Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 658, 659, 660  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.08.2010 21:07:30 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
http://www.tallinnapostimees.ee/?id=304178

tsitaat:

Poola kaubalennuk täna õhtul startimisel hädamaandumise, kuna telik ei avanenud.


Mingi poola eripära ilma telikuta startida? icon_biggrin.gif


Ei ole suurem lennundusspets aga kuidas saab startimisel telik mitte avaneda ? Kas statimisel pole telikud niiehknaa avatud ? Või on kuidagi võimalik ilma ratastel olekuta startida ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 21:11:41 vasta tsitaadiga

tea kas DHL hakkab ka teenusepakkuja vahetust kaaluma? pole kuigi normaalne, et aasta jooksul 2 ühte tüüpi lennukit ühes kohas põhjustavad klientidele, kes ei maksa just vähe, selliseid viivitusi icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.08.2010 21:12:32 vasta tsitaadiga

Kuidas te siis aru ei saa- Poola lennukid lohisevadki startides kõhu peal ja siis, kui kindel kiirus käes, tõmbavad kähku teliku välja, maandumiseks kasutatakse järvesid thumbs_up.gif

Aga jah, ega poolakad ikka aru saa, et ei tasu vene rontidega lennata: Ülemiste, katastroof Venemaal ja nüüd uuesti Tallinn icon_evil.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 25.08.2010 22:32:45 vasta tsitaadiga

Praegu on muidugi jama järvepeale maanduda ...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 13:50:33 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Praegu on muidugi jama järvepeale maanduda ...

nad vist järeldasid seda ise ka ja tegid ennetava matsu icon_razz1.gif

edit: Kuressaarest Tallinna lennanud reisijad maandusid hoopis Helsingis icon_lol.gif / icon_confused.gif

edit2: Kaubalennuki õnnetuse põhjustas inimlik viga
tsitaat:
Poola portaali wprost.pl andmetel oli tegemist inimliku veaga. Exini töötaja Miroslaw Lawrynowicz ütles portaalile, et lennuki õhkutõusmisel, kui piloot oli vaid esimese ratta õhku tõstnud, tõmmati ülejäänud telik üles.

nojah, liigne agarus on ogarus icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 00:40:45 vasta tsitaadiga

http://www.aasat.ee/index.php?id=miks-on-nii

sisukas KKK icon_biggrin.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 19:51:57 vasta tsitaadiga

k-Matemaatika ehk Savisaare populaarsus kõigi aegade madalaim:


EDIT:

Twitter Has Servers Dedicated to Justin Bieber
TomsGuide



EDIT2:

ja


icon_lol.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.09.2010 08:47:43 vasta tsitaadiga

link :: The Fastest Piece of Furniture in the World

   
209km/h köögilaud thumbs_up.gif


viimati muutis Elof 10.09.2010 09:13:12, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 10.09.2010 09:02:35 vasta tsitaadiga

lasteka foorum ei väsi vist kunagi üllatamast: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tsitaat:
HDR on jälle kuskilt arvutimängudest võetud släng kus on kõik üles sätestaud ja udune selline. Paljudel uutel mängudel ongi kaks võimalust kas kasutada bloom efekti või HDR. Mõlemad sama jubedad. Jätab selline värvi pleekimise ja laialivalgumuse mulje.

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.09.2010 09:19:55 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
lasteka foorum ei väsi vist kunagi üllatamast: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tsitaat:
HDR on jälle kuskilt arvutimängudest võetud släng kus on kõik üles sätestaud ja udune selline. Paljudel uutel mängudel ongi kaks võimalust kas kasutada bloom efekti või HDR. Mõlemad sama jubedad. Jätab selline värvi pleekimise ja laialivalgumuse mulje.

icon_lol.gif thumbs_up.gif


Linki?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 10.09.2010 09:23:44 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
rat_013 kirjutas:
lasteka foorum ei väsi vist kunagi üllatamast: icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
tsitaat:
HDR on jälle kuskilt arvutimängudest võetud släng kus on kõik üles sätestaud ja udune selline. Paljudel uutel mängudel ongi kaks võimalust kas kasutada bloom efekti või HDR. Mõlemad sama jubedad. Jätab selline värvi pleekimise ja laialivalgumuse mulje.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Linki?

lasteka = lasteaia = striitreisi foorum icon_biggrin.gif mingi flash/head pildid teema vist oli..

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 09:26:49 vasta tsitaadiga

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?p=512663#p512663
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.09.2010 09:31:08 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.09.2010 09:37:44 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
lasteka = lasteaia = striitreisi foorum icon_biggrin.gif mingi flash/head pildid teema vist oli..


pole hullu, panen kõike... juba leidis lingi
HDR muuseas http://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_imaging


viimati muutis Elof 11.10.2010 19:37:53, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rat_013
HV veteran
rat_013

liitunud: 09.01.2005




sõnum 10.09.2010 09:38:26 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
rat_013 kirjutas:
lasteka = lasteaia = striitreisi foorum icon_biggrin.gif mingi flash/head pildid teema vist oli..

pole hullu, Panen kõike... sai juba lingi lisatud. Või viitsid ehk pikemalt selgitada, mis värk on icon_rolleyes.gif

Mismõttes mis värk on?
-e- Ei mina tean misasi on HDR, aga eelpool toodud definitsioon pani mul pea valutama korraks icon_biggrin.gif

Teemasse ka:
Haapsalus on ühe kohaliku kohviku banneril reklaam, et neil on öösiti ka köök toimimas.
"23-02 öököök" (loe: öök-öök) icon_biggrin.gif

_________________
rat_013
#foursnow (winter driving experience) //
013 Graphics (design / prepress / production) //
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 10.09.2010 09:46:57 vasta tsitaadiga

rat_013 kirjutas:
Elof kirjutas:
rat_013 kirjutas:
lasteka = lasteaia = striitreisi foorum icon_biggrin.gif mingi flash/head pildid teema vist oli..

pole hullu, Panen kõike... sai juba lingi lisatud. Või viitsid ehk pikemalt selgitada, mis värk on icon_rolleyes.gif

Mismõttes mis värk on?


Sellega, et linki ei leia.
No pole vast liiga keeruliseks asju mõtet ajada, soovitasin lisada lingi teemale.


viimati muutis Elof 20.09.2010 08:11:01, muudetud 9 korda
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 15:44:59 vasta tsitaadiga

sain remonti saatmiseks küsitlejalt läpaka. kaasa anti paber, mille lähemal uurimisel selgus, et küsitleja oli BSOD i sõna sõnalt üles kirjutanud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 17:35:03 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sain remonti saatmiseks küsitlejalt läpaka. kaasa anti paber, mille lähemal uurimisel selgus, et küsitleja oli BSOD i sõna sõnalt üles kirjutanud.

Restart BSOD puhul oli keelatud või lubatud masinal? icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.09.2010 18:57:04 vasta tsitaadiga

Arvata on, et keelatud, muidu peaks ju ikka eriti kiirkirjutaja olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 19:16:00 vasta tsitaadiga

Tavaliselt öeldakse, et mingi teade oli, aga ei viitsinud meelde jätta.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 19:35:17 vasta tsitaadiga

Nu kui ma neidsamu küsitlejaid koolitasin siis ma kamandasin kõik ekstravait, et tähtis jutt tuleb. Järelikult tegin neile selgeks, et sellest ei ole mitte vähimatki kasu kui öelda, et mingi viga oli vaid on vaja teada vea sisu. Ilma teateta võivad sama hästi ka toe poole mitte pöörduda icon_smile.gif
Nutune oli muidugi see ,et õpetasin neid print screeni tegema ja paintiga pilti tegema ning meiliga ära saatma. Ise mõttes muidugi kirusin tarkvaraprofiili kokkupanijaid, et nood mõnd softi (näiteks jet screenshot) kaasa ei pannud ,mis ise pildi teeks ja äragi saadaks.

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 10.09.2010 23:00:01 vasta tsitaadiga

Sobib vist siia teemasse.

Kaitseväe pioneerid lasid täna õhku Tapa linnas aastakümneid tühjana seisnud varisemisohtliku korrusmaja.
http://www.postimees.ee/?id=311487

Nali mudugi selles, et varisemisohtlik maja lõhkamise peale kokku ei kukkunud. (oleks võinud veel homme lõhata icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 10.09.2010 23:06:35 vasta tsitaadiga

no vot, hea tugev maja rikuti ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 23:16:19 vasta tsitaadiga

kui sinna tuleks nüüd üks augustitormi-laadne elukas, kukuks kolinal kokku icon_razz1.gif samas sügismöllud veel ees, eks ta jõuab kukkuda. ma panustan sellele, et kukub enne ise, kui keegi jõuab sinna raskekahurväega sekkuda icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.09.2010 23:44:28 vasta tsitaadiga

Nüüd proovigu oma haubitsad ja AT relvad ära thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 00:18:06 vasta tsitaadiga

hoone pihta, mis 100m kaugusel täiesti kõlbulikust korterelamust, haubitsaga lasta? üsna mitu venelast hirmuks sellest, sõnum jõuaks Kremli ja emamaa tuleks kaitsma icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.09.2010 00:39:13 vasta tsitaadiga

See oli naljana mõeldud icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 00:42:04 vasta tsitaadiga

mu vastus ka icon_biggrin.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2010 00:46:01 vasta tsitaadiga

Olen kunagi Tapal elanud ja väiksena ei julgenud sinna sisse minna, kuna räägiti, et seal narkomaanid käivad süstimas. Tõsiselt õudne maja on nagu kuskil Pripjatis. Elamiskõlblikud majad on mõnikümmend meetrit sellest vaid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 01:37:03 vasta tsitaadiga

keegi võiks need narkarid nüüd sinna telklaagrisse korjata, allesjäänud maja nautima (seestpoolt) ja varingut ootama icon_rolleyes.gif

ise käisin lapsena hüppamas ja kargamas mõnes liimituubimanustamishoones - polnud häda midagi! icon_razz.gif tagantjärgi möeldes kummastab vaid see julgus (trepikojas terve korrus allapoole karata, ilma pidurdava jõuta, tahtlikult) icon_eek.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 11.09.2010 01:39:06 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/name/nm1856457/

icon_sad.gif
Video ka juurde
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis guest1902 11.09.2010 19:07:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 10:37:55 vasta tsitaadiga

Tapa pioneerid ei osanud lõhkeainet paigutada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanno
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 12.09.2010 10:47:32 vasta tsitaadiga

http://www.virumaateataja.ee/?id=311570
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 15.09.2010 06:58:33 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 16:50:05 vasta tsitaadiga

Mupo icon_biggrin.gif

tsitaat:

Kui meie maja juurest tehti kõnniteepervele parkinud autodele trahvi, läks üks vanahärra küsima, et kas koerasita pealt ei teeni enam piisavalt hästi... sai 200.- EEK trahvi ametniku solvamise eest...

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2010 23:56:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Randpere eemaldas vahejuhtumi järel Sepa enda sõbralistist.

Hea, et reidis ühte ei pannud icon_smile.gif
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sonasoda-facebookis-sepp-ja-randpere-poorasid-tulli.d?id=33219467&l=wforte
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 00:32:58 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
tsitaat:
Randpere eemaldas vahejuhtumi järel Sepa enda sõbralistist.

Hea, et reidis ühte ei pannud icon_smile.gif
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sonasoda-facebookis-sepp-ja-randpere-poorasid-tulli.d?id=33219467&l=wforte

s!tta sest eemaldamisest, ikka väga ropp käitume ES poolt, isegi Keski mõistes icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 02:12:17 vasta tsitaadiga

Njah, eks see feissbuuk ole ise üks paras nali elust enesest. Või no see fakt et see s!tt igal pool kurat. thumbs_down.gif
tsitaat:
Kui meie maja juurest tehti kõnniteepervele parkinud autodele trahvi, läks üks vanahärra küsima, et kas koerasita pealt ei teeni enam piisavalt hästi... sai 200.- EEK trahvi ametniku solvamise eest...

Küsimus pole solvamine. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 04:04:28 vasta tsitaadiga

See oli väitev küsimus icon_wink.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 05:29:45 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi küsimus.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 08:55:25 vasta tsitaadiga

MunnPoll pole ju mingi riiklik institutsioon, kes võib enda solvamise eest mingi kitaka väänata icon_rolleyes.gif peavad, nagu narkarlibud, parmud ja lihtinimesed, tsiviilkohtusse pöörduma, et solvangu eest midagi saada icon_rolleyes.gif (või olen ma millestki valesti aru saanud?)
tsitaat:

See oli väitev küsimus icon_wink.gif

mis loom see veel on?! icon_eek.gif tegin suisa sest postist screenshoti ja uuel nädalal küsin keelespetsidelt üle, aga minu teadmiste kohaselt on see mingi iseleiutatud termin icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guest1902
Kreisi kasutaja
guest1902

liitunud: 05.11.2005




sõnum 18.09.2010 09:47:14 vasta tsitaadiga

mTim mõtles selle all tõenäoliselt 'retoorilist küsimust'...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 09:58:20 vasta tsitaadiga

vot sellest saan aru, erutusin asjata icon_biggrin.gif aga see "väitev küsimus" painab sellegipoolest, kas tõesti õpetatakse seda "retoorilise" asemel või tegu ikka omaloominguga?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 11:00:37 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
asjameez kirjutas:
tsitaat:
Randpere eemaldas vahejuhtumi järel Sepa enda sõbralistist.

Hea, et reidis ühte ei pannud icon_smile.gif
http://publik.delfi.ee/news/inimesed/sonasoda-facebookis-sepp-ja-randpere-poorasid-tulli.d?id=33219467&l=wforte

s!tta sest eemaldamisest, ikka väga ropp käitume ES poolt, isegi Keski mõistes icon_confused.gif

kas lõustaraamatu kohta on siis ka mingi seadus olemas,
et sealt ei tohi komme kustutada icon_eek.gif või ainult keskipoliitik ei tohi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 11:37:41 vasta tsitaadiga

peegus, "s!tta sest eemaldamisest" tähendas seda, et mul on siiralt savi kes keda kuskilt eemaldab. pasa ajas keema Taavi Peetre surma kasutamine häälte saamiseks icon_mad.gif
igatahes jutt polnud kommide kustutamisest, vaid "sõbralistist" eemaldamisest (kuidas nad kunagi "sõbraks" said, jääb mõistatuseks).

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 12:09:07 vasta tsitaadiga

mis mõttes häälte saamiseks icon_rolleyes.gif
sepamutt on juba pikemat aega võidelnud, et lapsed peaksid rohkem ujuma thumbs_up.gif
ka senine aasta on näidanud eestlasi vene kirvestena vees thumbs_down.gif

pigem ajas randpere odavat populaarsust taga thumbs_down.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 12:42:16 vasta tsitaadiga

mis Evka EUL'i presidendina teinud on? või üldse mõne eestlase heaks? peale kaamli lämmatamise ja koledaks olemise...

Randpere tegi evka eest posti ja siis loobus sõbrast? icon_lol.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 12:57:04 vasta tsitaadiga

nüüd siis tuleks hoopis ujumise õppimine keelata
kuna seda propageeriv moor on keskerakonnas icon_eek.gif icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.09.2010 13:28:28 vasta tsitaadiga

no Evelin vaatas ju kuidas Savisaar hüppas 3 m kõrguselt järve ja kogu vesi lendas välja sealt paugupealt
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2010 13:36:58 vasta tsitaadiga

ehk keelaks ujumise kogu ilmas ja eksijaid karistaks pulli tilliga paremasse ninasõõrmesse? näe, ma oskan ka liialdada...
asi polnud kunagi niivõrd keskis, kui ühes selle liikmes ja tema käitumises.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Naljad elust enesest ja elukunstnike teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 658, 659, 660  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.