Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 16.08.2010 20:28:10 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Tee mis tahad aga auke ei saa sisse poole teha icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

P.S Ma niisama norin.
Profiilis oleva juustuga tuli siis Rank B. (füüsika oli off)
ot:
http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=sissepoole&F=M

Soovitan ,mul on sellest abi olnud.
thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 16.08.2010 21:14:20 vasta tsitaadiga

Kõige kiirem auto mängus
Minu lemmik auto. Asjal suss ainult põleb all, mingi räme 8.0 on vahel.


Üldiselt on mäng üsna halva mulje jätnud. Ei vasta ootustele absoluutselt.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Undefined
HV vaatleja
Undefined

liitunud: 20.03.2010




sõnum 16.08.2010 21:29:14 vasta tsitaadiga

Ma ei julge rohkem demot mängida enam - pärast fulli ajaks on üle visanud juba icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 21:34:29 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Tee mis tahad aga auke ei saa sisse poole teha icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


gamebreaker icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 16.08.2010 21:44:23 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kõige kiirem auto mängus
Minu lemmik auto. Asjal suss ainult põleb all, mingi räme 8.0 on vahel.


Üldiselt on mäng üsna halva mulje jätnud. Ei vasta ootustele absoluutselt.
Garaažis on sul kõvasti kiirem auto. Eriti kui ära tuunida icon_wink.gif

viimati muutis Goldec 16.08.2010 21:44:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 21:44:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Sarin kirjutas:
Sain ka ära proovitud.

Ütleme et jään lootma hea story peale.

Sest füüsika ja see tulistamis süsteem tundusid suht saastad olema võrreldes gta4-jaga.

tahan euphoriat icon_neutral.gif
Sa võrdled praegu demo ja full versiooni,paljud lisad on puudu demos.Tood mõne näite ka muidu?

1.Kus on füüsika parem gta4-al?
2.Kuidas on tulistamis süsteem parem?

I hope you get the point!


Noo mina vihkan näiteks seda, et kõik sepad surevad ühtemoodi autodes, lased pähe vms siis nagu üks ja ainuke animatsioon tehtud selle jaoks, väga igav. Niisama maha lastes ka kõik kukuvad ühtemoodi maha.



Aga kui ma sinu maha laseks ( see pole ähvardus), siis mitut moodi sa kukud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 21:46:42 vasta tsitaadiga

Pärast igat lasku erinevalt icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 21:49:01 vasta tsitaadiga

see on jah demos nõrk et sama animatsioon kasutuses mis mafia 1'es kui kedagi roolist maha võtad... thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 16.08.2010 22:53:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hey guys,

I know last week a lot of you wanted to talk about modding Mafia II, and now you can! First, a couple ground rules: Don't talk about modding the game in a malicious or illegal way. We won't advocate modding the demo in a way that it isn't supposed to be, or anything that skirts anywhere towards the dreaded concept of piracy (although I know none of you would ever do that, anyway.)

So let's talk modding here, and if you have a question about the ground rules, feel free to PM me!


http://forums.2kgames.com/forums/showthread.php?t=80637

tsitaat:
Maybe they're gonna recreate the original Mafia in the Illusion engine, Man that would be incredibly awesome but hard to do nonetheless.
thumbs_up.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 22:53:52 vasta tsitaadiga

2k on puhta soodaks läinud juba... vinguvad ja vinguvad... pirate nende demo icon_lol.gif See vist on esimest korda kui selline asi juhtunud on ?

Mafia 1 @ remake täpselt samamoodi nagu ta oli oleks suht fail... enamustel on 3 sec tähelepanu võime ning orienteerumine ning arusaam asjadest 0. Ehk siis õlle ja purksi kõrvale ei sobiks hästi... samuti peab mängus 20min vähemalt seletama miks vanasti autod sellised "tökatsid" olid ning miks 1 kuul pähe = fail. Samuti mis asjad need "ristiga" pakikesed on ja miks nurga taga kükitamine elusid tagasi ei too.


mäng tellitud... näis mis asi sealt tuleb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 16.08.2010 22:56:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 22:55:06 vasta tsitaadiga

Kuigi demo on siiski demo, 1 missioon ja siiski piiratud maailm, kellagi ei saa teha seal nii palju kui fullis. Ei saa aru mida nad nutavad. icon_razz.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 22:56:49 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
see on jah demos nõrk et sama animatsioon kasutuses mis mafia 1'es kui kedagi roolist maha võtad... thumbs_down.gif


GTA'des on selline huvitav juhtum, et kui autojuhi maha lased (pähe näiteks), teeb laip ise ukse lahti ning kukub välja. icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 23:05:54 vasta tsitaadiga

ninzor, ei. Tegelikult eks mõnikord on võibolla juhtud sellist asja, eriti vanemates GTA'des aga uuemates ise pole need laibad kindlasti välja kukkunud. Aga kes teab, võibolla hakkasidki just nad põgenema ja ust lahti tegema sekund enne laskmist? icon_biggrin.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 23:09:49 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
ninzor, ei. Tegelikult eks mõnikord on võibolla juhtud sellist asja, eriti vanemates GTA'des aga uuemates ise pole need laibad kindlasti välja kukkunud. Aga kes teab, võibolla hakkasidki just nad põgenema ja ust lahti tegema sekund enne laskmist? icon_biggrin.gif


Vanemates kõvasti rohkem, aga ka GTA IV's näinud.Patch parandab 3 asja ja 1 glitch'i annab juurde. icon_lol.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 16.08.2010 23:10:57 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
2k on puhta soodaks läinud juba... vinguvad ja vinguvad... pirate nende demo icon_lol.gif See vist on esimest korda kui selline asi juhtunud on ?

Mafia 1 @ remake täpselt samamoodi nagu ta oli oleks suht fail... enamustel on 3 sec tähelepanu võime ning orienteerumine ning arusaam asjadest 0. Ehk siis õlle ja purksi kõrvale ei sobiks hästi... samuti peab mängus 20min vähemalt seletama miks vanasti autod sellised "tökatsid" olid ning miks 1 kuul pähe = fail. Samuti mis asjad need "ristiga" pakikesed on ja miks nurga taga kükitamine elusid tagasi ei too.


mäng tellitud... näis mis asi sealt tuleb.
Tellin ka hmv-st mängu ära ja loodan ,et saan sama kiiresti kätte nagu bioshock 2.

viimati muutis Killzone88 17.08.2010 08:16:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 23:14:06 vasta tsitaadiga

Paar h-d demot lappanud. Mäng on kohati päris hea, kuid ei midagi erilist minu jaoks.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3.0
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2007




sõnum 17.08.2010 08:20:25 vasta tsitaadiga

Kus te selle demo saite? Ma leidisn vaid mingi steami asja ja mul steami ei ole ka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 17.08.2010 08:36:20 vasta tsitaadiga

3.0 kirjutas:
Kus te selle demo saite? Ma leidisn vaid mingi steami asja ja mul steami ei ole ka.

Ainult sealt ongi vist võimalik saada praegu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 10:46:05 vasta tsitaadiga

Steami konto tegemine võtab 5 minutit icon_wink.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 17.08.2010 12:12:51 vasta tsitaadiga

Kuna ikka veel vana crt taga, siis kasutan reso 1024x768.
Detailid medium, physix off ja isegi saan oma vanaraugaga (E6420, hd4850, 2GB ram) selle ära mängitud icon_smile.gif Kui saaks veel soodsalt teise mobo, millega mälud ja prose õigel kellal tööle panna, oleks täitsa hea. Demo jättis väga hea mulje, eriti meeldis autode juhitavus jms, jooksis ka palju paremini kui gta 4 näidates samal ajal ilusamat pilti. Kui veel story ka hea tuleb, siis ilmselt jälle üks lemmikmänge, nagu esimene osagi.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 12:40:04 vasta tsitaadiga

Keegi RANK:A ka ära teeb kõik FULL'i peal? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 15:42:18 vasta tsitaadiga

youtubis mõned said 3-sliga gtx480 või 2- 5970 rank: A icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 16:03:00 vasta tsitaadiga

See benchmark vigane ju, viskab korraks min FPSi ästästi madalale, nii et silmaga ka ei taju, poleks seda saaks ilmselt suht paljud. Aga keda kotib, avg fps üle 60 on, siis mingisugust läägi pole küll tunnetada, isegi suurema madinaga.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 16:18:45 vasta tsitaadiga

just..isegi minu vana saani peal pole kordagi frapsiga alla 30 fps näinud, isegi suures madinas, 1280x1024 AA catalystist 4x ja AF 8x mängust muu põhjas v.a. PhysiX
_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 17:52:11 vasta tsitaadiga

Politseinikud on seal ikka päris soodad. Tapan pool linna maha, ment tuleb vilistades ligi ja kõnnib kümnest laibast ja hunnnikust põlevatest autodest mööda.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 18:43:53 vasta tsitaadiga

Saab ka ilma Steami kontota tirida icon_wink.gif
http://uk.nzone.com/object/nzone_mafia2_downloads_uk.html

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.08.2010 19:36:44 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Olen seda linki vist miljon korda juba jaganud.
Igatahes siin kõik asjad:

http://www.upload.ee/files/740823/No_Limits_God_Mode___Weapons.rar.html

miks mul see nolimits ei tööta?
panin patchi peale, relvad saan ka kätte, aga nähtamatud piirid endiselt ees.



Ma ei saa seda patchi pealegi panna icon_confused.gif ütleb ,et ei leia faili ja ma ei leiagi seda.exe faili

help ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 17.08.2010 19:46:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei saa seda patchi pealegi panna icon_confused.gif ütleb ,et ei leia faili ja ma ei leiagi seda.exe faili

help ?

.exe fail mafia 2 kaustas PC folder'i all
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 17.08.2010 19:49:39 vasta tsitaadiga

ei ole sellist kausta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 17.08.2010 19:56:19 vasta tsitaadiga

Steami kaustas siis ikka,kui mäng läbi Steami.
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 19:57:37 vasta tsitaadiga

Durin, noo jumal küll, "Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc" pole sellist kausta?
Pealegi postitasin just demo linki ka, et ei pea läbi stiimi tirima enam

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 20:57:46 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Saab ka ilma Steami kontota tirida icon_wink.gif
http://uk.nzone.com/object/nzone_mafia2_downloads_uk.html


Jajamh,
Mis krdi Product Activation ja Product Code? Enne ei torkinud seda demo Steami pärast, nüüd sain üle, kui arvasin, et oh, saabki ilma ja mis muud ikka teha oli kui alluda steami installimisele, kui demo juba arvutisse laetud. Täielik bs sellega ikka thumbs_down.gif, Steam ei salli mind. icon_neutral.gif icon_lol.gif
E: Tegin Steamile restardi ja nüüd sisuliselt tõmban demot uuesti, ütleb küll et update, kuid see võtab oma 20min aega. Parem kui poleks torkinud icon_biggrin.gif

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 22:08:44 vasta tsitaadiga

Tolka15 kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Saab ka ilma Steami kontota tirida icon_wink.gif
http://uk.nzone.com/object/nzone_mafia2_downloads_uk.html


Jajamh,
Mis krdi Product Activation ja Product Code? Enne ei torkinud seda demo Steami pärast, nüüd sain üle, kui arvasin, et oh, saabki ilma ja mis muud ikka teha oli kui alluda steami installimisele, kui demo juba arvutisse laetud. Täielik bs sellega ikka thumbs_down.gif, Steam ei salli mind. icon_neutral.gif icon_lol.gif
E: Tegin Steamile restardi ja nüüd sisuliselt tõmban demot uuesti, ütleb küll et update, kuid see võtab oma 20min aega. Parem kui poleks torkinud icon_biggrin.gif


Jumala eest, ära käivita läbi Stiimi.Hakkab igast kino ette peaksma. icon_smile.gif

Selleks on "Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc"
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 17.08.2010 22:23:26 vasta tsitaadiga

Mis siis juhtub kui läbi steami käivitada? icon_confused.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 22:45:17 vasta tsitaadiga

Ei tea, ise käivitan küll läbi stiimi.. ei kurda millegi üle.. icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ninzor
HV veteran

liitunud: 15.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:08:45 vasta tsitaadiga

Goldec kirjutas:
Mis siis juhtub kui läbi steami käivitada? icon_confused.gif


Midagi ei juhtu.Vahepeal üritab patche ja kama peale suruda.Läbi stiimi pean ka mängu kolm korda käivitama, et tööle läheks. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:09:44 vasta tsitaadiga

Asi selles, et Platoon-i antud lingilt demo.exe installis asja ikka läbi Steami.
Üks tund pusimist, et mängida 10 min demot ja õnneks leida, et full mäng tuleb oma hinda väärt thumbs_up.gif

_________________
M: Philips õuevalgustid 4tk
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 18.08.2010 01:23:29 vasta tsitaadiga

2k foorumisse on jõudnud mängu lõpust spoilerid ja ka screenshotid mis seda tõestavad. Et kui keegi luges seda siis kasutage vähemalt spoilereid, et teistel elamust mitte rikkuda. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 02:42:04 vasta tsitaadiga

Väike fps-i test, kõik siis põhjas, peale füüsika!

Nüüd win 7 ultimate 64bit ja fps 10 madalam icon_sad.gif

Muidugi mäng väärib ootamist.

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 09:10:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd win 7 ultimate 64bit ja fps 10 madalam

AVG fps mõtled? 25% langus on päris hull, kuskil on midagi valesti... icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 09:24:01 vasta tsitaadiga

Mängu bench on veidi soe peast, aga mäng ise jookseb kenasti. Mul samuti kõik viled põhjas 1920x1080 Phys x sees ja ka põhjas, AA-d põhjas ja mängus on fps 75% ajast piirajas (60) Vahel kukub lambist 45-e peale aga muidu hea thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 18.08.2010 09:37:13 vasta tsitaadiga

On kuskil ära mainitud, kui suur % mängu nö. "võimalustest" demos avalik on hetkel ? Ei mõtle siin piiratud kaardiala, vaid üldiseid pisiasju. easteregge jne. Ehk palju tuleb fulliga meeldivaid üllatusi juurde, mis mängu huvitavaks teevad ? Muidu teed story ära ja siis kärsatad kummi ainult tänaval ning lased neegreid. Nii hakkab kiiresti igav.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 09:41:41 vasta tsitaadiga

Neegreid ja homsi ei tohi lasta, seega lased ainult politseid ja valget inimest. icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 14:57:51 vasta tsitaadiga


Võtsin teise 5870 välja ja panin GTX 260 füüsikakaardiks. FPS tõusis 45-le (vs 5870 CF ja CPU PhysX 24). Kõik siis põhjas, 1900x1200 + AA.
5870 jooksis 950/1250 ja GTX 260 klokid 650/1400/1050. Varsti ostan uue PSU, siis saan kolme kaardiga jätkata, 5870 CF ja füüsika NVidia kaardi jaoks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 18.08.2010 16:09:22 vasta tsitaadiga

Kes siis kuidas mängu alguses läbi mängib - easyl, mediumil või hardil?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 16:12:29 vasta tsitaadiga

Ma panen kohe hard-il ajama, et ikka korralik elamus saada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 18.08.2010 16:17:05 vasta tsitaadiga

Ma ise arvan, et Mediumiga algul, see juba traditsiooniks saanud et algul mediumiga läbi ja siis hiljem hardiga proovida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 18.08.2010 16:22:15 vasta tsitaadiga

Kuna ma ennem mõnda aastat seda mängu uuesti proovida ei viitsi, siis pole mõtet hellitada - ikka hard, nagu alati.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 16:47:22 vasta tsitaadiga

Osades mängudes on hard liig(dragon age), osades jälle hard kohustuslik(crysis), eks paistab kui raske mäng tuleb.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 18.08.2010 16:53:41 vasta tsitaadiga

Kust te üldse võtate,et selline valik tuleb? icon_rolleyes.gif Osades mängudes polegi sellist valikutd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.