|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
BlaZ
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2006
|
18.08.2010 21:04:12
|
|
|
MÜÜDUD
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cripz
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2009
|
20.08.2010 23:27:45
|
|
|
| Nii, ei viitsinud teemat läpi vaadata ning oleks küsimus, et kas usast annab läpakat nii tellida, et ei peaks neid käibemakse ega tollimakse maksma?Esimesest postist lugesin, et mingi müüja peab gift vms peale kirjutama ja siis neid maksma ei pea?Ei ole kunagi ebayst tellinud ning vajaks abi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.08.2010 23:46:39
|
|
|
cripz, lihtne vastus - EI!
kõik Euroopa Liidu väline kallim kraam kuulub maksustamisele. muidugi kui läpats maksab alla €22, siis pääsed maksudest
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cripz
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2009
|
21.08.2010 00:37:10
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
cripz, lihtne vastus - EI!
kõik Euroopa Liidu väline kallim kraam kuulub maksustamisele. muidugi kui läpats maksab alla €22, siis pääsed maksudest  |
Aga kui müüja paneb maksumuseks alla alla 22 euri?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.08.2010 01:01:59
|
|
|
kui tollil kahtlus tekib, siis nad hindavad ise, olgu seal kirjas või "grandma's heart-monitor"
kui maksu ei taha maksta, siis kiika UK'sse. endal viimase kuu jooksul UK'ga niivõrd hästi läinud, et hakkab juba hirmutama
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cripz
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2009
|
21.08.2010 01:08:41
|
|
|
mis uk lehekülg on? Aga tänud arm2004 sulle.
edit: sain uk lehekülje, aga kuidas sealt see eestisse toimetamine käib, et mingeid käibemakse ega tollimakse juurde ei lähe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
21.08.2010 01:09:00
|
|
|
| UK ju EU liige ning EU siseselt tollimakse ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cripz
HV vaatleja
liitunud: 12.01.2009
|
21.08.2010 01:13:54
|
|
|
| okei vaatasin, et UK-s kah täitsa normaalsed hinnad, et peaks sealt vist siis tellima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BlaZ
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2006
|
23.08.2010 20:17:23
|
|
|
Müüa 143usd, kiire MSN im_the_nuub@hotmail.com 1350 annaks ära...eesti panga kurss on 12.3 võit on mahlane 400+ krooni.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCD
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2008
|
25.08.2010 21:20:58
|
|
|
E: Mure lahendatud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
26.08.2010 22:21:02
|
|
|
Mitu päeva pärast oksjoni ( osta kohe) lõppu, saab ebayle teada anda, et kaup pole kohale jõudnud?
Mul hakkab kohe kuu aega täis saama, müüja ei taha tracking numbrit anda, annab vaid lolle vabandusi pidevalt ja lubab järgmine õhtu saata koodi. Tundub nagu ootaks mingi aja täissaamist, kui ei saa enam midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
26.08.2010 22:42:44
|
|
|
45 päeva on dispute alustamiseks alates makse sooritamisest.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
26.08.2010 23:29:22
|
|
|
mar6, dispute tegemisel küsib ka ebay seda tema käest.. kui anda ei suuda, saad raha tagasi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
26.08.2010 23:33:16
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
mar6, dispute tegemisel küsib ka ebay seda tema käest.. kui anda ei suuda, saad raha tagasi  |
Aga mul on tehtud tavaline panga ülekanne (saksamaale), sellega ei saa vist midagi tagasi?
Kuigi jah, kui trackingu numbrit anda ei suuda (mida oma emailides pidevalt lubab), siis peaks see ka ebayle selge olema, et tegu pettusega.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
26.08.2010 23:53:35
|
|
|
| mar6 kirjutas: |
| Ollaz kirjutas: |
mar6, dispute tegemisel küsib ka ebay seda tema käest.. kui anda ei suuda, saad raha tagasi  |
Aga mul on tehtud tavaline panga ülekanne (saksamaale), sellega ei saa vist midagi tagasi?
Kuigi jah, kui trackingu numbrit anda ei suuda (mida oma emailides pidevalt lubab), siis peaks see ka ebayle selge olema, et tegu pettusega. |
Siis pole küll midagi loota kui üle lastakse ..
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
27.08.2010 07:26:05
|
|
|
Sain sellise kirja:
Hello,
We closed your PayPal account because you haven't used it in over 3 years.
If you want to open a new account, please go to PayPal.com. If you have questions about our account closure policy, you can check out the User Agreement or email us at support@paypal.com
Thanks,
PayPal |
Ei saa aru, mis loogika siin on. Miks vahepeal peab accounti sulgema?
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
27.08.2010 08:36:06
|
|
|
see on üsna paljudes kohtades nii, et kui kaua ei külasta, siis konto suletakse. tavaliselt antakse ka mingi aeg, mille jooksul annab veel kontot päästa, kuni siis kustutatakse (HV's ju ka aegajalt mitteaktiivseid kasutajaid kustutatakse).
aga sellest meilist jääb mulje, et ei kustutata kunagi. mingi turvavärk vbl, et kui kunagi peaks mingi jama lagedale tulema, siis jäljed alles...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
27.08.2010 11:33:34
|
|
|
Milleks omada PayPali kui pole 3 aastat seda kasutanudki
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
27.08.2010 11:41:19
|
|
|
Ähvardasin müüjat negatiivse kommentaariga, ebayle teada andmisega ja panga chargebackiga (kuigi see pole vist võimalik) ja hommikuks oli tracking number olemas. Kõige lõpuks oli paki teade ka veel täna postkastis.
Ei saa nende mõtlemisest aru, milleks siis vaja mitu nädalat puigelda tracking numbri andmisega (eriti kui tegu suure summaga) kui pakk on tegelikult saadetud. Saab naudingu klientide närvide kulutamisest?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
27.08.2010 12:02:37
|
|
|
| vb kaotas ära oma saatmis paberid või lasi kellelgi teisel saata
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mar6
HV veteran
liitunud: 20.11.2003
|
27.08.2010 12:07:12
|
|
|
| kaspar00 kirjutas: |
| vb kaotas ära oma saatmis paberid või lasi kellelgi teisel saata |
Võibolla jah, kuigi siis oleks võinud seda öelda, oleks olnud rohkem usutavam, kui pidevalt öelda, et õhtul saadab kuna unustas väidetavalt koguaeg seda lipikut autosse jne. Kahtlane see igatahes tundus ja parem ikka tegutseda kui niisama edasi oodata, eriti kui kaebuse esitamise tähtaeg lüheneb.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hydsekas
HV kasutaja
liitunud: 29.12.2006
|
27.08.2010 14:28:20
|
|
|
sooviks osta paypalile raha 600eek eest
e: olemas
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
27.08.2010 18:31:58
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
Milleks omada PayPali kui pole 3 aastat seda kasutanudki  |
no vahepeal ple vaja läinud, varsti võiboll jälle läheks.
Eelteade tuli juba kuu aega tagasi, et varsti sulgeme. Läksin logisin siis sisse ja vahetasin paroolid ära. Sellest kasu aga ei olnud.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
27.08.2010 18:41:00
|
|
|
| Kas AlertPayist on võimalik kuidagi raha kanda Paypali? Kellegagi vahetust teha vms?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
28.08.2010 08:40:09
|
|
|
Krt, nüüd tekkisiki vajadus DX üks asi osta. Vana Paypali kasutada ei lase, ütleb et see on suletud. Tahan uut teha, ütleb et selle krediitkaardiga teha ei saa, kuna see on juba muus accoundis kasutusel. Krt, ei oska inglise keelt ka, et neid sõimata.
Praegu tuleb meelde, et ostsin eelmise aasta lõpus DealeXtriimist mingit kaupa. Kas siis sai maksta otse krediitkaardiga? Ei mäleta nagu, et oleks pidanud paypaliga jebima kuidagi.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2010 10:19:53
|
|
|
mu teada on alati DX's ainult PayPal kehtinud.
kui see tellimise vajadus on pakiline, kasuta mõne lähedase abi (ehk lase luua PP konto ja lase tellida oma vidin). ja samal ajal lase mõnel keelt tundval isikul enda eest suhelda, et konto uuesti lahti saada. HV's peaks ka mõni abivalmis tegeleane olema (ei pea end silmas, ma aitan ses asjas vaid inimesi keda olen näinud ja mingilgi määral tunnen ).
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
28.08.2010 13:34:20
|
|
|
Lase jah kellelgi teisel kiri valmis kirjutada ja siis kolmandal üle kontrollida, mida eelnev sinna kirjutas.
Ehk proovid alguses natuke ilusama kirja neile kirjutada?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Platinet
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2006
|
28.08.2010 13:48:26
|
|
|
| Platinet kirjutas: |
| Kas AlertPayist on võimalik kuidagi raha kanda Paypali? Kellegagi vahetust teha vms? |
Oskab aidata keegi?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
28.08.2010 15:23:23
|
|
|
| Platinet, Need pole sellised pangad, kust kannad üksteisele raha üle. Kui keegi ise vahetust teeb on iseasi.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
29.08.2010 13:25:45
|
|
|
Vaata, eesti foorumites D3 juba 30k kasutatult...
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tommy17
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2008
|
29.08.2010 14:17:45
|
|
|
Tere
kas paypal'i kontole on võimalik raha ´kanda ka, kui lihtsalt regad ära ning kui puudub krediitkaarti. Kas paypal on mingi konto nr, kuhu saab raha saata, siis poleks krediitkaarti vaja.
Olen midagi kuulnud sellest aga täpsemalt ei tea hetkel
Loodan, et aitate.
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
29.08.2010 14:26:55
|
|
|
| Paypal`i saab keegi teine raha kanda jah. Selleks on vaja emaili aadressi mis on su paypal`i kasutajanimi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tommy17
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2008
|
29.08.2010 17:24:20
|
|
|
aga kas ma ise näiteks seb pangast saan kanda enda paypal kontole raha, kui mul ei ole paypal kontole krediitkaardi lisatud, lihtsalt registreerinud olen.
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tommy17
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2008
|
29.08.2010 19:44:52
|
|
|
Ok
aga kas raha saab keegi teine paypal kasutaja üle mulle kanda, kui mul pole krediitkaarti, lihtsalt reganud hiljuti..
Aitäh
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
29.08.2010 19:49:11
|
|
|
| saab
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
29.08.2010 20:18:52
|
|
|
Mul on ca 200$ dollarit paypalis üle, võiksin müüa kui on soovi
|
|
| Kommentaarid: 716 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmiku
HV vaatleja
liitunud: 29.08.2010
|
29.08.2010 23:13:20
|
|
|
| Ma sooviks küll veidi dollareid paypal'i osta, uus värk mu jaoks, prooviks kuidas see eBay toimib.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flicker
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2008
|
30.08.2010 14:23:26
|
|
|
| Lihtsalt infoks, keda huvitab: endal siis läks kaks pakki kaduma, tellitud UK Ebay kaudu juuli lõpus. Ühe eest sain raha tagasi, teise eest loodan tagasi saada pool. Enne oli muidu 3 aasta ja üle 100 tehingu jooksul 1 asi kaduma läinud. Üks müüja, kes oli nõus täis-refundi tegema, ütles, et välismaale minevatest pakkidest läheb viimasel ajal järjest rohkem kaduma ja varsti lõpetab väljapoole UK saatmise üldse ära. Jääb muidugi võimalus tellida träkitava postiga aga see ei ole kasulik kui tellid odavamaid asju. Loodab, et asjad paranevad...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAUZZZ
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2010
|
30.08.2010 18:57:26
|
|
|
| flicker kirjutas: |
| Lihtsalt infoks, keda huvitab: endal siis läks kaks pakki kaduma, tellitud UK Ebay kaudu juuli lõpus. Ühe eest sain raha tagasi, teise eest loodan tagasi saada pool. Enne oli muidu 3 aasta ja üle 100 tehingu jooksul 1 asi kaduma läinud. Üks müüja, kes oli nõus täis-refundi tegema, ütles, et välismaale minevatest pakkidest läheb viimasel ajal järjest rohkem kaduma ja varsti lõpetab väljapoole UK saatmise üldse ära. Jääb muidugi võimalus tellida träkitava postiga aga see ei ole kasulik kui tellid odavamaid asju. Loodab, et asjad paranevad... |
Minu 80 ebay ostu hulgast on kaduma läinud kolm saadetist, üks USA pakk jäi kadunuks eelmisel aastal ning (juba) kaks UK pakki käesoleval aastal.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
30.08.2010 20:40:12
|
|
|
Mul mingi 850 ostu hulgast umbes 10 jäänud kadunuks, ent palju suurem probleem on kõiksugu katkine rämps, mida korrasoleva pähe müüakse.
Ise eelistan alati tähitud posti ja kerge saadetise korral pole hinnavahe suur lihtsaadetisega.Milleks mingi mõnekümne krooni pärast vaielda ja närve rikkuda.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
31.08.2010 12:26:01
|
|
|
| Kui tellida USA'st kaupa siis ilmselgelt tuleb läbi tolli, right? Kuid kaua see seal tollis on? On võimalik kohe järele minna kui kohal või venitavad nad ise ka seal päevi?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
31.08.2010 13:10:02
|
|
|
| iDemon, alati ei lähe tollist läbi. Tollis läheb mõni päev aega jah, kui kontrolli jääb.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
01.09.2010 00:11:56
|
|
|
| Millise summa pealt tuleb makse maksta, kui tellida euroopast? Ja kas läpakaid tasuks ebayst osta...vaatan et uued dell läpakad on ikka veits soodsamad, kui Eestis ostes. Lisaks saad delli poolse 3a garantii.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.09.2010 00:15:03
|
|
|
| Keegi võiks juba punaselt selgeks teha, et EU´st tellides ei maksa mingeid impordi makse.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.09.2010 00:20:37
|
|
|
| krusu70 kirjutas: |
| Keegi võiks juba punaselt selgeks teha, et EU´st tellides ei maksa mingeid impordi makse. |
foorumi avalehel on punaselt kirjas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.09.2010 00:24:00
|
|
|
Ah jaa, sai see jah juba orgunnitud sinna ükskord, kui üks sama tark vend tuli
OT küll aga - ei tea paljud siis tõesti teavad, mille poolt nad kunagi hääletasid (seoses EU´se astumisega)
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
01.09.2010 00:30:52
|
|
|
Algul polnud esimeses postis midagi kirjas ja ma ei viitsi päris 240lk läbi ka otsida.
kellelgi siis kogemusi läpakate tellimisega ebayst?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
01.09.2010 01:39:02
|
|
|
| real kirjutas: |
Algul polnud esimeses postis midagi kirjas ja ma ei viitsi päris 240lk läbi ka otsida.
kellelgi siis kogemusi läpakate tellimisega ebayst? |
Olen tellinud Saksa eBayst.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlaZ
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|