|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
17.08.2010 23:15:25
|
|
|
| Endale ka graafika meeldis aga see oli jama, et PS3-el ei olnud samat reaalselt seda riiete liikumist vms. Selline tunne nagu need mängu tegijad arvavad, et PS3-e mängijad on mingid hälvikud . Aga muidu mäng on norm . Kõik peaksid võrdsed olema .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
18.08.2010 01:40:49
|
|
|
| On keegi ka Collector's Edition'i valinud?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.08.2010 01:44:35
|
|
|
PS3 mehed võiksid hinnaalandust saada mängu ostmisel Tähendab, PS3 versioon võiks veerandi võrra vähem maksta kui XBoxi versioon
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
18.08.2010 10:53:35
|
|
|
| Võttes arvesse, et see mäng pole isegi avatud maailmaga (nagu gta) vaid on jaotatud peatükkideks, tal on 3 raadio jaama (ei pidanud aega raiskama gta sarnastele jutu showdele), ilmselt ei saa tulistada kui juhid autot, ja mis peamine, Mafia 2el pole ju mingisugust multiplayerit, jne....mille paganama peale nad oma aega seal raiskasid, et ei suudetud isegi 360e verisooniga võrdväärset pilti luua??
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.08.2010 11:10:57
|
|
|
| tsitaat: |
ei pidanud aega raiskama gta sarnastele jutu showdele
|
Talk show'd said alguse 50-ndate alguses, populaarsuse saavutasid 70-ndatel - mäng lõpeb ajaliselt 1957. aastal
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
18.08.2010 13:52:42
|
|
|
milline siis lumi veel välja näeb ? mingit pixlite allasadamist küll näha ei taha.
preorderit ei tee ent näis hiljem kas tasub osta või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
19.08.2010 10:03:22
|
|
|
Firstplay andis 7/10
* Öeldes, et seal maailmas pole eriti palju teha.
* Iga missioni lõpetuseks pead tagasi koju sõitma (mõnikord terve mapi ühest äärest teise)
* Missioonid on pettumus, korduma kippuvad.
* Ei ole väga "elav" linn
* kehv klišeeline story
Lisaks seal reviews oli selgelt näha ka, et isegi viimases versioonis pole muru.
AA on ikka nii offis kui võimalik!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
19.08.2010 11:16:24
|
|
|
| free ride moodi pole enam?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.08.2010 15:26:27
|
|
|
kui vett pidav see firstplay on? s.t sarnane gamespot'ile jms kohtadele mis kohati tunduvad "maksa meile me kirjutame ülevaate, kui klient ei ole rahul siis anname ülevaate kirjutalale jalaga".
Aga aina rohkem ja rohkem nagu tunduks, et mäng on nn "meinstream dumbfuck'idele" vatratud. Ja üritatakse raha lüpsta DLC'dena. Mitte ei tahetud enam teha full kvaliteet mängu nagu seda oli mafia 1.
Teagi kas peaks enda preorder'ile kinga andma
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
19.08.2010 15:51:05
|
|
|
|
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
19.08.2010 20:18:38
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
|
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi . |
Täis pask on see, aga mis teha. Ma usun, et mäng tuleb ikkagi põnev vaatamata sellele.
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.08.2010 20:23:26
|
|
|
kisa tõstmine 2K aias ei aitaks? S.t piisavalt suur kisa siis ehk saab midagi vaevatasuks või siis "me laseme pärast pätsi mis fixib". Muidu ongi selline ülelaskmine mugav lahendus kui kõik leplikult teise külje ette keeravad. Teinud siis vaid pc/ühe konsooli peale asja valmis kui nii saamatud ollakse
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
19.08.2010 20:37:49
|
|
|
| 2k foorumis käib küll suur lõugamine
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
19.08.2010 20:40:30
|
|
|
näis siis kas aitab.. .kui ei siis näis palju ordereid katkestatakse... ehk siis midagist mõikab mingi bossi paksu perse rahakotti pihta.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
19.08.2010 21:35:49
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| 2k foorumis käib küll suur lõugamine |
Üks selline teema oli selles foorumis, Et "PS3 version is a crime" ainult esimene postitus oli vist Mafia kohta ülejäänud oli fanboyde postitused .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
20.08.2010 15:25:09
|
|
|
| jones9999 kirjutas: |
| rocky-b kirjutas: |
|
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi . |
Täis piix on see, aga mis teha. Ma usun, et mäng tuleb ikkagi põnev vaatamata sellele. |
Peaasi, et PS3 versioon ikka extra contentiga, see juba kaalub kõik muu üles.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
20.08.2010 15:55:30
|
|
|
| Schumi kirjutas: |
| jones9999 kirjutas: |
| rocky-b kirjutas: |
|
Microsoft maksis vist kinni selle 2K Gamesi . |
Täis piix on see, aga mis teha. Ma usun, et mäng tuleb ikkagi põnev vaatamata sellele. |
Peaasi, et PS3 versioon ikka extra contentiga, see juba kaalub kõik muu üles. |
Ei tea, ei ole oluline. Tellisin küll selle Special Edition'i, aga koode redeem'ima ei kiirusta. Võib-olla pärast on parem maha müüa, kui need on alles.
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.08.2010 16:03:32
|
|
|
| tsitaat: |
Peaasi, et PS3 versioon ikka extra contentiga, see juba kaalub kõik muu üles.
|
Tsiteerides kaasaegset klassikut: "Ime muna!"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
20.08.2010 16:10:44
|
|
|
Kõigil, kes ei soovi oma Mafia 2 elamusi enne mängimist ära rikkuda soovitan tungivalt seda ülekannet mitte vaadata. Olgugi, et uudishimu on suur.
Mafia I eelis oli see, et keegi sõber ütles - näe, vahva mäng ja see oli kõik. Mafia II solgitakse ennem väljajõudmist kasutajate poolt ära ning nii ei jää kellelgi lõpuks süda rahule.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
20.08.2010 16:30:59
|
|
|
| Cander kirjutas: |
Kõigil, kes ei soovi oma Mafia 2 elamusi enne mängimist ära rikkuda soovitan tungivalt seda ülekannet mitte vaadata. Olgugi, et uudishimu on suur.
Mafia I eelis oli see, et keegi sõber ütles - näe, vahva mäng ja see oli kõik. Mafia II solgitakse ennem väljajõudmist kasutajate poolt ära ning nii ei jää kellelgi lõpuks süda rahule. |
Just nii isand!
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
21.08.2010 20:05:22
|
|
|
Selles ei ole ju mitte midagi üllatavat kui Xbox 360 peal näevad mängud paremad välja
viimati muutis Sprocket 21.08.2010 21:18:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
21.08.2010 20:24:07
|
|
|
| Sprocket kirjutas: |
Selles ei ole ju mitte midagii üllatavat kui Xbox 360 peal näevad mängud paremad välja  |
Multiplatvorm mängudes jah aga eksklusiiv mängude puhul on ps3 graafiliselt kõvasti üle.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
21.08.2010 20:47:25
|
|
|
Sprocket, see kehtib mõlemale poolele. On multiplatform mänge mis näevad kõvasti paremad välja PS3'l ja on multiplatform mänge mis näevad paremad välja X360'l.
Kuid eksklusiivide osas pole siin mingit võrdlust.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.08.2010 20:47:46
|
|
|
isegi teatud mängud mis ps3'ele hiljem toodud ja enne xkasti peal eksisteerinud vist on kah graafiliselt kenasti "särama" löödud. Ehk siis see "xbox über alles jutt on puhta bullshit". Saagem üle.
Aga enamasti on jah tootjatel mingil põhjusel komme et kui xbox / ps3 / pc saab endale mingi mängu siis tehakse ps3 peale mingi "käkk" valmis. Tea kas nad lihtsalt ei oska, suuda või ei viitsi seda asja portida. Või siis M$'ilt tuleb kena toetus fond ja Sony lihtsalt mähiseb omaette selle peale. Või siis tõesti on oskustest puudu kuna vaadates ps3'e mänge siis osad teevad ikka suht asju ja osad, kes kah oma exclusive'it taga ajavad teevad suht... midagi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
21.08.2010 23:13:12
|
|
|
Huvitav nähtus tegelikult...
See foorumite lugemine või siis teadlik olemine üldiselt tahab selle, et oled... rohkem teadlik. Tead rohkem, aga sind õnnelikumaks see ei tee.
Enamus mängurid või siis inimesed, kes lihtsalt mängivad, tõenäoliselt seda Mafia 2 rohu värki ei panegi tähele ja on mänguga rohkem rahul.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
21.08.2010 23:14:21
|
|
|
tbh ma võrdlesin ps3 ja pc versiooni ning seda rohtu koheselt tähele ei pannud.. pärast vaatasin jah et midagi on puudu ja siis nägin et kuramuse puud ja põõsad olid kah pooletoobised. Aga midagi väga silma peksvat ei olnud. Ehk pätsivad muru juurde või teevad selle kohta dlc
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.08.2010 16:36:17
|
|
|
mnjah ja mul pole veel teadetki tulnud et rahast tühjaks tõstetud ja pakk teel
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
23.08.2010 20:35:20
|
|
|
Suht hea tulemus isegi . 2 asja mis mulle ei meeldi selle mängu juures on see, et hoo pealt ei saa autost välja hüpata, ning autost ei saa tulistada ? Muidu on
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
24.08.2010 02:08:08
|
|
|
Linnuke , kes hkhmm... piraatversiooni juba mängida on saanud , siristas, et ka Xbox 360 lõppversioonis puudub muru.
Eks see homme paistab kui hakatakse karbiversiooni gameplay videosid üles laadima.
Tõenäoliselt külvan kerget paanikat lihtsalt praegu.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
24.08.2010 10:14:17
|
|
|
Ega seda üldises plaanis niiväga maha ei kantagi kui IGN. Gamespot näiteks andis 8,5.
Aga enamvähem igalpool öeldakse, et missioonide vahepeal pole seal linnas midagi teha.
Ainus asi, peale poodide, mille peale ma demos aega raiskasin oli see hüpe. Googeldades tundub, et demos selle kolmandiku linna ala sees oligi ainult 1 trampliin. Keegi teab kas neid full mängus rohkem ka on?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.08.2010 12:29:38
|
|
|
| Eurogeimer trollib päris hästi viimasel ajal. Ei tasu nende ülevaadetest eriti lähtuda.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
24.08.2010 12:51:21
|
|
|
| Miks keegi üldse lähtub mingi "tüübi" arvamusest?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
24.08.2010 13:00:42
|
|
|
Sest tihtipeale oleks tore lugeda enne mängu eest maksmist, kas tegu on tootega, mis on oma hinda väärt või mitte.
Selle jaoks on aga vaja lugeda ülevaateid, proovida demot ja kuulda teemakohaseid kommentaare ajakirjanikelt.
Samas leidub aga selliseid tegelasi, kellele lihtsalt mäng ei meeldinud, visatakse professionaalsus kõrvale ja antakse šokeeriv hinne, mis peaks siis inimesi kohutama.
Mafia 2 ilmselgelt aga ei ole "4/10" mäng ja seepärast tõin ka välja selle, et Eurogamer pole pikka aega olnud enam parim koht, kus ülevaateid lugeda. Kuigi see kõik on kõigest minu arvamus.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
24.08.2010 14:58:31
|
|
|
natuke kahtlesin enne preorderit aga sai ikka ära tehtud, eks see muru puudumine on valus aga saab ilma muruta ka mängitud vast
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
24.08.2010 15:27:27
|
|
|
| ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
24.08.2010 16:23:12
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam. |
Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean...
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
24.08.2010 16:37:13
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| murdoch kirjutas: |
| ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam. |
Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean... |
15 ? Isegi esimeses mafias pole nii vähe . Väga mage siis ju .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.08.2010 16:42:12
|
|
|
Kui lugeda erinevaid ülevaateid/arvamusi jms. siis tundub, et selle mängu võib peatselt leida allahinnatud mängude letist...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
24.08.2010 16:43:22
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Kui lugeda erinevaid ülevaateid/arvamusi jms. siis tundub, et selle mängu võib peatselt leida allahinnatud mängude letist... |
täpselt, seepärast ma preorderit ei tee
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
24.08.2010 17:16:27
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| murdoch kirjutas: |
| ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam. |
Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean... |
15 ? Isegi esimeses mafias pole nii vähe . Väga mage siis ju . |
Tegelikult on ligi 9h stoorit ja 15 chapterit kus on sees missioonid.
viimati muutis Xen0n 24.08.2010 18:23:12, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
24.08.2010 17:40:22
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| murdoch kirjutas: |
| ma arvan, et mängu hindamisega on probleem selles, et kõigi ootused on liiga kõrged ja kui välja tuleb lihtsalt väga hea mäng, kuid mitte super-hüper, siis kohe hinne julmalt madalam. |
Ega ikka ei ole küll nii, mäng on sigalühike ja eurogamer rääkis ära piisavalt. 4h on sul story-t. 15. missiooni, I mean... |
Oh issand mis jutt.
Kui see mäng ISEGI OLEKS võimalik 4 tunniga läbi mängida siis eeldab see cutsc skipimist ja siis tõesti ei imest kusise skoori üle
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
24.08.2010 18:01:17
|
|
|
poodidel on mängud ladudes, game igatahes lubab mulle mängu 27daks
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.08.2010 18:07:08
|
|
|
game.co.uk võib lubada aga kui vaatasin seisu siis oli "ootame raha lüpsimasina kinnitust". Pole kordagi sealt mängu kätte saanud nn "õigeks ajaks". Eks proovib ära austuses vana mafia 1'le. Aga karta on et 1 osale jääb see asjandus alla. Juba firma poliitika vihjaks nagu sellele. ´+ need lõikumised jms "poliitika".
Vähemalt tehakse asi maatasa kui on kuskilt otsast viletsam kui mafia 1 ja siis juba täie auruga
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TombcaT
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2003
|
24.08.2010 20:18:26
|
|
|
Väga kahtle selle mängu nelja tunniga läbimises.
Hinnanguid on erinevaid....mis ajast võetakse paari inimese arvamust 100% tõena.
Järgnev list annab ülevaate erinevatest arvamustest:
Official Xbox Magazine UK:7/10
LEVEL Magazine (SWEDEN): 7/10, Second Opinion 9/10
Official Playstation Magazine UK: 7/10
PC ZONE (UK): 80%
OXM Australia: 8/10
Games Master (UK): 84/100
Games Aktuell (GER): PC: 88%, PS3: 87%, XBOX 360: 87%
Gameplay (DANISH): 9/10
Gamereactor Sweden: 9/10
Gamereactor Denmark: 9/10
GMC Magazine (Italy): 9/10
Play Mania (SPANISH): 90/100
Gameinformer: 9.00/10
Multiplayer.it (Italy): 9.0/10
OXM Italy: 9.5/10
PLAY (POLISH): 97/100
PALGN PC (Australia): Review Incoming
GameStar (German): 85%
PS3M (Germany) PS3: 8.7/10
Gamespot andis 8,5 ja videohinnang tasub vaatamist.
Eurogameri hinnang on allapoole igasugust arvestust. Muidaks nad andsid esimese Mafia PC verisoonile ka 4/10.
Mõnele on lihtsalt vaja igalpool bazookaga ringi joosta.
Muideks need, kes halavad, et missioonide vahel pole midagi teha.... mida te GTA4 tegite? Kahtlen, et te peale esimest korda enam nõbu Romaniga noolemängu viitsisite mängida. MIna näiteks kpüll nendest vägisi mängu venitamiseks vahele topitud kõrvalmissioonidest puudust ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|