Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 18.08.2010 19:35:45 vasta tsitaadiga

pringi, minuteada päris tuntud stiil. monty11, ei ole kaua teinud, esimene selline pilt mul üldse icon_smile.gif. Kokku pandud Photoshop CS5s scripts- load files into stack, panin create smart object after loeading. Siis kui laetud, panin layer- smart objects ja sealt maximum (stacking) nind pärast tegin flatiks. Edasi töötled nagu tavalist pilti icon_smile.gif.

Nädala lõpus lähen Hiiumaale, loodan, et tuleb ka pilvituid õhtud, ehk saab veel sarnaseid pilte teha. Postitan siia ka ja teen ka pikema säriajaga pilte, kui vähegi võimalik.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.08.2010 19:46:57 vasta tsitaadiga

ei viitsind linkima hakata kõiki :p
http://www.youtube.com/watch?v=mqqfWhDVQbA&fmt=37

05ula, horisontaalis pole samast kohast?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 18.08.2010 20:06:30 vasta tsitaadiga

vull, ei ole kahjuks. Tähed poleks nii head jäänud siis icon_sad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 20:23:04 vasta tsitaadiga

Minult ka mõni pilt sellest tormist. Olin just laeval Saksast lätti. Läänemerel oli see päev enne seda kui Eestisse jõudis, õnnestus selle saatel ka rohkem kui 200 km sõita.

Spoiler Spoiler Spoiler


Üritasin kõikuval laeval, käest ja 1/60 säriga ka välgunoolt tabada kuid ei midagi erilist.

* Ei tunne veel aparaati kuid tundub, et "Highlight priority" põhjustab piltide teralisuse .......

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 18.08.2010 20:26:49 vasta tsitaadiga

p2t3r1 kirjutas:
Jään ikkagi enda arvamuse juurde ja pakun kärbest. Link

Pilti ka
Spoiler Spoiler Spoiler

Väga hea pilt!

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

niisama... käest lasen tavalise digikaga.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 19.08.2010 02:51:10 vasta tsitaadiga

DonNiger, teine meeldib väga thumbs_up.gif thumbs_up.gif

05ula, polegi sellisest tehnikast kuulnud, tuleb ära proovida. Photomatix peaks ka suutma vist kokku liita exposure-d. icon_rolleyes.gif Sul igaljuhul hästi välja kukkunud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 15:09:11 vasta tsitaadiga

Kiire klõps digikaga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4muel
HV kasutaja
s4muel

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 23:07:36 vasta tsitaadiga

Art? No ty. Ilus? Ei ole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 10:17:19 vasta tsitaadiga

Aga kui küsida tohib, siis kus on teema "Lihtsalt koledad pildid?" ?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 16:40:09 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Aga kui küsida tohib, siis kus on teema "Lihtsalt koledad pildid?" ?


Sellist teemat poleks eriti põnev vaadata...

Aga muidu su selle viimase pildi kohta, et kui oleksid vähe teise nurga alt teinud, et sama kõrgelt kui see asi ise on, siis juba vähe ilusam äkki, oleneb muidugi ka taustast jne
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 17:14:52 vasta tsitaadiga

Taustaks oli puuriit ja ei teadnud kui hästi/halvasti nad omavahel kokku sobivad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 20.08.2010 17:35:11 vasta tsitaadiga

mine pildista midagi muud icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 20.08.2010 18:17:33 vasta tsitaadiga

äss,
ma olen amatöör ja saan ka aru et see ei kole eriti kõlblik siia foorumi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 18:31:56 vasta tsitaadiga

Eks me kõik oleme sündinud amatöörid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 20:39:42 vasta tsitaadiga

äss, teinud siis mitu pilti ja hiljem üle vaadanud et ehk midagi vähe ilusamat ka. Minu kallal ka võeti suht viimast kui postitasin terve rodu mõttetust siia teemasse. icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 21.08.2010 23:03:41 vasta tsitaadiga

Viimane pilt on jah... ei midagi erilist, vabandust.

Hiiumaalt olen aga tagasi uue tähepildiga, mida lahkelt eksponeerin icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 14:35:58 vasta tsitaadiga

05ula, räägi veits lähemalt. Säri, mitu pilti jms.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 22.08.2010 19:04:27 vasta tsitaadiga

Noo, kokku 40 pilti, iga pildi säri 1 minut, ava 5,6, iso 800. Kaameraks 5d mk ii ja sigma af 12-24mm f4,5-5,6 EX icon_smile.gif. Kokku pandud PSis ja töödeldud seal
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 19:26:09 vasta tsitaadiga

05ula, pilvede kallal ka mingit kavalust rakendatud? Nii kaua nad ju paigal ei püsi?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 23.08.2010 10:15:04 vasta tsitaadiga

05ula, tasemel jäädvustused! thumbs_up.gif

Enda poolt üks pisut unelev jäädvustus Tartu kesklinnast:
http://viktorkiik.blogspot.com/2010/08/425.html

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 23.08.2010 14:35:39 vasta tsitaadiga

elukaz, pildid jäid ilusti pildile, kuna tegin 40 erinevat pilti ja igalt pildilt võttis PS detaile. Sellepärast need pilved ka nii jäänud on. aCe, tänud icon_wink.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 23.08.2010 21:29:00 vasta tsitaadiga

All servas olev triip on mingi laev?
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 24.08.2010 08:54:52 vasta tsitaadiga

monty11, jah, mingi suurem kruiiser oli.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 24.08.2010 12:55:24 vasta tsitaadiga

Kisub pilku olulise pealt ära veidi. A muidu sulle häid pilvituid öid ja jääme täheradade näitust ootama icon_smile.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 26.08.2010 01:10:18 vasta tsitaadiga

Päris pilvitu öö polnud ja Tallinnast välja ei saanud, aga midagi ikka püüdsin icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 26.08.2010 01:17:17 vasta tsitaadiga

05ula, nagu keset päeva tehtud pilt mingite tolmukübemetega icon_lol.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 26.08.2010 02:27:43 vasta tsitaadiga

kuskilt vaadata saab misasjad eestist üle vuhisevad?
17. augustil nägin sellist täppi - liikus suht aeglaselt, aga enamvähem kohe peale säritamise alustamist asi vilksatas mulle 2x icon_biggrin.gif
esime vilksatus oli vähe tuhmim vist, aga mõlemad käisid nii kiirelt ja erksalt nagu oleks peegliga päikest näkku lastud (muudmoodi ei oska kirjeldada).
pärast pani jälle rahumeeli edasi
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vallo
HV veteran
vallo

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 08:34:04 vasta tsitaadiga

eks ta mingi sateliit ole
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 26.08.2010 09:11:42 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
Päris pilvitu öö polnud ja Tallinnast välja ei saanud, aga midagi ikka püüdsin icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


See täitsa hea idee .. mis sa arvad, kas tagurpidi kiilfilter sujuva üleminekuga pilvede peal oleks lasknud taeva rohkem esile tõsta? Nüüd oleks vaja kivil istuv näkkineid esiplaanile veel icon_biggrin.gif

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 10:48:33 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
kuskilt vaadata saab misasjad eestist üle vuhisevad?
17. augustil nägin sellist täppi - liikus suht aeglaselt, aga enamvähem kohe peale säritamise alustamist asi vilksatas mulle 2x icon_biggrin.gif
esime vilksatus oli vähe tuhmim vist, aga mõlemad käisid nii kiirelt ja erksalt nagu oleks peegliga päikest näkku lastud (muudmoodi ei oska kirjeldada).
pärast pani jälle rahumeeli edasi
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.heavens-above.com/ - Pane oma kordinaadid paika ja siis vaata Iridium Flares. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 26.08.2010 13:48:21 vasta tsitaadiga

monty11, Kiilust võiks abi tõesti olla, kuid samas maa võiks liiga tumedaks jääda. Näkki aga mul kahjuks võtta tõesti ei olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 26.08.2010 14:04:17 vasta tsitaadiga

No kõigil ei vea nagu minul

Spoiler Spoiler Spoiler


Paneks möla vahele ühe uue pildi ka

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 26.08.2010 16:37:09 vasta tsitaadiga

Vahelduseks üks purjetamise pilt Kalevi jahtklubi kolmapäevakust. Meeskond süüdistas minu kaamera raskust selles, et me omas grupis seitsmendaks jäime.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2t3r1
HV kasutaja
p2t3r1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 26.08.2010 22:11:26 vasta tsitaadiga

Porvoo vanalinn
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 27.08.2010 12:28:39 vasta tsitaadiga

p2t3r1, mõnus kuidagi. thumbs_up.gif
_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 30.08.2010 15:29:42 vasta tsitaadiga

Hommik Loosalu järvel

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kmf
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2008




sõnum 30.08.2010 16:29:33 vasta tsitaadiga

......

viimati muutis kmf 17.09.2019 23:21:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 20:30:14 vasta tsitaadiga

suve ärasaatmine

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 22:10:24 vasta tsitaadiga

Ilus päikeseloojang. Vähemalt minu silmis. icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja ilus peegeldus sellest. icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 30.08.2010 22:59:31 vasta tsitaadiga

monty11, mõnus jah icon_smile.gif. Heineken, esimene pilt on tühi ja liiga tume. Teine on kihvtim icon_wink.gif. Oleks natuke lähemalt aknaid pildistanud, oleks päris hea pildi saanud. Matti, ilusad värvid, hea teostus! icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 23:27:05 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
Oleks natuke lähemalt aknaid pildistanud, oleks päris hea pildi saanud.

Nagu selline?
Spoiler Spoiler Spoiler

Või selline?
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_razz.gif
Mulle just millegipärast meeldis see kaugemalt võetud rohkem.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
05ula
HV kasutaja
05ula

liitunud: 08.06.2008




sõnum 01.09.2010 00:40:46 vasta tsitaadiga

Noojaa, ma rohkem mõtlen kasvõi panoraami, kus näha ka päris taevas vms.

Minult aga suvelõpu ilusate ilmadega üks pilt vanalinnast:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 00:43:39 vasta tsitaadiga

Njah, selle peale tol hetkel ei tulnud. icon_confused.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 01.09.2010 01:18:38 vasta tsitaadiga

Minu poolt ka üks suvelõpupilt:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 07:11:45 vasta tsitaadiga

Paar kiiret hommikust klõpsu
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.09.2010 22:57:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supertramp
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 05.09.2010 17:38:19 vasta tsitaadiga

täitsa tutikas kasutaja olen siin ja otsisin ja otsisin, aga vist mitte piisavalt hästi. kuidas see pildi lisamine käis? icon_rolleyes.gif
tänud ette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 17:45:34 vasta tsitaadiga

supertramp, kasuta piltide laadimiseks lehte http://www.upload.ee/ . Kui oled pildi laadinud, kopeeri BB-kood >Pilt valikust. Et pilti saada spoileri sisse, vajuta uue sõnumi sisestamisel sõna Spoiler, eelnevalt vali see kopeeritud BB-kood.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 05.09.2010 17:52:48 vasta tsitaadiga

Vb veidi lihtsam seletus:
[spoiler][img]pildi http:// aadress[/img][/spoiler]
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Madlobster
HV vaatleja

liitunud: 28.09.2008




sõnum 05.09.2010 19:51:36 Mõned pildid vasta tsitaadiga

Setingud on natuke puus aga et hetke saada oli nii kiire, et ei jõudnud paika keerata.
Spoiler Spoiler Spoiler

EDIT: Vaatamata õpetusele ei suutnud pilti spoilerisse panna?
EDIT: Tänud. Aadressi copysin aadressiribalt ja sellepärast ei tulnudki (proovisin ka img tagidega)
Kus kohast selline adre võetakse?

http://picasaweb.google.com/MaitSaar/LoodusJaVaated#
Mõned veel


viimati muutis Madlobster 05.09.2010 19:57:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.