Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 887, 888, 889  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 27.08.2010 19:03:42 vasta tsitaadiga

Vaata, analoogis ei ole see asi nii lihtne. Seal küll olid kanalid jaotatud sageduste järgi ja kui võtsid mingi MIKRO paketi siis pandi koridoris filter vahele ja rohkem ei näinud. Mulle aga telefonis öeldi, et enam analoogi pakettegi pole olemas ja neid ei pakuta. Analoog kaasneb digitv'ga ja seda ükskõik mis paketiga. Ma usun, et homme esindusse asju ajama ja siis saab täpsemat selgitust. See oli vaid mingi telefonitädi jutt.

Sest kodukal on jah kirjas veel kolm analoogi paketti kuid eks see jutt on lihtsalt vanast veebist copitud kuna enam ei saa sa midagi valida, analoogi tellimine üksi on võimatu tänasest. Sellepärast pole siis ka seda valikut kui sealt veebist tellida..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 27.08.2010 20:48:48 vasta tsitaadiga

Hea nõme, venelastele tehti küll pakett kus vene ja välismaa kanalid ja eesti kanalitest ainult etv aga eestlastele sellist paketti ei tehtud, et eesti ja välismaa kanalid (mitte vene) thumbs_down.gif


Väike pakett 20 kanalit, millest 7 vene - 109EEK

Venelaste pakett 100 kanalit, millest eesti 2 - 119EEK
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 27.08.2010 21:21:58 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et selle R paketiga tuleb veel pisut hõõrumist. Peaks nagu olema kirja pandud, et olenemata paketist peab teenusepakkuja edastama kõiki Eesti vabalevis kanaleid. Aga samas, R-paketi tellijaid vist see teema väga ei koti.
Tõenäoliselt on ligi pool Starmani klientidest venekeelsed. Ja raudselt passib ka päris suur osa eestlastest nõukogude liidu kodanikke suure vennasvabariigi propagandapiixu ja on õnnelik pealekauba.

Enivei, mina igatahes sisestasin oma tellimuse ära. Praegusest vähem maksta ja rohkem saada on ju mõistlik.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 27.08.2010 21:46:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
DigiTV osutamisel tagab Starman Lõpp-punktis iga Lepingu alusel kvaliteetse teenuse osutamise 1 (ühele) Terminaliseadmele (digiboksile


Teine vaatajakoht on tasuta või lisandub sellele lisatasu ? Ainuke info, mis kodulehel oli rohkema kui 1 vaatajakohta on tsiteeritud lause.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.08.2010 23:42:09 vasta tsitaadiga

Nüüd on vist staarmänn ennast lõplikult lolliks joonud...
Kasutan nende teenustest ainult DigiTV teenust ja vaatan uut kodulehte just televaataja pilguga.
Koduleht on nüüd nagu ristsõna skisofreenikutele, mitte halligi pole aru saada, mida seal öelda tahetakse...
Ainuke mis selgeks saab on see, et vene kliendid on starmänni jaoks prioriteet number 1.
Nendele mõeldud pakett, milles loomulikult puuduvad eesti kanalid on üks odavamaid, 100 kanalit ja hinnaks ainult 119 krooni.
Samas on ilmselgelt eesti vaatajale mõeldud 70 kanaliga paketis (vahepeal väidetakse, et kanaleid on 80) hinnaks 189 krooni.
Endine baaspakett oli samade kanalitega pluss lisaks veel üle kümne kanali ja maksis 159 krooni... vanasid kundesid see väidetavalt ei puuduta, aga uutele klientidele on see üsna tuntav hinnatõus. Nüüd saab endise baaspaketi nuditud kujul 189 krooniga ja lisatasu eest laste, spordi, mingid müstilised vene ja euroopa kanalid... mis need lisakanalid maksma lähevad ja kuhu neid lisada saab, pole kusagil kirjas, aimu saab nendest alles siis, kui juba tellima hakkad.
Samuti pole enam konkreetset juttu digiTV lisavaataja kohast, ainult mingi udune vihje kusagil spetsifikatsioonides.
Hinnakiri on täiesti puudulik, pole lisapakettide ja üldse lisade kohta midagi konkreetset, ainult segane hämamine siin ja seal.
Jääb üle ainult loota, et staarmänn ükskord kaineks saab ja adekvaatselt oma teenuseid kirjeldama hakkab.
Kuid kas poleks siiski ausam ja vähem vaevarikkam lihtsalt teatada, et nüüd seltsimehed eestlased, tõstame digikaabli hinda?
Analoogist pole uuenenud lehel enam samuti juttu, kas ta üldse veel olemas on ja kas ta nagu vanasti, automaatselt digiga kaasa tuleb...
Nüüd, vaadates STV pakette ja hindu ning võrreldes neid staarmänni omadega, tuleb veel suurem masendus peale...
Mehed starmanis, saage kaineks!

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 28.08.2010 00:18:00 vasta tsitaadiga

starman on ikka täiesti piixus omadega ja oma uute pakettida. mul praegu digitv ja tegin omale enda kanali nimekirja. seal on täpselt 20 kanalit. nende hulgas ka viasat sport baltic.

kas kellelgi veel starman praegu aegajal piiksub kiiresti.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2010 00:23:51 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
starman on ikka täiesti <b>piixus</b> omadega ja oma uute pakettida. mul praegu digitv ja tegin omale enda kanali nimekirja. seal on täpselt 20 kanalit. nende hulgas ka viasat sport baltic.

kas kellelgi veel starman praegu aegajal piiksub kiiresti.
kui purjus oled?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 28.08.2010 01:01:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Renq kirjutas:
starman on ikka täiesti <b>piixus</b> omadega ja oma uute pakettida. mul praegu digitv ja tegin omale enda kanali nimekirja. seal on täpselt 20 kanalit. nende hulgas ka viasat sport baltic.

kas kellelgi veel starman praegu aegajal piiksub kiiresti.
kui purjus oled?


bah, ei ole purjus, tänan muretsemast icon_razz.gif aga mingi asi piiksub aegajalt ja minumeelest tuleb see telekast. enne tuli sport balticust jalgpalli ajal ja nüüd family guy ajal tv6'st.

EDIT: mkay, vist ikka ei tulnud see telekast, sest nüüd telekas kinni ja digibox samuti. a sellist signaali pole ma kunagi varem kuulnud ja ainuke uus elektrooniline asi on printer suure toa põranda, a see pole ühendatud icon_razz.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 01:39:29 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Vaata, analoogis ei ole see asi nii lihtne. Seal küll olid kanalid jaotatud sageduste järgi ja kui võtsid mingi MIKRO paketi siis pandi koridoris filter vahele ja rohkem ei näinud. Mulle aga telefonis öeldi, et enam analoogi pakettegi pole olemas ja neid ei pakuta. Analoog kaasneb digitv'ga ja seda ükskõik mis paketiga. Ma usun, et homme esindusse asju ajama ja siis saab täpsemat selgitust. See oli vaid mingi telefonitädi jutt.

Sest kodukal on jah kirjas veel kolm analoogi paketti kuid eks see jutt on lihtsalt vanast veebist copitud kuna enam ei saa sa midagi valida, analoogi tellimine üksi on võimatu tänasest. Sellepärast pole siis ka seda valikut kui sealt veebist tellida..
Huvitav huvita, Starman levib ka sellistes linnades kus nad vaid analoogi kaabli kaudu pakuvad ja kõik. Huvitav mis seal suretavad oma teenuse välja ja jääb vaid zuum?

Renq kirjutas:


bah, ei ole purjus, tänan muretsemast icon_razz.gif aga mingi asi piiksub aegajalt ja minumeelest tuleb see telekast. enne tuli sport balticust jalgpalli ajal ja nüüd family guy ajal tv6'st.

EDIT: mkay, vist ikka ei tulnud see telekast, sest nüüd telekas kinni ja digibox samuti. a sellist signaali pole ma kunagi varem kuulnud ja ainuke uus elektrooniline asi on printer suure toa põranda, a see pole ühendatud icon_razz.gif
Eks kas sinu või mõne naabri suitsuanduri patarei hakkab tühjaks saama.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004




sõnum 28.08.2010 09:20:46 vasta tsitaadiga

Hetkel 20 analoogkanalit ja 3 Mbits/250 kbits nett 356.-

Tulevikus 40 digikanalit ja 15 Mbits/3 (4?) Mbits nett 389.-

Teoreetiliselt peaks nagu rahul olema. Ma usun, et starman on ikka jämedama toru välisilma ka muretsenud, enne kui kiiremat netti pakkuma hakkavad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.08.2010 09:37:05 vasta tsitaadiga

haiged telepaketid, väga haiged. ma vaatan tihti national geographicut ja loomulikult selleks, et seda ühte kanalit näha, peab 189-kroonise telepaketi tellima icon_evil.gif samas paketis on ka muud discovery kanalid peale peamise, mis on M-paketis, mis aga pole eriti palju odavam. väga ebanormaalne värk
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 28.08.2010 09:47:17 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
starman on ikka täiesti <b>piixus</b> omadega ja oma uute pakettida. mul praegu digitv ja tegin omale enda kanali nimekirja. seal on täpselt 20 kanalit. nende hulgas ka viasat sport baltic.

kas kellelgi veel starman praegu aegajal piiksub kiiresti.


Starmani teema icon_biggrin.gif, tuleb meelde hiljutine Tarbijakaitse uudis, kuidas kurdetakse, et viin ei hakka pähe jne.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KPM
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2010




sõnum 28.08.2010 10:10:22 vasta tsitaadiga

saatsin siis neile kirja koos eesoleva lingiga ja sain vastuseks:


Lugupeetud Klient


Vabandame ebameeldivuste pärast!

Tundub, et Youtube'ist allalaadimisega on tegemist üldise rikkega, kuid hetkel ei ole see asi kinnitatud ehk probleemi uurimise ja kõrvaldamisega tegeleme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.08.2010 10:12:43 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:


Renq kirjutas:


bah, ei ole purjus, tänan muretsemast icon_razz.gif aga mingi asi piiksub aegajalt ja minumeelest tuleb see telekast. enne tuli sport balticust jalgpalli ajal ja nüüd family guy ajal tv6'st.

EDIT: mkay, vist ikka ei tulnud see telekast, sest nüüd telekas kinni ja digibox samuti. a sellist signaali pole ma kunagi varem kuulnud ja ainuke uus elektrooniline asi on printer suure toa põranda, a see pole ühendatud icon_razz.gif
Eks kas sinu või mõne naabri suitsuanduri patarei hakkab tühjaks saama.
sama jant oli endal nädal tagasi icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 10:23:58 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
haiged telepaketid, väga haiged. ma vaatan tihti national geographicut ja loomulikult selleks, et seda ühte kanalit näha, peab 189-kroonise telepaketi tellima icon_evil.gif samas paketis on ka muud discovery kanalid peale peamise, mis on M-paketis, mis aga pole eriti palju odavam. väga ebanormaalne värk

Sama siin. Vaatan nelja kanalit vahelduva eduga ja selleks peaksin nüüd tellima 70-kanalise paketi. Ärilisest seisukohast on see Starmanile muidugi väga mõistlik tegevus, kuid ma kaalun pigem täielikku telerivaatamisest loobumist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.08.2010 10:46:08 vasta tsitaadiga

Tegin siin väikese hinnakalkulatsiooni...
DigiTV täislaks läheb eilsest alates maksma 750 krooni kuus, see teeb 9000 krooni aastas! See on hinna poolest juba kõva konkurent nordic digipakettidele soomes. Kanalivalikut muidugi võrrelda ei anna, starman on soome kõrval täielik "Hüperkanal Orsent".
Paar päeva tagasi oli samade kanalite nägemise hind 450 krooni ehk 5400krooni aastas...
Hinnatõus peaaegu kahekordne!!! Hurraa starman.
Lisan veel, et kui kõige vingema kolmikpaketi kokku paned, siis pead kuus välja käima 1764 krooni ehk siis aastas 21168 krooni .
Midagi haigemat annab välja mõelda!
Muide, Microsofti brauseriga pole starmani lehel midagi peale hakata. Asi venib nagu tatt ja jookseb suvalisel kohal kinni. Chrome ja firefoxiga sellist jama pole.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 10:59:03 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:

Lisan veel, et kui kõige vingema kolmikpaketi kokku paned, siis pead kuus välja käima 1764 krooni ehk siis aastas 21168 krooni .
Midagi haigemat annab välja mõelda!
Muide, Microsofti brauseriga pole starmani lehel midagi peale hakata. Asi venib nagu tatt ja jookseb suvalisel kohal kinni. Chrome ja firefoxiga sellist jama pole.

Kas tohib küsida,mismoodi too kalkulatsioon tehtud on?
Summad on müstilised ..., icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 11:04:00 vasta tsitaadiga

Noh, keegi stardipaugu ka saanud on? Tuleb siis 75/10 ilma boostita läbi ka? icon_biggrin.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.08.2010 11:06:45 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
Vondur kirjutas:

Lisan veel, et kui kõige vingema kolmikpaketi kokku paned, siis pead kuus välja käima 1764 krooni ehk siis aastas 21168 krooni .
Midagi haigemat annab välja mõelda!
Muide, Microsofti brauseriga pole starmani lehel midagi peale hakata. Asi venib nagu tatt ja jookseb suvalisel kohal kinni. Chrome ja firefoxiga sellist jama pole.

Kas tohib küsida,mismoodi too kalkulatsioon tehtud on?
Summad on müstilised ..., icon_rolleyes.gif


Lähed starmani lehele, sisened "starman starti" ja klõpsid... lõplik hind tuleb siis, kui tellima hakkad.
Proovi ise, päris lõbus on!

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 11:21:03 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:


Lähed starmani lehele, sisened "starman starti" ja klõpsid... lõplik hind tuleb siis, kui tellima hakkad.
Proovi ise, päris lõbus on!

No proovisin.Mina sain maksimaalse summa 659EEK ...
edit:
krt,ei nüüd proovisin lõpuni.
Sul on õigus jah, icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004




sõnum 28.08.2010 13:03:20 vasta tsitaadiga

Skorzeny kirjutas:
Vondur kirjutas:

Lisan veel, et kui kõige vingema kolmikpaketi kokku paned, siis pead kuus välja käima 1764 krooni ehk siis aastas 21168 krooni .
Midagi haigemat annab välja mõelda!
Muide, Microsofti brauseriga pole starmani lehel midagi peale hakata. Asi venib nagu tatt ja jookseb suvalisel kohal kinni. Chrome ja firefoxiga sellist jama pole.

Kas tohib küsida,mismoodi too kalkulatsioon tehtud on?
Summad on müstilised ..., icon_rolleyes.gif


Päris 1764 ei tule tegelt, Tähemehel on teenustevalik puudulikult tehtud, mis ei arvesta teatud asju. Näiteks vingemate pakettide puhul seab mõned asjad tasuta, aga lisateenuste juures saab neid endiselt valida. Näiteks XL internetiga pidi Wifi modemi tasuta saama, L televisiooni paketis on juba mõned lisateenustes pakutavad paketid sees jne.
Ma sain sedasi 1450EEK, suur summa ikkagi.


Digi TV-s võiks nad pakkuda võimalust oma pakett koostada, ala 5EEK kanal, momendil L paketis 2,7EEK kanal. Valiks 20 kanalit ja oleks rahul, et kõik need on head ning vaadatavad kanalid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007




sõnum 28.08.2010 15:43:42 vasta tsitaadiga

No ei ole olemas haigemat ettevõtet kui STARMAN !!! Nimelt käisin täna esinduses ja lasin digikolmiku vahetada siis mingi digi tv paketi vastu. Küsisin otse, et võttes S paketi ehk kõige odavama - mitu analoogkanalit ma saan? Vastuseks: Ei meil ei saagi enam analoogi ... WTF ?!?!?! Ma ütlesin et hallo analoog pidi ju alles jääma. Selle peale vastati et: Aa jah, kui digi võtate siis jääb küll.
Okei, edasi küsisin et kui palju analoogkanaleid ma saan siis, näiteks kui võtan S paketi. Tahate teada vastust??? Okei vastus on: ME EI TEA!!!! Täiesti haige, ütlesin et vaadake kuskilt või uurige nii ei saa ju olla et ostan mida ei tea. Niisis uuris midagi, hakkas kolmikut lõpetama. Siis ütles et: Aga äkki on nii, et S paketiga saate mikro, M paketiga mini ja nii nagu vanasti need paketid oli. Mul oli nagu mis mõttes ÄKKI ?!?!. Vahepeal ütles, et eks nad VIST panevad sinna mingi filtri siis vahele et kõiki analoogkanaleid ei saa... No ja siis mul ei jäänudki muud üle kui võtta see L pakett, et ikka analoog alles jääks täies ulatuses, nüüd siis maksame 50 eeku rohkem. Aga kui ma kurat teada peaks saama, et S paketiga analoog jääb samaks siis teen koheselt asja ümber, seda saab juba õnneks telefoniteel. Hämmastama paneb ikkagi vastus nende poolt: ME EI TEA !!! icon_evil.gif thumbs_down.gif

edit: Appi mis ma nüüd avastasin: nimelt andis mulle esinduses teenindaja selgelt lehe kus oli M paketis palju vähem kanaleid kui kodukal. Näiteks olen ma surmkindel, et INVESTIGATION DISCOVERY't ja muid Sony'sid pole M paketis vaid ainult L ja R. Mis see siis nüüd on ??? Osalt nende pärast saigi L võetud ning kohapeal lehel ning veebis on kanalid erinevates pakettides v, mis kuradi vene ruleti mängimine seal firmas käib?! icon_confused.gif

Kui tahate tõestust, võin skännida teile esindusest saadud kanalite nimekirja, et antud kanalid M paketis puuduvad!

edit2: Nii, palun väga. Vaadake teravalt üle ning võrrelge listiga mis asub starmani enda kodukal.

Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tjj
Kreisi kasutaja
tjj

liitunud: 02.03.2005




sõnum 28.08.2010 15:51:06 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.08.2010 15:57:13 vasta tsitaadiga

Nii, liitsin elionis kõik teemapaketid, arvutikasitsed, hüpersuperkiired jne kokku. 1324 krooni... Starman on tõusnud eesti kõige kallimaks teenusepakkujaks?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 28.08.2010 16:12:33 vasta tsitaadiga

Palju täna digikolmikus netikiirus on spec'i järgi?
Ma mõtli võtta 70 kanaliga telepakett ja 4mbitine nett, kokku tuleb odavam kui hetkel digikolmik. (426+boksi vms jubina rent 29).

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 887, 888, 889  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.