küll.

Postitatud mobile device


viimati muutis tahanteada 23.09.2010 06:28:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.09.2010 08:37:50 vasta tsitaadiga

tahanteada, Miks peaks FB veel ennast reklaamima? Saab niigi tasuta reklaami oma kasutajaskonna kaudu.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 15:57:16 vasta tsitaadiga

Ma näen väljundit vaid selles, kui Facebookis teavitada olulistest HV täiendustest ja muudatustest.
Mingeid erakuulutusi küll ei tahaks hakata Facebook kaudu levitama.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 25.09.2010 20:51:04 vasta tsitaadiga

Kui õieti teha, siis oleks poolt.
Lugedes eelnevaid postitusi, paistab, et vähesed saavad aru mida OP mõtles. Mõnes teemas ja kohas paiknev "like/meeldib" nupp ei uputaks HVd "FB naturaalmajanduse-tüüpi kuulutustega" üle, vaid tooks silmapaare siia -- väljaspoolt sisse, mitte vastupidi.
FB on hea turunduskanal, millest ei saa mööda vaadata. Vaadake või AMst FB pingerida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.09.2010 21:48:03 vasta tsitaadiga

Speedee kirjutas:
Kui õieti teha, siis oleks poolt.
Lugedes eelnevaid postitusi, paistab, et vähesed saavad aru mida OP mõtles. Mõnes teemas ja kohas paiknev "like/meeldib" nupp ei uputaks HVd "FB naturaalmajanduse-tüüpi kuulutustega" üle, vaid tooks silmapaare siia -- väljaspoolt sisse, mitte vastupidi.
FB on hea turunduskanal, millest ei saa mööda vaadata. Vaadake või AMst FB pingerida.
nu on kõvasid mehi siin foorumis, kes enne sööksid sitta, kui HV ennast fb'ga seoks
selget põhjust aga sealt ei saa icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 22:18:47 vasta tsitaadiga

kellele kasulik on, see teeb. mina ei saa sealt mingit "kasu" seega mina panustama ei hakka ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 22:27:13 vasta tsitaadiga

no kurat, mõned on ikka eriti kitsarinnalised, kui arvavad et näoraamatud ja orrkutid on ainult paaritumisrituaalide jaoks. Reit jah, kuid IMO eelnevad 2 mainitud küll seda pole. Valdav minu tuttavaid kasutab neid lihtsalt üksteisega kontakti hoidmiseks, samuti ka mina.


Ja teemasse: olen poolt icon_exclaim.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2010 22:57:12 vasta tsitaadiga

Poolt.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 23:06:09 vasta tsitaadiga

Ei tea kahtlane idee, paljud seda ideed ise ka realiseeriks või kasutaks? Ei käi ju facbook'i lehel, et vaadata mis siin toimub icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2010 23:23:56 vasta tsitaadiga

Lukksepp kirjutas:
Ei tea kahtlane idee, paljud seda ideed ise ka realiseeriks või kasutaks? Ei käi ju facbook'i lehel, et vaadata mis siin toimub icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Asja mõte ongi tuua inimesi juurde siia asju lugema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 03:35:47 vasta tsitaadiga

Mõnedel on küll päris raskeloomuline suhtlusportaalide foobia, aga mis parata.
Iseenesest olen idee poolt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.09.2010 07:21:48 vasta tsitaadiga

Huvitav miks küll arvatakse, et k6ik suhtlusportaalides istuvad.
Ning teine nyanss on see, et sel juhul tuleks seesama sisse viia k6ikidesse suurematesse suhtlusportaalidesse, mitte ainult yhte.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.09.2010 09:04:32 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Huvitav miks küll arvatakse, et k6ik suhtlusportaalides istuvad.
Ning teine nyanss on see, et sel juhul tuleks seesama sisse viia k6ikidesse suurematesse suhtlusportaalidesse, mitte ainult yhte.

Postitatud mobile device
Kui kõik istuvad, siis sina ei pea ju. See pole kohustuslik. Sa ei saa vist aru, et see teeks HV'le reklaami ja tooks rahvast juurde. Ja piisaks ainult ühest portaalist.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 09:06:13 vasta tsitaadiga

Ma pole otseselt vastane ning ei ole mingeid foobiaid. Lihtsalt see fb pläma on juba ületanud piirid minu jaoks. Varsti peab süüa ka läbi selle ostma hakkama.
Orkutis kasutaja täitsa olemas, midagi targemaks pole küll selle kaudu saanud.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walts159
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2010




sõnum 26.09.2010 09:43:23 vasta tsitaadiga

aga miks mitte teha hääletus? nagu õiges demokraatlikus riigis peaks olema ette nähtud...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 11:48:06 vasta tsitaadiga

walts159 kirjutas:
aga miks mitte teha hääletus? nagu õiges demokraatlikus riigis peaks olema ette nähtud...

Sa ei ole vist aru saanud, et HV foorum ei ole avalik-õiguslik institutsioon icon_idea.gif icon_biggrin.gif

Olemasolevaid HV kasutajaid see asi praktiliselt ei puudutaks, jutt on uute külastajate kaasamisest, kes pole varem HinnaVaatlusest kuulnudki vms. Igatahes, kui selle teeb, siis teeb selle võimalikult diskreetselt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 26.09.2010 12:25:03 vasta tsitaadiga

No pmst saab ju igaüks oma FB seinale ka praegu HV linke postitada.
See share/like nupp lihtsalt peaks nn lihtsamaks tegema ja tõmmaks kohe tähelepanu.
Kuigi olen FB's turundamise fänn küll, ei paneks ma neid nuppe ja boxe igalepoole. Terve veeb on üla kallatud sellest ja iga selline vidin pikendab lehe laadumist.
Ja seda viimast ei kannata ma üldse.

Ise pole elusees ühtegi share nuppu kuskil artikli all vajutanud. icon_rolleyes.gif
Aga linke olen postitanud...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 13:02:47 vasta tsitaadiga

laurx, Sa vist ajad Facebooki ja rate.ee omavahel segamini?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 13:11:52 vasta tsitaadiga

psydeblo, võimalik. " selleks, et teada, kas si.tt on sita maitsega ei pea sit.ta sööma"
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 13:19:01 vasta tsitaadiga

No Rate ja FB on oma olemuselt nagu siga ja kägu.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 14:30:08 vasta tsitaadiga

Tanel, kutsuem maire aunaste koolitama ?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2010 14:33:42 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvist, milline oleks tagasiside siis olnud, kui FB-d poleks mainitud ning oleks küsitud hoopis AddThis nupuriba lisamist toodetele ja/või esilehel näidatud teemadele (st kõik, mis uudiste alla postitatud, sh ülevaated) icon_rolleyes.gif ?
Läbi AddThis tekkivat Delicious'e ja Google Bookmarks liidest ehk ei oleks kohe mõne moodsa paaritusrituaali osaks hakatud pidama ...

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV sidumine Facebookiga?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.