Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Mafia II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:15:25 vasta tsitaadiga

Endale ka graafika meeldis aga see oli jama, et PS3-el ei olnud samat reaalselt seda riiete liikumist vms. Selline tunne nagu need mängu tegijad arvavad, et PS3-e mängijad on mingid hälvikud . Aga muidu mäng on norm . Kõik peaksid võrdsed olema .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 01:40:49 vasta tsitaadiga

On keegi ka Collector's Edition'i valinud?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 01:44:35 vasta tsitaadiga

PS3 mehed võiksid hinnaalandust saada mängu ostmisel icon_lol.gif Tähendab, PS3 versioon võiks veerandi võrra vähem maksta kui XBoxi versioon
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 18.08.2010 10:53:35 vasta tsitaadiga

Võttes arvesse, et see mäng pole isegi avatud maailmaga (nagu gta) vaid on jaotatud peatükkideks, tal on 3 raadio jaama (ei pidanud aega raiskama gta sarnastele jutu showdele), ilmselt ei saa tulistada kui juhid autot, ja mis peamine, Mafia 2el pole ju mingisugust multiplayerit, jne....mille paganama peale nad oma aega seal raiskasid, et ei suudetud isegi 360e verisooniga võrdväärset pilti luua??
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 11:10:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei pidanud aega raiskama gta sarnastele jutu showdele

Talk show'd said alguse 50-ndate alguses, populaarsuse saavutasid 70-ndatel - mäng lõpeb ajaliselt 1957. aastal icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 13:52:42 vasta tsitaadiga

milline siis lumi veel välja näeb ? mingit pixlite allasadamist küll näha ei taha.

preorderit ei tee ent näis hiljem kas tasub osta või mitte.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 19.08.2010 10:03:22 vasta tsitaadiga

Firstplay andis 7/10

* Öeldes, et seal maailmas pole eriti palju teha.
* Iga missioni lõpetuseks pead tagasi koju sõitma icon_eek.gif (mõnikord terve mapi ühest äärest teise)
* Missioonid on pettumus, korduma kippuvad.
* Ei ole väga "elav" linn
* kehv klišeeline story

Lisaks seal reviews oli selgelt näha ka, et isegi viimases versioonis pole muru.
AA on ikka nii offis kui võimalik!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 11:16:24 vasta tsitaadiga

free ride moodi pole enam?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 15:25:51 vasta tsitaadiga

Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 15:26:27 vasta tsitaadiga

kui vett pidav see firstplay on? s.t sarnane gamespot'ile jms kohtadele mis kohati tunduvad "maksa meile me kirjutame ülevaate, kui klient ei ole rahul siis anname ülevaate kirjutalale jalaga".

Aga aina rohkem ja rohkem nagu tunduks, et mäng on nn "meinstream dumbfuck'idele" vatratud. Ja üritatakse raha lüpsta DLC'dena. Mitte ei tahetud enam teha full kvaliteet mängu nagu seda oli mafia 1.

Teagi kas peaks enda preorder'ile kinga andma icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 15:51:05 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 20:18:38 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi .


Täis pask on see, aga mis teha. Ma usun, et mäng tuleb ikkagi põnev vaatamata sellele.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 20:23:26 vasta tsitaadiga

kisa tõstmine 2K aias ei aitaks? S.t piisavalt suur kisa siis ehk saab midagi vaevatasuks või siis "me laseme pärast pätsi mis fixib". Muidu ongi selline ülelaskmine mugav lahendus kui kõik leplikult teise külje ette keeravad. Teinud siis vaid pc/ühe konsooli peale asja valmis kui nii saamatud ollakse yawn.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 20:37:49 vasta tsitaadiga

2k foorumis käib küll suur lõugamine
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 20:40:30 vasta tsitaadiga

näis siis kas aitab.. .kui ei siis näis palju ordereid katkestatakse... ehk siis midagist mõikab mingi bossi paksu perse rahakotti pihta.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 21:35:49 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
2k foorumis käib küll suur lõugamine
Üks selline teema oli selles foorumis, Et "PS3 version is a crime" ainult esimene postitus oli vist Mafia kohta ülejäänud oli fanboyde postitused .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 14:08:14 vasta tsitaadiga

Täna südaöösel on võimalik otseülekandes näha esimese tunni võrra Mafia II-e gameplay'd.

http://www.ustream.tv/2kgameslive
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 20.08.2010 15:25:09 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
rocky-b kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi .


Täis piix on see, aga mis teha. Ma usun, et mäng tuleb ikkagi põnev vaatamata sellele.
Peaasi, et PS3 versioon ikka extra contentiga, see juba kaalub kõik muu üles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 15:55:30 vasta tsitaadiga

Schumi kirjutas:
jones9999 kirjutas:
rocky-b kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi .


Täis piix on see, aga mis teha. Ma usun, et mäng tuleb ikkagi põnev vaatamata sellele.
Peaasi, et PS3 versioon ikka extra contentiga, see juba kaalub kõik muu üles.


Ei tea, ei ole oluline. Tellisin küll selle Special Edition'i, aga koode redeem'ima ei kiirusta. Võib-olla pärast on parem maha müüa, kui need on alles.

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 16:03:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Peaasi, et PS3 versioon ikka extra contentiga, see juba kaalub kõik muu üles.

Tsiteerides kaasaegset klassikut: "Ime muna!"

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 20.08.2010 16:10:44 vasta tsitaadiga

j2mm kirjutas:
Täna südaöösel on võimalik otseülekandes näha esimese tunni võrra Mafia II-e gameplay'd.

http://www.ustream.tv/2kgameslive


Kõigil, kes ei soovi oma Mafia 2 elamusi enne mängimist ära rikkuda soovitan tungivalt seda ülekannet mitte vaadata. Olgugi, et uudishimu on suur.
Mafia I eelis oli see, et keegi sõber ütles - näe, vahva mäng ja see oli kõik. Mafia II solgitakse ennem väljajõudmist kasutajate poolt ära ning nii ei jää kellelgi lõpuks süda rahule.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 20.08.2010 16:30:59 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
j2mm kirjutas:
Täna südaöösel on võimalik otseülekandes näha esimese tunni võrra Mafia II-e gameplay'd.

http://www.ustream.tv/2kgameslive


Kõigil, kes ei soovi oma Mafia 2 elamusi enne mängimist ära rikkuda soovitan tungivalt seda ülekannet mitte vaadata. Olgugi, et uudishimu on suur.
Mafia I eelis oli see, et keegi sõber ütles - näe, vahva mäng ja see oli kõik. Mafia II solgitakse ennem väljajõudmist kasutajate poolt ära ning nii ei jää kellelgi lõpuks süda rahule.

Just nii isand!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 21.08.2010 20:05:22 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown

Selles ei ole ju mitte midagi üllatavat kui Xbox 360 peal näevad mängud paremad välja icon_razz1.gif


viimati muutis Sprocket 21.08.2010 21:18:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 21.08.2010 20:24:07 vasta tsitaadiga

Sprocket kirjutas:
beastbeats kirjutas:
Muru "puudumise" PS3 versioonist veel andestaks, kuid muud asjad thumbs_down.gif
http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-mafia-ii-demo-showdown

Selles ei ole ju mitte midagii üllatavat kui Xbox 360 peal näevad mängud paremad välja icon_razz1.gif



Multiplatvorm mängudes jah aga eksklusiiv mängude puhul on ps3 graafiliselt kõvasti üle.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 21.08.2010 20:47:25 vasta tsitaadiga

Sprocket, see kehtib mõlemale poolele. On multiplatform mänge mis näevad kõvasti paremad välja PS3'l ja on multiplatform mänge mis näevad paremad välja X360'l.
Kuid eksklusiivide osas pole siin mingit võrdlust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 20:47:46 vasta tsitaadiga

isegi teatud mängud mis ps3'ele hiljem toodud ja enne xkasti peal eksisteerinud vist on kah graafiliselt kenasti "särama" löödud. Ehk siis see "xbox über alles jutt on puhta bullshit". Saagem üle.

Aga enamasti on jah tootjatel mingil põhjusel komme et kui xbox / ps3 / pc saab endale mingi mängu siis tehakse ps3 peale mingi "käkk" valmis. Tea kas nad lihtsalt ei oska, suuda või ei viitsi seda asja portida. Või siis M$'ilt tuleb kena toetus fond ja Sony lihtsalt mähiseb omaette selle peale. Või siis tõesti on oskustest puudu kuna vaadates ps3'e mänge siis osad teevad ikka suht icon_eek.gif asju ja osad, kes kah oma exclusive'it taga ajavad teevad suht... midagi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 23:13:12 vasta tsitaadiga

Huvitav nähtus tegelikult...

See foorumite lugemine või siis teadlik olemine üldiselt tahab selle, et oled... rohkem teadlik. Tead rohkem, aga sind õnnelikumaks see ei tee.
Enamus mängurid või siis inimesed, kes lihtsalt mängivad, tõenäoliselt seda Mafia 2 rohu värki ei panegi tähele ja on mänguga rohkem rahul.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 23:14:21 vasta tsitaadiga

tbh ma võrdlesin ps3 ja pc versiooni ning seda rohtu koheselt tähele ei pannud.. pärast vaatasin jah et midagi on puudu ja siis nägin et kuramuse puud ja põõsad olid kah pooletoobised. Aga midagi väga silma peksvat ei olnud. Ehk pätsivad muru juurde või teevad selle kohta dlc icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 16:32:05 vasta tsitaadiga

ühel vennal oli eile juba mäng käes icon_biggrin.gif
http://www.ps3trophies.org/forum/mafia-ii/65020-so-i-got-game-early.html
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 16:36:17 vasta tsitaadiga

mnjah ja mul pole veel teadetki tulnud et rahast tühjaks tõstetud ja pakk teel icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 23.08.2010 20:34:33 vasta tsitaadiga

Mafia II Review IGN: http://ps3.ign.com/articles/111/1114635p1.html

7/10

räägiti suht samadest vigadest nagu (OPMis) firstplays.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 20:35:20 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
Mafia II Review IGN: http://ps3.ign.com/articles/111/1114635p1.html

7/10
Suht hea tulemus isegi . 2 asja mis mulle ei meeldi selle mängu juures on see, et hoo pealt ei saa autost välja hüpata, ning autost ei saa tulistada ? Muidu on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 02:08:08 vasta tsitaadiga

Linnuke , kes hkhmm... piraatversiooni juba mängida on saanud , siristas, et ka Xbox 360 lõppversioonis puudub muru.

Eks see homme paistab kui hakatakse karbiversiooni gameplay videosid üles laadima.

Tõenäoliselt külvan kerget paanikat lihtsalt praegu.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 10:14:17 vasta tsitaadiga

Ega seda üldises plaanis niiväga maha ei kantagi kui IGN. Gamespot näiteks andis 8,5.
Aga enamvähem igalpool öeldakse, et missioonide vahepeal pole seal linnas midagi teha.
Ainus asi, peale poodide, mille peale ma demos aega raiskasin oli see hüpe. Googeldades tundub, et demos selle kolmandiku linna ala sees oligi ainult 1 trampliin. Keegi teab kas neid full mängus rohkem ka on?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 10:38:16 vasta tsitaadiga

http://www.giantbomb.com/mafia-ii/61-20538/reviews/

3/5
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 24.08.2010 11:42:12 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review 4/10 icon_eek.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 12:29:38 vasta tsitaadiga

Eurogeimer trollib päris hästi viimasel ajal. Ei tasu nende ülevaadetest eriti lähtuda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 12:51:21 vasta tsitaadiga

Miks keegi üldse lähtub mingi "tüübi" arvamusest?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 13:00:42 vasta tsitaadiga

Sest tihtipeale oleks tore lugeda enne mängu eest maksmist, kas tegu on tootega, mis on oma hinda väärt või mitte.
Selle jaoks on aga vaja lugeda ülevaateid, proovida demot ja kuulda teemakohaseid kommentaare ajakirjanikelt.
Samas leidub aga selliseid tegelasi, kellele lihtsalt mäng ei meeldinud, visatakse professionaalsus kõrvale ja antakse šokeeriv hinne, mis peaks siis inimesi kohutama.

Mafia 2 ilmselgelt aga ei ole "4/10" mäng ja seepärast tõin ka välja selle, et Eurogamer pole pikka aega olnud enam parim koht, kus ülevaateid lugeda. Kuigi see kõik on kõigest minu arvamus.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 14:58:31 vasta tsitaadiga

natuke kahtlesin enne preorderit aga sai ikka ära tehtud, eks see muru puudumine on valus aga saab ilma muruta ka mängitud vast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 24.08.2010 15:27:27 vasta tsitaadiga

ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:23:12 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam.


Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:37:13 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
murdoch kirjutas:
ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam.


Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean...
15 ? Isegi esimeses mafias pole nii vähe . Väga mage siis ju .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:42:12 vasta tsitaadiga

Kui lugeda erinevaid ülevaateid/arvamusi jms. siis tundub, et selle mängu võib peatselt leida allahinnatud mängude letist...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 16:43:22 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kui lugeda erinevaid ülevaateid/arvamusi jms. siis tundub, et selle mängu võib peatselt leida allahinnatud mängude letist...


täpselt, seepärast ma preorderit ei tee
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 24.08.2010 17:16:27 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
murdoch kirjutas:
ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam.


Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean...
15 ? Isegi esimeses mafias pole nii vähe . Väga mage siis ju .

Tegelikult on ligi 9h stoorit ja 15 chapterit kus on sees missioonid.


viimati muutis Xen0n 24.08.2010 18:23:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 17:40:22 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
murdoch kirjutas:
ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam.


Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean...

Oh issand mis jutt.
Kui see mäng ISEGI OLEKS võimalik 4 tunniga läbi mängida siis eeldab see cutsc skipimist ja siis tõesti ei imest kusise skoori üle icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 18:01:17 vasta tsitaadiga

poodidel on mängud ladudes, game igatahes lubab mulle mängu 27daks icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 18:07:08 vasta tsitaadiga

game.co.uk võib lubada aga kui vaatasin seisu siis oli "ootame raha lüpsimasina kinnitust". Pole kordagi sealt mängu kätte saanud nn "õigeks ajaks". Eks proovib ära austuses vana mafia 1'le. Aga karta on et 1 osale jääb see asjandus alla. Juba firma poliitika vihjaks nagu sellele. ´+ need lõikumised jms "poliitika".

Vähemalt tehakse asi maatasa kui on kuskilt otsast viletsam kui mafia 1 ja siis juba täie auruga icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 24.08.2010 20:18:26 vasta tsitaadiga

Väga kahtle selle mängu nelja tunniga läbimises.
Hinnanguid on erinevaid....mis ajast võetakse paari inimese arvamust 100% tõena.

Järgnev list annab ülevaate erinevatest arvamustest:


Official Xbox Magazine UK:7/10
LEVEL Magazine (SWEDEN): 7/10, Second Opinion 9/10
Official Playstation Magazine UK: 7/10
PC ZONE (UK): 80%
OXM Australia: 8/10
Games Master (UK): 84/100
Games Aktuell (GER): PC: 88%, PS3: 87%, XBOX 360: 87%
Gameplay (DANISH): 9/10
Gamereactor Sweden: 9/10
Gamereactor Denmark: 9/10
GMC Magazine (Italy): 9/10
Play Mania (SPANISH): 90/100
Gameinformer: 9.00/10
Multiplayer.it (Italy): 9.0/10
OXM Italy: 9.5/10
PLAY (POLISH): 97/100
PALGN PC (Australia): Review Incoming
GameStar (German): 85%
PS3M (Germany) PS3: 8.7/10


Gamespot andis 8,5 ja videohinnang tasub vaatamist.

Eurogameri hinnang on allapoole igasugust arvestust. Muidaks nad andsid esimese Mafia PC verisoonile ka 4/10.
Mõnele on lihtsalt vaja igalpool bazookaga ringi joosta.

Muideks need, kes halavad, et missioonide vahel pole midagi teha.... mida te GTA4 tegite? Kahtlen, et te peale esimest korda enam nõbu Romaniga noolemängu viitsisite mängida. icon_wink.gif MIna näiteks kpüll nendest vägisi mängu venitamiseks vahele topitud kõrvalmissioonidest puudust ei tunne. icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Mafia II mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.