Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
plus
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2004




sõnum 09.08.2010 23:41:04 vasta tsitaadiga

Üks foto täna õhtusest sessioonist:
http://www.gerphoto.com/index.php?showimage=97
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 10.08.2010 00:21:45 vasta tsitaadiga

plus, väga hea, kuigi mulle istuks 1,5cm kõrgemale kadeerituna. Muidu teravus, tonaalsus, auto ise - super!
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 10.08.2010 00:58:25 vasta tsitaadiga

Väike kaasavedamine

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 10.08.2010 11:28:52 vasta tsitaadiga

RannoT, jääb mulje nagu sa poleks üldse kaasa vedanud... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 11:31:36 vasta tsitaadiga

Liiga pikk säri või käsi värises. Igal juhul keskne objekt peaks teoorias terav olema icon_wink.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 11.08.2010 14:35:33 vasta tsitaadiga

RannoT, ühinen eelpool postitajatega. Kaasavedamine pole enamasti kaasasündinud oskus ja selle harjutamisega tuleb palju vaeva näha. Mine ja pildista hästi palju suvalisi liikuvaid objekte ja varsti hakkavad ka tulemused paranema icon_smile.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 16:25:17 vasta tsitaadiga

30 minutist (2x15min) suvalise kiirema teelõigu ääres piisab harjutamiseks, siis peaks käpas olema. Alla 1/60 ära lase, stabikaga toruga võid proovida 1/30. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 11.08.2010 18:39:00 vasta tsitaadiga

Märgin omale teema ära.

viimati muutis tomb 11.09.2010 22:25:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 17:14:32 vasta tsitaadiga

Võiks teravam olla, kuigi parem kui eelmine kaasavedamine mis siin on. Ja noh, ilmselt asi minu maitses, aga võiks esiots olla. icon_smile.gif
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 04:30:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 09:07:23 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 20:28:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 23.08.2010 21:53:12 vasta tsitaadiga

Allu1, täitsa tavaline müügipilt. Alt ja ülevalt veidi ruumi vähemaks, veidi värvi ja kontrasti juurde ja oleks juba täitsa šeff
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 00:31:27 vasta tsitaadiga

pringi, tõsi, aga pole Photoshoppi käepärast praegu, ei ole kodus. Ei hakka picnik.com'is tegema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 02:38:11 vasta tsitaadiga

Allu1 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
Niimoodi minu arust kenam. Võiks ainult taevas näha olla ning veidi rohkem asfalti külgedel. Sharpendamisel läks tulede ümbrus veidi müraseks, aga overall gain > loss.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2010 12:07:21 vasta tsitaadiga

Speedest Legendsil tehtud.
Spoiler Spoiler Spoiler

400m burnout by Pesur
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 12:12:08 vasta tsitaadiga

Kas asi on minus, või on need pildid kergelt mürased?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 24.08.2010 12:24:49 vasta tsitaadiga

Ei ole asi sinus, mürased jah. Alasäri vältimine oleks asja paremaks ehk teinud.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.08.2010 12:30:54 vasta tsitaadiga

Mürased jah, ilm oli halb ja panin iso800, aga proovisin niimoodi tuunida, et müra väga häirima ei jääks. Oldskuul müra icon_lol.gif ju siis jäi ikkagi häirima...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto40
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:46:40 vasta tsitaadiga

jagan siis ka oma esimest autopilti:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 14:46:11 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Allu1 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Spoiler Spoiler Spoiler
Niimoodi minu arust kenam. Võiks ainult taevas näha olla ning veidi rohkem asfalti külgedel. Sharpendamisel läks tulede ümbrus veidi müraseks, aga overall gain > loss.


Vabandust, aga shocking.gif Ära sellist asja küll kunagi rohkem tee. Jube tumedaks ja kõige õudsam asi - liigne sharpen. Fototöötlusega kehtib ikka pea alati reegel, et less is more. Muidugi kui juba professionaalsel tasemel seda asja teha, siis on teine asi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heix24
HV kasutaja
heix24

liitunud: 15.09.2005




sõnum 24.08.2010 15:22:11 vasta tsitaadiga

minupoolt ka üks speedest legendsi pilt
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 10:35:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks hädast välja aidata?
Oleks vaja teha täna-homme Skoda Fabiast (sedaan) paar pilti müügikuulutuse jaoks. Asukoht Tallinn.

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 03:02:47 vasta tsitaadiga

Camaro
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 31.08.2010 09:24:58 vasta tsitaadiga

rocket, paremalt ehk 1cm vähemaks, see valge kaldus post veidi riivab, kui pikemalt jälgida, aga esmaemotsioon oli väga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.09.2010 23:00:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilverR
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.09.2010 22:54:57 vasta tsitaadiga

Sai üht Seat Ibizat pildistatud müügi jaoks.
http://reinart.pri.ee/ibiza/
http://www.auto24.ee/used/736087
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 08.09.2010 22:45:01 vasta tsitaadiga

Tausta pole kõige parem, aga Ülemiste kandis ei suutnud kiiruga paremat ka leida..

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 08.09.2010 23:23:34 vasta tsitaadiga

pringi, värv kuidagi väga hästi jäänud thumbs_up.gif taust pole suurem asi tõesti.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 10.09.2010 22:20:03 vasta tsitaadiga

Tegin ka panningut siis, ehk kaasa vedamist(Naine vedas mind pagassis kaasas...)
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja mõned veel:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler



OT: Kas ainult minule paistab või kui HV-sse image tagide vahele panna, kaoks nagu osa kvaliteeti ära. Proovige pildi aadressi uues aknas avada, siis saate võrdluse:
http://pringi.planet.ee/sala/bmw2.jpg
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 11.09.2010 09:13:25 vasta tsitaadiga

Identsed...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 11.09.2010 11:53:12 vasta tsitaadiga

ajuNolk, näiteks numbrimärk ja selle ääred on HV-s täitsa udused minu molu taga...
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eikla
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2003




sõnum 11.09.2010 12:55:27 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
ajuNolk, näiteks numbrimärk ja selle ääred on HV-s täitsa udused minu molu taga...


Võib-olla mingi brauseri ja selle piltide näitamise seadete küsimus. Firefox 3.6.8 - minu silma järgi identsed
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 15:41:13 vasta tsitaadiga

mul on näiteks ff -ksil lehe suurendamine peal ja spoileri poldid on udused, otse avades ei ole
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 21:30:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Mõnda aega tagasi tehtud pilt, iseenesest meeldib kuigi taust jäi natuke igavaks.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eikla
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2003




sõnum 12.09.2010 21:34:47 vasta tsitaadiga

TaaviS kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõnda aega tagasi tehtud pilt, iseenesest meeldib kuigi taust jäi natuke igavaks.


Värvid on head! Kui Sa esiosa kaugemalt vaatad, siis tänu sellele, et veljest pole midagi näha, jääb mulje nagu auto seisaks 3 ratta peal icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 22:23:51 vasta tsitaadiga

eikla kirjutas:
TaaviS kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõnda aega tagasi tehtud pilt, iseenesest meeldib kuigi taust jäi natuke igavaks.


Värvid on head! Kui Sa esiosa kaugemalt vaatad, siis tänu sellele, et veljest pole midagi näha, jääb mulje nagu auto seisaks 3 ratta peal icon_smile.gif


Väga huvitav tähelepanek, nüüd vaadates tundub tõesti nii, varem ei märganudki sellist viga icon_razz.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 15.09.2010 00:32:15 vasta tsitaadiga

hau, ehk oskate soovitada häid kohti tallinnas kus saaks pildistada audi type81 quattrot? auto on lumivalge.
mingit parki vms kus oleks ka lehti juba maas icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 01:22:38 vasta tsitaadiga

Elise S
Ehk mõni õhtu saab linnas ka paar pilti
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 15.09.2010 08:42:03 vasta tsitaadiga

nurinat mipoolset tuleb just ratta keera,mises, kui oleks natukene olnud - st. rohkem velge näha oleks tipptopp icon_biggrin.gif
aga kõrvale küsimus - kuidas sees on? Ise olen istunud(180cm - 95kg) tavalises elises ja mulle oli see ikka kura..ima kitsas sees.
ja võta vaatenurk ka natuke allapoole icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 10:54:47 vasta tsitaadiga

Fabulous kirjutas:
aga kõrvale küsimus - kuidas sees on? Ise olen istunud(180cm - 95kg) tavalises elises ja mulle oli see ikka kura..ima kitsas sees.
ja võta vaatenurk ka natuke allapoole icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

pilte tegelt hulgem, aga kuna esimene katsetus autot pildistada, siis sai neid liialt palju ja saasta hulgast midagi head valida keeruline icon_razz.gif
aga mis seal sees ikka, üksi mahub ära kenasti (187/95), kui kõrvalistuja ka kogukam, siis on veidi kitsas jah icon_razz.gif
aga passatiga ruumi osas võrrelda ei taha küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 10:57:18 vasta tsitaadiga

Teine on juba parema nurgaga, ja veel parem oleks kui auto asuks sellele sobival teel. Igapäevaselt vast sellise autoga heinamaal või põllul ringi ei paaruta. Värvid on mõnusad.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jotjot
HV Guru

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 11:03:01 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Igapäevaselt vast sellise autoga heinamaal või põllul ringi ei paaruta.
kusjuures, mitmeid on piltide juures häirinud just see heinamaa seal põhja all icon_razz.gif ehk tuleb veel mõni päikseline kuiv ilm, saaks õhtul linna peal mõne ringi ja pildi teha.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 339
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 11:06:49 vasta tsitaadiga

http://www.digital-photography-school.com/mastering-panning-to-photograph-moving-subjects thumbs_up.gif

Lotust pildistaks isegi icon_cool.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pets79
HV kasutaja
Pets79

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 22:50:07 vasta tsitaadiga

pringi kirjutas:
Tegin ka panningut siis, ehk kaasa vedamist(Naine vedas mind pagassis kaasas...)
Spoiler Spoiler Spoiler



Kui sa saaksid rohkem kuivi lehti tagant ülesse keerisesse lasta oleks üli viis pilt.

Aston Martin tahaks paremat kohta ja rohkem stiili

_________________
www.chryslerclub.ee
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 16.09.2010 23:33:58 vasta tsitaadiga

Aston on ju jummala õiges kohas - suveniir icon_biggrin.gif

aga:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 07:18:49 vasta tsitaadiga

Üks omapärane pimedus -> hakkas liiast meeldima icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 17.09.2010 07:27:26 vasta tsitaadiga

täitsa ilus icon_smile.gif mulle meeldib icon_wink.gif
kui ei oleks olnud seda auto nr ees oleks pakkunud välismaa icon_biggrin.gif ehk seletad mulle pm. kuidas saadud icon_razz.gif Täname icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 10:18:04 vasta tsitaadiga

kunnar, thumbs_up.gif
2 elementi eemaldada ja on ideaalne (lisaks võiks miski feik autonumber olla) icon_cool.gif

edit: midagi sellist
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 10:40:08 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Bemm ei jää selliseks. Kapott on lihtsalt vana raibe ja mustaks värvituna + valge haikala pildiga näeb see hetkel ilusam välja. Uue jaoks pole omanikul hetkel raha.

PS: Värvid on ilmselt väga mööda, sest panin nad paika enamvähem photoshopi raw converteri automaatikaga, sest sülearvuti ekraan on ikka sülearvuti ekraan. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Motiivid autode pildistamiseks? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.